23325
  • Andie
    #18775
    Mi ezen a LoL?
  • gpm
    #18774
    thx, ugy mar jo GIGALOL
  • CUCLI
    #18773
    nemjó
  • gpm
    #18772
  • Cvd
    #18771
    Namost megvallom őszintén én nem ezt a módszert alkalmaztam, mert olyan sebességgel száguldozott a szemét hogy örültem ha szemmel tudtam tartani, nemhogy még a golyszikat is lőjjem.:) Amikor meg sikerült akkor már olyan közel volt hozzám hogy ugyanúgy kaptam az áldász mintha nem is lőttem volna bele.
  • Andie
    #18770
    Apám?! köszi.
    és mirejó? Mert pont ott nincs, ahol kéne :)
  • Andie
    #18769
    Áááá, télleg volt egy ilyen videó, hogy ez nem jutott eszembe! Mondjuk akkoris zavaró az a rohadt zöld gömb, és úgy emléxem 1-2x ki is löttem, ezexerint nem volt elég közel hozzá. No megpróbálom majd, köszi a tippeket!

    A csikóslegénnyel meg úgy látom jobb távolról végezni, de ezt a guggolós módszert azért bepróbálom.
  • kanyar
    #18768
    1 . A dobogo szives dolog az arra jo hogy addig korlatlanul tudsz futni, addig nem csokken a faradast jelzo csik.
  • Cvd
    #18767
    Ha a BFG-s tankra gondolsz, én simán rakétavetőval adtam neki olyan 8-10 elég volt. De kihasználhatod a BFG lövedékének specialitását is, amiről "egész véletlenül" nemsokkal előtte találni lehet egy videót. Ebben arról van szó hogy a lövedék belsejében található kontrollchipet eltalálva a lövedék azonnal felrobban. Vagyis figyeld amikor lő és azonnal lődd ki a zöld gömböt, akkor ő kapja az áldást.
  • Frank99
    #18766
    nekem meg a második :-)
  • BaLeeX
    #18765
    1. Talán felgyorsulsz egy picit vagy kevésbés sérülsz? Ha nem akkor passz.

    2. Mikor még messziről fut megsorozot plazmával miközben hátrálsz. Másik lehetőség (sokkal nehezebb kivitelezni) hogy fut feléd és mikor már ott van melletted és csapna akkor shotival telibe kapod és meghal 1 (!!) lövéstől. Ennél az a geci, hogy sunyin jön és álltalában már csak akkor veszed észre amikor odabaszott egyet és ilyenkor már a 2. csapád/rúgás is garantált.

    3. Hát ha nem is emberfeje van de ember szerű. Nekem legalacsonyabb felbontásban is látni. A The Thing-hez képest beújítottak az ID-sek, ennek fejjel lefelé van a feje. ;)

    4. A hátán van valami kis szörny azt kell lőni, piros a célkereszt ha jó.

  • chase
    #18764
    Thx
  • Kaliga
    #18763
    Lelövöd a világító micsodákat, és mikor termeli, akkor lövöd a hátán lévő kék gömbicseket:)
  • Gabe18
    #18762
    A csápos katonára lehetőség hogy már meszebbről lelövöd valami hathatós fegyverrel...
    Ha mégsem,akkor érdemes megpróbálni hogy amikor csap,legugolsz.A shotival jó esteben két lövésre megborul,igy ha meglátod lősz,csap-legugolsz /igy nem talál el/,és még gugolásból rálövöd a másodikat,mert addigra betárazza ujra a fegyvert emberünk,meg még közel is lesz a katona addigra.
    Viszont ha ez nem sikerül,akkor már baj van,mert ha közel van akkor legközelebb már nem csap,hanem olyat rúg belénk hogy csak na...
    Én a fegyveres katonákkal nem birok energiaveszteség nélkül.Ha meglátnak,máris lőnek,én meg hiába lövöm akármivel,ugyis bevisz néhány találatot mire megfektetetm.Marad a hátrálás,hogy folyosókanyarulatokban,bezárt ajtók mögött várva az éppen feltűnőnek bevigyek egy-egy tiszta találatot,de még általában igy is vesztek energiát ezek ellen.
    Az Imp-ek tüzlabdáit viszont már légies könnyedséggel kerülöm ki a legszűkebb helyeken is!
  • Andie
    #18761
    Sziasztok!
    Volna 1-2 észrevételem, kérdésem hozzátok.

    1. Néha találni ilyen injekciós pisztolyt, amit ha felveszek, elkezd hallhatóan dobogni a szivem, kb 1 percig. De ettől eltekintve semmi hatását nem vettem észre. Nem leszek gyorsabb, vagy erősebb, sőt, még kevésbé sebezhető sem. Akkor minek? Miez?

