23325
  • ffxi
    #22845
    Tegnap megvettem MM-ben. Rá volt ragasztva 1990.-. Persze én tudtam, hogy 3500 alá nem lehet kapni sehol sem. Biztos elbakizták árazáskor. Felkészülten odavittem a kasszához. És lám, a gép 3990-et mutatott. Szólok, hogy: á-á! Ezen 1990 van ráírva. Az eladó csaj ellenőrizgetett, telefonálgatott. Végül kiderült, hogy hibásan címkézték. Asszomdja ezt még ennyiért elvihetem, de a többit mindjárt átárazák :D
  • grebber
    #22844
    Már megvan:( Akkor eltűntek a mentéseim.
  • grebber
    #22843
    Hova teszi a game a mentéseket?
  • Doom 4
    #22842
    én letöltöttem a cams modot de nem megy 1.3 verzióm vna magyaritáás, ultra extreme, és a hababa.hu jóvoltálból a sinkron demo is fent van eddig smemi baj de nem megy a lámpa a fegyveren
  • extra sensory
    #22841
    Az egy modifikáció, mikor bármilyen fegyveren lámpa van és úgy lehet tolni. Itt nézz szét.
  • Bacsa Szabolcs
    #22840
    szevasztok!!
    kellene egykis segitcség van ojan kod vagy valami amivel a fegyverre lehetne szerelni a lámpát???
    a segitséget eröreis köszi
  • Doom 4
    #22839
    Mondjuk nekem telepitéskor a biztonság kedvéért kivolt húzva a netem...
  • Doom 4
    #22838
    Na szóval most megtaláltam és beirom ide.
    Szóval akinek nem eredeti a játék és amikor játszani akar akkor egyszerően kikerülkhető hogy kérje a játék közben a cd kulcsot netkihúzás nélkül.

    c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts\ ot nyissátok meg szöveg szerkesztővel és a legvégére be másoljátok ezt:

    127.0.0.1 d3master.idsoftware.com
    127.0.0.1 idnet.ua-corp.com
  • Lowosan
    #22837
    Valaki eltudná mondani hogy a játékban hogylehet előhívni a widescreen beállításokat ? mert hiába néztem angloul (nem is nagyon tudok angolul) de nem sikerült
  • NHLFAN
    #22836
    eredeti doom 3+kieget vennék.jó állapotban nem bestseller és hasonló kiadásokat.köszi
  • hykao #22835
    Újabb The Dark Mod FM
    Bemutató videócska
  • Synchronous
    #22834
    Szétnézel az interneten. De ha nem akarsz, akkor adok egy linket, amiből szemezgethetsz.

    Link
  • steweee
    #22833
    lécci lécci. aki komolyabban játszott vele, meg tudja hogy milyen nagy modok jelentek meg hozzá, az mondja már a nevüket, vagy szúrjon linket. mert újra fel akarom telepíteni és játszadozni vele. látom az even horizonsnak van linkje, de a még nem a legújabb. mik jelentek még meg hozzá ami nagy és jó ?
  • Doomista
    #22832
    jah itt nem ment,de mostmár megy,kösz.
  • tonyr #22831
    ITT vannak a doom3-hoz, ill kiegjéhez...
  • Doomista
    #22830
    hellóka ! doom3hoz kellene a magyarositás,404 error,meg ilyen oldalakat adott be ahol lelehetett volna tölteni,ha valakinek megvan,átdobhatná...
  • ZTM
    #22829
    sok lehetőség van:

    1.frissisd a videokari drivert...
    2.a játékot pathceld...
    3.vagy ha modoltál lehet nem tetszik vmi neki....
    4.a videokaridon ki van kapcsolva az openGL....

    ennyit tudtam segíteni mert többet én se tok én még a kieget nem töltöttem le....




    hy all a crack ügyemben senki nem tud segíteni?
    lécci segítsetek.....



    ha vki tudja hogy az alpha modot honnan tom letölteni...+találtam de nem leht letölteni:S...tudjátok meikre gondolok ahol singlebe 3 fős csapat gyün velem és lövöldöz persze gépi AI.....
  • tonyr #22828
    valaki tud segiteni ?
    nem indul a játék, mindaddig indul, amig csak az alapot teszem fel, de amint a kieget is installálom, opengl hibával kilép...
    wrong game DLL API version
    a gamex86.dll-re hivatkozva...
  • ZTM
    #22827
    lécci vki akinek +van dobjamá fel a rapidra vagy a datara vagy mondja + hol találom...köszi
  • hitch
    #22826


    Bannernak?
  • ZTM
    #22825
    mivel már 4éve annak hogy +jelent a game és van 1 csomó mod és..stb.akko van 1 multiplayer crack is ami azt segíti elő hogy lehet csatolni serverekre és nem kell az eredeti játék ergo nekem nem eredeti hanem tört verzió tehát megkérlek valamennyiőtöket arra hogy lécci adjatok 1 oldalt/linket ahonnan ezt a cracket letölthetem...a google nem vezetett semmire itt nem találtam...előre is köszi
  • Vass Gábor
    #22824
    Az egészet bele kell másolni úgy fogadja el.
  • ZTM
    #22823
    és mit tegyek azzal a linkel ami csak szám és kötőjel?mert ilyenből is találtam doom 3 keresése közben...
  • Vass Gábor
    #22822
    Hát van pár olyan játék ami nem megy multiba, én még nem próbáltam.
    A data verziójával jól jársz hiszen nem kell sokat várni hogy letöltse.
  • ZTM
    #22821
    köszi szépen(de mindent ilyen darabos rapidsharba lehet letölteni:S)
    én + se találtam volna a letöltést...mind1 köszi szépen...a keyeket + a crackot+a patch-et letom tölteni...ill.hallottam hogy nem minden crackon megy a multi..ez igaz?mert én szeretnék multizni is főleg co-op modon a haverokkal...
  • Vass Gábor
    #22820
    Hát én most ami eszembe jut az a cold.hu, ott le tudod tölteni a doom3-at meg a kiegészítőjét is, én is onnan töltöttem le, csak be kell regelni, viszont ingyenes.
    Még nem olyan sok játék van rajta, de kezd beindulni.
  • ZTM
    #22819
    Hi.

