23325
  • phil-co
    #19063
    megnéztem,köszi
    ki is próbálom
  • Voltan
    #19062
    http://www.playware.hu/index.php?page=cikk&id=373

    Én még nem tartok ott, de nézd meg ezt. Magyar nyelvű leírás. Biztos segít valamit.
  • phil-co
    #19061
    Vszínű,hogy ez a BFG hiányzik,de azt sehol sem találom.
  • phil-co
    #19060
    Üdv.! A DELTA LAB. 3 pályán akadtam el a 4. teleportálás után. Van 1 Security station és egy lift a pálya végén,de az nem működik és sehogysem tudok továbbmenni.
    Sajnos csak 1-2 órám van játszani,így visszaolvasni sincs időm.
    Aki tud segítsen már!
    Köszi!
  • DOGMAN
    #19059
    ZSÍR!

    1.Figyi a fényeknek nem csak a nevük a tulajdonságuk, hanem sok egyéb paraméterük van és ettől lesznek olyanok amilynek.
    Anno decompilerrel visszafordítottuk a mapokat hogy megnézzük mi hogy van megcsinálva, de most már nyitott a map file tehát nézd meg egy ID-s mapban hogy van megoldva az általad kívánt funkció.

    2.A spotnak tuti hogy kell egy target point is, és akkor csak abba az irányba vetül a fénye...
    Az összes eddigi ID motorhoz rengeteg mapot csináltam, egyrészt tesztelésre másrészt helyi saját LAN pardékra. :)
    Sajna D3-hoz mg nem volt időm, de ez sem marad majd ki...

    DOGMAN
  • RelakSfromhome
    #19058
    Fények: Hát ez már pályaszerkesztési kurvaanyád sztem...
    Neon, de hol a fénye???

