23325
  • Matheus
    #19104
    ezek a mapon kívűl van még 2 testmap is, azok nem oan yok ... :P
  • Andie
    #19103
    Oké, köszi! Sejtettem.
    Na majd kipróbálom holnap!

    Nyomtam egy kicsit Painkillerrel, hát ez überbrutál game :)
    Nagyon bejön :)
    Kicsit serius sam feeling
  • Drizzthsz
    #19102
    Igen, a Nitro\Gore szól bele.
  • Gabe18
    #19101
    Egyébként most hogy befejeztem a végső értékelésem az,hogy ez egy nagyon jó játék volt.Talán egy kicsit hosszúra nyujtották,és nyilvánvaló hogy egyes részeit jobban is meg lehetett volna csinálni,de ettől még szerintem méltó a Doom 3 címhez.
  • steweee
    #19100
    a cahingun tár növelő modnak mi a neve? mert így tényleg igen kicsi a kapacitása
  • Gabe18
    #19099
    Be bizony,én épp most fejeztem be,szintén mahinálnom kellett.
    Ha bent van az a mod hogy az ellenfelek teste ne tünjön el,akkor nem fog több jönni az első adag utám.
    Én ugy oldottam meg hogy kiszdtem azt a kis fájlt ami ezért volt felelős,a savegame mappát meg átmásoltam a játék alap savegame-je helyére,igy ugyanugy az utsó pályát töltötte be a sima Doom 3,de már eltüntek a hullák.
  • Andie
    #19098
    Itt vagyok a fögecinél, körbe körbe rohangálok a tüzkráter körül. Mondom nem fog kibaxni velem, mert elöre készültem, azt mondtátok korábban, a kimászó kisgenyókat lelövöldözve, igy Lélekkockát feltöltve 4x egymás után rádobva ki lehet nyirni. Hát ki is mászott 4 kisgenyó, kocka feltölt, rádob. Oké. Csakhogy nincs több kisgenyó!! Körbe körbe rohangálok, kinomba rálöttem 30 BFG-t, 20 rakétát, de semmi!
    Valami titok?...

    Azóta újratöltöttem az autosavetöl a pálya elejéröl, de dettó ugyanaz. Kijön 4 ilyen kisszörny, azokat lelövöm, kocka feltöltödik, eldobom, sebez, aztán kész. Senki többet. Ketten rohangálunk körbe körbe.
    Mi a franc lehet? Bug? Vagy valami mod beszólhat? (nitro + hun)
    HELP!
  • Gabe18
    #19097
    Hát bemész egy terembe ott lent kell valamit csinálni,és fent van egy rész ott ahol bejöttél,ahol hiányzik a korlát /adja magát hogy ott ugrani kell/.Szemben keresztben ki tudsz nyitni egy "hidat",arra kéne ugrani először,és onnan tovább egy másik részre,ahol szintén hiányzik a korlát egy részen.Ahova igy jutsz,onnan tudsz továbbmenni a forgatható hídra.
    Ha ez az amiről beszélsz,ott ugrani kell!
  • steweee
    #19096
    hát igen, erre megint mit modjak, ha nem mondod hogy nagy távolságot úgy lehet átugrani hogy nekifutásból, rá nem jönnék az életben. de mivel nem megy a dolog így sem , valószínűleg béna vagyok, elismerem. viszont az megfordult piciny kis agyamban, hogy lehet hogy másképp kellene megoldani, csak nem jöttem rá. kinnt van egy elágazás, amibe ha bemegyek vagy a folyosó végén egy zárt ajtó, ahová jutva meglassult/bepirosodott a tér, de nem támadtak szörnyek mint várható lett volna, ehelyett kinyílt egy titkos rekesz tele cumóval. na arra gondoltam hogy esetleg ott lehetne vmit még csinálni azzal az ajtóval, de nem tudtam


    a nagyobb tárkapacitású golyószóró modjának a nevét megmondaná vki?
  • Braveheart
    #19095
    Én nem kispályázok, utat török magamnak


  • Fro5t
    #19094
    De az is lehet hogy én értettem félre az egészet.
  • Fro5t
    #19093
    Hi. na végig toltam énis a gamét. Elég zsír játék. Kiprobaltuk lanon is 2-en, de kellene legalább 6 ember hogy jó legyen. Ami a játékot illeti szerintetek lessz folytatás? Mert a végéből úgy vettem ki hogy .... Hát nemtudom. Esetleg valami datadiszk. hmmm
  • [NST]Cifu
    #19092
    Pár napja próbáltuk. Felejtős. Csak a szerverként funkcionáló emberkére támadnak a szörnyek, és a netkód 'csodája' miatt sajnos neten játszhatattlan. LAN-on még nem próbáltuk.
  • Gabe18
    #19091
    Hogy mire is gondolsz pontossan?
  • Caterpillar
    #19090
    Hali!
    Valaki póróbálta már a coop modot?
    Hogy kell használni?
    Jó?
    Köszi!
  • Drizzthsz
    #19089
    És milyen spd-vel megy?
  • Gabe18
    #19088
    Bocs,elb...am.

