23418
  • sb1
    #20359
    Új szerzemény!

    Mini interjú Diallo-val
  • banok
    #20358
    Freud... XDD
  • Grenzjager
    #20357
    Moniz kabalából hord dzsekit meccsen.
    Vendég szektor (mekkora?) majdnem tele lesz, Fradibusznál a 3. buszt szervezik
    még videó az edzésről (sportklub)
  • Muki100
    #20356
    Moniz rövidujjúban van
  • Mor3llo
    #20355
    "És a Dani kegyetlen...egyszer szembetalálkoztam vele a pályán, és azt hittem kettétör" :DDDDDDDDD
  • Zenszkij
    #20354
    Mekkora epik, ilyen edzésre én is elmennék. Pécsre hány szurkoló megy?
  • Grenzjager
    #20353
    Gólokat rúgtunk a Fradiban (blikk) :)
  • Fabio Capello
    #20352
    "Szinte biztos, hogy az Energie Cottbusban folytatja pályafutását Sváb Dániel. A Ferencváros bal oldali védője már szerepel a hivatalos honlapon szereplő keretben is, ahol a 40-es mezszámot kapta."
  • Solt
    #20351
    Ja-ja... végre látni egy alapos felkészülést! Ilyenkor derül ki, hogy mennyire fontos az edző személye... ha valakinek nincs tekintélye, akkor nem fognak ennyit szenvedni a játékosok, inkább beverik a durcát! :)
  • Solt
    #20350
    Örültem volna, ha az 50-100% helyett csak 7%-l növekszenek a kiadásaim! :D

    Egyébként ott van helyette a KATA, évi 6 millióig havi 50000.-Forintot fizetsz, azaz 10% a komplett adód! ;)

    Viszont most már tényleg fejezzük be itt... ha gondolod írj privátot, ott ragozhatjuk! :))

  • Zenszkij
    #20349
    Ez az igazi edzés. Emlékszem mikor a Fradi a Gázszer ellen játszott kint voltam a Stadler stadionban. Ami bemelegítést ott a fiúk toltak a szánalom kategóriájába tartozott. Döme alatt is csak "beszélgettünk és kártyáztunk", és még Tevezt sem sikerült leigazolnunk. Ideje volt, hogy vért köpjenek a játékosok a felkészülés során.
  • Takezó
    #20348
    Ja, én meg rohadtul örültem neki, amikor a KKV-ket támogató pártként hatalomra jutó Fidesz kitalálta, hogy mivel az EVA-sok között a legkevesebb az adókerülő, ezért emeljük meg az adójukat 30-ról 37%-ra: )
  • Solt
    #20347
    Már vissza is alakultunk... de ne szaporítsuk a szót, mert, ha 10-be kerülünk, akkor szorulás van! :D
  • Fabio Capello
    #20346
    mikor mentünk át poltopikba? :(
  • Solt
    #20345
    Ez konkrétum, de ugye nem e mentén alakult ki a vita! A #20312 volt a vitaindító, az a kiemelés teljes mondata pedig így nézett ki:

    "ha pedig meghúzzák a devizaadósok megmentéséről rebesgetett lépésüket, akkor az első kormány lesz a rendszerváltás után, amelyik tényleg tesz is valamit értünk... de ne politizáljunk! ;)"

    Ez pedig eléggé feltételes mód... ;)

    Politikában kész tények? Viccelsz? Minden kizárólag nézőpont kérdése. Engem az összkép érdekel, az pedig jobb. Pont.

    Isten óvjon bármilyen baloldali agymenéstől, libatolvajoktól, pufajkásoktól, D209-s ügynököktől, stb. Az szdsz már a helyére került, mehet mellé a többi idegenszívű tróger is... :)

    Hajrá Fradi! ;)
  • Sippie
    #20344
    "ennél azért jóval több pozitívum róható a Fidesz neve mellé"

    ez nekem elég konkrétnak tűnik. Ha meg a kész tényeket is képes vagy "demagógozni" akkor tényleg nincs miről beszélni :D És a magánnyugdíj pénzekről még szó sem esett.

