23418
  • Zenszkij
    #21119
    Ideje lenne villantani valamit ma. Remélhetőleg ez nem az lesz, hogy az első 5 percben kapitulálunk, habár lassan erre már lehetne élesben fogadni.
  • Grenzjager
    #21118
    Győrben nincs komoly ultra vagy szurkolói társulás, nincs onnan mit eltüntetni, legfőképp hogy az UCSK kivégezte magát, nincs miért az NNI-t meg a TEK-et túráztatni. Infinity meg a többi "gyerekcipőben" van, és ott is marad valszeg.

    Kubatovnak(+Kocsisak) kéne dűlőre jutni Orbánnal ...de nem fognak mert a nagyobb kutya fogja a kis kutyát meg... De szerintem nem is akarnak mert nekik is az céljuk mint Orbánnak. Szóval nem értem, de Kubatov eljátssza az "én megmenti próbáltalak titeket"-et.

    Viktor nem akar káromkodást se hallani meccsen nemhogy mást, és az NB1-nek olyanná kell válnia mint egy színház, opera, balett, ahova Ráhel és Sára gyermekei nyugodtan mehetnek
  • ReszegKoldus
    #21117
    Én tegnap valami 2011-es dátumot találtam, de azóta már azt mondják, hogy most júliusban lépett hatályba, tehát a győrnél még nem volt érvényes...érdekes mindenesetre
  • mukika
    #21116
    Szóval akkor csak bajnokavatáskor lehet bemenni a pályára(Győr ugye)... Vagy akkor még nem volt ez a faszom törvény?
  • ReszegKoldus
    #21115
    Mert hiányolom például a rendőrség és a biztonsági szolgálat felelősségre vonását és utóbbiak elküldését.
  • sb1
    #21114
    De miért minimum?? Én meg a baráti társaságom sem örült kevésbé a győzelemnek, mégsem fordult meg a fejünkben berohangászni..
  • ReszegKoldus
    #21113
    Ez a minimum.
  • Grenzjager
    #21112
    korrekt

    Kubatov Gábor
    A kialakult helyzetben a legtöbb, amit tehetünk, hogy az ünneplésben résztvevő, de a rendőrségi fotókon szereplő szurkolók számára jogsegélyszolgálatot és ügyvédi képviseletet nyújt az FTC, a klub költségén. Hangsúlyoznom kell, hogy csak az ünneplésben résztvevők számára nyújtunk segítséget! A hatóságok nyilvánvalóan és helyesen (mivel a törvény ezt írja elő) a szabályok megsértéseként kezelik a nézők belépését a pályára, mindegy, hogy annak mi volt a célja, ezért arra kérek minden szurkolónkat, hogy ez az eset ne ismétlődhessen meg a jövőben. Meg kell hogy értse mindenki, most utoljára tudok segíteni a pályára befutókon. A jogsegéllyel kapcsolatban minden részlet megtalálható a www.fradi.hu -n
  • Grenzjager
    #21111
    kispesti oldalról balhés szagú mert nem hinném hogy mindenki 2-re menne
  • asszongyahogy
    #21110
    Szánalom. Azt az 1-2 embert kellene a staionból kitiltani, aki megbontotta a kordont, erre ezek a majmok az egész szektorra interpol körözést adnak ki, közöttük 16 éves kislányokra. Mi a vád? Fűre lépés?
    Erre van erőforrása a rendőrségnek, de ha meglopnak akkor elküldenek az anyámba.
  • ReszegKoldus
    #21109
    Jó, mondjuk nekem már az is nehezen hihető, hogy (pláne ebben az országban, pláne ilyen elnökkel) ne lehetne szólni a rendőröknek, hogy inkább a 85. percben berohanókra koncentráljanak.
  • ReszegKoldus
    #21108
    Láttam már mások is emlegették, hogy tavasszal győrben is bementek (nem mintha ez mentesítené azokat akiket most köröz a rendőrség, csak a következetesség kedvéért). Úgy látszik van ilyen kitétel a huligántörvénynél (bár én nem találtam meg), hogy bajnokavatásnál be szabad menni. :)

    2. Három évig terjedő büntetés jár, ha a rendbontást csoportosan, felfegyverkezve vagy különös visszaesőként követik el. Az elkövetők őrizetbe vehetők, előzetes letartóztatásuk elrendelhető.

    "őrizetbe vehetők" Akkor miért nem vették őket őrizetbe?
    Csak remélni lehet, hogy ha valódi bűntényt látnak nem állnak meg fényképezni, hogy aztán 2 héttel később kirakják az elkövető képét a netre, hogy őt körözik...
  • Láma!
    #21107
    A huligántörvény alapján hivatalból nyomják ezt szerintem.

    Igen, saját képek, látszik is néhány képen a rendörök tarkója, a sorfal mögött kameráznak mindig.
  • ReszegKoldus
    #21106
    Fura ez az önszorgalom, a stadionban se a 85. perces emberek ellen, se a meccs utáni ünneplők ellen nem igyekeztek fellépni, ennyi idő alatt azt se képesek megcsinálni, hogy 1 ember lehetőleg csak egyszer szerepeljen a képeken (persze így legalább többnek tűnik).
    Azon már meg se lepődök, hogy ezek nem különítik el a meccs alatti és utáni események résztvevőit a képeken.