    map testmaps/test_lotsaimps
  • Matheus
    #19087
    ok, thx
  • Gabe18
    #19086
    konzolba ird:

    map testmap/test_lotsaimps
  • Drizzthsz
    #19085
    Ilyen rész hol van a játékban?
  • Drizzthsz
    #19083
    Hát, az lehet, hogy jó, mert a Gamestarban úgy reklámozták, hogy...

    All-os patch.
  • Gabe18
    #19082
    Nem tudom,ezen a tesztpályán csak pisztoly van...
    Na meg amikor beléptem,kb 0.1 -re esett az fps érték...
  • Matheus
    #19081
    figy, nem igaz, hogy nem tudja senki mi a megoldás arra hogy fusson Win2003-on a Doom 3, tán a 98/Me crack kell neki?
  • Kandurex
    #19080
    hmm,....felboostolva is?
  • Gabe18
    #19079
    Ide elkelne egy BFG 90.000 is...

  • Matheus
    #19078
    annyira azért nem rossz .... :P
  • Faki
    #19077
    Végigtoltam a gamet, szép meg minden, de bennem mély nyomot nem hagyott. Fikázni meg azért nem akarom, mert a doom az doom, mindig is erről szólt: ajtónyitogatás agyonscriptelve. Én inkább a szabadabb változatos (nagy terek, járművek, barangolás) fps gamekat szeretem. A történet viszont nagyon ostoba, ilyet a WC-n kitalálok újság olvasás közben. Odamegyek, elküldenek, mindenkit megszáll a gonosz csak véletlenül engem nem, így nem nagyon lehet átélni a sztorit (inkább vettek volna ötleteket a doom könyvből). Nah, ID soha sem a nagy fantáziárálól volt híres, mindig elakadnak a pokol és a gonosz dolgoknál. Kezd kicsit beteges lenni, de mind1 :)
  • Matheus
    #19076
    vki nekem nem tudna segíteni??? #19068 ... PLEASE HELP
  • HuAn82
    #19075
    "idióta állat" ?? Miért is próbál segíteni a hozzád hasonlóknak...
  • HuAn82
    #19074
    Megalol!
  • Gabe18
    #19073
    Fuss neki a futás gombal.Legalábbis én addig nem futottam soha,aztán azt is elfelejetettem hogy van olyan...
    De még ugy sem könnyű.Ha már eleve nekifutottál,akkor meg csak annyit tudok mondani hogy próbálkozz...
  • CUCLI
    #19072
    loál
  • steweee
    #19071
    hát még egy ilyen kib*** szar hugy játékleírást mint ami a playware-en van, remélem olvassa a hozzászólásomat aki írta.szófosásból jeles, tartalom elégtelen! a fenének kell hasábokon át taglalni hogy jön két szörny a sarok mögül meg ilyenek, de persze arról egy szó nem esik, hogy hol lehet elakadni. eddig kétszer néztem meg a leírást ahol elakadtam, de mindig csak arról volt benne szó, hogy gránát, de ha nincs golyószórót használj, ha kifogyott akkor bármi mást! idióta állat!ha nem mondja, rá sem jövök. egyszer a delta labs elején akadtam el, ahol nem vettem észre egy létrát amin fel kellett mászni, de végül is megtaláltam. most az alpha labs 4 nél járok, vmi nagy gépteremben aktiváltam egy forgó hidat, de úgy kellene átjutni hogy előbb két mási hídszerű pallóra ugrok. legalábbis azt hiszem, mert nem tudom átugrani a távolságot. hogyan kell továbbjutni? és vki fel tudná sorolni a ládák kódjait? az 50es jön
  • Matheus
    #19070
    senki sincsen ??? :(
  • Matheus
    #19069
    PLEASE HELP ....
  • Matheus
    #19068
    Win2003-on mia megoldás? hogy működjön...
  • neozed
    #19067
    Nem kell ablakban futtatni hozzá.
    De nekem érdekes módon kikapcsolta a refreshlock-ot, és átállította 640*480-ra a képernyőt.
  • Voltan
    #19066
    Nincsenmit.
  • RelakSfromhome
    #19065
    Jah, igen, sok paramétere van, de nem kellene bele hülyeségeket irkálni...
  • RelakSfromhome
    #19064
    Azt egyébként ugye tudod, hogy ha aplakos módban indítod a doom-ot, akkor az editor parancsra elindul a DOOMRad? :)