23418
  • Grenzjager
    #21079
    Adams helyzete
  • Láma!
    #21078
    Nem azért kapta, hanem gondolom azért mert lefele menet akkorát rugott a játékoskijáróba, hogy a vendégszektorban is simán hallható volt...
  • Gabe18
    #21077
    Hát igen, nevetséges. Második sárgás piros, labda odavágásért 2 meccs.
    Nem tudom ha egy ilyen Jürgen Klopp féle módon leordítozta volna valamelyik fantasztikus "profi" bírót, akkor mennyit kapott volna?
  • Sippie
    #21076
    Igen, a labda földhöz vágása főben járó bűn. Szerintem egész szezonra eltilthatnák...
  • sb1
    #21075
    Besic: 2 meccses eltiltás.
  • ReszegKoldus
    #21074
    Gyilkosok a Fradi biztonsági emberei között?
  • Grenzjager
    #21073
    DIGI Sport, Reggeli Start - Dr. Pavlik Gábor
  • Grenzjager
    #21072
    nem a Felcsút volt jó, hanem mi ernyák, nem most állt össze az Akadémia... a védelmünk ... finoman fogalmazva is 12(!!) kapott góllal semmi keresni valónk nincs az MB1dobogóján, már egy erőn felüli teljesítés a jelenlegi harmadik pozíció is (ami a diókkal van megosztva).

    Besic kiállítása ami a vereségen túl fájó. most akkor kiesett a csapat legjobb(Bödével megosztva) játékosa a csapat legrosszabbul teljesítő csapatrészéből.
  • Solt
    #21071
    Totálisan érthető az elkeseredettséged, de azért gondolj bele milyen lehet úgy játszani, hogy egy játékostársad aközben meg szinte haldoklik. Emlékszem amikor a katonaságnál egy társunk felkötötte magát... 1 hétig szinte senki nem szólt senkihez, mindenki csak lézengett mint valami robot...

    Természetesen nem akarom erre fogni a vereséget, de, ha ehhez hozzáveszed, hogy a Puskás közel sem olyan rossz mint amilyenek az eredményei, plusz nekünk a hátsó alakzatunk a leggyengébb, akkor szerintem ez a három tényező már összességében azért elég meghatározó... ráadásul szerencsénk sem volt... amiről előző héten a lilák lemaradtak, arra ezek odaértek, plusz ami az előző héten bement, az most nem...

    Van ilyen, remélem összekapja őket Moniz! Egyébként meg ne várj bajnoki címet, mert az irreális egyelőre szerintem.
  • Zenszkij
    #21070
    Megmondom őszintén bennem mély törést okozott a hétvégi vereség. Ilyen lélektelen túró játékkal nem lehet a dobogóért játszani, ha meg ennyit tudunk az rém elkeserítő. Rettenetesen kevés a gól. Moniz alatt nem éreztem még ilyet, hogy nem várom nagy izgalommal a következő hét végi meccset. Talán jók leszünk egy x-re.
  • ReszegKoldus
    #21069
    Mert akkor kezdtek el focizni, taktikusan megvárták a 3. gólt és a kiállítást.
  • Solt
    #21068
    Szerintem ne dramatizáld túl... ostoba emberek mindenhol vannak! Inkább örülj annak, hogy mennyien mentek szó nélkül segíteni! ;)
  • Solt
    #21067
    Csak a meccsnek az utolsó 20 percét láttam, de az alapján akár egyenlíthettünk is volna emberhátrányban, igaz kaphattunk is volna még vagy kettőt...

    Nem tudom, hogy előtte milyenek voltak, de azért a Puskás nem annyira szar, mint amit az eredményei mutatnak, ráadásul pont abban a csapatrészben erősek, amivel szemben mi gyengék vagyunk még. ( Azért a Lencse Tischler, Cvitkovics trió nem nevezhető szarnak )

    Nyerni kellett volna ezt a meccset ez tény, de a történtek fényében nem lep meg ami történt, ráadásul mi kifogtunk egy szar napot, ők meg egy jót. Ami a lilák ellen sikerült, az most nem... ez van, ilyen a foci.

    Azt pedig remélem nem gondoljátok komolyan, hogy Moniz képes lenne bundázni... Én személy szerint kizártnak tartom!
  • ReszegKoldus
    #21066
    Esetleg nem kéne bűnözőket alkalmazni...