    Ezek a neonok meg spotok... de FELFELÉ is?
  • 12346
    #19057
    én csak simán meguntam:( no para, csak hent.. eleinte volt némi para csak. aztán már csak egyhangúság. mindig a sötét sarokból ugrálnak elő, vagy elém teleportálódik vmi szarság. aztán egyre több és több. volt, hogy úgy nyomtam, hogy végig futottam az adott folyosón vagy akármin, mert ugye úgyis meg fog jelenni 1-2 enemy épp akkor.. így hátra fordulok és sát! meghótt. köv helyen ugyanez.. annyira nem jó gém:( öcsém nyomoja már csak. őt is csak a vége érdekli.
  • Ben C
    #19056
    szvsz mondd el a konfigod..
  • peTer
    #19055
    Hi! Most vettem direkt a duum 3 miatt egy ATI Radeon 9800XT-s videókártyát. Fel is raktam a 3cd-s változatot, el is indul a játék, csak az a gond, hogy kb. 1perc játék után feldob egy ablakot, és valami memóriacímre hivatkozva kidob a windowsba. A Catalyst 4.8-as, legfrissebb drájver van fenn, WinXP oprendszer fut a gépen. A haverom, aki áthoztam nekem a játékot, azt mondta, hogy neki is csinálja ezt, csak kb. fél óra után. Lécci segitsetek, mert megőrülök!!!
    Ui.: Nincs felhuzva a gépem se a proc., se a RAM.
  • DePreSsZYo
    #19054
    Hát nekem nem nagyon jött be a game.
    Pszihésen (<---Lehet rosszul irom most kelltem) ugy kikészit a játék 20 perc után , hogy nem tok vele többet játszani, és hiába a szép grafika ha csak hent és para az egész :D
  • Ben C
    #19053
    nem szeretek félni.
  • Gabe18
    #19052
    Csak este érdemes játszani,kellemes sötétben,csendben!
    Néha megriadok én is ,de pont ez a jó benne...
  • Ben C
    #19051
    ez a játék elég idegörlő...
    ha egyedül vagyok alig merek vele jatszani..
  • Gabe18
    #19050
    A Hellknight ha jól néztem a Delta Labs Sector 4-ben jön először,ami a 18. pálya.Ott egyből kettő is,egy elég szűk teremben,ugyhogy ne várd annyira a találkozást!
  • hykao #19049
    Állítólag igen, de ki kell próbálni!
  • Johnny23
    #19048
    nah kijött a Catalyst 4.8 Full, sztetek érdemes fölnyomni vagy jobb a 4.9Beta for Doom ???????
  • Kandurex
    #19047
    Ilyenből sok van
  • woody
    #19046
    szörny
  • woody
    #19045
    amelyik itt van ezen a magyarosításos képen
  • RelakSfromhome
    #19044
    Melyik?:P
  • woody
    #19043
    hanyadik pályán van az a bazinagy szörny
  • RelakSfromhome
    #19042
    Későbbi
  • lwb
    #19041
    nem ez Michael Abrams security chief kódja a BFG-hez a delt labsban. az pedig 931. megnéztem a .xls kódgyűjteményben.
  • Gunner
    #19040
    Ez a fegyver raktár? Mert annak az egyik leírás szerint 734 a kódja.
  • RelakSfromhome
    #19039
    Ott nem tartok, hogy az a 0 az 3. Most fogom elkezdeni a kommunikációs pályát, ahol megjelennek a gömbök
  • Lacee
    #19038
    akkor honnan tudod, hogy az alpha labs 4-ben van, ha nem tartasz ott? :)
  • lwb
    #19037
    én meg ügyesen másodszor is simán elmentem mellette. :P
  • RelakSfromhome
    #19036
    Ott még nem tartok
  • HuAn82
    #19035
    divatfika
  • lwb
    #19034
    de nem az van egy emailben, hogy visszaír a biztonsági szolgálatos fickó, hogy a 0-t 3-asr változtatták, mert a 0 nem lehet benne a kódban? mintha ilyesmire emlékeznék.
    mindenestre, ha 901 nem nyitja, akkor próbáld 931-el. (nem te, hanem Fro5t)
  • lwb
    #19033
    lehet naív vagyok, de a pénz mellett az id-et szerintem befolyásolja az is, hogy szeretnének minél jobb játékokat kiadni. törekednek a tökéletességre. minden ember így van ezzel, ha olyan munkát végez, amit szeret csinálni. az pedig tény, hogy a 4 éves várakozás nem tett jót a doom3-nak. az eladási statisztikáknak talán, de magának a játéknak és a hosszútávú hírnevének nem.
  • RelakSfromhome
    #19032
    Jah, és ezt az alpha laps 4-ben szerzed meg, feltéve, hogy a fazont kiengeded, nem megsütöd az elején
  • RelakSfromhome
    #19031
    Egy régi hangüzenet szerint 901
  • Fro5t
    #19030
    Helló. Help aki tud. A BFG bevan zárva egy kódolt szobába. Itt kell felvenni a fegyvert? vagy később is meg lehet szerezni? mert a kódot még nem találtam meg az ajtohoz.
    Hozzászolast előre is thx.
    Mivan Fear ? miez a meglepett pofa?:)
  • Blasta
    #19029
    És mégis miből tanuljon szerinted?
    A full király eladásokból?
    Vagy esetleg azért mert pár csokker egy bizonyos hungári nevü helyen 80%-ra datálja a játékukat?????

    Elárulok v.mit: SZARNAK RÁ!
    Meglesz a pénzük és kész.
  • RelakSfromhome
    #19028
    Ja, pont azt mondja a faszi, hogy olyan hülyék az alkalmazottak, mogy minden cabinet-et 123-ra állított (#047 #048 #049), de még ezt sem tudják megjegyezni. Van is egy e-mail-je, hogyaszongya mi is az új kód? A szokásos kódjaim nem mennek. Nem te írtad azt a levelet?
  • lwb
    #19027
    123 mindkettő. egy emailben írja pedig ... vagy audio logban. az incompetent workers-es pda-ban.
  • steweee
    #19026
    vkinek megvannak az utánpótlás dobozok nyitókódjai? a 48-49 es kellene. nem tudom hogy nem találom meg a kis palmtopokat, mikor mindent bejárok
  • end
    #19025
    Látom hozod szokásos formádat... :) hmm a lock onban kibaszottnehéz a billentyükiosztást meg mindent megtalálni ott természetesaz ilyen játékokat nem nagyon kedvelem max látványra,a keresgetéstől meg megbasz az ideg.
  • Zsoldos
    #19024
    Meg most sem ertem meg, hogyan jon a cs a kepbe?
    En is vartam a doom3-t, azt hittem jo lesz, de azert durva az a teny, hogy az emberek kb fele (ez persze nem egyenlo a forumozok felevel) abbahagyja vele a jatszast, mert olyan szinten elunja az agyat. Es a lent emlitett sok bugyutasag, huszadrangu sztori meg radob egy lapattal..