23418
  • Solt
    #20839
    4-2-3-1 mellett egy ilyen felállást azért szívesen megnéznék,

    Jova

    Bönig - Adams - Mateos - Gerson

    Besic - Gyömbér

    Somalia - Leonardo - Jenner

    Böde
  • ReszegKoldus
    #20838
    Várom már a következő meccset, hogy ez a sok középső védő hogy fog pályára kerülni :D
  • Grenzjager
    #20837
    számomra hihetetlen hogy Martin Kleinnek nincs klubja, azt értem hogy a Fradi kispadot ill kispadon túli életet nem vállalta, na fura akkor is.

  • Sippie
    #20836
    mivel kell buzdítani őket, hogy tegyék meg? :D
  • Grenzjager
    #20835
    lesz majd Lazio-Legia idén az EL-ben
  • ReszegKoldus
    #20834
    Hát az biztos, hogy nem az ilyen megmozdulásokkal fogják megszerettetni/elfogadtatni magukat, de nyilván nem is ez a cél, különben nem csinálnák.
  • bakkerman
    #20833
    vagy egy Lazio ellen,akiknek a szurkolói kiírtanák az egész központot pusztakézzel
  • Grenzjager
    #20832
    akkora a rasszizmus és a zsidó gyűlölet Magyarországon, hogy soha nem volt ennyi izraeli turista Magyarországon, emellett kb ezer izraeli kérte a magyar állampolgárságot.

    bármit csinálhat a Fradi mindig is rasszista marad, ameddig a Dávid csillagot nem teszik be a hivatalos címerbe.

    szerintem a Fradi meccsei nézettebbek Izraelben mint Magyarországon.


    kár hogy a pofátlanságnak nincs határa, és amúgy ez az egész csak az antiszemitizmus terjedésének kedvez.
  • Sippie
    #20831
    sőt, szerintem az MTK megkaphatná a bajnoki címet csak úgy... mert ők azt szeretnék.
  • Zenszkij
    #20830
    Kiváncsi vagyok, hogy ezt az igazságot vizentálalós banda hogyan lépne fel teszem azt egy Real Madrid ellen.
  • Zenszkij
    #20829
    Köhög a bolha.
  • ReszegKoldus
    #20828
    Alacsonyabb osztályba sorolná a Fradit a Simon Wiesenthal Központ

  • reynaud #20827
    Lovagoltam korábban már a témán!

    Látva a Kecskemét elleni produkcióját!
    Megkérdezném ha tehetném az általam nagyra becsült Moniz mestert,mit keress még mindig a kezdőcsapatban Józsi György,pláne csapatkapitányként!

    Halovány,lélektelen,alibi játékos aki szemmel láthatóan képtelen összefogni ,lelkesíteni a csapatot,elvileg egy csapatkapitánynak ez is dolga volna!

    Figyeltem a játékát, passzait,nagy ritkán találta úgy el a labdát,hogy az a címzetthez eljusson!
    Gyakorlatilag ha az elmúlt egy év bajnoki meccseit visszanézzük ,egyetlen meccsen sem nyújtott az átlagnál jobb teljesítményt!

    Valami reménysugár hogy legalább már lecserélte Moniz!

    Ideje volna padoztatni kicsit,talán felébredne és ösztönözve érezné magát arra, ennél a produkciónál Fradi mezben több kell!

    Amúgy a Kecskemét ellen messze Valpoort volt a legjobb!
  • Solt
    #20826
    Einstand
  • ReszegKoldus
    #20825
    Egész fordulóban nem volt döntetlen, hajrá MTK :D
  • [HUN]FaTaL
    #20824
  • ReszegKoldus
    #20823
    Szerintem is rúgnak, azzal lesz 4:1 :D
    Persze emberhátrányban és ellenük befújt tizenegyessel
  • Zenszkij
    #20822
    ma fognak, és meg is verik a Vidit, ezzel köszönik meg kedves szurkolóinknak a Csatáry molinót
  • ReszegKoldus
    #20821
    MTK-tól kéne valami csoda, de még gólt se rúgtak az elmúlt 3 meccsen
  • Solt
    #20820
    Pécs 2-1 Debreceni VSC
  • banok
    #20819
    Nagy meccs, nagy siker!!!!
  • Sippie
    #20818
    Csajok is elverték az Etot kéziben
  • Solt
    #20817
    Én is vagyok vele, csak ez kikívánkozott! :)
  • sb1
    #20816
    Én meg úgy vagyok vele, hogy tavaszig cseppet sem érdekel a mutatott játék, csak jöjjenek a pontok, szokjanak össze minnél jobban a játékosok, és akkor tavasszal az eredményesség már szépséggel is párosulhat!

