23325
  • tep
    #18982
    az a jóóóó :)
  • Matheus
    #18981
    nekem is teccik az a game, csak nehéz, de NAGYON :P
  • RelakSfromhome
    #18980
    Világosban is rád lehet hozni a frászt, a szörnyek így is szkripteltek, egy kicsit többet melóztak volna. Mondjuk a q3radiant még mindig röhej, és ha ezzel vitték végig a tervezők, akkor viszont emelem a kalapom előttük
  • tep
    #18979
    mivel a Thief a kedvenc játékom , már megszoktam :)
  • Ma2ska
    #18978
    Oriási ujitás, sötét van...
  • Matheus
    #18977
    sztem teljesen igazad van, nekem is ez teccik benne ...
  • tep
    #18976
    mindenki fikázza a sötét pályákat.........pedig az a félelemérzetet még jobban megdobja.....végülis ez volt a célja a készítőknek.

  • Matheus
    #18975
    doom3hun.uw.hu - linkek gomb
  • steweee
    #18974
    végigjátszás van hozzá? elakadtam a hydrocon stationnál
  • Matheus
    #18973
    az durva ... nekem C1700 Gf3 Ti 200 64 MB, 512MBDDR és 1024x768 Low-Mediumban (én úgy érzem :P) nem akad ...
  • steweee
    #18972
    nos mit mondjak, nem egy nagy szám játék.nem rossz, de semmi extra. csak most tudok véleményt alkotni, hogy játszottam is vele.igazából nem tudnám meghatározni pontosan hogy mi a baja. az irrealisztikus fizika mindenképp. nem igazán tetszik hogy minden olyan szűk, alig lehet odaférni dolgokhoz. vhogy mintha nem érezném úgy benne a teret mint más játékokban. ami viszont nagyon jó az a hangok, és elég jó a falak textúrája, tényleg az az érzése az embernek, hogy egy kutatóállomáson van. viszont a tök sötétség nagyon elrontja, a half life jobb volt összességében. a fegyverek is elég gagyik, legalábbis a shotgun, pistol!!!!!-ez ultra gagyi kinézetre és hasznosságra is, az alap géppisztoly elmegy, a chaingun fos. a szörnyekről sem jót sem rosszat nem igazán mondhatok, elég primitívek,de legalább szépen kidolgozottak.az állandó elemlámpát betehették volna, de azt hiszem van rá mod, csak még nem tettem fel, igazából a fényeffektek hogy minek mit kellene realisztikusan bevilágítania, sosem érdekeltek, játék közben ezen nem gondolkodom, a fény árnyék hatások sztem összességében jók, csak lehetne elemlámpa állandóra
  • tep
    #18971
    26
  • Ben C
    #18970
    jó 5let, PDA-ba beépitett MP3 lejatszot! :D
  • Ben C
    #18969
    Intel Celeron 2.4 Ghz
    256 Mb RAM DDR (266 Mhz)
    ATi Radeon 9200 SE

    ezen a gépen 800x600 - lowban tolom, egy kis variálás volt az Advanced Optionsban, és a gyenge gép miatt elvesztett FPSek mértéke is elhanyagolható..
  • Roll
    #18968
    Hány pályás a játék? most a 6-on járok.
  • RelakSfromhome
    #18967
    jah, meg még valami.
    Az invázió után is némelyik tudós dolgozni akar vagy mi. Pl az egyik alphalabs-ban, ahol ilyen üvegfalú izé emelkedik sűllyed, ott dolgozott egy tudós (azalatt a fal alatt kellett átbújni, hogy egy securityclearance-os pda-t megleljünk)
  • báttyó02
    #18966
    Köszi
  • lwb
    #18965
    memóriát vegyél még, hogy legyen legalább 384 mb és 640x480 low-n elmegy.
  • Tatyla
    #18964
    igen egy kicsit ipari technos beütéssel
  • báttyó02
    #18963
    Bocsesz!
    Pentium,256 mb ram, gef.4 mx 440 64 mb
  • RelakSfromhome
    #18962
    256mega rendszermemória? Nagyon... vidkaresz miféle? 2ghzmicsoda? Intel? Amd?
  • RelakSfromhome
    #18961
    "A fényeffektek hibátlanok, nagyon jól néz ki a vaksötétben dülöngélő lámpa okozta látvány, a dinamikusan változó árnyékok pedig tökéletesek."

