23325
  • fitutufi
    #17837
    3. a raktárterület és a 4. megint az előtér a teleportálásnál és megnyomom a 4.-ket ki tesz egy helyre és megyek előre de jobbra is lehet ott van még egy teleportáló de ott a 2.ig van . előről kezdi az egészet ? mert ha egyenesen megyek van egy transzferlift ami a pályák végén szokott lenni a kilépés vagy ilyesmi de nem tok rákattintani akkor most merre hová ??? (delta labor 3 )
  • KranaZoli #17836
    A játékban többször kaptam már a szívemhez :) Számomra elég parás a játék... Az akciók nem is annyira, de amikor váratlanul ugrik ki v.mi teremtmény elém néhány másodperces séta után, akkor ögencsak megilyedek :) Szóval szerintem termeli az adrenalin-t. Tetszik a gammában az, ahogy az üvegablakok mögötti szobák látszanak, amikor tűz golyókat dobálnak felém "izzik" a levegő, egyéb grafikai effektek, amik újak voltak számomra. Ill. a PDA-s videók :)
  • LSL
    #17835
    Csak szuper relatívumokban tudok beszélni erről a játékról. Hogy a min, meg max grafika között elsőre nem is találtam olyan sok különbséget... Bár még csak 1. alkalommal próbáltam ki de így is nagyon odavág
  • SirBubu
    #17834
    Sziasztok!

    Valaki próbálta már a win98/me patchat?
    Mert én megcsináltam de semmi ugyanúgy nem indul a játék
    csak annyi külömbség van hogy nem ír hibaüzenetet!
    A gép AMD2400xp ati radeon 9600xt esetleg nállam van a hiba?
    Ha tud valaki segíteni vagy ötletet adni előre is köszönöm!
  • Enigma62
    #17833
    A 4.teleport után odamész a konzolhoz és a négy teleport kapcsoló közül az egyikre EXIT van írva azt nyomd meg.Ha jól emlékszem?
  • KranaZoli #17832
    No, azt kell mondjam, hogy nekem tetszik a gamma. Semmi problémám nem volt vele. 1024*768-ban jó minőségen, minden YES kivéve az élsimítást és tökkéletesen fut a signómban lévő konfigon. Csak annyit követtem el plusszban, hogy a RadLink progival egy kicsit meghúztam az ATI kártyát ill. módosítottam egy pöttyet a DirectX és OpenGL beállításokat. De nem igazán kellett volna, mert eltekintve pár döcögéstől korrektül fut. Szerencsére fagyás, reset, stb-t nem produkált a game. Ja, és felpakoltam az ATI DOOM HOTFIX-es catalyst-ot.
    A patch-ek nekem nem jöttek be igazán. Nekem tetszik ez a sötétben lavírozás és lövöldözés. Annyit csináltam, hogy jobb egérgombra állítottam be a lámpát és így könnyedén tudok váltani a fegyver és a lámpa között :) Kiprószáltam a fegyver lámpa MOD-ot, okos 5letnek tartom, majd következő újrajátszásnál kiprószálom. A Gore patch sem jött be nekem. Igaz, véresebb lesz a játék, mert tetemek nem tűnnek el és lehet őket zúzni tovább, de nekem határozottan tetszik az, hogy "szétfoszlanak" a teremtmények :) Jó kis effekt :) A jobb textúra patch után meg nem sok minden változást láttam :o Nem tudok leállálni és nézegetni a szörnyeket, me azok nem engedik :)
  • fitutufi
    #17831
    figyuzzatok a delta labor 3-nál tudjátok amikor 4 helyen kell teleportálni ott a 4. után eljutok a transzferlifthez és ott nem tom megnyomni a gombot nem vált át , arra kell -e menni vagy rosz irányba mentem ? segítsetek plíz!!!
  • KranaZoli #17830
    Hali!

    Az utóbbi napokban nem tudtam ellátogatni erre az oldalra :( Így most nem kezdenék turkálni a pár nappal ezelőtti hozzászólásokban, mert gondolom, hogy több tucat oldalt írtatok már azóta... :)

    Péntek du-n átveszem a gammát a postán, sietek haza, hogy minnél előbb lássam már én is. Cakhogy a srác rossz CD-key-t adott meg :((( Keggyetlen ideg lettem. Otthon ticcsen NET! Egyik haverom sem volt NET közelben, így Ők sem tudtak segíteni. Hát galoppozhattam vissza a mh-re (15 perc) és letöltöttem egy CD key generator-t és csak bíztam benne, hogy jó lesz. Szerencsére bevált. Pár mondatban leírnám, hogy nekem eddig milyen véleményem van a gammáról. Aztán majd lesznek kérdéseim is!
