23418
  • Láma!
    #20599
    És mindez a fradimob írása alapján, szóval alapja 0.
    Ott voltam a meccsen, a végén mindenki mindenki szidott a lelátón, látni csak azt lehetett hogy Cukic mutogat Jovának íves mozdulatokkal. Azaz vagy azt nehezményezte, hogy a végén Jova elsietett egy kirúgást, és a mi játékosunkat rúgta hátba, amiből megin a Vidi jött, vagy azt, hogy erősen szemmel védte sanyi kapufáját.

    Nyilván egy Moniz féle alapozás után, a játékosok majd egymásnak panaszkodnak hogy nem bírják erővel... :D
  • Muki100
    #20598
    Igen érdekes jelenet zajlott le a Ferencváros Videoton elleni találkozója után vasárnap. Jova Levente és Cukic összeverekedtek a pályán.
    A két csapattárs még a mérkőzés ideje alatt szólalkozott össze. A zöld-fehérek hálóőre megpróbálta sürgetni a játékot, hisz a csapat vereségre állt, amit Cukic nem igazán fogadott jó szívvel. A középpályás odaordított Jovának, hogy ő nem bírja erővel annak ellenére, hogy csereként állt be , mire a kapus azt felelte, hogy a Videoton vezet és mindent meg kellene tenni a fordításért.

    A kakaskodás végén a Sport24.hu híre szerint Jova visszaküldte játékostársát Kecskemétre tipp-mixelni, majd ezt követően szétszedték az ingerült focistákat.
  • Láma!
    #20597
    Nem kötekedésképp, de hány afrikai játékosunk is van Diallo-n kívül?:D
  • Gabe18
    #20596
    Knézy szerinti felállásunk:



    És mindig jól esik egy kis elismerés:





  • Zenszkij
    #20595
    Igen, Diallo szerintem nagyon jó lesz. Mekkora ősfejest tolt a felső lécre! Látszik, hogy az afrikai játékosaink nem ilyen töltelékek lesznek, hanem remélhetőleg idén kimagasló teljesítmény nyújthatnak majd!
  • ReszegKoldus
    #20594
    Szerintem Diallo se volt rossz, csak harmatgyenge és ha csak kicsit hozzáértek egyből felborult :D

    Kivéve a szerencsétlen kapus esetében.
  • Zenszkij
    #20593
    Mikor Jenner fájlalta a karját és úgy volt, hogy lejön, nagyon elkeseredtem, de szerencsére tudta folytatni. Cukic, Jenner volt csapatunk két legjobbja. Szerintem magasabb ligákban is megállnák a helyüket. Cukic agresszív, kemény, hajtós játéka nagyon tetszik. Dani is nagyot küzdött mindentől függetlenül, ha betalál az lelkiekben is jót fog neki tenni, és hozhatja tavaszi formáját.
  • Solt
    #20592
    És Pintér Ádám! XD
  • Grenzjager
    #20591
    és még jön Buzsáky, Vass Ádám, Gerson. bár Jenner zsugáitól így is kifekszik a liba meg a konda, szép őszünk lesz:)
  • Láma!
    #20590
    Tájp adta azt a leheletfinom passzt a tizigyanus esetnél Bödének, én úgy látom, hogy most igaz statikusak voltak ketten, de ha összeszoknak, és lesz olyan összhang kettejük között mint Jenner és Böde között, akkor beindul a henger.
  • ReszegKoldus
    #20589
    Játszott, most már figyelt arra, hogy ne hagyjon ki annyi helyzetet, úgyhogy inkább nem is került helyzetbe, legfeljebb talán egyszer még az elején :D
  • Zenszkij
    #20588
    Tüjp játszott? :D Mellesleg megjegyzem 1-0-nál a Győr beállt védekezni és láss csodát 2 távoli bombából győztünk. Nagyon kellenek az átlövések az antifoci ellen. Tegnap már sokkal jobban játszottak a fiúk, mint az első két fordulóban. A Győr előtt is le a kalappal, nagyon jó színvonalú meccs volt.
  • COOLancs
    #20587
    Tájp ügyesen tartalékolja a gólokat a tavaszi idényre...
  • Grenzjager
    #20586
    Amikor fennakadtak rajta jó volt...mi mást kérhetnénk alapból egy védőtől, főleg amiből kevés van nekünk. Nekem egy nap egyet elfogadni is sok:) az elején féltem h róla rámulnak majd be,de elmúlt az izgulása, esetlen helyezkedése.
  • Láma!
    #20585
    És a védő Valpoort? (Adams)
  • Grenzjager
    #20584
    a punk Diallo nem szimpi de nagyon nagyon kapart. Valpoort meg Tuijp talány.
  • ReszegKoldus
    #20583
    De gratulált, legalábbis közbeszúrta azt is, de azért még meg kell nézni mit mondanak a szabályok a felpattanó lövés utáni lesről
  • ReszegKoldus
    #20582
    Azért nem semmi, hogy tavaly a loki, most meg a győr elleni idegenbeli nyeretlenséget sikerült megszakítani...
  • Zenszkij
    #20581
    Ez a Pintér olyan hülye mint a segg. Az nem volt les? És ez egy edző, vicc. Nem gratulál, pofázik, gyűlölöm, ezeket kéne takarítani a magyar futballból.
  • Solt
    #20580
    Végem van! :DDD
  • banok
    #20579
    GYŐZELEM!!!
  • [HUN]FaTaL
    #20578
    Ennyi

    Jó meccs volt :)
  • Zenszkij
    #20577
    MEGNYERTÜK!!!!!!!!!
  • Gabe18
    #20576
    Góóóól, mekkora!
  • ReszegKoldus
    #20575
    ezaaaaaaaaaaaaaazzzzz
  • Takezó
    #20574
    :) na, végre egy jó meccs
  • Gabe18
    #20573
    Hát most már Vaalport és Adams megkülönböztetése az már teljesen reménytelen Knyézinek...
  • Takezó
    #20572
    jó lenne már hozni gy rangadót
  • ReszegKoldus
    #20571
    3. meccs és már a 3. kapus a győrnél
  • Zenszkij
    #20570
    sajnálom, remélem nincs baja azért, ütköztem én már nagyobbat is kispályán
  • Gabe18
    #20569
    Van, de kár...
  • Gabe18
    #20568
    Van még a Győrnek cseréje?
  • ReszegKoldus
    #20567
    Na Diallo kinyírta a kapust
  • Kaplan
    #20566
    Besic a nem semmi, mint kés a vajban, hihetetlen könnyedséggel megy el mindenki mellett. Jó a meccs!
  • Gabe18
    #20565
    Szerintem nagyon meggyőző. Első meccsesként nagyon rendben van. Ráadásul fizikailag is igen rendbe van, talán ketten se tudják felborítani...
  • ReszegKoldus
    #20564
    Böde volt a gólkirály tavaly, még lehet bajnokok is voltunk csak Jenőn kívül senki nem tud róla
  • ReszegKoldus
    #20563
    Ez az Akeem nem rossz, bár 1 meccs után még Tuijpról is ezt gondoltam :D
  • Gabe18
    #20562
    Knézy ezt a telefonálást úgy adja elő mintha a futballtörténelemben most történne először ilyen...
  • banok
    #20561
    geci nagy gól bazz!
  • Zenszkij
    #20560
    Mekkora gólt vert!!!!!!!!!!