23418
  • Solt
    #21239
    Levan némítva, videót "hallgatok!" :D
  • ReszegKoldus
    #21238
    az jobban szórakoztat, hogy kevesen vannak kinn és minden jól behallatszik :)
  • Solt
    #21237
    Jól van, akkor sokat ittam... :D
  • ReszegKoldus
    #21236
    hát szerintem az első félidő nagyjából jó volt "a többi egy nagy szar" :D
  • Solt
    #21235
    Bennem már van pár pohár bor, és közben mást is csinálok, de jól látom, hogy ez egy jó meccs, és a Győr alig jön át a félpályán? :D

    ( Most a bekapott 3. góltól függetlenül. )
  • ReszegKoldus
    #21234
    én félig-meddig nézem
  • Solt
    #21233
    Nézi valaki a meccset?
  • ReszegKoldus
    #21232
    Csányi azért elmondta, hogy aláírták a vezetők a derbi előtt, hogy nem lesz pályán ünneplés és ezután érdekes ez az esemény szétválasztás meg jogi segítségnyújtás...hát nem tudom, lehet benne valami. Mindenesetre ezzel is csak visszakanyarodunk a szekuhoz+rendőrséghez.

    Eközben berkinek jól megy
  • ReszegKoldus
    #21231
    ez a gól nagyon tetszett, jó küzdős volt :)
  • Gabe18
    #21230
    Hát lehet Jova helyett itt is "foghatnánk"...
  • ReszegKoldus
    #21229
    hát ez az, hogy szó se esett arról, hogy emiatt kirúgnák őket
    de ugye amikor kiderült, hogy a legtöbbnek igazolványa sincs akkor se történt semmi, csak az "ígéret", hogy többet ilyen nem fordul elő
    hiába okoskodik azzal is hogy kitiltja a horogkeresztes zászlót tartókat, mert azt be is kellett vinni valahogy...és akkor se csináltak semmit, amikor feltartották a zászlót, csak néztek bután
  • Zenszkij
    #21228
    Akini Adams a Fradiban.
  • Grenzjager
    #21227
    ÉÉÉÉéssss??? Ez a szurkolók felelőssége vagy azé a Fradi Szekué ahol Vizoviczki gyilkosai dolgoznak vagyonőr-igazolvány nélkül?? Ki alkalmazza a Szekut, ki szerződött velük, ki vonja vagy vonta valaha is felelősségre őket??? Akkor miről beszélünk? Mikor lesz változás? Engem is aggaszt a jövő mert nem változik semmi, marad az minden a régiben a Szekuval...
    És majd a következő bármelyik meccsen ugyanez megint megtörténhet és meg is fog egyértelműen, már kódolják előre a balhét.
  • ReszegKoldus
    #21226
    FTC: Nem a jelenünk, a jövőnk miatt rettegek - Kubatov

    "a tizenhárom renitens közül ötnek volt érvényes jegye"

    13??? Hát én nagyon jóindulatú voltam ezzel kapcsolatban, de ennél még én is többet láttam :D
    (még biztonsági emberből is több volt szerintem)
  • mukika
    #21225
    Lényegtelen? Látszik, hogy balhé van? Ugyanazt nézzük, vagy belinkelsz egy harmadik cikket is amiben tényleg látszik? Hol látod te, hogy balhé van? Hangos szóváltás az volt igen, de ütésváltás, ütés, semmi... A képeken sem is látszik, hogy bármi ilyen történt volna.

    Ismételni tudom magam, ha bemész a b-középbe, akkor elfogadod az íratlan szabályokat, ez mindig is így volt és mindenhol így van. Van családi szektor, ahova mehetsz gyerekkel, van nyugdíjas rész, van békés "oldallelátó" is... Ha bemész a b-középbe, akkor elfogadod a szabályokat és nem ellenkezel feleslegesen, vagy ha igen, akkor vállalod a következményeket. Apuka bement a b-középbe gyerekével, hullarészegen. Nem fogadta el a szabályokat és nem csak szurkolt, hanem anyázott, hogy miért nincs szurkolás. Ezért lett a szóváltás. Kivitte a kislányát és ki ha én nem ma megmutatom az ultráknak, akik minden meccsen, ott vannak, hogy, hogy kell szurkolni és helyreteszem őket. Ez történt valójában.

    A stadionban balhézó (pl. újpest ellen 84. percben betörő) huligánokkal én sem értek egyet. Nem értek egyet a fradimobos provokátorokkal sem, akik 1 perc erejéig horogkeresztes zászlóval pózolnak, majd feltöltik az oldalukra... De ez a cikk sem különb. Lejáratni próbálja a tábort, felesleges feszültséget kelt és hazugságokat ír.

