23418
  • banok
    #20879
    Azért ez égő
  • [HUN]FaTaL
    #20878
  • Solt
    #20877
    Na ez jó hír... :)
  • ReszegKoldus
    #20876
    Buzsáky Ákost szerződteti a Ferencváros
  • Solt
    #20875
    "A lengyel Slask Wroclaw nem igazolja le Vass Ádámot. Erről Stanislav Levy, a csapat vezetőedzője beszélt a Przegl±d Sportowy című lapnak. A szakember szerint ugyanis Vass nem jelentene előrelépést együttesének."
  • ReszegKoldus
    #20874
    Buzsáky játszott ma a Fradiban.
  • sb1
    #20873
    nagyszerű lányok :)
  • banok
    #20872
    Vass Ádán után kihagytam a menedzser szót.
  • Solt
    #20871
    Na Holman szét zrikálhatja a Besic-et! :)) 4:1-re megverték a bosnyákokat 0:1-ről, ő meg kettőt vágott! :))
  • Solt
    #20870
    Nem igazán értem... kinek a figyelmét hívta fel Vass Ádám? :)
  • banok
    #20869
    Szerintem meg arról van szó, hogy Vass Ádám felhívta védence figyelmét, hogy a magyar bajnokságot egész Európában lenézik és akkor már inkább Lengyelország.
  • Solt
    #20868
    Úgy-úgy... pedig örültem volna, ha ide igazol, bőven beférne! Viszont, ha csak a hangzatos nyilatkozatok mennek, tartalom meg nincs mögötte, akkor inkább nem kell...

    Szerintem nincs jó állapotban, és ehhez képest sokat kér. Moniz nem ismeri, és nem mernek kockáztatni.
  • Grenzjager
    #20867
    az mondjuk ténynek tűnik hogy hetekig váratta a Fradit egy válaszra, ami sok azért
  • Solt
    #20866
    Én csak azt látom, hogy bejárta már a fél világot, de minket még csak válaszra sem méltatott, holott annyira oda volt a nyilatkozatokban a Fradiért! Nyilván két oldala van az éremnek, de ami így kívülről látszik, az nem tünteti fel túl jó fényben...
  • Láma!
    #20865
    Remélem a tudomásod nem a minapi fradimobos cikkre alapul amiben annyi a forrásmegjelölés hogy nem győztem megnyitni őket, és első olvasásra is nettó bullshit az egész pláne pénzvisszaosztásos rész...
  • Grenzjager
    #20864
    Tudomásom szerint klub lépett vissza a szerződésétől. (szponzor-vesztés a molinó miatt?)

    Az mondjuk lehet hogy sokat filózott, bár sok a homály, de azért nem kurva Vass Ádám és sok zűrős pont van, onnan nyitva, hogy Moniznak "nem elég jó Vass Ádám"...
    Ha Csukics bérelt helye megszűnik már jobb a helyzet mondjuk, de kéne azért magyar játékos is.
  • Solt
    #20863
    Vass Ádám

    Azé nem semmi futball kurva ez is...
  • bakkerman
    #20862
    zavarba volt,spanyolban nem szokott hozzá ekkora közönséghez
  • Zenszkij
    #20861
    Tulipán Jimmy óriási csalódás. Még jó hogy ingyen jött. Kovács Lali a Megye8-ból is ellátja ezt a feladatot, hogy nem ló gólt csatárként, ráadásul ingyé.
  • Grenzjager
    #20860
    még mindig nézek hogY "Matthäus" nálunk játszik
  • Grenzjager
    #20859
    fúúú és ez mind 1.000 Ft-ért.... :(
  • ReszegKoldus
    #20858
    Tuijp csapatbú ki
    Szerintem még azokat is fölé/mellé rúgta volna, amit Ionescu meg Diallo berúgott :D
  • Solt
    #20857
    Mateos kapott egy kötényt ami után majdnem gólt kaptunk, plusz most róla kaptuk a gólt! :D Ennél azért többet vártam...
  • Grenzjager
    #20856
    Tuijp nb2-es csapat ellen is nagyon gyenge, talán az NBIII-ban kéne próbálkoznia...