    Amúgy meg érkezik Mateosz!
  • Solt
    #20815
    Hááát... Nekem nem nagyon tetszett amit láttam! :(

    A védelem nagyon harmatos, abban a pillanatban, hogy a Kecskemét egy picit is jobban akart támadni, egyből sebezhetőek voltunk. Ez köszönhető annak is, hogy nincsenek összeszokva, de sok volt a hibás döntés is. Gyakran túl hamar bomlott meg a hátsó alakzat, és a szélre kilépő csatárt is rosszul osztjuk le. Ezeknek köszönhető a sok felesleges, lapot erő szabálytalanság. Egyénileg szerintem nincs gond, de amíg nem szoknak össze, és amíg gyakorlatilag nulla a középpályás labdaszerzésünk, addig sokat fogunk még bosszankodni emiatt.

    A középpályán is van bőven gond szerintem. Nincs egy igazi szervező, nincs egy igazi ütköző ember, aki szabályosan labdát tud szerezni, és azt meg is tudja játsszani. Ez is közrejátszik abban, hogy a védelmünk ekkora nyomás alatt játszik. A Böde visszavonva közel sem olyan veszélyes mint elől, ráadásul megint alig kapott értékelhető labdát. A Jenner nincs formában, a Vaalport nagyon szeleburdi... Rengeteg labdát vesztenek el ketten, rengeteg a pontatlan átadásuk, és sokszor hoznak rossz döntést. Ráadásul sokkal inkább a vonal mellett kellene helyezkedniük, hogy jobban széthúzzák az ellenfél védelmet, és több helyük legyen cselezni. Sokszor helyezkedtek a 16-s sarkához, ami egy tömörülő védelem ellen nem éppen jó gondolat. Volt is tumultus rendesen...

    Hogy jót is említsek, tetszett a Bönig beadásainak a pontossága, illetve a Jova magabiztossága. Nem tartom jó kapusnak, de önmagához képest sokat fejlődött.
  • Zenszkij
    #20814
    Jó volt a csapat. Diallo remélem stabil kezdő lesz. Tuypot felejtsük el.
  • Livius
    #20813
    [URL=http://youtu.be/JdB87mXHMts]"Gyors góllal nyert a Fradi"[/URL]
  • ReszegKoldus
    #20812
    Legalább a védelem egész jónak tűnt, de a helyzeteket lassan el kéne kezdeni belőni...
  • [HUN]FaTaL
    #20811
    +1

    Hárommal kellett volna nyerni minimum, de behúztuk az a lényeg.
  • ReszegKoldus
    #20810
    Hát nem hittem volna, hogy sikerül 1:0-al kihúzni
  • Solt
    #20809
    Kurva idegesítő, hogy a fél csapat addig cselezget, amíg el nem veszik tőlük a labdát, ahelyett, hogy tovább passzolnák! Nagyon sokszor lefordulnak emiatt rólunk...
  • Solt
    #20808
    Gólokkal kéne vezetnünk...
  • ReszegKoldus
    #20807
    Valpoort most ezt a gólpasszát leszámítva nem nagy szám, de legalább küzd
    Józsi nem nagy szám és nem is küzd :D
    Najó berúgja a szökőévente megítélt tizenegyeseket
  • Solt
    #20806
    Csoda lesz, ha ezt lehozzuk kiállítás nélkül...
  • ReszegKoldus
    #20805
    jó most lőtt egyet, hogy tudjunk róla, hogy egyáltalán a pályán van :)
  • ReszegKoldus
    #20804
    Józsit se ártana padoztatni, már rég...
  • Gabe18
    #20803
    Hát Moniz lehet nem bánt velük "kesztyűs kézzel" az elmúlt héten, mert nagyon pörög mindenki...
    És egy kapufa.
  • [HUN]FaTaL
    #20802
    És duplázhatott volna, ha Jenner nem szarja el a passzt.
  • ReszegKoldus
    #20801
    Remélem épp gondolkozik, és tanulja hogyan kell belőni a helyzetet
  • DONGUBA
    #20800
    Gyerekek tuyp-al mi van?