    Persze nyilván most se lesznek eltávolítva, pedig ez nem kellemetlenség, amiért kárpótolni lehet azok alapján amiket olvastam, inkább alázás...és még csak nem is először fordult elő.
  • mukika
    #21065
    "A tegnapi Puskás FTC mérkőzésen, a beléptetés során, jónéhány Fradi szurkolót nem engedtek be Ferencváros által megbízott rendezők. Az ügyben le kell szögeznem, hogy a hét folyamán annak a hét embernek a mérkőzésekről történő kizárásáról született végleges és jogerős döntés, akik az elhíresült molinó felmutatásában részt vettek. Nekik nincs lehetőségük az FTC labdarúgó mérkőzéseire belépni a következő fél évben.
    A derbi 84-ik percében történt események vizsgálata még nem zárult le, folyamatosan azonosítjuk be a rendbontókat, és javasoljuk a kizárásukat.
    Hangsúlyoznom kell, hogy a Fradi-Újpest mérkőzést követő ünneplésben részt vevőket a klub, amellett, hogy arra kéri őket, hogy a jövőben ne kíséreljék meg a pályára történő belépést, nem kívánja szankcionálni.
    Személyesen szeretnék elnézést kérni mindenkitől, szurkolóktól, és szurkolói csoportoktól, akiket jogalap nélkül nem engedtek be a tegnapi mérkőzésre, amelyre az elnökségtől utasítást nem kaptak a rendezők, az ügyben vizsgálatot kezdeményeztem a félreértések tisztázása érdekében. Azokkal, akik nem jutottak be, folyamatosan felvesszük a kapcsolatot, és megpróbáljuk kárpótolni őket a kellemetlenség miatt." - Kubatov FB
  • mukika
    #21064
    Amúgy egy valami még nagyon érdekes... Újpest ellen meg sem motoztak többünket, mindenki csodálkozott is, erre meg tudjuk, hogy egy puskás ellen idegenben mi történt tegnap. Valami itt nagyon nem stimmel.
  • ressy14
    #21063
    A fradi secu vette el a szurkolói kártyákat vagy a tcs és brigádja? Mert a képeken én csak a tcs brigádot látom. Plusz szőkét senki sem látta ott.
  • ReszegKoldus
    #21062
    Kubatov bepánikolt! Visszavont kitiltások! Egymásra mutogatnak!
  • Zenszkij
    #21061
    A tegnapi meccs ,egy bunda volt, amitől külön hányok.
  • Zenszkij
    #21060
    Teljes mértékben egyetértek veled. Az ilyen emberek teszik tönkre az EEE-t.
  • ReszegKoldus
    #21059
    Ezeket a pozitívumokat én is látom, de attól még, hogy épül a stadion meg van csapat, kubatov egy sunyi féreg politikus marad.

  • mukika
    #21058
    Akik bementek a 84. percben az újpest ellen, azok nem huligánok hanem bűnözők voltak. Hatalmi harcok vannak Kubatovék ellen, ők szerették(nék) volna maguknak a Fradi secut és ezért akarják lejáratni a klubbot, Kubatovot. Érdekes, hogy a horogkeresztes zászlós kép először csak a Fradimobon jelent meg... Szarnak ők a Fradira, szarnak ők mindenre. Betörtek jegy nélkül a stadionba, majd 3-1-es vezetésnél feleslegesen berohantak egy kicsit balhézni a pályára is, holott semmi nem indokolta, hogy ezt tegyék. Provokáció. Nem értek velük egyet, akkor és ott sem értettem és én mégis 2-est nyomtam, mert tudtam, ha elkezdődik a kitiltósdi akkor sose lesz vége.

    Molinó miatt kitiltottak 7 embert, köztük 2-őt akik életükben először voltak meccsen, és most verik a mellüket? Aki volt már a táborban, az tudja, hogy kurvára nem tudod, hogy mit tartasz fel, hanem ott van a székeden/kezedbe nyomják és tartsd. Ennyi erővel a hétvégén a nagy koreó lehetett volna egy horogkereszt amit kb 14.000 ember tart. Ott tudtad mit tartasz? Nem...

    Ha viszont tényleg igaz ez a tegnapi történés, miszerint több 100 embertől elvették a szurkolói kártyát/bérletet, akkor tényleg nagy a baj és azt hiszem kettévágom a saját éves bérletem és kártyám és elküldöm Kubatovnak. Vajon ugyanazok vették el akiknek nincsen érvényes igazolványuk? Ja és ha nincs helye a politikának, akkor Pakson miért nem kaptak büntetést? Kubatov mit keres a Fradinál? Lebuktak Baján a csalással... 72 óra múlva feladja magát?

