WarCraft III

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Davidus
#3658
Na jó inkább szeressük egymást gyerekek😊

V9ykn8_TZL0

#3656
Kashgar te nem za ATInak dolgozol? Kezdem unni már ezt a flamet!

War. War never changes.

Kashgar
#3654
ez egy segitseg :
persze hogy nem irt konkrétumot hogy miért fagy mert nem is fagy neki figy egyet mondok probald meg vga modba inditani a gepet majd a warcraftot heroes 4 be volt iylen problema probald ki hatha de szerintem nem is fogod mar olvasni ezeket a sorokat
ez egy poen:
en tudom mi a te bajod és segitek is
1. lépés vedd ki a videokartyad ami nvidia
2. végy egy kalapácsot
3. zuzd be az nvidiat
4. vegyél egy radeont
remélem tudtam segiteni...NVIDIOT
bocsi a fanatizmusom miattde annyit szoptam már nvidia miatt es a radeon teljesitmenye is jobb ja meg az ára is na csá
de nem is ö az nvidiot csak te de nv nélkül nem érted mia a moka es mi a komolysag persze ezt elmondtam mar regen is hogy en ezeket nem rosszindulatbol mondom hanem mokabol csak te ugye alig olvasod ezt a topicot ..lynx en meglepodtem bár mit vartam logikus hogy nem az én pártom fogja hanem a tied hisz haverok vagytok
Lynx_TWL
#3653

télleg lsz új patch war3exphez?
a mostani peccs már a betas szinten van? 😛

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#3652
Nem csak egyszerû patch?

ugye a fekete...

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#3650
akor elmegyünk leverjük hellen izualt, és az pont elég is lesz...

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#3649
az lehet, de ha nem teccik, akkor gyere ide, és akkorát rádverek a korbáccsal, hogy megutdod milyen négernek lenni 😊

๏̯͡๏﴿

Davidus
#3648
Nem veszek FT-t mert elfogyot a skillem😊

V9ykn8_TZL0

Lynx_TWL
#3646
na van milka csokim honig und joghurtos, így hogy négerek vagytok 😛

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#3645
"milyen ati peccs te hülye???? ilyennel jobb ha nem szálsz velem vitába"
elég színvonal csökkentõ
"en tudom mi a te bajod és segitek is
1. lépés vedd ki a videokartyad ami nvidia
2. végy egy kalapácsot
3. zuzd be az nvidiat
4. vegyél egy radeont
remélem tudtam segiteni...NVIDIOT"
a hangoztatott segítség

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#3644
ja és dav te meg ne merészeljél beírni ide, mer egyébként is tök néger vagy, és már kezd barnulni az oldal...

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#3643
dav ha jön 1.10 majd én is átugrom diozni, ha megvan még karim, de max egy 10 percre, csekkolni milyen lett gáma 😊
de ha megfordulsz, láot,d hogy a hátad mögött ott áll egy csukláys pajtásom, aki éppen kútba készül dobni téged...
ha megszáradtál a keresztégetés közelében, akkor menj és vedd meg war3expet, vagy küldöm a gyapotellenõröket

๏̯͡๏﴿

Davidus
#3642
"ennyi erövel mondhatnam hogy b*zi vagy meg egy nagy f*aszkalap"

A buzi nem igaz de a faszkalap még enyhe kifejezés. És

V9ykn8_TZL0

Kashgar
#3641
neked csak annyit davidus ha rajtad mulna az oldalnak nem lenne szinvonala mert be se irsz segiteni meg abszolute de nem segitesz, ilyenekt jobb lenne ha nem irnal bazzad,semmi olyat nem irok amivel csökkene a szinvonal,de ha lenne akkor mondhatnál konkrétumot, ennyi erövel mondhatnam hogy b*zi vagy meg egy nagy f*aszkalap csak éppen nem tudom hogy van e valóságalapja ezé nem is mondom most....velem annyi a baj HOGY AZ ENVIDIA ELMEHET A PICSÁBA...de ennyi és semmi több én legalább segitek másnak itt de te még azt se
Davidus
#3640
Nem tudom hogy meg fogom e venni az FT-t mert lassan itt a dio2 1.10😊

V9ykn8_TZL0

Davidus
#3639
Elfelejtem bekapcsolni😊

V9ykn8_TZL0

Ferro_TwL
#3637
Vigyazat lynx kioszt mindenkit:9 De tenylge vedd meg en is most fogom azatn megcsinaljuk a klant.

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

Lynx_TWL
#3636
dav te takarodjal megvenni expet ha meg nem tetted...icqn megin más a számod, vagy csak nem vagy onlájn?