  • lwb
    #17829
  • SoDI---
    #17828
    miért nem lehetett még várni a kiadással egy kicsit, beültetni pár játékfant akik napi 20 órába többször végignyomják a gémet, és az ő tapasztalataik alapján még egy kicsit csiszolni rajta megjelenés előtt --- Ugyan minek? A hasonló játékoknál pont az a lényeg, hogy ha nem tetszik valami, akkor agyba főbe moddolhatod. És ez jóóóóó!! :-))))
  • Hypo #17827
    Hat a tobb 100 hozzaszolasbol nemelyik olyan hogy rohogogorcsot kapok.
    Nem tudom mit vartatok a doom3-tol, a doom az HENT ennyi, nem npc-kel tarsalgas, meg kocsivezetes, esetleg team munka, sima egyszeru hent. Az mas kerdes hogy lehet a mai vilagba ez mar nem eleg es ezert probalnak a jatekfejlesztok minel tobb dolgot belezsufolni egy jatekba. ezert van az hogy egy fps az mar manapsag rts, rpg is, de oszinten bevallom ha azt a szot hallom hogy doom arra nekem a henteles ugrik be, annyi dicseret illeti az id-t hogy ok a piaci igenyeket leszarva maradtak a doom feelingjenel nem valtoztattak rajta. akinek nem tetszik az nem jatszik vele ez ilyen egyszeru. ami meg a grafikat illeti az is eleg szubjektiv, a q3 se tetszett mindenkinek anno pedig az egyik legjobban megirt graf motor, eleg sok gamet tett mar szeppe. Ha ugy nezzuk a doom3 at hogy igazabol az engine eladasat szolgalja akkor nem rossz. FC-t is lehet szidni dicserni, speciel nekem nem jott be a jatekmenet, mert ha mar nagyon lopakodni akarok akkor splinter cell vagy tief, ha meg csapatmunka akkor inkabb AA, vagy wwiionline, azt tudom ha hentelesre vagyok akkor felve leullok a doom3 ele es felkapcsolok minden villanyt a szobamban.
  • fitutufi
    #17826
    figyuzzatok a delta labor 3-nál tudjátok amikor 4 helyen kell teleportálni ott a 4. után eljutok a transzferlifthez és ott nem tom megnyomni a gombot nem vált át , arra kell -e menni vagy rosz irányba mentem ? segítsetek plíz!!!
  • Dynamic
    #17825
    Hát te hűlye vagy:DD
  • Gabe18
    #17824
    Érdekesebb véleményt is hallottam/olvastam már játékokkal kapcsolatban...
    Bocs ha megbántottalak valamivel,inkább hagyjuk tényleg.
  • Mossberg
    #17823
    nem hittem volna hogy lesz ember aki komolyan veszi
    mindegy hagyjuk...
  • steweee
    #17822
    azért az nem világos hogy ha már egy hét alatt ennyi olyan mod születik, ami a játékosok igényeit fejezi ki a játkékkal szemben, akkor miért nem lehetett még várni a kiadással egy kicsit, beültetni pár játékfant akik napi 20 órába többször végignyomják a gémet, és az ő tapasztalataik alapján még egy kicsit csiszolni rajta megjelenés előtt. azért az hihetetlen számomra, hogy a végtagleszakadás és vérfröcskölés, vmint hogy a lámpa önállóan is üzemelhessen(modjuk sisaklámpa) hogyhogy nem valósították meg alapban egy ilyen szintű és ennyire várt játéknál?nagyon sok kritikát megkímélhette volna ezzel. ami a hullákat illeti, egy köztes megoldásként más játékokban már megvalósított trükkel lehetett volna megoldani, a jusson is maradjon is elv alapján bizonyos idővel (1/2-2 perc) eltűnne a maradvány, csak piros pacni maradna utána. így megoldódna az a probléma, hogy cafatkák megakadályozzanak ajtót/liftet stb a helyes működésben. ami a más játékokból "ellopott" ötleteket illeti, sztem az ilyet felejtsük el, ilyen nincs hogy ötlet ellopása, olyan sok játék jelenik meg, hogy igazából lehetetlen újat kitalálni, akkor most hogy ne "lopjanak ötletet" ne is legyen egy csomó érdekes dolog a játékban? pl? őr behurcolás retinavizsgálatra stb.