    Tisztelet miatt kitiltani valakit? Ugyan... Azért az már túlzás lenne. Mindenkinek megvan a saját véleménye, elvileg szabad országban élünk. Mindenhol vannak kibaszott buta emberek sajnos, de Ő lenne az első aki csókolgatná egy győztes gól után, megnyert bajnokság után. Én sem szeretem a játékosaink nagy részét, nem is fogom, de igen annyira tisztelem, ha bajban van akkor szorítok érte és igyekszem támogatni.

    Ja és még a szurkolói kártya, ha már így mindent kiírok magamból. Olvasom neten mindenhol, hogy mekkora csírák a Fradisták, hogy nem állunk ki a többi tábor mellett és meccsre járunk... Nálunk mikor elsőként bevezették, bárki kiállt mellettünk? Lófaszt, csak kiröhögtek, szó szerint... Aztán jött a Fradi-Újpest és sokan akkor regisztráltak, nehogy már a lilák leszurkoljanak minket a saját stadionunkban. Szánalmas csicska mindegyik és tényleg csak a szájuk jár.

    Röviden: Szar az egész.

  • sb1
    #21057
    Azért egy valamire felhívnám a figyelmedet..
    Szögezzük le..nem szeretem sem kubatovot, sem oroszt..valamiért nem szimpi egyik sem.
    DE.
    Mióta Ők itt vannak, van megint csapatnak nevezhető játékosállományunk, nincsenek anyagi problémák, és nem csak a futbalistáknál, hanem a többi szakolytában sem, ami országos szinten is óriási dolog szerintem!
    Épül/szépül egy gyönyörű, európai színvonalu stadionunk.
    Ha az mlsz seggét nem nyalnák néhanapján, akkor olyan retorziókat kaptunk volna a sok gyökér pályaberohangálós miatt, hogy a hazai meccsre nem nagyon tudtunk volna kimenni egy jódarabig mi, akik igenis rajongunk szeretett klubbunkért!

    Persze, rengeteg ellenpéldával lehet felállni ő ellenük is, de kérdem én, melyik társaság jobb, ők, vagy a szívós féle férgek, akik mindent lenyúltak annó a bl idején, a torgyán féle bohócok, a külföldi sehonnai jött-ment emberkék, vagy a várszegi féle bipsik, akik inkább romboltak, mint építettek?

    Örüljünk neki, ami most van, és remánykedjünk, hogy ez az állapot még hosszú ideig fenntartható, a hibákat/hibáikat ki fogják reméljük idővel küszöbölni, ahogy MI is (mert van nekünk, szurkolóknak is!) , és akkor lehet egy európai középmezőnyhöz tartozó, újra ismerté vált klubbunk pár éven bellül!
    Vagy mehet megint a sárdobálás, a gyűlöletkeltés, a "én kúrva nagy fradista vagyok, bojkottálok ezt meg azt, mert nem tetszik ez meg az", és akkor majd szépen kivonul megint midnenki a csapat mögül, azt majd nézhetünk..

    Egy biztos: A fradi sec-et úgy ahogy van, az egész bagázst LE KELL váltani, egyik ismerősöm, akivel régen rengeteget jártam meccsre, most ott tevékenykedik, és mondja, élvezettel szokták ütni az ottani emberkék a saját szurkolókat, és nem kell hozzá "felső" parancs!

    Hajrá Fradi
  • ReszegKoldus
    #21056
    én a gyökér elnöktől is várok közleményt, lehetőleg 72 órán belül...
  • Láma!
    #21055
    Én azért megvárnék még egy hivatalos közleményt a csoportoktól, mert ahogy olvasom itt ott, és mivel kint voltam én is, kétkedve fogadom a mobon leírtakat...
  • ReszegKoldus
    #21054
    Már mindegy, mert akinek elvették a kártyáját, gondolom jövő héten se fog kimenni, úgyhogy lehet majd szörnyülködni az üres stadionban.
  • Takezó
    #21053
  • Láma!
    #21052
    Én ma nagyon elkeseredtem...

    Nem a játék miatt, az előfordul. Nem a szurkolók kinn rekedése miatt, mert történt már ennél nagyobb baj is...

