23418
  • Zenszkij
    #21279
    Igaza volt Szalainak át vagyunk verve. Állítom valami buzi prémiumot nem kaptak meg ezek a semmirekellő senkik, és ezért adogatják le a meccseket. Ilyen csapatnak NEM LEHET szurkolni! Menjen az egész gárda a jó k..a anyjába. Télen ki kell vágni ezt a lelketlen trágyabandát Bödéstől Jovástól Tujpostól együtt és 16-17 éveseket játszatni. Legalább futnak. Addig is minden hétvégén magas téttel rakok magunk ellen a tippmixen.
  • Zenszkij
    #21278
    Ezt a színvonalat Dömével is hoztuk.
  • Solt
    #21277
    Eredménytől függetlenül jók voltunk... ott is amit kapura rúgott a Győr, azt a Kunsági be is nézte. De a játék jó volt... most megint mintha telibe szarnák az egészet.
  • Zenszkij
    #21276
    Szó szerint elszórakozzák a meccseket. Tötymöty lötyipötyi játékkal, futni semmit nem futnak. A 4 pontos hullagép meg a nyomorék P Akadémia alázza őket. Nem kell itt 3. helyről beszélni. A Fradi egy gyenge középcsapat. Ilyen elvárásokat kell támasztani. Sajnos teljesítménykényszer az nulla a csapatnál. Pontra kéne nekik fizetést adni.
  • ReszegKoldus
    #21275
    ahogy azt a végeredmény is mutatta? :D

    bakker kaposvár egész évben 8 gólt rúgott...most már 9-et
  • Solt
    #21274
    El nem tudom képzelni mi a fasz van velünk... :S Pedig a Győr ellen már egész jól játszottunk...

    A Jova meg tragédia...
  • ReszegKoldus
    #21273
    most már nem azt nyilatkozzák majd hogy be kell lőni a helyzeteket, hanem hogy ki kéne dolgozni a helyzeteket
  • JimKirk
    #21272
    Nem az elso iden.
  • JimKirk
    #21271
    Szornyu bazze...
  • ReszegKoldus
    #21270
    hogy lehet MEGINT ilyen gólt kapni?
  • Zenszkij
    #21269
    Jovát nem akarom többet kezdőbe látni.
  • Zenszkij
    #21268
    ez nagyon mély gödör, itt szerintem komoly mentális problémákról beszélhetünk, mely nem érinti Adamset, egyszerűen link nemtörődöm focisták húzták magukra a Fradi mezt
  • Grenzjager
    #21267
    ez már fáj...
  • JimKirk
    #21266
    Az lesz meg mokas ha ebbol a godorbol csak tavasszal labalunk majd ki, 10 pontra a dobogotol.
  • sb1
    #21265
    Konkrétan elaludtam, a reklámra riadtam :D

    A meccsnél már csak a közvetítés minősége gyatrább, jobb szeressem, amikor valami hd csatorna adja..bár igaz, erre a meccsre még ez is jó sajna..
  • Solt
    #21264
    Várható volt sajnos... :S
  • JimKirk
    #21263
    Jesszusom ez a felido.
  • JimKirk
    #21262
    Ez eddig kurva gyenge.:(
  • Zenszkij
    #21261
    Megint ez az elképzelés nélküli tingli tangli játék.
  • banok
    #21260
    Későn kapcsoltak át a magyar oldalakon, a stopstream meg nem csinált streamet.
  • Effe88
    #21259
    hát rúgjunk vagy ötöt az a bizto:D

    egyébként akkora x lesz mint aház
    egy 0:0 :/

    de azzal semmire se megyünk
  • Láma!
    #21258
    közben meglett, köszi!
  • Solt
    #21257
    Pedig ezzel a védelemmel nem lesz egyszerű... :S
  • Gabe18
    #21256
    http://online.livesport.co.in/index.php
  • Láma!
    #21255
    nincs egy működő stream valahol?
    banok oldalán egyik még a györit adja, másik meg kuka...
  • Effe88
    #21254
    ha ezt se nyerjük meg az már qrv gáz
    hajrá
  • Gabe18
    #21253
    Tartalékos csapat, de az eddig 4 pontot összeszedő Kaposvár ellen így is nyerni kell, ha nem akkor asszem sürgősen át kell értékelni a vágyainkat a nemzetközi kupáról...
  • JimKirk
    #21252
    Ha komolyan gondljuk a csapatepitest, akkor hagyjuk dolgozni. Remelem iden kijutunk valamelyik europai kupaba, nalam ez az elvaras. Ha nem sikerul, akkor persze el leszek keseredve, de ezzel az evente hozzunk mas edzo hozzallassal mar tele van a faszom.
  • ReszegKoldus
    #21251
    Mert valami nincs rendben már hetek óta és amikor valami nincs rendben, akkor Magyarországon el szokták küldeni az edzőt.

    Tudom meddig van szerződése, épp azért lehet felbontani gondolom, máskülönben legfeljebb megvárnák, amíg lejár.
  • Grenzjager
    #21250
    ?
    mert?

    amúgy 2016-ig van szerződése
  • Solt
    #21249
    Amiket 9:15-től kb 10:15-ig mond, az zene füleimnek! IMÁDOM ezt a figurát, sok ilyenre lenne még szükség!

    Bármilyen titulusban is, de remélem sokáig nálunk marad...
  • ReszegKoldus
    #21248
    egyelőre egy 2015 előtti szerződésbontás esélyesebb
  • JimKirk
    #21247
    Latszik, hogy sokat foglakozott gyerkocokkel.

    Hasonlo mentalitasu (sajnos kulfoldi) edzoket kellene hozni az utanpotlasba is.
  • Grenzjager
    #21246
    Monizzal mikor hosszabbítanak 2025-ig?
  • Grenzjager
    #21245
  • ReszegKoldus
    #21244
    Azon legalább jól szórakoztam
    (de ha arra gondolsz, hogy az lenne a végeredmény kaposváron, azon már nem szórakoznék :D)
  • Láma!
    #21243
    Hát Kaposvárra "csúcsformában" se nyerni járunk már ha jól tudom évtizedek óta... szóval nem számítok ott könnyű pontokra, ha egyáltalán beszélhetünk többes számban...

    Én a 3. gól előtt azért passzjátékban meg gondolkodásban fedeztem fel fejlődést, meglátjuk...
    Remélem Mateos húzodása nem súlyos mert ha ő is kiesik a védelemből akkor biztos bukó...
  • Zenszkij
    #21242
    de, a nyóc-1 :D
  • ReszegKoldus
    #21241
    ha vasárnap pontot szerez a kaposvár, annál lejjebb nem nagyon van...
  • ReszegKoldus
    #21240
    jó nagy fejlődés volt ebben a másfél hétben
    egy újabb 4-es