23325
  • [NST]Cifu
    #19023
    A Lock-On fórumban már fetrengtünk párszor miatta... hogy a röhögéstől vagy a sírástól az azonban nem teljesen egyértelmű... :)
  • neozed
    #19022
    Semki sem barmozott senkit, de lezárhatjuk a témát.
  • lwb
    #19020
    write only mód? olvassá' má' két post között!
    1. nem én hoztam fel példának
    2. senki nem nevezett dilettáns baromnak senkit
  • RelakSfromhome
    #19019
    Először én is csak gépágyúval próbáltam, aztán jött bele még a shoti (merthát azzal szambázik be az arc), próbáltam teletömni gránáttal, de 50% felett csak a gránáttal kezdés majd plazma segített.

    Apropó: MIAF@SZÉR NEM AZZAL A FEGYVERREL SZAMBÁZIK A POFA, AMIT ÉPPEN HASZNÁLUNK?!?!?!?
  • CrucifX
    #19018
    Kicsit más a két játék, fogadd el, ízlések és pofonok, valakinek tetszik valakinek nem. Ezért nem kell anyázni és jó magyar szokás szerint dilettáns baromnak nevezni a cikkírót.
  • lwb
    #19017
    az is nagyon sok a 79-hez képest.
  • CrucifX
    #19016
    Az érték nem reális, mivel az értéket a LÁTÓGATÓK SZAVAZATAI is módosítják. Alapból ha jól emlékszem 92%-ra volt belőve.
  • lwb
    #19015
    elsőnek: csak plazma
    másodszor: chaingun (iamawuss moddal megnövelt tárkapacitással)
  • lwb
    #19014
    ezzel csak az a gond, hogy olyan erősen középszerű fps-ek kaptak jobb százalékot, mint pl. a Chrome (86%) és Line of sight: vietnam (85%). ezen a portálon 80%-alatt csak a nagyon gagyi játékok score-olnak. ez pedig vicc.
  • neozed
    #19013
    Csak plazma, de abból sok
  • Gabe18
    #19012
    Igazából a cikk nagyjából reális szerintem,de túlzottan is a negativ dolgokra helyezi a hangsúlyt.Ami azért érdekes hogy ezzel szemben kihozták 80%-ra.Ha csak elolvasom,biztos nem egy 80%-os játék képe alakul ki bennem...
  • RelakSfromhome
    #19011
    Bazz, kiegyensúlyoztalan fegyverek, meg hülye monszták?
    Most végeztem azzal a pályával, ami rögtön az AlphaLabs után van, és egy tűzharccal kezdődik (ezeket a katonákat holarákba fogdosták össze??) Namost ezután gondoltam, rohangálok egy kicsit a köv pályán. Elértem a láncfűrészig, és mit tapasztalok??? A láncfűrésszel még egy pynki-t is simán szétkaptam... Meg a narancsok is odajönnek hozzám, és azonnal szétesnek tőle Le is raktam, majd később, komolyabban megnézem...

    Mellesleg ti mit kezdtetek a pókkirálynővel? Én adtam neki két gránát, majd a plazmából amit bírt
  • lwb
    #19010
    Prince of Persia a hcgamer szerint. hát nem épp ilyen pontokat kapott a doom 3 ...
  • lwb
    #19009
    majd' elfelejtettem ...
  • neozed
    #19008
    Tudod a soundtrack, az mentette meg....
  • lwb
    #19007
    pont annyit, mint a doom 3 a konklúzióban. ezexerint a doom 3 és a kreed egy szinten van a hcgamer szerint. megalol.
    csak az egész rohadt világ gondolja másképp ...
  • neozed
    #19006
    Pl. hcgamer-en a Kreed 79%-ot kapott.
    LOÁL
  • Frank99
    #19005
    nem okádni kell, nem kell játszani.
    jáccá a Counter Strike-al.