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#3635
igaz

๏̯͡๏﴿

Davidus
#3634
Ahányszor beírsz ide annyi ponttal csökken a színvonal a topicban

V9ykn8_TZL0

Kashgar
#3633
persze hogy nem irt konkrétumot hogy miért fagy mert nem is fagy neki figy egyet mondok probald meg vga modba inditani a gepet majd a warcraftot heroes 4 be volt iylen problema probald ki hatha de szerintem nem is fogod mar olvasni ezeket a sorokat
Kashgar
#3632
hogy lehet ekkora lámát kérdezni már kezicsokolom hogy nem tudjatok miért fagy a gépem ha arcraftal akarok jaccani hát nincs az ember a vilagon aki tudja miert fagy a gépe még konkrétumot se irt hogy mikor hol merre fagy le csak hogy fagy hát a tököm tudja miért de ha ez nem n vidia probléma akkor itt dögöljek meg...apropo nem mindig a legujjab driver a legjobb driver!!!
Kashgar
#3631
milyen ati peccs te hülye???? ilyennel jobb ha nem szálsz velem vitába
Kashgar
#3630
mázlista
#3629
Nekem is nvidia geforce kártyám van, és semmi gondom bajom vele. Ami lehet a probléma, az a directx 9 😊 Vagy másban rossz a géped... Szerintem
Evil
#3628
neked is hasonlo segitseget kivanok.

Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

#3627
majd

#3623
kezdem unni ezt a sok piros kis smileyt akik bemutogatnak...
az ati semmivel sem jobb, mint az nvidia!
nekem eddig egyszer sem volt gondom a gef3Ti kártyámmal!

War. War never changes.

Randal
#3622
meg néha kell játékhoz ati patch😞

Kashgar
#3621
en tudom mi a te bajod és segitek is
1. lépés vedd ki a videokartyad ami nvidia
2. végy egy kalapácsot
3. zuzd be az nvidiat
4. vegyél egy radeont
remélem tudtam segiteni...NVIDIOT
bocsi a fanatizmusom miattde annyit szoptam már nvidia miatt es a radeon teljesitmenye is jobb ja meg az ára is na csá
#3620
Kérlek segítsetek! Win xp-n direct x 9-cel, legújabb detonator-ral a war III nem megy illetve csak a zenét hallom a fõmenü alatt kép viszont nincs. Miért lehet ez? elõre is köszönöm a segítséget!

\"The old man then prepares to die regretfully, that old man here is me.\"

Lynx_TWL
#3617
ja mer te mucsán laksz vagy hol mi?😄

๏̯͡๏﴿

Shep
#3615
Srácok a Frozen throneban lehetlesz az elfeken kívûl mással is menni a fõ küldetéssorozatban?
Asszem a 4ik pályán mikor a futárt kell megvédeni, ott a kis csapattal kell csak foglalkozni, vagy érdemes a bázissal is? /van vmi repülõ lényük?/

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Ferro_TwL
#3614
Nem tudom mge megvenni eredetiben de amint megjelenik akkor egybol megveszem

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

Lynx_TWL
#3613
ferro neked nem kanira kell repülnöd, mer az szar hely, hanem bnetre mer az jó hely!
fareynek meg piercing dmgje van, mer anti kaszter

๏̯͡๏﴿

Randal
#3612
Hali!
Van egy kis problémám!
Felraktam a warcraft 3-at a magyarosítást, a 1.06-os patchet, meg a cracket és nem idnul a játék.
Ezt írja ki:

A sorszám(697) nem található a DLL-ben (War3.exe)

Ferro_TwL
#3611
Mar egy eve vege a sulinak azota doolgozom (el kell ismernem a suli jobb volt, de most legalabb penzem van).
Es egybol repulok kanira amikor lesz TFT rajta.

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

Kashgar
#3610
ááá ferro egyre aktivabb vagy megint vege a sulinak? remelem jösz majd a kanira
Ferro_TwL
#3609
Ez a topicja itt lehet kerdezni.

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

PResident Evil
#3608
frozen throne-nak van külön topic, vagy igtt lehet kérdezni ???

gothic1
#3604
azt nem tudom, de hogy a szeme az sötétkék az biztos! 😊))

ollie
#3603
a láma milyen hangot ad ki? ;D

ollie
#3602
azé kezdõknek lehet a normal is kihívás. de persze ha valaki egy ideje nyomja, akkor nem az. emléxem amikor elõszõr jáccottam a starcrafttal, néhányszor megizzadtam a campaignokkal. de miután vagy fél évig edzõdtem a battle.net-en, már szinte nevetségesen könnyûvé váltak...

gothic1
#3601
Ja igen! Hardon játszva, azért alkalmam nyílt néha káromkodni... 😊

lwb
#3600
Én már haltam meg normalban is...
Tudom, láma vagyok. 😉

#3599
Hardról beszéltem. 😊 Nem nehezebb a játék, mint egy normal computer elleni CG, vagy legalábbis nem sokkal nehezebb.
A normalra még a könnyû is túl erõs kifejezés.😊 Az csak azért van, hogy ha valaki csak a történet miatt akar játszani, de semmi akadályt nem akar magának...
#3598
mikor lesz loader a TFT-hez?

War. War never changes.

lwb
#3597
Nem nehezek, csak unalmasak. Én nem szeretem a NE-eket. Alig várom már, hogy végre elkezdõdjön a human camapign.
Az undeadek meg eccerûen a kedvenceim voltak az alapban, szóval itt is sokat várok tõlük.

Ferro_TwL
#3596
Hard-on kell jaccan ugy van kihivas, normalon persze hogy "holt konnyu".

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

#3595
A kampányok már a simában sem voltak túlottan nagy nehézségûek... 😊