    Na persze, mindjárt leütöm a csilláromat, mert annak ezek szerint szar a fénye. Milyen neon az, amit az ajtó fölé beraknak, TÖKÉLETESEN bevilágít egy kb 4 méteres NÉGYZET alakú területet, majd kb 20-30 centi alatt SEMMIVÉ foszlik a fénye???
  • lwb
    #18960
    kicsit bővebben, milyen a proci? celeron?
    a videokari micsoda? gf4 mx440?

    a memória viszont kevés lesz neki. 384 mb ram a minimum.
  • báttyó02
    #18959
    Hali!
    Egy 2 Ghz,256mb,64mb videókártyás gépen mennyire szaggatna a doom3?
  • RelakSfromhome
    #18958
    Itt-ott van zene... meg mintha lenne az egész hent alatt is, nem? Mindenesetre az alpha labs egyik pályáján, mikor megszerzem a forgóágyú egyik példányát, kapok egy rakat imp-et, meg zombit. Ott beindítanak egy pörgő zenét, ami NAGYON megdobja a hangulatot. Nem hangos, csak az érzékelhetőség határán van (mikor éppen kaszálok ), de nagyon jó. A zene nélkül az a rész határozottan unalmasabb lenne.
  • Tata exVermedve
    #18957
    Pont eleget gondolkozom a munkahelyen, nincs rá szükségem, hogy még játék közben is ravasz logikai feladatokat oldjak meg.
    Perzse ettől még szinte biztosan nagyon fogom élvezni a HL2-t is, max. gyakrabban leszek ideges, hogy nem tudom mit is kellene csinálni és órákat bolyongok megtisztított területeken.
  • RelakSfromhome
    #18956
    Az már MINDEN fegyverhez ad, nem csak a shotihoz meg a géppityóhoz?
  • neozed
    #18955
    Ja, a hl2-vel is ez lesz, szinte mindenki az első részhez fogja hasonlítani, és majd jól lehúzzák a játékot, mert nem megy a ti4200-esükkel, meg az alaplapi zajkeltővel, és különbenis.
  • lwb
    #18954
    Gamespot: 8.5/10
    Gamershell: 9.4/10
    IGN: 8.9/10
    Neoseeker: 9/10

    persze lehet, hogy ők is mind tévednek. vagy kint az összes teszter id fan boy.
  • neozed
    #18953
    Tök egyetértek.
  • steweee
    #18952
    a hydrocon stationba hogyan kell bejutni. visszafelé leszakadt a lépcső, ott meg találtam egy video disket, egy pc-t miről download data meg még egyet közvetlenül az ajtó mellett, de azon csak a két képernyő között lehet váltani, mást nem
  • lwb
    #18951
    ja, mostanában akkor vagy l33t, ha fikázod. szal mi most perpill lúzerek vagyunk.
    így lesz ez a hl2-nél is. elsőnek jön a hype, aztán megjelennek az "eredethy" fikázók, akik "többet vártak". lol. nem mondom, hogy a doom3 az évezred játéka, de amit ígért, azt hozta szvsz. hogy otthon ki, mit képzelt bele, meg mifélét várt, az édesmind1.
    nekem épp egy taktikai izé szúrta volna el a hangulatot. a doom nem ilyesmiről szól, arra van húsz másik fps.
  • Zsoldos
    #18950
    ja ez ide :)
  • Zsoldos
    #18949
    Mar elobujt 3-4 :) Mivel jo nagy hangjuk van, azt gondolhatjak, hogy a tobbseget kepviselik
  • Gabe18
    #18948
    Jobb felső dobozt kiszeded,gépet elinditod hogy visszarakja,gyorsan ráugrasz a tetejére.Amikor felemel a dobozzal,akkor át tudsz ugrani egy kis peremre a falon,ahol bemászhatsz egy járatba.
  • neozed
    #18947
    Ahol a kilenc doboz van ott a géppel "rakasd" magad a jobboldalon látható párkányra, és ott lehet továbbmenni.
  • tyro
    #18946
    hi!
    elakadtam a delta labs 2 nevű pályán kéne egy kis segítség
    na szal az van hogytalálkoztam egy túlélővel aki adott egy feladatot. visszamentem ott ki van nyitva 2 ajtó a delta labs sector 2 és 3.
    végigjártam mind2-t a sector 3ban egy ilyen hülye gépet találtam amivel lehet mozgatni 9 dobozt. (én tök értelmetlennek találtam de lehet hoy nem az
    a sector 2 végén pedig van egy zárt ajtó amihez ha odalépek kapok egy új objective-et hogy mennyek el valahova ahol ki tom nyitni azt az ajtót
    ezt a helyet nem találom...
  • neozed
    #18945
    Én speckó nem láttam még, mivel nem tartok ott a játékban :(
  • BaLeeX
    #18944
    Ja azt láttátok, mielőtt bementek a főmonsztához egy kis üreggel arrébb a falon az egyik téglába bele van vésve az ID logó. :)
    Majd esetleg berakom ha még nem volt. Nem nagy szám csak érdekes, mert ezen kívül nem nagyon találtam easter egg-et a játékban.
  • Gabe18
    #18943
    Nekem pl. egyáltalán nem hiányzik a zene.Nem hiányzott sehonnan.A Kreed-be egy komplett operát is berakhattak volna,az sem ment azon semmit...
    De ez csak az én véleményem.