  • Zenszkij
    #21224
    Lényegtelen, látszik a képen, hogy balhé van. Mellesleg nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Nem vagyok agymosott ezt kikérem magamnak, de elvakult hülye se, aki elnézi azt ami a lelátón folyik. Amit az MLSZ csinál egy gusztustalan hányadék. Ezzel szemben fellehet és fel is kell lépni békésen is, de hogy másoknak egyes Fradi "drukkerek" megmondják hogyan szurkoljanak a kifizetett jegyükért felháborító. Ideje felnőni! Ez már a 21. század! Nem az ultrákkal van gondom, hanem a közéjük épült huligánokkal, akik csak a balhéért mennek ki egy meccsre és viszik magukkal az általad fémjelzett agymosott idiótákat.
  • mukika
    #21223
    Köszönöm, hogy kifejtetted a véleményed! Ezt legalább elolvastad? Remélem erre válaszként egy bors cikket, majd egy ns cikket linkelsz. Senki nem ütött meg senkit még egyszer utoljára leírom, a cikkben lévő kép sem igazolja az ütést.

    "A huligánok azért lázadtak fel a klub vezetői és a Magyar Labdarúgó-szövetség ellen, mert megpróbálnak fellépni a lelátói erőszakkal, az antiszemitizmussal szemben, s ki akarják tiltani a bajkeverőket a stadionokból." - Szóval most már az ultrák = huligánok. Értem. Meg amúgy pont ez a baj, tényleg...



    A tüntetések országszerte azért vannak, mert az MLSZ elriasztja azt a kevés szurkolót is a pálya mellől a lehetetlen szabályaival... De persze, higgyük el a szennylapoknak, hogy az ultrák, elnézést huligánok miatt nincsenek nézők a meccseken, mert gyerekeket esznek és félidőben emberáldozatokat mutatnak be. Akkor MTK pályán miért nincsenek családok, nézők? Felcsúton? Mezőkövesden? Pakson? Hiszen ott nincsenek ultrák...

    A cikk viszont elérte a célját. Az agy mosott szennylapokat olvasó, tv2 híradókat néző, átlagemberek (mind pl. te), most fröcsögve csürhézhetnek és újjal mutogathatnak az ultrákra, mert hiszen ők a hibásak, mert hát a blikk megmondta.
  • ReszegKoldus
    #21222
    A Klub szennylapon keresztül támadja a szurkolóit!
  • Zenszkij
    #21221
    Rövidesen lejár az időtök!
  • Solt
    #21220
    Első körben nem hiszem, ő sem "szakmabeli". A Csányinak nagyon jó kapcsolatai vannak, plusz nagyon jó gazdasági szakember... a focihoz hülye, de, ha értelmesebb emberekkel venné körül magát, akkor ez nem lenne akkora gond.

    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen mélyre fognak menni a dolgok...
  • Grenzjager
    #21219
    Csányinak akkor hullana a feje... s akkor már János úrfi is beszáll harcba, de ki lesz akkor Csányival? Egyedül Orbán, vagy most kihátrál mindenki Csányi mögül?
  • Zenszkij
    #21218
    Hulljanak is. Tisztogatás kell a magyar labdarúgásban.
  • Solt
    #21217
    Tompika egy idióta, Kocsis és a Kubatov szerintem ugyanazt mondja, a Szalai szavaiból meg arra következtetek, hogy a Csányi is beáll a sorba.

    Csak feltételezés, de szerintem a politikusokat a "szakma" vitte be az erdőbe, és reményeim szerint most fejek fognak hullani.
  • Grenzjager
    #21216
    amúgy max igaza van, mint Ferenczi Attilának is

    most akkor hogy is vannak a lövészárkok?
    Deutsch, Kocsis, Kubatov Vs ??? Csányi? (és a Nagy Vezér?)


  • ReszegKoldus
    #21215
    Én egyiket se szeretem :D
    És ha zombori vagy hasonló mondaná el ugyanezt, az se változtatna semmit a korábban elmondott baromságain, ugyanúgy tekintenék rá továbbra is :D
  • Solt
    #21214
    Tudom, hogy sokan nem szeretitek, de gyakorlatilag ugyanazt mondta el mint a Szalai...

  • Solt
    #21213
    A második bekezdéssel egyetértek... :)
  • ReszegKoldus
    #21212
    tv székház hol van az már...megunták és hazamentek, ahogy azt "megjósolták"

    Egyébként van abban valami, hogy ezeket a szurkolóknak már régen ki kellett volna vetniük maguk közül, illetve méginkább a klubvezetésnek a szurkolói kártya segítségével, hiszen erre van kitalálva és mégis látványosan nem csinál senki semmit, pedig az utóbbiaknak illene, ha már ennyit vergődtek a bevezetésén. (Persze úgy nem egyszerű bármit is kezdeni, hogy valószínűleg ugyanúgy járnak meccsre továbbra is kártya/jegy nélkül és ehhez is asszisztál a klubvezetés)
  • Solt
    #21211
    Tény, hogy a körülmények ezt mutatják, de azért ne legyél ebben teljesen biztos! :) Láttam a szemeket anno a TV székháznál... :)

