23325
  • netuddki
    #18735
    DUUM 3
  • Gear
    #18734
    van még ...szvsz most jön a java.Nem hosszra hanem minőségre.
  • BaLeeX
    #18733
    Két gyors kérdés aki végigjátszotta attól:

    - A pokolban vagyok már, lehet itt majd elemlámpát találni? Mert már kibaszott ideges voltam a sötétségtől aztán nagynehezen megbarátkoztam az elemlámpával de most itt már szinte SEMMIT nem lehet látni...
    - Milyen hosszú a pokol? Mennyi van még a játékból kb?
  • lwb
    #18732
    jóvan, de neked 9800-as van, nekem meg 9600prom. ha nálam 10-15 fps az abszolut minimum, akkor nálad ennél többnek kellene lennie.
  • Rusy
    #18731
    hát nem tudom, a hangulat eléggé hiányzik szvsz, néha van benne egy két nagyon jó dolog feldob, aztán unalmas lesz, az biztos hogy én nem ezt vártam, de hát voltam már így deus ex 1,2, nem is tudom mi hiányzik de valami igen, bár maga az egész játék nem ad lehetőséget az engine kihasználására, ugye mindig a bázison vagyunk, mindig ugyanazok a sötét terek egy idő után unalmas, nem beszélve a fegyver lámpa fegyver lámpa, fegyver lámpa..... effektusról, nem értem miért kellett egy játék nem attól félelmetes mer sötét, ott a suffering attól is néha majd beszartam és nem volt sötét...
  • a
    #18730
    nekem amúgy a hangulatról nem a Q2 vagy a Doom 1 jutott eszembe sokkal inkább az Alien játékok (remélem ezt még nem írta senki )
  • gabifafnir
    #18729
    Az mondjuk elég hülyeség lenne. Ebben a játékban a fény-árnyék hatások mellett a hangok játszanak nagy szerepet a játékban. Elég gagyi lenne valamilyen rockzenére írtani a szörnyeket, mint mondjuk a Painkiller-ben. Ez a játék így jó ahogy van.
  • Gear
    #18728
    Húha .. talán 2szer. Majdnem meguntam ...
  • Shep
    #18727
    Az is benne van, mikor a padló alól előugrik a járólapot feldobva egy imp.
  • Shep
    #18726
    Ez nem teljesen igaz, mert néhány helyen van zene a játékban.


    Húú ez a nightmare elég durva 25hp-ra mindíg lecsökken a hp akármennyi is volt lőtte, a soulcube igaz, hogy nállad van alapból de hát sokat nem ér, mert miután felpumpál 100-ra kb 1 perc mulva megint 25hp van, mondju az viszont érdekes, hogy vajon akkor a soulcube megszerzésekor mit szerzünk meg ilyen nehézségi szinten?
  • hornbali
    #18725
    Alapból nincs zene a játék alatt, csak a menüben van.
  • Amon Serrano
    #18724
    Csak nekem nincs zene a játék alatt?
  • Amon Serrano
    #18723
    Nem lehet valahogy multiba végigvinni rendesen szörnyek ellen? Lan-ba?
  • Gear
    #18722
    darabig cumiztam vele én is...szívesen.
  • DannyL
    #18721
    Rá nem jöttem volna, köszi! :)
  • Gear
    #18720
    repkedő világítókat kinyirod és amikor ujratermeliőket a böszmeteg akkoör a hátánál lévő kékes gömböt kell lőni . Másképp nem sebezhető.
  • Gear
    #18719
    it a gáz , hogy ilyenekkel etettek minket 2-3 évig és nemegészen azt kaptuk szvsz mint amit vártunk.Carmack bekaphatja...nem azt mondom hogy szar lett a game , csak a beetetés többet igért (mondjuk ezígy szokott lenni).
  • DannyL
    #18718
    Már biztos ezren megkérdezték, de hogy a fenébe kell a Hell nevű páya végén azt a rüszmeteg nagy monsztert kinyírni?
  • Gear
    #18717
    Hát van. egyszer. meg egyszer benyúkál vmi az ajtón ozt annyi. nem ugyanaz a feeling. ha az engine tud ilyeneket akkor mért nem éltek vele? fuck.
  • Kandurex
    #18716
    "az ajtókat szétnyomva-törve berontó ellenség"ű

    ez benne van,

    a többi nincs :(
  • Gear
    #18715
    Két = kettő
  • Gear
    #18714
    És a feelinges átvezető muvik hova tűntek? Két jó volt benne , az egyik a végefele amikor asszem két katona kóriszált és elkapta egy pokolfajzat az egyiket , a másik pedig a végén volt amikor bemész a főfő ellenséghez.Meg a falon áttörő allaenfelek , az ajtókat szétnyomva-törve berontó ellenség . Ezek hova tüntek a gamából? Mennyire faja volt a bétába a WC-ben a sarokmögé behuzodó és onnan pinkyre sasoló főhős. Ezeket vártam nagyon de helyette szinte minden kis bejátszásban ment a sok pofázás!
  • Amon Serrano
    #18713
    LBW!

    Akkor megnyugodtam! Tényleg nem megy jól! 10-15 az NEM JÓ! Úgy nem folyamatos, és idegesítő! A folyosókon minden ok, de mikor jönnek a szörnyek, meg a nagy terek....