    Hajrá Fradi!

    és isten óvja Magyarországot a Fityiszektől! :P
  • Solt
    #20343
    Így van, így is úgy is szar az egész, de így legalább stadionok épülnek! :D

    Hajrá Fradi! ;)
  • [HUN]FaTaL
    #20342
    Be sincs hangolva :D

    Túl sok narancsot ettél :))))

    Na mindegy leszarom, hajrá Fradi! :D
  • Solt
    #20341
    Mivel az érvelésem úgy kezdődött, hogy "HA", elég nehéz lenne konkrétumokkal folytatni! Ha figyeltél volna az elejétől, akkor láthatnád, hogy feltételezésre épült a mondandóm! ;)

    Egyébként nem vagyok fityeszes... nem rájuk szavaztam! ;) De ettől még a sok szar mellett több a jó, mint az előző 8 évben... már ez is valami. Mondjuk ez inkább az elődöket minősíti!
  • Láma!
    #20340
    mielőtt jön egy moderátor, és mielőtt eldurvul, FRADISTÁK vagyunk!

    leszarom hogy ki fideszes, ki nem, egy csapatnak szurkolunk, és ez itt a csapat topikja!

    ne offoljuk szét, köszi:)
  • Solt
    #20339
    Úhhh, ennyi demagóg lózungot! :D Nem ugyanabban az országban élünk, ez már fix! :) Nálad is sok lesz az atv-ből... :)
  • Solt
    #20338
    Az a néha lement, néha fel, az százezreimbe került havonta... többek közt emiatt kellet megválnom az alkalmazottamtól.

    Ha, és ismétlem ha(!) a bankokkal szemben mellénk állnak, és rendeződik ez a devizahiteles történet, akkor az olyan méretű "kárpótlás" amit adók formájában nem tudnak visszavenni.
  • [HUN]FaTaL
    #20337
    A valóság azért éppen az, hogy többszörösét vesszük ki az EU-ból, mint amennyit befizetünk.
  • Sippie
    #20336
    na speciel az EU is bekaphatja a 3x annyiba kerülő importált cukrával... :D
  • Sippie
    #20335
    ahhoz képest tőled egyetlen érvesélt, cáfolást, vagy tényt sem olvastam. Csak azt, hogy "ha majd egyszer...". Elvakult fityiszesektől nem is várhat mást az ember, ebben is egyetértünk!
  • [HUN]FaTaL
    #20334
    Nagyobb a kivándorlás, mint 56-ban. A földeket odaadták a haveroknak, a dohánykereskedelmet szintén. Ellopták a magánnyugdíjakat, tönkretették az oktatást, hazavágták a bankszektort. Egyetlen befeketető nem jön ide, mert annyira nem lehet tudni mi lesz. A munkanélküliség nőtt (ha levonod a semmire nem jó közmunkaprogramot). Ha rajtuk múlna, még az EU-ból is kilépnénk. Gondolom szerinted Európa is meglop minket...
  • [HUN]FaTaL
    #20333
    2010 második fele óta stabilan szar az árfolyam, előtte néha lement, néha fel.

    Ráadásul, amennyit most segítenének, annyit rég elvettek adókülönbözetben. De lehet, hogy én másik országban élek.
  • Solt
    #20332
    Igen te, legalább ebben egyetértünk!
  • Solt
    #20331
    Miattuk? 2008-ban ők voltak kormányon? Hmmm...
  • Sippie
    #20330
    Nyilván én beszélek hülyeséget... szólj ha a tényekkel szemben lesz másod is a "ha majd..." kezdetű mesénél. Vagy rád nem vonatkoznak az új adók?
  • [HUN]FaTaL
    #20329
    Éppenséggel miattuk szállt el az árfolyam.

