23325
  • neozed
    #18942
    Egyébként meg az egész HcGamer teszt a fikázásról szól.
    De lehet, hogy én vagyok elvakult doom3 fan.
    Viszont nem hiszem, hogy ez a játék egyedül nekem tetszett volna.
    Egyébként meg édesmindegy, hogy kinek tetszik kinek nem, én úgysem adok más véleményére.
    Pláne nem egy olyan gamer-ére, akinek a Painkiller az év fps-e.
    A másik pedig, hogy mit vártak a Doom3-tól?
    Egy taktikai, stratégiai elemekkel anyámkínjával fűszerezett játékot?
  • Tata exVermedve
    #18941
    Akkor mondjuk úgy, nekem nem hiányzik a zene, játék közben inkább zavar, főleg mert időnként hang alapján reagál az ember. (Egy újabb érdekes információ : hangra gyorsabb az ember reakcióideje, mint látványra.) Néha persze kis adrenalin-növelő zenével áthidalhatták volna az unalmas részeket, vagy PDA-kra rakhattak volna zenét, aki akarja elindítja, azt megy hentelni... (Ez akár egy újabb mod témája is lehetne. )
  • neozed
    #18940
    Valami zene, lehet, hogy jó lett volna, bár nekem így is jó. csupán a kreed-re reagáltam.
  • BaLeeX
    #18939
    Figyelj nem kell elvakultnak lenni, ne mondd már, hogy egy ilyen horror szerű fps-t nem tudott volna NAGYON feldobni valami király zene. Nagyott dobott volna a hangulaton. Így viszont legalább tudsz figyelni a hangokra (pl. Pók láb kopogás az valami félelmetes tud lenni).
  • neozed
    #18938
    HcGamer Teszt-ből:
    "A Kreednek is gyenge hangjai voltak, viszont a soundtrackje hatalmas volt, így hangulatilag kihúzta magát a csávából. A Doom 3 erre sajnos nem képes."
    Kérdem én milyen csávából húzta ki azt a sz*rt a soundtrack??
    Érdekes módon, most nagyon divat lett a Doom3-at fikázni.
    Kiváncsi leszek, hogy pl. ezek az emberek mit várnak a Half-Life2-őtől.
    Annak se lesz sztem kidolgozottabb sztorija.
  • YaniMan
    #18937
    Egy haver aszonta, a shotinak nagyon eltalálták a hangját, olyan mint a R.edeti. Én nem hallottam igaziból olyant, nem is tudom, milyen az, de nekem a doom2-ben a dupla shoti hangja élvezetorkánt okozott, ez meg csak csattog itten... :( Szerintem az eredetiség az élvezet rovására ment vagymi.
  • Tata exVermedve
    #18936
    Igen, az egyetlen, ahol egyetértek, hogy túl sok fizika nincs a játékban és már elsőre is kb. az ötödiktől a hell pályáig nem elég változatos, unalmas - de azért hangulattalannak ott sem mondanám. (Más jellegű a játékmenet, mint a Far Cryban és a grafikai motor sem arra van kihegyezve, de nálam a kettő összpontszámban igen közel lenne egymáshoz.)
  • lwb
    #18935
    nekem csak a hangokon való rinya volt furcsa. mer' eddig minden tesztben a grafika mellett a hangokat emelték ki. a legtöbb helyen a hangok még meg is előzték a grafikát.
    mer' a fizika, a sötétség és a játékmenet adhat okot jogos kritikára, de hogy a hangok? ilyen profi szinkront pl. ritkán látni játékban, kapásból tudnék mondani jócsomó olyan game-et, ahol pont a gagyi vagy oda nem illő szinkronhangokon borult az egész (az egyik legjobb példa erre a Black Mirror volt). persze ha valaki nem beszél angolul, annak qrva mind1, mit vartyognak. mondjuka azé' az ilyen ne írjon má' teszteket. no.
  • Tata exVermedve
    #18934
    Nem tudom milyen hangkártyával játszotok ill. játszottak a tesztelők, de nekem a Doom3 hangjai messze jobban tetszettek pl. a Far Cry-nál. Vagy a tört verzióban jobb hangok vannak, mint a boltiban?

    A zene hiányolását sem értem, mi a rossebért kellene bármilyen zene játék közben, úgyis folyamatosan van valami zajforrás, duma, hörgés, lövöldözés, amire érdemesebb odafigyelni?

    A másik, hogy tényleg qrvára hardcore tesztelők lehettek, ha még egy r_gammát sem képesek állítani a játékban, nagyon frankón be lehet úgy lőni, hogy világos legyen (legalábbis semmivel nem volt sötétebb, mint a doom1-2).

    Nem mondom, hogy 100-as a játék, de ez a nyavajgás nagyon nevetséges. Különös tekintettel a fegyverek használhatóságára és a gránát pattogására: ebből megtudjuk, hogy ők máshogy állították volna be a sebzéseket, de hát nem ők az id-soft. A gránátról már vitatkoztam itt valakivel: szerintem jól használható, csak ki kell várni kibiztosítás után, akkor nem pattog, hanem egyből robban. (Mintha lenne más FPS is, ahol így működik...) Ja és az örökké találó zombikatonákat is ki lehet vele szedni...

