23418
  • Takezó
    #20639
    Igen, mindig sikerült véleményt formálniuk az exnácikkal kapcsolatban, illetve ha a bűnmegelőzést elősegítő rendszert szeretne bevezetni valaki: )
  • Grenzjager
    #20638
    Grat...
    Neked az új hogy az ultrák véleményt formálnak?? Talán inkább a Vukot kéne nézned.
    Kár hogy viccesnek találod amúgy...


    +pl regisztráció ellen
  • COOLancs
    #20637
    Molinó: "In memoriam Csatáry László" - Csak nem fradista volt az öreg?
  • Grenzjager
    #20636
    A IX. kerületi Rudolf!
    mintha kapásból emberhátrányban lennénk ha kezdő...
  • ReszegKoldus
    #20635
    Garami azt mondja MTK-ból hiányoztak az akciót befejező játékosok? Mehet Tuijp kölcsönbe :D
  • Gabe18
    #20634
    Nem rossz. 4 meccs után 9 pont, úgy hogy papíron 3 nehéz meccsen, mondhatni rangadón vagyunk túl.
    Az eddigiek alapján amekkora betli Tuijp, pont akkora betalálás Adams hátra.
  • JimKirk
    #20633
    Most igy egesz jo a vedelem.
  • ReszegKoldus
    #20632
    Lehet a többiek nála is rosszabbak még?
    Mert szerintem nyugodtan beállhatna az utolsó fél órára is...de lehet ez a lecserélése utáni gyors gólszerzés a taktika, múlt héten is bejött :D
  • Gabe18
    #20631
    Valpoort egy perc alatt többet csinált ezzel a labda bent tartással mint Tuijp az egész meccsen.
  • sb1
    #20630
    Én konkrétan a 23. perc körül elaludtam :D
    Remélem a 2. délidő csöppet pörgősebb lesz.
  • ReszegKoldus
    #20629
    Én azt nem értem minek ennyit játszatni, ha nincs formában?
    Leonardo is fokozatosan kapott egyre több időt.
  • Solt
    #20628
    Cukic-l együtt... Hihetetlen milyen fázis késésben van! :S
  • Gabe18
    #20627
    Hát én nem tudom Tuijp milyen szinten van, de hogy kb. egyszer ért labdába az egész első félidőben, az biztos. Nagyon gyorsan le kéne cserélni...
  • ReszegKoldus
    #20626
    Józsit sokan szidják, de legalább a büntetőket berúgja (ha befújják), még ha mást nem is nagyon csinál a meccseken :D
  • Gabe18
    #20625
    Mintha Böde ma nem lenne túl jó hangulatban... Csak úgy repkednek az ellenfelek mellőle.
  • Gabe18
    #20624
    Az MTK milyen csapatnak álcázza magát ezzel a mezzel?
  • ReszegKoldus
    #20623
    Végre értelmes kommentátor :D
  • Gabe18
    #20622
    Mai Kezdő:

    Jova – Jovanovics, Gyömbér, Besic, Adams – Csukics, Józsi – Jenner, Böde, Holman

    Valpoort nem kezd, így Knézy, már ha ő közvetít, számára is követhető lesz a meccs. Egy darabig...
  • Solt
    #20621
    Moniz Tuijpról...
  • Mor3llo
    #20620
    csak az arcát?
    évek óta kb új csapatot kell építenie, ráadásul legtöbbször zöldfülűekből! nem sok magyar edző van, akit tényleg elismerek, de ő mindenféleképpen közöttük van
  • Zenszkij
    #20619
    Józsibá már a világát nem tudja. :D. Azért bírom az öreget, de csak az arcát adja a mötököhöz.
  • ReszegKoldus
    #20618
    Megnéznék egy ilyet Garamival, bár ő lehet inkább aludna pár perc után :D
  • Solt
    #20617
  • Solt
    #20616
    Támogatók kellenek, befektetől nem!
  • ReszegKoldus
    #20615
    Győr ellen már egész jó volt :(
  • Zenszkij
    #20614
    Remek! Más nem is hiányzott!
  • Solt
    #20613
    Kiváló... :S
  • Grenzjager
    #20612
    sajnos
  • Solt
    #20611
    Ez komoly?
  • Grenzjager
    #20610
    legnagyobb erősítés lenne ha Csukicsot is kivágnák. ...ma edzésen eltörte Hídvégi talpcsontját.
    Műtét, 8-10hétre kiesett Hídvégi.
  • Solt
    #20609
  • Grenzjager
    #20608
    Jenner, egy közülünk
    - Mit szólsz Holman Dávid góljához?
    - Egyre többen tudnak róla, hogy a szárnyaim alá vettem Dávidot. Úgy voltam vele, hogy ha a „fiam” betalált, akkor nekem is be kell, mert mi egy család vagyunk
  • sb1
    #20607
    Alempijevics byby...
  • sb1
    #20606
    Inkább vezesse Ő mindig, mint Kassai egyszer is...
  • ReszegKoldus
    #20605
    Farkas Ádám vezeti az MTK elleni meccset, aki már 5 piros lapot osztott ki a 3 meccs alatt
  • sb1
    #20604
    Gers(z)on is befutott :)
  • Grenzjager
    #20603
    na igen-.. Csukics úppest elleni gólja és Józsi csk szalagja...
    A két mániám:) Józsit "visszaengedném" a ZTE-be.

    ...biztos egy nagy sajtótájékoztatón jelentenek be minden új igazolást. Megadják a módját :)
  • ReszegKoldus
    #20602
    Cukicról szerintem az újpest elleni gólján kívül nem sok jót lehet elmondani, de nekem az épp elég, hogy rosszat ne szóljak róla még egy darabig :D
  • Solt
    #20601
    Az MLSZ oldalán fent van a meccs statisztikája... Cukic, akit jónak láttál, a párharcainak csupán a 29%-t(!!) nyerte meg, ez 5 labdaszerzés! Ehhez képest az Adams a párharcainak a 88%-t nyerte meg, ezzel 14(!) labdát szerzett... védekezési mutatókban messze a legjobb volt a meccsen! :)

    Érdemes átböngészni... elég sok mutatóban alul maradtunk, pedig a nagy izgalomban ezek fel sem tűntek.

  • Zenszkij
    #20600
    nem akartam négert, feketét írni...