    Amúgy a képek honnan vannak? A rendőrség saját kamerái vették fel őket?
  • Láma!
    #21105
    A klub nem bünteti öket, ez rendörségi önszorgalom nem?
  • ReszegKoldus
    #21104
    b+ paksikapus
  • Zenszkij
    #21103
    A harmadikat ismerem. Ő Pepe.
  • Grenzjager
    #21102
    Lesz mert felfüggesztik a felfüggesztést.
  • ReszegKoldus
    #21101
    sőt a 045-ös is ő, szegény pali minimum 4-szer felrakták
  • ReszegKoldus
    #21100
    027-153-154 meg hármasikrek ha jól látom
  • Grenzjager
    #21099
    Szerintem nem lesz szurkolás, egyértelmű. Ezek után?
  • ReszegKoldus
    #21098
    014,019,029,032,049,051,177,142,135,102,111,122,125,126,096,186 a különösen veszélyes rendbontók

    A 003-185 és 158-161 meg gondolom ikerpárok lehetnek...még lehet több is, csak azokat így hirtelen nem láttam meg :)

    Egyébként nem úgy volt, hogy akik meccs után mentek be azokat nem büntetik? Habár ki tudja már hogy volt, kb. naponta változik
  • Grenzjager
    #21097
    őket keresik ...ACAB
  • ReszegKoldus
    #21096
    Nem én mondom, hogy provokáció volt, hanem kubatov (bár ezt a zászlóra mondta).

    Engem inkább az érdekel, hogy az az 50 ember ki lett-e tiltva és ha nem akkor miért nem. És miért nem fogták el őket ott helyben, amikor lehetőség lett volna rá, vagy nem azért vannak ott azok az emberek?

    Jó, mondjuk abból kiindulva, hogy ennek a két zászlósnak a kitiltásához is majdnem 2 hét kellett, pedig ott emelték fel a zászlót a biztonságiaktól és rendőröktől pár méterre, gondolom senki nem látta...
  • sb1
    #21095
    Egy szektorral arrébb voltam, mint akik a 85. percben berohantak, és biztosíthatlak róla, semmilyen provokáció nem volt, csoda, hogy nem elöbb mentek be :)
    Már az szünetben is majdnem bement egy két agyas, hogy átrohasson a lilákoz megmutatni, hogy neki mekkora fasza van, akkor még nem sikerült, a 85. ben viszont nem egy nem kettő, hanem minimum 50 emberke indult meg egyszerre...szal megvolt ez szervezve..ami meg végén volt, az meg már kontollálhatatlan volt, még a zsernyákok is levonultak akkor, mert oda már ezer fő tódult be kb, még videót is raktam fel erről valahol visszább...
  • ReszegKoldus
    #21094
    Felőlem felbérelhették a vizestál központtól is őket, nem oszt nem szoroz.

    Szerintem senki nem állít olyat, hogy semmi jót nem tett, de akármit is tett és még fog tenni, attól még bizonyos problémák megvannak, amiket nem kéne ilyen Fradi sör, meg épül a stadion dolgokkal a szőnyeg alá söpörni.
  • Solt
    #21093
  • Láma!
    #21092
    azért az már kemény összeesküvés elmélet hogy Kubatov bérelte fel a náci zászlót tartókat:)

    de persze ha másba nem tudunk már esetében belekötni (utálom a fideszt, de elismerem a klubnál végzett munkáját) akkor csesztetjük a secuval...

    Hozzáteszem, jogosan, mert tényleg alkalmatlanok, de úgy támadni emiatt mintha semmi jót nem tett volna soha, minimum igazságtalan.
  • ReszegKoldus
    #21091


    "Önnek ez miért fontos?"
    Fantasztikus mellébeszélés...
  • ReszegKoldus
    #21090
    "Tudatos, szervezett provokáció történt a Ferencváros ellen, az Újpest elleni találkozó hajrájában."

    Ez bizony nem kizárt. És végül is olyan is szervezhette, aki utána előszeretettel mutogatja, hogy ő mekkora rendet rak :)
  • sb1
    #21089
    Örökös kitiltás!
  • sb1
    #21088
    Én egy dologtól félek az új stadionnal kapcsolatban..azok pedig a belépő árak lesznek. Remélem, nem fogják a stadionhoz mérni, hogy eu-s szintü stadionhoz eu-s árak, mert akkor nagy gond lesz.. remélem a sima jegyárakat belövik ilyen 3-6 ropi közé, és akkor nem lesz gond :)
  • Grenzjager
    #21087
    Böde Dani és Máté Csaba hazamennek
    Magyar Kupa: Szekszárd - Fradi
  • Grenzjager
    #21086
    lassan kezdem elhinni én is amúgy...
  • ReszegKoldus
    #21085
    Akkor most már arról is beszélhetne kubatov, hogy mikor fogja lecserélni a biztonságiakat.
    Persze valószínűleg úgyis ugyanezek maradnak az új stadionban is...
  • sb1
    #21084
    Épül-szépül a szentélyünk :)



    Megnyitó
  • ReszegKoldus
    #21083
    Szenvedély

    "A méltó büntetés itt nem az, hogy eltiltjuk a játékost, hanem hogy kifizettetjük vele az okozott kárt és mondjuk adunk neki egy felfüggesztett eltiltást."

    Nem hülyeség
  • Zenszkij
    #21082
    Remélem mihamarabb találnak neki donorszervet, habár tzdjuk, hogy az is valaki más áldozatán múlik :(.
  • Láma!
    #21081
    nem, de a vidistát is eltiltották utólag mikor berúgta az öltözőajtót:D

  • Sippie
    #21080
    és a játékoskijáró feljelentette maradandó sérülésért? :D