23325
  • IMYke2.0.0.0
    #22925
    Tud a srác.
  • Doom 4
    #22924
    Mi találtam XD??? LoL
  • IMYke2.0.0.0
    #22923
    Mert hát az egészet évek alatt alkotta, nem egyszerre.
  • steweee
    #22922
    végigböngésztem. hülye nemnormális a gyerek. ennyi modot le se töltök. miért nem csinált EGY olyat, hogy install és kicseréli az eredetieket az átdolgozottakra? ? ? ? ?
  • steweee
    #22921
    köccemöcce. egy nekifutást megér a dolog. bár a doom 4 is nagyon klassz volt :):)
  • IMYke2.0.0.0
    #22920
    Ez egy MOD.
    Itt megtalálod a fejlesztő ÖSSZES MOD-ját, köztük az alapjátékhoz (base) és a küldetéslemezhez is (RoE) az általam említett "In The Dark v2.75"-öt.

    Megnyugtatásul:
    "Now you will feel the TRUE FEAR and HORROR this game can make !!!
    You have flashlights mounted on some weapons to advance and the light that makes the weapons when you or the monsters fires them..."

    Azaz: néhány (!) fegyveren van lámpa.
  • steweee
    #22919
    ez mi ? lámpa kell, mert anélkül nem látok semmit :)
  • IMYke2.0.0.0
    #22918
    Ha kihívásra vágysz: Doom 3 & XP In the Dark v2.75 Full 125 MB.
    Fegyvereken lámpa - szerintem - semmi kihívás.
  • steweee
    #22917
    nekem az a mod kellene ami ad egy olyan üzenetet a pda-n, hogy a különféle szekrények nyitókódja mi. amikor először játszottam vele, akkor jó volt kicsit nyomozni, de most így elővéve szeretném totál maximum grafikéán tolni, amit akkori gépen nem bírt, valamint az extrákat is élvezni. pl magyarítás, szinkron modok stb.

    télleg, ki milyen modokat ajánl hozzá ? én a fegyverlámpa modot használtam, meg vmi olyat hogy reálisabbá vált tőle a tárkapacitás meg yilyenek
  • hiba
    #22916
    Ehhez alapbol egy a training mission van nincs hozza semmi es 1400 mb?
  • IMYke2.0.0.0
    #22915
    The Dark MOD for Doom 3

    Developed by the Broken Glass Studios mod team, this is the version 1.0 beta of The Dark Mod for Doom 3.

    "The Dark MOD is a total conversion for Doom 3, turning it into a dark and moody stealth game inspired by the Thief series by Looking Glass Studios. We have created a toolset with revamped gameplay, AI, graphics, HUD and weapons to allow fans to create missions in a gothic steampunk universe."

    LETÖLTÉS - 1400 MB

  • STFU
    #22914
    Kiprobaltam azota minden fele dll eket is, meg a cfg fileba is mar lassan mindent atirtam, de nekem nem megy sehhogy. Pedig kulfoldi forumon, van akinek 3moncsival is mukodik. Netan vkinek lenne vmi tuti tippe, ne tartsa magaban! thx!
  • Bokafix2
    #22913
    Thx... ez tényleg király. Sokkal jobb így játszani.
  • Synchronous
    #22912
    Sry ha volt már:

    A játék 1.0-ás verziójához elérhető a teljes magyar szinkron! Letölthető innen. Én egyébként most kezdtem el újra tolni a szinkronnal és meg kell mondjam nagyon profi lett. A játék így sokkal élvezetesebb és érthetőbb is.
  • STFU
    #22911
    Udv!
    Nekem Link ez soha nem mukodott, se 16:10 keparanyu moncsimnal (ami 1920x1200-as volt) se a mostanimnal ami 16:9es keparanyu (1920x1080-as). Van esetleg valaki, akinek mukodott/ik? Mit baszhatok el?
  • ffxi
    #22910
    Hű! Régen volt már. Nem emléxem pontosan, de ennyire bonyolult nem volt mint lejebb írtad.

    Naon 1xrűen. Létrhozni hamachi hálót stb. Játékon belül meg LAN-ra állítani mindent. Aki host-ol, ügyeljen a server létrehozásában olyan kifejezésre, mint LAN stb.

    Ha nem menne, akkor kedvedért felrakom újra a Doom3-at és összehozzuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #22909
    És egyszerű volt a hostolás - közelében jár a lentebb leírt módszer?
    Leírnád, hogy Te/Ti miként oldottátok meg?
    Megköszönném, ismerősöm nevében is, akinek az ügyében eljárok.
  • ffxi
    #22908
    Dark-val nyomtuk régebben még régebbi hama verzióval :) És ment mint a karikacsapás. COOP MOD nem ment :(
  • IMYke2.0.0.0
    #22907
    Nem tudom, mennyire aktuális még, de találtam egy angol leírást, és íme, lefordítottam - hátha érdekel valakit:


    A képet a KépHost v.1.17 - Képfeltöltés tárolja. http://www.kephost.com
  • IMYke2.0.0.0
    #22906
    Srácok, leírná nekem valaki, hogy mi szükséges ahhoz, hogy 2 gépen, helyi hálózatban lehessen játszani a játékkal?
  • Cyrus666
    #22905
    initializing problem patch - ezt kaptam egy másik fórumon megoldának és bejött.
  • Cyrus666
    #22904
    Sziasztok! Nekem azt írja ki, h error during initialization. Erre mi a megoldás? Thx
  • Qwerty4
    #22903
    Hát mondjuk már feltettem a 1.3.1-est és csak maradt minden a régiben, a játékot is letöröltem.Nincs kedvem/türelmem most hosszabb ideig próbálkozni különböző dolgokkal...
    Majd a következő windows reinstall után újból előveszem a Doom 3-mat.
  • IMYke2.0.0.0
    #22902
    A Patch-nél fontos, hogy Doom 3 v1.3-ast tegyél először, s csak utána v1.3.1-nek jelzettet!
  • Qwerty4
    #22901
    Nem működik ez, megpróbálom patchelni, hátha azután vmi megváltozik.
    Ha nem halasztom a következő windows installálása utánra a Doom 3-at.
    Korábban egy másik rendszeremmel tökéletesen ment (legalábbis a hang), a grafika még elég magas volt neki.
  • Qwerty4
    #22900
    Kösz a tippet, megnézem. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #22899
    Lehet, hogy megoldás lesz itt is:
    Start - Futtatás - dxdiag - hang gyorsítás normálra a fullról - kilép és játszik.
  • Qwerty4
    #22898
    Azt a kutya fáját, feltelepítem hogy egy kicsit parázzak és nincs hang, még meg sem mukkan.Zéró, semmi.Ilyen még nem volt.Minden más gammában van hang és minden progiban.
  • balee4
    #22897
    Fent van az említett patch és a leírás alapján jó helyen vannak a file-ok. De mind1 elkezdtem most szinkronnal.:D
  • IMYke2.0.0.0
    #22896
    A feliratozó MOD jelenleg nem kompatibilis a gépeden lévő verzióval.
    Okok lehetnek:
    - nem tetted fel a Doom 3 v1.3 Patch-et (egyes helyeken ezt v1.3.1 Patch-nek is írják!)
    - nem jól alkalmaztad a leírásban lévőket, ergo: nem jó helyen vannak a fájlok!
  • balee4
    #22895
    Nem tudja vki hogy miért nem müxik a feliratozó mod (illetve annak 2.0-s, magyarított változata)? A 1.3.1-es verzióval próbáltam, először feltettem a sima magyarítást, lehet hogy ez a gond? Vmi dll API hibát ír ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #22894
    Sziasztok srácok!

    Köszönöm a segítséget - sikerült!
    Közben, mert ugye bemérgesedtem, a TPB-ről lecsússzantottam lassan egy érdekes anyagot:
    Az ISO-ban ott az 1.3-ra javított alapjáték, a küldetéslemez és néhány finomság.
    De mint írtam, otthon már javában gyilkolászom a zombikat :)
  • IMYke2.0.0.0
    #22893
    A game00.pk4 miatt rinyál!
    Fel tudná tenni valaki nekem ezt a v1.3.1-es Patch-el javított fájlt?
    Az egész nincs 950 kb-os.
  • IMYke2.0.0.0
    #22892
    Hát, megpróbálom.
    Catalyst 9.5-el fut a rendszer, megnézem, mit tud egy korábbival.
  • Prince of Máté
    #22891
    Lehet, hogy CCC gondja van neki, tegyél fel egy régebbit a próba kedvéért.
    Nekem 9.4-el simán megy.
  • IMYke2.0.0.0
    #22890
    Mi az isten van ezzel a játékkal?!

    A megjelenésekor is Radeon-om volt (9500 Pro) - frankón el is indult, játszottam is vele.
    Most is Radeon-om van (HD4850) - felteszem, ahogy kell és "wrong game DLL API verion" hibát kapok!

    WinXP SP3
    Így telepítettem:
    - Doom 3
    - Doom 3: RoE (+ v1.2 Patch)
    - Doom 3 v1.3.1 Patch

    Semmi MOD, semmi magyarítás, tiszta, nyers Doom...
    Mi a nyavaja baja van?

    Plusz:
    Rohadt könyvtári gépen (6000+ / 2GB / GF8500 GT) pedig fut simán! Befosok!
  • ZTM
    #22889
    Megpróbálom kösz!
  • Bokafix2
    #22888
    Mikor jáccani akarsz a kiegészítővel, előtte lődd ki a netet. Utána elfoadja a kulcsot.
  • Bacsa Szabolcs
    #22887
    passzz! Eredeti a játék??
  • ZTM
    #22886
    Mikor indítom a kieget ez a kép fogad:

    Van 2 kulcsom is de, a dolog ott kezdődik hogy a felső sorba nem enged írni:S
    Semmit nem tudok írni mert hiába kattingatok nem lép be abba a sorba:(
    PLS HELP!