    Szóval szvsz ezek a teszterek láma balf@szok voltak
  • Andie
    #18933
    Nos, ezért van több ilyen portál. Hálistennek mindenki megtalálja a saját véleményéhez közelállót :)
  • Gabe18
    #18932
    2. Ez mondjuk igaz...
    3. Az ellenfelek számában,kétségtelenül!
  • Punkerwork
    #18931
    ez a kód van net-en, de nekem nem nyitotta ki :(((
  • lwb
    #18930
    0508
    (asszem)
  • steweee
    #18929
    az alpha labs előtt még ki lehetnye nyitni egy ládát free stuffal buddytól, de a kód a neten van, ami egyenlőre nem működik.később lehet csak majd kinyitni vagy mi a kódja?
  • lwb
    #18928
    úgy kb. mind ugyanazt írták, de akkó minek ehhez 4 leírás?
    volt egy-két LOL is benne:
    1. "gyenge hangok" : ja, kéthangszórós integrált chipen
    2. doom3 vs kreed: nc (egy napon a kettőt???)
    3. "painkiller az év FPS-e...": ehhh...
    4. abba kéne hagyni már ezt a plázacicázást. az első 10000000 akalommal, amikor halottam még vicces volt. most má', hogy a csapból is ez folyik nem az. arról nem is beszélve, hogy tudok ellenpéldát. mindjárt kettőt is. :)

    a többi az ok volt. nekik ez a véleményük. én meg inkább gamershellt olvasok (gyorsabbak, pontosabbak, jobban tájékozottabbak és hozzám közelebb álló a véleményük, mint a hazai portáloké úgy általában). :)
  • Gabe18
    #18927
    "Az impek úgy csavarják a tűzlabdát, mint Beckham egy stresszmentes pillanatában...

    Mondjuk néha tényleg ránézésre simán mellém megy a lövedék,aztán egyszer csak telibe talál..
  • Gabe18
    #18926
    Utolsó sor törlendő....
  • Gabe18
    #18925
    Ez van a teszt egy részében:
    "Vagy: kihajolni miért nem tudunk a játék folyamán? Így szinte esélyünk sincs úgy harcolni, hogy ne sérüljünk meg!"

    És ez az!A játék legidegesitőbb része,de nem akartam ide beirni eddig,mert ugy voltam vele lehet én vagyok csak ilyen szerencsétlen.A katonák elleni harc ezért egy kész rémálom,mert UGYIS eltalál...
    A katonák elleni harc
  • Andie
    #18924
    Ez úgy érzem egy elég független teszt, és itt is többünk véleményét tükrözi. Pampoghatnak az id hivök, áldozhatnak szüzlányokat, amit akarnak, ez a játék akkoris kb olyan "érdemekkel" bir, mint amit a hc-s fiúk röviden leirtak. Mindennel egyetértek.
  • hykao #18923
    Te szerinted a "teljesen újraírjuk az opengl meghajtót" dolog a 4.8-cal realizálódott???
    Elárulom: NEM.
  • Kandurex
    #18922
    Klikk a fejlécre és a mod menü alatt megtalálod.
  • Smitiz
    #18921
    HI! Létezik olyan mod a játékhoz amivel minden fegyverhez van lámpa?
  • CrucifX
    #18920
    Doom3 überteszt
  • deep
    #18919
    Nem vártam 100-at, de azért a "teljesen újraírjuk az opengl meghajtót" című előadástól többet vártam volna.Amúgy 40.5 ről lett 41,9 frame.
  • [NST]Cifu
    #18918
    Mit vártál, hogy 100fps-ed lesz egy új drivertől?

    Amúgy mennyiről mennyi az az 1,5fps? Mert ha ~30fps-ről lesz 31,5fps-ed az laza 5%-os gyorsulás.
  • deep
    #18917
    Lemértem, a doom3ban 1.5 frame gyorsulást eredményezett a 4.8-as catalyst.Jó sok mi?Ja és 3Ghz P4, 1 giga ram, 9800 pro alatt!
  • Kandurex
    #18916
    Példa nélküli! A lap ALJÁRÓL kellett felhoznom a topikot :)
  • RelakSfromhome
    #18915
    Mindenki lelécelt? :(
  • oneal1
    #18914
  • Kandurex
    #18913
    Nah kiszedtem magunkat...

    de akkor se a tied-.
  • oneal1
    #18912
    én am éjjel fogom kezden ia gammát szoval nemtom
  • oneal1
    #18911
    nah multi valaki????
  • RelakSfromhome
    #18909
    ha abbahagytátok, akkor a #18900-ra valamit legyetek szivesek. Vagy másnak sincs jobb 5lete?
  • oneal1
    #18904
    egyébként egy doonyelv:DD
  • oneal1
    #18903
    azta de elengedtem magam:DDD
  • RelakSfromhome
    #18901
    laps = labs
  • RelakSfromhome
    #18900
    Nah, gondom van az alpha laps 4. szektorban. Mit változtatnak a következő dolgok:
    - A pofát az elején kiengedem vagy megsütöm (azon kívül, hogy kapok fegyvert, meg ajtókódot)
    - Szervizfolyosókon megyek, vagy beindítom a rendszert (azon kívül, hogy a szervizfolyosókon kapok plazmát, meg nem kell annyit ugrálni, mint valami Lara Croft-nak)


    A póknyanya a végin meg valamiért nemigazán tetszik :P
  • Gabe18
    #18898
    "nah de akir akkro a az irjon ezerrel"

    Ez milyen nyelven van?Valami misztikus Doom nyelv?
  • oneal1
    #18897
    nah mind1 akkro tolom másokkal:D
    nah de akir akkro a az irjon ezerrel
  • oneal1
    #18896
    senki multi akkor???