23418
  • ReszegKoldus
    #20799
    Végre betették kezdőbe, meg is lett az eredménye :D
  • [HUN]FaTaL
    #20798
    Nyerni kell :)
  • sb1
    #20797
    Ma nyerni kell, és máris 3.-ként megyünk bele a 2 hét szünetbe :)
  • Zenszkij
    #20796
  • 9csöves9
    #20795
    nem tudom ti mennyit láttátok játszani, de gondoltam megosztom, hogy Vass Ádi öccse, Vass Máté kurva nagy spíler, nálunk Siófokon van most kölcsönben és pár meccs után már látszik, hogy óriási lehetőségek vannak a srácban. van max 65 kiló, de bárkitől elveszi a labdát és utána azt kifogástalanul el is osztja, hihetetlenül éretten játszik.ha itt végigtolja nb2-ben ezt a szezont kezdőként, garantálom, hogy jövőre a Fradi erőssége lesz.
  • Grenzjager
    #20794
    Ezt az egész családbarát faszság szöveget...
  • mukika
    #20793
  • ReszegKoldus
    #20792
    Így tehetik tönkre a Fradit

    "Amennyiben minden az MLSZ forgatókönyve szerint valósul meg, néhány éven belül szigorú biztonsági és magatartási szabályok figyelembevételével, modern stadionokban, családi szektorokban ujjongó gyerekek és szüleik szeme előtt, biztonságban játszhatnak a játékosok a hazai és nemzetközi szintéren."

    Ezt még valaki elhiszi? Nevetséges...meg az is, hogy ilyen "emberek" egyáltalán firkálhatnak ilyen marhaságokat.
  • Grenzjager
    #20791
    Fradi Stílus, Moniz - Ferenczi Attila elemez
  • ReszegKoldus
    #20790
    Csoda, hogy 3-nak volt...
  • Grenzjager
    #20789
    50 Fradi Security-s szurkolókat kísérő őrből 47-nek nem volt vagyonőri igazolványa

    lehet nincs meg a büntetlen előélet?

    hmmm lehet mondani hogy a fradimobnak soha se volt kedvence Kubatov, de ez azért erőset üthet.
  • Grenzjager
    #20788
    A Ferencváros össznézettsége 36,9 százalékkal nőtt a tavalyihoz képest.

  • Grenzjager
    #20787
    a cigány gyilkosságokat kihagyni hogy lehetett? (vagy legalább egy DVSC-t elítélő közleményt ha már jártak Loki meccsre)
  • Mor3llo
    #20786
    A Simon Wiesenthal Központ szerint "Magyarországot feltüzelte az antiszemita és romaellenes Jobbik párt és a - hivatalosan betiltott, de még mindig aktív - félkatonai Magyar Gárda". Az MLSZ pedig szerinte "külső beavatkozás hiányában vonakodik megfékezni a neonáci hatásokat a futballpályákon".

    A levél felszólítja az UEFA-t, hatékonyan lépjen fel annak érdekében, hogy az MLSZ zéró toleranciát tanúsítson valamennyi klubja esetében, élen a nemzeti válogatottal és a Ferencvárossal. "A magyar futballpályák nem lehetnek tovább tömeggyilkosok hőssé minősítését célzó, Hitlerjugend-típusú felvonulások, megfélemlítés és erőszakra ösztönzés területei" - idézte a levelet a közlemény.

    Azért félelmetes ez a demagógia :)
  • ReszegKoldus
    #20785
    Na ez az, engem eléggé megfélemlít mindig amikor látom azt a 18 (ami egyértelműen A. H. = Adolf Hitlerre utal) 88 (ami meg ugye H.H. = Heil Hitler) zászlójukat :(
  • Grenzjager
    #20784
    A magyar nemzet kollektíve felelős az ő (és cseh+tót) szemükben, így ha nincs élő náci majd kreálnak ők egy élő nácit. Régen az volt antiszemita aki gyűlölte a zsidókat, ma az az antiszemita akit a zsidók gyűlölnek. Ennek nem lesz vége, ha eddig sem volt vége, pedig olyan mint a Trianon... tovább kéne lépni egyszerűen, nem pedig rimánkodni depresszíven....
  • Grenzjager
    #20783
    Ez nyilván egy súlyosabb probléma, mint egy adott nemzet hivatalos zászlajának az elégetése, s nyilván sértőbb mint egy adott nemzet pocskondiázása transzparenssel. Abban reménykedem hogy az amerikai anyahajók még nem kezdenek el gyülekezni Fiumétől Raguzáig, hogy légi csapást mérjenek Budapestre. Talán Kubi is átgondolja hogy Nyírőt, Wass Albertet, Tormayt preferáló pártból nehéz lesz azért betiltatni a magyar zászlót, (Nagy)Magyarország logókat, a tavalyi derbi után 2 milliót fizetett a klub az MLSZnek, és bűn az nem évül el tehát őket is elkapni, mint mindenkit aki nem MTK drukker. Na igen a libásoknál komoly gondok lesznek a 88-as számmal.
  • Sippie
    #20782
    én arra vagyok kíváncsi, egy ilyen (rohadtul létjogosultságát vesztő, idejétmúlt) központ hány évig tud még fennmaradni, és élősködni? Ha kihal az összes "náci bűnös" akkor mit fognak kitalálni?
  • ReszegKoldus
    #20781
    A vizestál központ feljelentette a Fradit