    Rusy: Igazad van, tényleg múanyagszerű minden! Részben ez tetszett a legjobban. De az emberkék fején nem mutat jól! Figyeljétek meg a főgonosz homlokát! Van rajta egy nagy függőleges vonal! Mintha 2 textúra ott érne össze! Vagy csak beütötte?

    Ami még tetszett: az irányítható gépek! Lehetett volna több is a sok pda böngészése helyett!

    Mintha hallottm volna valamit az előzetes videóban arról, hogy pl shotgunnal be lehet majd lőni ajtókat.. hát ebből se lett semmi. Ha nem mondtak ilyet, akkor bocs.
  • Drizzthsz
    #18712
    Akkor remélem az új engine 2 napon belül készen lesz...
  • davos80
    #18711
    Supranován már van.
  • Rusy
    #18710
    Hát ja a kritika tényleg nem jellemző erre a topicra, pedig azért messze nem lett olyan a játék mint amennyire vártuk szvsz, minden szép és jó csak valahogy a játékélmény hiányzik, én már azon gondolkodtam azért csúszott ennyit, mert már rég kiadták volna csak nem akarták, mert érezték hogy valami hiányzik, és még csiszolgatták, de előbb utóbb arra a sorsra jutott volna mint a duke nukem forever, nem fikázás, de szvsz nálam nagyon gyengén szerepelt, egyszer végignyomom ha már ennyire vártam, de aztán del...
    Ami engem is meggyőzött az a motorja, azzal talán fognak kijönni"jó" játékok, mint anno a quake motorral...
  • Microtus
    #18709
    Hi, hiba az hogy a kommunikációs pályán a zseblámpa fénye nem ér el a falakig? Sőt igazán semeddig se. Egyszer már valaki mintha írt volna ilyesmiről, de nem találom....Merül az elem vagy mivan? A flaslight mod nincs fenn, nem is tetszik.
  • hykao #18708
    Már többször akartam írni, de valahogy mindig elfelejtettem: a szemek megvalósítása is elég gagyi szerintem. olyan fénytelen, szürke szerű mindenkinek a szeme, mintha hullák lennének... (már az elején is...)
    És a fejek is tényleg olyan plasztikusan hatnak, mintha mindenkin fantomasz szerű maszk lenne...bár lehet, hogy az van rajtuk, mert a mimika sem az igazi...legalábbis láthattunk már jobbat is.
  • hykao #18707
    Egyébként nemsokára kijön egy peccs is!
  • hykao #18706
    Quakecon: Carmack beszéd
    Birdy, 11:00 - Játék: MOHA - (6 komment)

    (GameSpy) John Carmack a kis Ryan születése miatt nem személyesen tartotta meg szokásos beszédét a Quakecon-on, hanem egy majd eyg óra hosszúságú videoval lepte meg a közönséget. Szokás szerint töménytelen mennyiségű technikai szöveggel sokkolta a hallgatóságot, de pár érdekes részletet megtudhathattunk az új motorról, illetve játékról:
    Az új motor ugye a Doom 3 rendszer továbbfejlesztése lesz, amelyben jónéhány dolog változtatva lesz, amivel Carmack elégedetlen. Ezek egyike a modelleken látható texturák "plasztik" hatása, amely különösen a bőr textutráknál észrevehető. Ez a dolog javítva lesz az új megvilágítási rendszerrel, amely támogatja a bőrtónusokat, a részleges átlátszóságot és új effekteket is, mint pl. a haj különböző megvilágítása. Az árnyékok az új motorban is jelentős szerepet kapnak majd, Carmack jelenleg a Soft Shadow technika beépítésén dolgozik. John bevallotta, hogy a Doom 3-ban a karakterek nem vetettek egymásra árnyékot és ez is egy olyan probléma, ami javítva lesz majd.

    forrás: HARDWIRED


    Szal a készítőknek azért van némi önkritikájuk...ha már a rajongóknak kevesebb...
  • hykao #18705
    Milyen videókártyád van?
  • jojo
    #18704
    két=kér
  • jojo
    #18703
    A PDA-n: Érd el a delta labort! felirat,
    előttem a mágnesvasút zsilip melyen csomópont 5 zárva, 4-s nyitva. Nyitókódot két, a kódok listáján nem szerepel.
    A vasúti kocsi ajtajai nem nyilnak, akkor szerinted nem a kód kéne?
    Párszor végigmentem a pályán és más lehetőséget nem találtam.
  • shaky
    #18702
    szerintem ez a game egy kicsit uncsi és sötét!

    de azért végignyomatom!
  • dieselG
    #18701
    Huhh ez felettébb érdekes, talán olvasgasd a PDA-dat, de én arra emlékszem hogy simán vissza kellett mennem a vasúthoz és továbbmennem a következő pályára..
  • ScoobyDoo
    #18700
    Elkezdtem én is. Ilyen konfigon: AMD Athlon 1GHz, 384 sdram, asus 9600XT. 800x600-as felbontásban, medium beállításoknál szépen fut és csak a monsztáknál akad türhetően. A játék nagyon tetszik, nagyon eltalálták hangulatra.
  • dieselG
    #18699
    #18683-ra senki?
  • jojo
    #18698
    A mágnesvasútnál kódot kér az irányítási ponton, onnan csak a vasúthoz lehet visszamenni, de nem nyílik az ajtaja.
    Mit kell csinálni?
  • tibor16
    #18697
    Sztem meg mint modot, nem olvastattad be.... indítómenű, alul...
  • M@TriX
    #18696
    nem árt readme-t olvasni, avagy a honlapot ahonnan letöltöd ;)