    No meg az 56-s fiúk is végignézték előtte a padlássöprést, és a többit.
  • ReszegKoldus
    #21210
    Nem is a játék a lényeg, hanem hogy ma jóval kevesebben szállnának szembe puszta kézzel a tankokkal, mert azok helyett mára elszaporodtak a szolis plázacicafiúk a pályán is, meg azon kívül is :)
  • Zenszkij
    #21209
    Az a baj, hogy Devecserinek és Guzmicsnak se a Haladásban kellene lennie már rég, hanem a Fradiban vagy a Debrecen, Videoton, Győrben. De mivel marhára túlértékeli a Hali ezért ott ragad és hozzánk meg jönnek az olcsóbb külföldiek. Nemhogy ideadnánk, és ha elpasszoljuk mi külföldre, a Hali kapna 50%-ot. Nyugaton ez megy, de itt a csapatok az azonnali haszonra törnek, ez a probléma. Így persze, hogy nem szerez tapasztalatot, semmit. Potenciál van, csak nincs kiaknázva!
  • Solt
    #21208
    Én most nem magára a játékra gondoltam, hanem arra a mostanában eléggé divatos reakcióra, hogy bármilyen negatívum történik, egyből mellé teszik, hogy "mert ez magyar, mert mi birkák vagyunk", és a többi...

    Az 56-s nemzedék is előtte hosszú évekig tűrte a terrort, aztán mégis odabaszott. Egyszerűen rosszul esik amikor állandóan magunkba rúgunk... indokolatlannak érzem.
  • Zenszkij
    #21207
    "Szegény Devecseri, szegény mi!"
  • mukika
    #21206
    Hülyék és alkoholisták mindenhol vannak, de nem lehet lelátói terrorról beszélni, ezt te is tudod.

    Én is tudnék pár esetet írni, de én ilyen blikken és tv2 híradón informálódott emberek véleményét szerettem volna hallani, nem olyanét aki ki is jár meccsekre. :)
  • ReszegKoldus
    #21205
    De az a gáz, hogy már nem 56 van, hanem 2013 és a pályán se Puskások szaladgálnak, hanem ilyen szalaik meg devecseri "az öngólt leszámítva nem játszottam rosszul" szilárdok...
  • Solt
    #21204
    Igen, sajnos tudom, már ezelőtt 20 évvel sem volt ritka jelenség. Mi is beleestünk taknyosként (14-15 évesen) egy alkalommal, de akkor minket bevédett egy csak látásból ismert akkor 35-40 körüli társaság.

    Nekem inkább ez a mondat nem tetszett,

    "innen látszik, hogy a magyarnál birkább nép nincs, és nem is lesz a földön sosem"

    Egy ilyen eset miatt, ilyen durva kijelentést tenni arra nemzetre amely pusztakézzel szembeszállt a szovjet páncélosokkal is, nem túl szerencsés dolog szerintem. Sőt, kifejezetten sértő...
  • Láma!
    #21203
    Fehérvár a puskás akadémia ellen: a szervezők vezették ki az összeverekedett szurkolókat (hozzáteszem az egyik egy csaj volt, aki ott ütötte a kezét fel sem emelő srácot ahol érte, és a szeku mellettünk ácsorgó tagjai mondták hogy már megint ez... minden meccsen a baj van vele)

    még a régi Albertben szezononként legalább 1-2 alkalommal volt B középben pofonosztás

    És ugye ott van a pár évvel ezelőtti fradista késelt fradistát eset...
  • Grenzjager
    #21202
    ...Szalai nyilatkozat margójára, én mondjuk sokszor csodálkoztam Gyömbér kerettagsásán, ok, hogy ő is u21 Egervári vb bronzos, de belegondolva fura... illetve Böde jelenlegi formája is válogatottsági kezdő szintet jelent, ez gáz.
  • mukika
    #21201
    Gyakori? Csak 1-et mondj légyszíves, 1-et amit a saját szemeddel láttál, az utóbbi 10 évben, és ne ezt a ma belinkelt blikkeset, mert ez nem igaz.
  • mukika
    #21200
    Kértelek, nem utasítottalak. Belinkelsz egy blikkes cikket, amin van 3 semmit nem igazoló kép és jó pár sor ultra faszság, el sem olvasod, ott sem voltál (szerintem nem is sűrűn jársz meccsre), de azért csürhézel fennhangon...

    Ezt a vitát a múltkor már lejátszottuk itt, de csak a te kedvedért. A kép a Honvéd ellen készült, amikor nem volt szurkolás legutóbb a Puskásban. Ha járnál meccsre akkor tudnád, hogy a B-középben tájékoztatnak minden meccs előtt mindenről, ha van valami extra, ha nincs szurkolás, ha van koreó, mindenről. Meccs előtt mindenki tájékoztatva lett, hogy nincs ma szurkolás... A "békés" ártatlan apuka, aki hullarészeg volt, kislányával az oldalán, ki ha én nem módon csak azért is szurkolt, provokálta az ultrákat, fasszopózott, hogy miért nincs szurkolás. Ez történt. Nem verték meg, nem ütötték meg, hozzá sem nyúltak, meg lett fenyegetve, ami a képeken is látszik. A kislány sír, az tény, de apuka a kemény, hogy a kislányával az oldalán elkezd kötekedni.