  • Gabe18
    #17821
    Off:
    Akkor hajrá...
    Mellesleg nekem honnan kéne tudnom hogy épp hülyéskedsz vagy komolyan gondolod.Külön megnéztem azt a hozzászólásod,ott mi utal arra hogy nem komolyan irod,áruld már el?
  • HuAn82
    #17820
  • tibor16
    #17819
    jóvanna,
    kimaradtam egy kőrből, nem magyarázná el vki.... vmennyit visszaolvastam, de nem találtam...
  • Mossberg
    #17818
    az én voltam te here és persze hogy a HL2 alfája nem jobb a Doom3-nál de ha választanom kéne inkább azt tolnám végig újra
  • Skiper
    #17817
  • tibor16
    #17816
    mellesleg ennek pag a neve nem pak005.pk4?
  • tibor16
    #17815
    jaa, már értem, csak mivan ha nekem nincs pag005.pk4 számú pk4-em, tehát nemcsináltam modot, akkor melyikbe kell... vagy nemtudom akkor használni?
  • oneal1
    #17814
    jaaaa ok:DDD
  • tibor16
    #17813
    Mégeccer lécci... hogy van ez? -mer a link, amire mutat a kép alatti, az egy tga, márpedig az kép nem?
  • Gabe18
    #17812
    Végre megtaláltam a láncfűrészt,igen hatásos...
  • Gabe18
    #17811
    Nem neked szólt ám,hanem aki oda beirta azt a HL2-es hülyeséget...
  • oneal1
    #17810
  • Gabe18
    #17809
    Hát hogyne...
    Emlékszem Amigára volt egy Death Mask nevű fps még a kilencvenes évek közepén,ezt a Doom 3-at még az is lealázza...
  • oneal1
    #17808
    hl2 forumban ilyen szöveg hoyg a hl2 alfája vagy mije üti a mostani doomot
    grat:DD
  • RelakSfromhome
    #17807
    Erről meg senkinek semmi véleménye? :P
  • RelakSfromhome
    #17806
    Kéne írni a fejlesztőknek, hogy ha a hulla x sebzést elszenved, akkor igenis porladjon el :)
  • HoTDoG
    #17805
    :D
    Ha fog tetszeni a játékmenet, és nem fogom megunni, akkor valszeg nem fogok csalni. Ezt teljesen meguntam, csak a végére voltam kíváncsi, h mi történik.
  • Gabe18
    #17804
    Már a lift,az Imp az már nem jött-ment sehova.
  • Gabe18
    #17803
    Mellesleg ezzel a Gore mod-al nem árt vigyázni,mert érdekes dolgokat eredményezhet.
    Mert ugye az ellenfelek nem tünnek el,ami jobban néz ki,csak éppen ugy tünik a játék erre nem igazán van felkészülve.
    Az csak egy dolog hogy az ajtók nem tudnak a hulláktól becsukódni,de jól jártam azzal a sinen gördülő szervizliftel is,mert egy elhullott katona testétől nem tudott odagördülni ahol vártam rá.
    De most a legjobb volt hogy egy liftaknába bezuhanó Imp lábát a feljövő lift beszoritotta,aztán nem tudott feljöni.
  • Gabe18
    #17802
    Nana,nem kéne talán ennyire komolyan venni...
  • RelakSfromhome
    #17801
    Csecsemődémon? :D Cherubok esetleg :) az más kérdés, hogy kis puttókból farigcsálták őket :D (még nem tartok ott, de a testmaps/test_lotsaimps-ben láttam megvillanni a kölköket :D )
  • HuAn82
    #17800
    Ezt most biztos el is fogják olvasni és magukba fordulnak.
  • HuAn82
    #17799
    Szerintem abban is fog, de mind1.
  • gpm
    #17798
    omegat nem tettel fel, mert en annal vettem eszre ilyesmit, a modnal viszont semmi graf valtozas?