    1 kérdést már biztos, hogy felvet a cikk :)

    Az elhatalmasodott antiszemitizmustól való rettegést meg gondolom éppen a fesztiválozással próbálják leplezni...
  • JimKirk
    #20780
    Akkor, BAJNOKCSAPAT!!!
  • Zenszkij
    #20779
  • ReszegKoldus
    #20778
    Tavaly a győr kapott ki 4:1-re debrecenben
  • sb1
    #20777
    Így van, nem tudom mit kell rinyálni, 5 meccs ment le, nekünk volt a legcombosabb a sorsolás, igazából majd november körül lehet levonni a konzekvenciát, mit is érünk, meddig juthatunk.
  • DasIsFuck
    #20776
    ez a Tuyp egy jó nagy betliigazolás...
    ráaádul nekem az tűnt fel, h még mindig kevés a kispad...
  • Zenszkij
    #20775
    Én Debrecenbe sose várok győzelmet. Ez egy kötelező vereség volt. Ahogy Kuntic mondta a kis csapatok ellen nem szabad bukni, akkor minden jó lesz. A védelem viszont gyenge, nem áll össze, Moniz ezért variál.
  • [HUN]FaTaL
    #20774
    Csak bosszantó, hogy egy mai győzelemmel feljöhettünk volna a második helyre...
  • ReszegKoldus
    #20773
    Így van, az se sikerül mindenkinek :)
  • Zenszkij
    #20772
    Győrt legalább megütöttük.
  • Grenzjager
    #20771
    azt mondjuk nem értem miért pont rangadókon kell próbálkozni, mint a Vidi ellen.
  • ReszegKoldus
    #20770
    Mert a holland 2-ben eszerint annyi is elég a gólkirályi címhez :D

    Vicc, hogy végre nem kerül kezdőbe, erre meg a védelem lesz felforgatva...
  • Grenzjager
    #20769
    Tuyp miért csak 50%os ahogy Moniz mondta? Mert eddig az Nb3as csapatba is kevés lenne.
  • Solt
    #20768
    Pedig, hogy örültem neki... de úgy látszik mellé nyúltunk vele! :S Annyi jó van az egészben, hogy kiderült, az NB1 jóval erősebb mint a Holland másodosztály... :)
  • Muki100
    #20767
    Töjp olyan mintha a sült galambot várná, úgy néz ki az előző csapatának a játéka egyedül ő rá volt kihegyzve? A tv-ben mindig csak sétálgat, vagy ha nagy nehezen rá is indul egy labdára sose éri el.
  • ReszegKoldus
    #20766
    Diallo játszhatna, ha mást nem, pár kapust még elintézne :D
    Ehelyett ilyen Csukics meg Ionescu jönnek be...
  • Sippie
    #20765
    Jenner szerződésében benne van, hogy nem lehet lecserélni? Jó lenne kicsit leültetni, ez a "megállok reklamálok és meg se mozdulok 2 percig" hozzáállás kurvagáz.
    A többieknek meg kéne gólért járó bónuszt ajánlani. Azért, hogy kapussal szemben a kaput se tudják eltalálni egyesek... Siralmas.
  • Gabe18
    #20764
    Hát végül is 5 meccs után 9 pont, úgy hogy már játszottunk a Videó, Győr, MTK, Konda négyessel, még aránylag nem is rossz. Ha következő 5 meccsből tudnánk 10-12 pontot hozni akkor tuti az elején lennénk valahol 10 forduló után. Ami nem is lehetetlen a Kecskemét, Pápa, Újpest, Puskás, Honvéd menetből, úgy hogy az Újpest és a Honvéd otthon lesz.
    Közben talán a védelem is jobban összeáll, mert ez ma röhej volt hogy minimum két gólt mi adtunk nekik.
    De ez a Tuyp vicc. Ha az első meccsen nem védi be a kapus az amúgy nem jó lövését, akkor kb. semmit nem csinált volna eddig. És hát így se sokat...
  • Zenszkij
    #20763
    Ezt a szabadot nem fújta vissza. Egyébként meg teljesen mindegy, hogy 3-1 vagy 18-1. Harmadik gól után levonultunk a pályáról. Szégyellhetik magukat.
  • Gabe18
    #20762
    Hát ez az utolsó 20 perc már értékelhetetlen.
  • Zenszkij
    #20761
    Dombi majdnem gólt lőtt. SZÉGYEN és GYALÁZAT a mai teljesítmény. Jenner az 50. percben már alibizett, Besic rém gyenge volt végig. Tulipán Jimmyt küldjük vissza Hollandiába. Megint magunkat vertük meg. Lélektelen volt az utolsó 20 perc.
  • ReszegKoldus
    #20760
    Tudnám mire ekkora a pofájuk, mintha ők mindig győzni járnának BP-re...