    Nyilasi góljának örülök
  • ReszegKoldus
    #20855
    Kicsit ciki, hogy ezzel a csapattal csak 1 gólt sikerült lőni egy félidő alatt, ennél cikibb lenne viszont gólt kapni...
  • ReszegKoldus
    #20854
    Ja meg sikerült elérni, hogy 1 magyar van a kezdőben. "Kéne" már igazolni egy külföldi kapust is...
  • ReszegKoldus
    #20853
    Na Tuijp most villoghatna :D
  • DasIsFuck
    #20852
    a magyarellenesség Strassbourgban nem bűn.
  • Grenzjager
    #20851
    Mateos érkezésétől is függetlenül jó egy ilyen "körbevezetős" videó
  • Zenszkij
    #20850
    "Ha kedd, akkor fegyelmi: a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága nyilvánosságra hozta szeptember 3-i ülésének határozatait. Ezen a héten a Videoton fizeti a legtöbb bírságot, de a Ferencvárost, a Pécsi MFC-t, illetve a Nyíregyházát is súlyos büntetés megfizetésére kötelezték." - Ki kellet a sok kis semmirekellő tetünek fizetni a bérét, mert hóeleje van. Én egy vasat nem fizetnék ennek az MLSZ-nek. Feljelenteném őket Strasbourgban, hogy magyarellenesek, és pozitív diszkriminálják a cigókat.
  • ReszegKoldus
    #20849
    Az is érdekes, hogy a Vidi és a Kispest meccsnél nincs kiemelve, hogy az Újpesttel vagy a Fradistákkal foglalkoztak volna, pedig az is "jól hallhatóan" történt
  • ReszegKoldus
    #20848
    De komolyan vicc, Angliában olyat is énekeltek több csapatnál is, hogy "Spurs are on their way to Auschwitz", jó persze balhé is volt belőle, bár azt nem tudom, hogy az FA pénzbüntetéseket osztott-e érte. :)
  • ReszegKoldus
    #20847
    Kimaradt a lényeg

    "A hazai rendezők az ellenfél beleegyezése nélkül locsolták a pályát a kezdést megelőző tíz percen keresztül."

    Sírok...
  • Solt
    #20846
    Ez a hármas természetesen nem hiányozhat, de egyelőre szerintem csak csereként... Amíg Leonardo nem kerül formába, addig vagy a Holman játszhatna a helyén, vagy a Böde jönne hátrébb, és a Diallo lenne az ék. Mondjuk nekem jobban tetszik amikor a Böde legelöl játszik...

    Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy idővel szerintem a Tuyp is jó lesz... :))
  • sb1
    #20845
    Büntetett az mlsz...
  • reynaud #20844
    Tetszik ez a felállás!

    Azért azzal számolni kell,Leonardo csak jó néhány hét múlva kerülhet olyan állapotba,hogy stabil kezdő lehessen!

    A felsorolt játékosokat én hárommal kiegészíteném,mint a lehetséges legjobb variációs lehetőség!

    1.Valpoort
    2.Diallo
    3.Holman

    Otten,Józsi valóban elkezdhetne más klubot keresni!Egyetértek!
    Csukics képes nagyon jó játékra,én vele még türelemmel lennék!
    Jó képességű futballista,igaz mostanában elfelejti megmutatni amikor tehetné!:)
  • Solt
    #20843
    Azt mondják, hogy az eredeti posztja védekező középpályás. A Mateos - Adams páros a fizikai adottságaik miatt jobbak lehetnek hátul, ha összeszoknak.

    A Besic szerintem jó lehet védekező középpályás poszton, csak le kell szoktatni a labda dajkálásáról... akkor cselezzen és törjön előre, amikor van előtte hely...

    Kíváncsi vagyok, hogy a Gerson, Adams, Mateos, Besic négyest, hogy osztja le Moniz. Szerintem a képességeik alapján egyértelműen kezdenie kell ennek a négy játékosnak.
  • Grenzjager
    #20842
    Besic szerintem belsővédőként jobb mint védekező középpályás.

    Csatár még kéne Böde mellé, "Kiskakas" Diallónak nincs már taraja, csak jobban tolhatná, de jobb mint a Táöjp.

    Otten, Csukics, Józsi lassan kereshet magának más klubot.
  • Solt
    #20841
    Szerintem egyelőre cserének jobb... elismerem, hogy ügyes és nagyon küzd, de szerintem nagyon szétszórt a játéka.
  • Zenszkij
    #20840
    Diallo!!!