    2. Vannak ezek az ostorral támadó katonák. Ezeket meg lehet akadályozni valahogy, hogy min. 1x a pofámba csapjanak? Futásba rohanok hátrafele, közben lövöm a nehéztüzérséggel, de akkoris rámugrik 1x. -15 life :(

    3. Olvasom a DooM3world honlapján a szörnyek leirásánál, hogy vannak ezek a pókok ugye, akiknek fejjel lefelé álló emberi fejük van, és hogy ez milyen bizarr. Nem az id találta ezt ki, aki van olyan vén hüje, mint én, talán emléxik még az 1990-es évek elejéröl a The Thing (A dolog) c. horrorfilmre. Akkoriban elég brutál volt, északisarki expedició, démonok, szörnyek, stb. Na ott nött ki az egyik tudós levágott fejéből 8 láb, és lett belőle ilyen pók. Emléxem, mert azóta is néha rémeket álmodok :) Najó, nem, de akkoris látványos volt.
    Mellesleg én a játékban nem látom ezeknek a pókoknak az emberfejét, lehet, hogy mert nem néztem még közelről, vagy médium qualityn nem rajzolja?

    4.. már elfelejtettem.. de még mindig nemtom hogy lehet ezt a rohadt tankot kinyirni!!!
  • oneal1
    #18760
    nah akkro majd rakok be képet a cuccról:DDD
  • chase
    #18759
    És mikor kell lőni? Lövöm már egy órája és nem pusztul el.
  • BaLeeX
    #18758
    Én is tudtam választani de azt nem tudom valami jelentősége van-e. :)
    De gondolom nincs, mivel teljesen lineáris a játék eddig úgy tűnik.
  • BaLeeX
    #18757
    Thx. Vaksi voltam. :)
  • Sil3nt
    #18756
    neked lesz az első tiszta példányod itt az sg -ben
  • oneal1
    #18755
    van már valakinek jogtiszta példánya?????
    nekem holnap végre hozzák!!!!:D
  • Gunner
    #18754
    Lenne egy problémám viszont: seta image_useCache-et 1es értékre állítom, akkor a játék indításánál, menük előkészítésénél kifagy. De csak ha bekapcsolom ezt... :\
  • Gunner
    #18753
    Sejtéseim szerint van, amikor fenn vagy már a Satelitnél és szól a szemüveges csávesz, hogy mégse küld el a segélykérést. Én ott azthiszem tudtam választani a számítógép paneljén.
  • Braveheart
    #18752
    sajna nekem is az már...
  • Zsoldos
    #18751
    Az a baj nemcsak a sotetseggel van baj, hanem a monotonsaggal. Alpha labs 1,2,3,4, Delta labs 1, 2a, 2b, 3, 4. 2 palyabol csinaltak 9-t. Fantasztikusan unalmas.
  • PsychoStarfish
    #18750
    Ott a leszakadt liftemben nézzé szépen körbe =) Ott egy létra. tádááá =) További jó mókár ;)
  • BaLeeX
    #18749
    SPOILER tartalmú kérdés következik:

    Kinyírtam azt a nagy gecit a pokolban (elég könnyű volt miután rájöttem mikor kell lőni, persze mákomra teleport előtt megtaláltam a BFG-t két lövés volt...), megvan a kocka visszateleportáltam. Kinyítottam valami nagy kaput ahol jött egy csomó gecipók és utána ott egy folyosó a végén egy használhatatlan liftaknával és ott a leszakadt híd, vissza nem lehet menni mert az ajtó zárva.
    Hogyan tovább? Már fél órája kevergek.
  • RelakSfromhome
    #18748
    Állítólag nincs.
    Mellesleg ha az egész gamma ilyen világos lenne, egyrészt akkor is lehetne ilyesztgetni (az impek jókorát tudnak ugrani is), meg még a gamma értékét sem kellene akkor 1.5-re felhúzni:
  • BaLeeX
    #18747
    Nekem is van egy kérdésem:

    Van egy hely amikor döntened kell, hogy leadjad-e a segélyhívást, vagy ne. Annak van a későbbiekben jelentősége?
  • BaLeeX
    #18746
    Igaz.
  • RelakSfromhome
    #18745
    A viharlámpás tagot a létránál eszik meg mindenféleképpen, igaz?
  • Adam5
    #18744
    Igen
  • Drizzthsz
    #18743
    De az id állítólag csak az eredetit engedi kiadni, 18+ minősítéssel...
  • Adam5
    #18742
    Meg zöld vér
  • Gear
    #18741
    Csak nem robot ellenfeleket?
  • Gear
    #18740
    ???
  • Adam5
    #18739
    nétek=németek
  • Adam5
    #18738
    LOL olvastátok hogy mit akaartak a nétek a game-vel?
  • Zsoldos
    #18737
    Hat vmi felhulye idiota kitalalta, hogy sotet=felelem. Ezert az egesz jatekban semmit sem latsz. Ez rovid ido multan baromi unalmas, idegesito, stb lesz. Keves ismerosom jatszotta vegig a doom3-t akar 1x is.
  • Gear
    #18736
    dedurva