    Amiatt amit tapasztaltam körülöttem...
    Először egy huszonéves srác szólt oda egy középkorú férfinak amikor az azt kiabálta "Gyerünk Diallo benned van minden bizodalmunk!". A beszélgetés így nézett ki:
    - pont benne??
    - igen.
    - de hát néger...

    itt még úgy voltam vele, jól van vannak ilyenek, voltak is mindig, nem számít, szíve joga szeretni/nem szeretni embereket.
    Ő kivonult a többiekkel, majd meccs közben fölénk ült le egy nő egy ismerőséhez, és a következő zajlott le:
    férfi: te is adtál vért?
    nő: hogyne...mindkét kezemből...
    f: sajnálom szegény srácot, szerencsétlenül járt
    n: sajnálom mint sportolót és mint fiatalt, de hát egy néger.... meg zsoldos...

    mindezt teljes meggyőződéssel...

    ez, és az hogy a "mivagyunk az igazi fradisták, a többi csicska divat" fradimob egész héten egy sort nem képes kiírni az oldalára arról, hogy egy Ferencvárosi játékos életéért küzdenek az orvosok, engem teljesen kiakasztott...

    lehet valaki rasszista, nem érdekel. lehet nem szeretni embereket csak azért mert nem ebbe a pöcegödörbe születtek, de hogy amikor tényleg szó szerint haldoklik, akkor így, ilyen hangnemben beszéljenek egy 22 éves srácról, aki 100szor nagyobb hőfokon égett minden meccsén mint anno tótbencék, fitosok, kisnyilasik, az nem megbocsátható...

    én nem akarok többet idegenbeli meccsre menni, nincs gyomrom ilyen primitív férgekkel egy lelátón lenni és hallgatni őket...

    Igenis tiltsák ki az összes balhézó huligánt (nem az ultrákat!), azokat akik náci zászlót visznek a Derbyre , és azokat akikben ennyi tisztelet sincs a saját csapatuk élet-halál közt lebegő játékosa iránt! Büszke vagyok, hogy 1-es nyomtam...
  • ReszegKoldus
    #21051
    És akik elvették a kártyákat, azoknak volt vagyonőr igazolványuk?
  • Grenzjager
    #21050
    akik a lilák ellen, a 94-95. perc után (tehát nem a 84-85. percben) berohantak azok közül sokaktól a Fradi secu elvette a szurker kártyát és megtagadta a belépését Fehérváron. Valszeg teljes bojkott lesz a Honvéd ellen?

    S politikától függetlenül Kubatov lehet csalt Baján? Ejnye no... 1-es gomb? 2-es gomb? :)

    Nem lesz ez így jó, Kubatov csillaga lefele áldoz ahogy nézem
  • Zenszkij
    #21049
    így legyen, de innentől kezdve bennem van, hogy bárkitől kikaphatunk, továbbá a gólok száma katasztrofális, mármint amennyit lövünk
  • sb1
    #21048
    A szezon elejétől fogva én úgy vagyok, hogy a bajnoki címet most még el kell felejteni az első 3-ba várom a csapatot személy szerint!

    Amúgy meg aki Adams tragédiájára hivatkozik ez a meccs után, legyen az edző, játékos, szakkomentátor, újságíró, vagy szurkoló, az menjen a picsába..abszolute megérdemelten nyert az Akadémia egy nagyon gyenge csapat ellen..ennyi tőrtént!
    Ezt a meccset gyorsan el kell felejteni, és továbbhaladni az eddigi úton!
  • Sippie
    #21047
    a szerencse a szerencsétlenségben az volt, hogy ilyen gyengusz ellenfelet kaptunk erre a hétre... aztán mégis jött a szopó :/
  • Effe88
    #21046
    ilyen szar Fradit rég láttam
    tompa volt a csapat
    fogalmam sincs mitől
    de egy ilyen lószar gyakadémiától kikapni így:/
    remélem kiesik a gyakadémia...
  • Zenszkij
    #21045
    egy ideig nem nézem a meccseket
  • ReszegKoldus
    #21044
    Sikerült szembeköpni a szurkolókat, akár bunda, akár nem...
  • Effe88
    #21043
    kapufa
    faszom
  • Zenszkij
    #21042
    sztem lefeküdtek (ezért szurkoljunk mi? kérdem én), mert ha nem akkor ez nagyon elkeserítő, a hét eseményeit nézve meg megrázó ami történt, de ezt a tök utolsó falucsapatot akkor is röhögve verni kéne egy bajnokesélyesnek
  • Effe88
    #21041
    tájp jó 10 perce van a pályán
    már majdnem kiköpi a belétXD
    micsoda player
  • Gabe18
    #21040
    A hét eseményei után is nevetséges ez a produkció ez ellen a bohóc csapat ellen. Tiszta szégyen...