    Mellesleg valaki ki fogja fizetni és azok nem a bankok lesznek.
  • Solt
    #20328
    Kérlek ne beszélj hülyeséget! Milliókkal nyúltak le a bankok! Ha ezt visszaadják, akkor mégis meddig kéne élnem, hogy ugyanezt az összeget tranzakciós adó, és egyéb ügyeskedés formájában visszavegyék? Számoljunk már, nem olyan bonyolult...
  • Sippie
    #20327
    3 év alatt igazán feltűnhetett volna... na mind1.
  • Grenzjager
    #20326
    Moniz: mindenki bajnok akar lenni?
    "Hídvégi rendben van, tapasztalt, nagyon jó, valószínű kezdeni fog Pécsett, míg Diallo és Valpoort a jövő emberei lehetnek." Daillo se volt véletlenül akkor a csapatfotón

    "Nem helyesen írták a szavaimat, mert egy spanyol játékos valóban érkezett, de a másik Hollandiából jön" akkor Vukovics gyanús az ügy...


  • ReszegKoldus
    #20325
    Ez egyre követhetetlenebb, most már ott tart a dolog, hogy Spanyolországból és Hollandiából jön 2 próbajátékos... :D

  • Solt
    #20324
    Nem lesz már sok a támadókból? Valami jó középpályást, szélső védőt, belső védőt szívesebben látnék már...
  • Solt
    #20323
    Mit terhelnek ránk? :D Számolj már egy kicsit basszus... Mikor fognak milliókat rám vagy rád terhelni? :D És itt fejezzük is be, mielőtt el nem durvul a dolog... ;)
  • Sippie
    #20322
    *hatalmon vannak csak szopás van.
    Legalábbis a mi családunkban. Ha bruttó 300 felett keresnénk akkor mi is örülnénk.
    Na de OFF vége részemről.
  • Sippie
    #20321
    Szép álom. A különbség meg majd elvész az éterben? Hát nem, ránk terhelik, meg azokra akiknek nincsen devizahitele, de ő is törlesztheti a többiekét. Szuper lesz, a bankok eddig is velünk fizetteték a tranzakciós adót, a telefonszolgáltatók ránk terhelték az sms, meg percdíj adót, és így lesz ez a jövőben is. De nembaj, mert legalább az aki eddig is jól keresett mégjobban járt az egységesített adóval, és a romániai magyarok is köszönik szépen az itt élők munkahelyét a szavazatért cserébe, és az önkormányzatoknál is örülnek az elbocsátásoknak, és a saját emberek beültetésének. Emellé a dohány biznisz saját maguknak kiosztása is jó biznissznek tűnik, de azon se lepődnék meg ha a Sólyom légitársaság is Fityisz magánlégitársasága lenne. Bár ha a MALÉV veszteséges volt, egy teljesen új légitársaság biztos nyereséges lenne ugyanazon feltételek mellett... ühüm.

    Amit csinálnak, az csak annyi hogy szépen bebetonozzák magukat mindenhova, rakat új adót vezettek be, és fognak a jövőben. Megtakarításokra egészségügyi hozzájárulás???? meg az apjuk faszát már...
    Átszabják a választó kerületeket ott ahol esélyük sincs nyerni. Önkormányzati pénzeken vásárolnak külföldön földeket, nyaralókat ahol aztán 1 hónapot süttetik a seggüket "testvérvárosunk és kapcsolatokat javítása" címszó alatt. Amióta hatalmon csak szopás van.
    De ja végülis stadionokat építenek, hát az nagyon köll. Nem foci kéne előbb?
  • Grenzjager
    #20320
    "Diallo leigazolására hivatalosan még várni kell, de a csapatfotón már szerepel, ergo a Ferencváros játékosának tekinthető a 20 éves mali támadó." (mindigessoha)

    FM | FTC 2013/2014 - Csapatfotózás | 2013.07.22

    FM | Az új NIKE mez bemutatása és sajtóedzés | 2013.07.22