23325
  • hornbali
    #18655
    X600XT vs. 6600GT
    Link

    Sztem a kép magáért beszél.
  • Myron
    #18654
    Mert fasz fagy :) tényleg... gondolj csak bele. Mivel tud többet az eredeti? A manuált is beszkennelték... A netes szerverekre meg úgy tudsz csatlakozni a felrakod azt a bizonyos cracket. Ez a lol az egészben. Én csak a Joint Operations-t venném meg mert ehhez kell valós CD kulcs hogy tudj játszani neten. És azt csak ott lehet. Ez az kurva jó játék. Meg a Half-Life a CS miatt és a Diablo 2 ugyanezek miatt.
  • jojo
    #18653
    A mágnespálya kódját tudja valaki?
  • Caponee
    #18652
    Találkoztatok azzal a problémával, hogy a játék indításakor restartol a gép? A game eredeti a poén az egészben, az hogy a no cd exevel meg működik.
    De akkor meg minek vettem meg?
  • ibrik
    #18651
    Használj RefreshLock-ot vagy RefreshForce-t.
  • tommmyv
    #18650
    Tga
  • Lacc
    #18649
    Vagy paint? Vagy .tga-ba menti?
  • neozed
    #18648
    Pl acdsee
  • tommmyv
    #18647
    MIvel lehet megnézni a játékkal készítet képeket?
  • uzsidoboz
    #18646
    Hello!

    Egy kérdésem lenne hol tudnám letölteni a teljes játékot ha van már ilyen neten tudnátok egy linket vagy címet nyomatni és az h ennél a játéknál mennyire megyek egy radeon 9600xt-vel?
  • edios
    #18645
    hi!
    Olvasgattam hozzászólásokat, és több helyen előjött az a gond, hogy nagyon 1edül vagyunk végig. ezen a bajon nem segít a "Doom 3 Co-op mod"? mert ott azt írják,hogy "multiplayerben végig lehet vinni együtt a játékot"..
  • Pontius #18644
    kevesebb
  • Myron
    #18643
    A soulcube-tól mennyi van hátra a játékból? Fele?
  • Myron
    #18642
    Nemtom. Rakj be shotot. Ez sundernek ment. 18638
  • Myron
    #18641
    írdd be gogle e hogy refreshlock download akkor majd leszedsz egy progit elindítod és onnantól kezdve minden jó lesz
  • Myron
    #18640
    Nemtom. Rakj be shotot.
  • Tatyla
    #18639
    Ha a 17" monitorom 1024x768-ban 85Hz-en ketyeg akkor a játékban miért nem ,és hogy állithatom át?
  • sunder
    #18638
    Akkor lehet hogy velem van a baj. Csak egyszerüen nem tudom elhinni hogy ilyen vak sötét van. Az elképzelhető hogy játék elején vagyok de még itt se látok semmit?
  • Skiper
    #18637
    Detto :]
  • Kandurex
    #18636
    Tipikus iccakai játék a D3, én is csak este tudtam vele játszani máskülönben nem láttam volna semmit :(,
  • sunder
    #18635
    Sziasztok.