    mivel nincs kiírva hogy no warez és nincs GY.I.K. se, bátorkodom +kérdezni hogy honnan tölthetem le a sima DooM 3-at ingyén...
    olyan hely kéne ahova nem kell regelni és nem is torrent...találtam 1-et 16 rar-t kell letölteni...az 1. 95mb körül forgott letöltöttem +nyitottam és nem volt benne semmi:S...utánna még kerestem de nem találtam... lécci segítsetek(amúgy simán +venném eredetibe de elment a zsebpénzem a BF2-re...)köszi...
  • Vass Gábor
    #22818
    Hát sejtettem, akkor majd egy másik gépre is felrakom azt hátha megjavul.
  • Shield
    #22817
    Múltkor olvastam, azt hiszem a F.E.A.R.telepítésénél volt ilyen gond.
    Ott kodek pack volt a bűnös. Lehet hogy oprendszer újra telepítése megoldaná. Sajnos nem tudok okosat mondani.
  • Vass Gábor
    #22816
    Hát le is okézom de kidob vissza a windowsba.
  • Shield
    #22815
    Most nem tudom, hogy mire akarsz kilyukadni az alábbival.
    Amikor elfogadja a serialt, akkor kiír valami hasonlót.Érvényes a kulcs, ne veszítsd el, stb, stb... Jelentősége nincs, le kell okézni és kész.

    Nekem volna egy problémám: melyik gombbal lehet videó kapcsolatot létesíteni? Jön az üzenet hogy, "Videó kapcsolat engedélyezése", de tegnap nem jöttem rá melyik gombbal lehet létre hozni a a kapcsolatot. Igaz az este már nagyon fáradt voltam, de ennyit bénázni....
    Előre is köszi a segítséget.
  • Vass Gábor
    #22814
    Amikor belemegyek a játék installására, és beütöm a kódot akkor ezeket írja ki ha tovább akarok menni.
    a cd-kulcs, amit beírtál, úgy tűnik, hogy érvényes activision falu soha nem kér tőled cd-t kulcsfontosságú nem mondja azt bárkinek ne veszd el a cd-kulcsodat
    a telepítés nem tudta meghatározni a doom3 üzembehelyezési helyed aktuális változatát igazolja azt a játékot megfelelően beszerelték.
    Magyarra lefordítva ezt jelenti.
  • Shield
    #22813
    Innét az 1.3-at:1.3 patch
    Van 1.31 is a Vistásoknak.
    Nem tudom miért nem tudod telepíteni a kieget. Talán mert crack-elted.
    Nálam így ment:Doom3,- ezután a kieg. ami először felrakta az 1.2-es patch-et, aztán települt. Majd felraktam az 1.3-as patch-et.
    A magyarításokhoz tudom még ajánlani a "beszéd feliratozás"-t, amit Bubu készített. Aki nem érti az angol beszédet, annak nagy segítség és nagy mértékben javítja a játék hangulatát.Amit innét tudsz letölteni:[URL=http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=963]"BESZÉD FELIRATOK"[/URL].
    Az 1.3 patch miatt kéri a cd-key-t játék indításánál.
    S/N:GCSCHSSGCC3WDHJ2 2F
    Remélem tudtam segíteni.

    Tegnap kezdtem a játékot, mert vártam a Bubu felirat modját, nekem így bejön a játék.

    (Felirat mod használatakor a leírást figyelmesen olvasd el)
  • Vass Gábor
    #22812
    Ezeket a pacheket hol lehet megszerezni hozzá, mert lehet hogy akkor ezért nem megy fel a gépemre a kiegészítője a játéknak.
  • Shield
    #22811
    Doom3-ra rátelepítettem a ROE-t és az 1.3 patch-et, na...ezutén kérte a
    cd-key-t.
    Nekem ez segített: S/N: GCSCHSSGCC3WDHJ2 2F
  • Remik92
    #22810
    Valaki segítsen!!
    Feltelepítettem a Domm3 Reo-t, de mikor beléptem kéri a domm3 és a Domm3 reo kódját.Oda mit kell beirni?Mert a telepítókódókat beirtam de az nem jó.
  • Atkamon
    #22809
    Frissítsd a videókari driveredet.
  • Bence94
    #22808
    na. neki, mindkettő
  • Bence94
    #22807
    nem tudom mi kell nekei jobban proci vagy vga lehet mindekettő.nekem ultrán 4xaa plusz karakter árnyékok mód asszem 60 fps körül.
  • #22806
    hi!
    lenne eegy kis gondom...
    feltelepitettem és aztirja ki annál a kis ablaknál megnyits után h
    error during initialization

    ERROR: The current video card / driver combination does not support the necessary features
    ********************
    Error during initialization
    Shutting down OpenGL subsystem
    ...wglMakeCurrent( NULL, NULL ): success
    ...deleting GL context: success
    ...releasing DC: success
    ...destroying window
    ...resetting display
    ...shutting down QGL
    ...unloading OpenGL DLL

    és nem tom mibaja lehet
    ha vki tud akkor segitsen megköszönném!