    ennyi
  • Frank99
    #19004
    nem tudom, neked mikor jön a happy END?
  • lwb
    #19003
    ez meg a másik. olyan játékok kaptak, pont azon a portálon jobb százalékot, amik sokkal-sokkal szarabbak a doom 3-nál. csak ott nem voltak irreális elvárások. elfogultak voltak a teszterek, nem hideg fejjel, tényszerűen pontoztak, hanem a hype miatti indulatból. olyan elvárásoknak, amilyenekt a doom 3-mal szemben támasztottak az emberek, nem lehet 100%-ig megfelelni.
    az id annyit tanulhat a dolgoból, hogy legközelebb nem húzza 4 évig egy játék fejlesztését.
  • neozed
    #19002
    Ez doom, nem kántersztrájk.
    Ennélfogva nem kéne, kellett volna többet várni tőle.
    Szvsz.
    De amúgy abba lehet hagyni a gammát akinek nem tetszik.
    Egyáltalán nem kötelező játszani vele.
  • MrSpock
    #19001
    Ilyen pontokat mondjuk simán kapott a Prince of Persia is,akkor?
    Ez nem fikázás,hanem a tények leirása,tárgyilagosan.
    Ez van,de hát mindenkinek más az ízlése.
    Egy stratéga nemfog Doomozni,vagy egy sportosember.
    Mindneki leirja a véleményét,de ezért nemkell haragudni a másikra.
    Kinek ez kinek az.
  • Dant0r
    #19000
    Az, hogy olyan játékok kaptak nagyobb %-ot, amiket ver a doom3 azokban a kategóriákban, amikben most "szar".
  • lwb
    #18999
    egen, úgy kb. ezek. plusz a hang fikázás.
  • MrSpock
    #18998
    Igen,világosban is lehet félni,vagy félhomályban,nemértem miért kellett ahova belépsz egyből kialszik a világítás.
    Hova melóztak volnamég akkor az életben nemkészül el:-)),így is 3 évig vártunk.Én speciel nemestem hanyatt a játéktól.
    Többet vártam,és most nem a grafikát mondom,bár néhol nemnagyon tetszik.
    Egyszerűen a nagy várakozás megölte szerintem,ha 1 évvel ezelőtt jött volna ki óriásit robbant volna,de így..csak egy jól legyártott game,semmi több.
  • Zsoldos
    #18997
    Pontosan mi az elfogult divatfikazas a cikkben?

    hogy 2 kezes fegyver az elemlampa es hogy vegig atlathatatlan a feketeseg(feketeseg!=sotetseg)?
    hogy minden palyan kb 3x kikapcsoljak a villanyt, jonnek a szornyek, visszakapcsoljak a villanyt es ezzel ki is fogyott a script "repertoar"?
    hogy egyformak es szukek a palyak, rengeteg ismetlodessel, emiatt monoton vegigrohanos lesz?
    hogy rohadt kiegyensulyozatlanok a fegyverek?
    hogy butak a szornyek es csak jonnek feled mint a vadalma?
    hogy soha nem lo melle a zombikatona akinek mar a szeme is kirohadt a helyerol?
    hogy pontosan a titkos fegyverraktarak mellett helyezik el a nyito kodot?
    hogy (nincs jobb szo ra) szar a fizika?

    hogy a doom nem az ev mindent elsopro jateka?
  • Ben C
    #18996
    nem semmi gyerek.
  • [NST]Cifu
    #18995
    Látom hozod szokásos formádat... :)
  • magus755
    #18994
    Az nem a kártya az csak informáciot ad számodra,a kártya valamelyik helyiségben az asztalon vagy valamelyik megölt katona mellet van!
  • end
    #18993
    ÉN MÁR A LEGELEJÉN ELAKADTAM VALAMI KÁRTYÁT KÉR TABRA ELOJON VMI KÉZISZÁMÍTÓGÉP AZ A KÁRTYA LENNE,VAGY mit kell csinálni??
  • lwb
    #18992
    1024x768 medium. esetleg high, ha az árnyékokat kikapcsolod. de ezt majd a saját gépeden kell kipróbálnod.
    nvida karik terén sajnos nem tudok tanácsot adni.
  • Petyka
    #18991
    Sziasztok! Nem vagyok nagy játékos, de a Doom3-at én is kipróbálnám, és most készülök videokártyát venni. Egy Sapphire 9600XT 256mb-ra gondoltam, de szeretném kikérni a véleményeteket. Vagy legyen inkább nvidia? Milyen felbontásban tudok majd kb játszani?(2.4 celeron, 512mb ddr 400) Tanácsaitokat előre is köszönöm
  • RelakSfromhome
    #18990
    :p X(
  • tep
    #18989
    azé' van az elemlámpa :)
  • tep
    #18988
  • RelakSfromhome
    #18987
    Sötétben ... de itt MINDEN FEKETE!!!
  • Matheus
    #18986
    jahh, ha eccer odajutok, mert most Doom 3-azok, meg midden game ... :P
  • tep
    #18985
    de sötétben mindenki jobban fél..........még te is :)
  • tep
    #18984
    annál jobban fogsz örülni , ha végigvitted :)
  • Matheus
    #18983
    hááát, el is akadok benn soxor ... :D