    Van egy kis problémám. Betöltöm a játékot erre meg átkozottúl sötét. Hiába viszem fől a gammát a maximumra.
    Ha esetleg tudnátok segítséget adni azt nagyon megköszönném.
  • Kandurex
    #18634
    Az "HL" -s eleje szvsz nagyon jó húzás, csak olyan rövidre van fogva :( bemész és már jön is a HENT. A HL -ben azért nem volt ilyen egyszerű. Elvártam volna 1 - 2 izgalmas feladatot, esetleg bázis nézést, vonatozást stb. stb.
  • Sil3nt
    #18633
    tudna adni nekem linket a multihoz cracket? (amivel megy rendesen a multi is)
  • CUCLI
    #18632
    tenksz
  • Sil3nt
    #18631
    5W7E-J3S7-J3C4-AWPE-D2
  • CUCLI
    #18630
    egy serialt pls
  • hykao #18629
    mármint ezt az egyre fárasztóbbá váló élőhalott gagyiságot.
    ilyen témája ma már csak ultraötlettelen témájú filmeknek van...
  • hykao #18628
    Ebben igazad van.
    ...talán pont ezért kéne dobni már ezt a milliószor lerágott csont témát...
  • Matheus
    #18627
    nekem is ez a véleményem, nem azért alakultak át, hogy kommandózzanak, tán a pokolba ezt csálják? :D :P
  • Davidsned
    #18626
    Nem értem mér kritizálja mindenki az AI-t. Egy zombi mér harcoljon úgy, mintha valami kommandós lenne. Az élőholtak ösztönösen cselekednek, csak mennek és ölni akarnak. Mér kellene ennél több?
  • Matheus
    #18625
    amúgy sztem előbb vidd végig a gamet ... :D
  • Matheus
    #18624
    nekem ez a jó oldala a dolognak, nem jácottam a Half-Life-al :D
  • VGQ
    #18623
    Sztem hozza a doom 1-2 hangulatát iszonyu jo parás játék csak olyan rohadt sötét,hogy semmit sem látok(még ha én ülök sötétben akkor sem nagyon).A paráztatás jol meg van oldva,még attol is besz@rok mikor leesik a plafonrol egy darab lemez,de sajnos mást egyáltalán nem tud a játék.

    Ez sajnos részemröl egy sima klon.Méghozzá a Half-Life-é.Egy az egyben az a story,mint annak néhány eltéréssel.A Hl története is pont ez.Megérkezik valaki valami kutatoállomásra,ott balhé lesz meghal mindenki, néhány tulélö, teleportálo szörnyek,egy idö után irány a "szörnyek országa".Engem ez nagyon lehangol,mert jobb story-t vártam.Gondoltam valahol találkozok végre azzal a tetves Béta csapattal erre meg meghal mind a 4 fö 1 perc alatt.Én meg mint Super Rambo egyedül nyomulok az egész házban mindenkit leölve.Realitás nuku.Nekem rettentöen hiányzik mondjuk akár 1 tetves katona is mellölem.Akkor lenne valami értelme a sok gyakásnak,és nem lehetne szorakozni hogy bebujok a zárt ajto mögé és amint nyilik repül a shotgun golyo oszt 1 lövéssel halál.Kicsit feldobta volna a hangulatot sztem.Pl mikor a lámpás ürgét kelett követni azt nagyon birtam

    Igaz még nem vittem végig,de már nagyon kezdem unni a gyakást.Ugyan azt kell csinálni mindenhol,és már unalmas.Föleg ez a kodos ajtonyitogatás megy az agyamra.Sétáljak végig az egész bázison,hogy megtaláljak egy PDA-t vagy mit,hogy kinyiss azt az ajtot ami kell.Sztem ennél már sokkalta jobb ötleteket is tehettek volna bele.A grafikusokon kivül kicsit más is megdolgozhatta volna az agyát.

    Nekem ennyi még végigtolom aztán ugy uninstallálom mint a szemét.Még cd-t sem pazarlok rá hogy kiirjam.Remélem a HL2 ismét megmutatja milyennek kell lennie egy fps-nek.
  • lwb
    #18622
    morrowind minden gépen szaggat :)
  • Matheus
    #18621
    nekem: C1700, 512MBDDR, Gf 3 Ti200 64 MB és 1024x768-on élvezhetően fut (ezen vittem végig :D, kivéve a második főszörnynél :P)
  • tibor16
    #18620
    hejába, a szééép emékek :)))...
  • Neutral
    #18619
    Nekem 1 2200-es Athlonnom van 512Mb memóriával és Radeon 8500--ös kártyával,szóval nem csúcskategória,de 1024x768-ban egész jól fut,csak néha szaggat be egy kicsit.
    Pl. a Morrowind ezen a gépen 800x 600-ban is jobban szaggatott....
  • fitutufi
    #18618




    nem kell neki nagy konfig ?????????????????????????????????
  • Glpetyus
    #18617
    Elvileg nálunk mától kapható :)
  • Glpetyus
    #18616
    "nemis kell neki olyan nagy grafikai igény"