23418
  • ReszegKoldus
    #21199
    egyáltalán pontosan hol zajlott ez? nehéz megállapítani a képekről
  • Effe88
    #21198
    sajna Fradi meccsen gyakori
    más csapatnál még nem halottam
    persze ettől lehet...
    de itt gyakori:/
  • Zenszkij
    #21197
    Bevallom a cikket nem olvastam, de ez a Fradista üt Fradistát kiverte nálam a biztosítékot.
  • ReszegKoldus
    #21196
    Van benne igazság, de olyan dolgokat és úgy ír ez a névtelen firkász, hogy nyugodt szívvel nézném, ahogy a képen láthatók kezei közé kerül...
  • Zenszkij
    #21195
    Nem te fogod megmondani mikor megyek ki meccsre, és hogy szurkolok. Pont erről szól a cikk is.
  • mukika
    #21194
    Erre inkább nem válaszolnék, köszönöm. Arra kérlek, hogy te is, illetve a többiek is, akik egy blikknek hisztek, inkább maradjatok továbbra is otthon a kényelmes tv előtt és lapozgassátok a blikket.
  • Zenszkij
    #21193
    Istenem. Hát nem láttad a Sötét Zsarukat? A napi sajtó csak havonta egyszer ír valósat, a igazságot a bulvárban kell keresni! Ettől függetlenül miért pont a te verziód valós?
  • mukika
    #21192
    Ez az eset már rég ki lett tárgyalva... Blikknek bármit elhinni, forrásként bemásolni, ne már. A "békés" apuka hullarészeg volt és kislányával az oldalán Ő kötekedett a csoportokkal, és anyázott amiért nincs szurkolás.

    " A vandálok nehezményezik, hogy az MTK elleni meccsen a háborús bűnökkel vádolt Csatáry Lászlóról (†99) megemlékező molinó felmutatásáért, valamint az Újpest elleni rangadón kifeszített horogkeresztes zászló és a tribün előtti kerítés bedöntése miatt büntetés járt. Valamint azt is, hogy néhányukat nem engedték be a Puskás Akadémiával vívott idegenbeli meccsre. Ezért nem zúghatott a „Hajrá, Fradi!" a lelátón, s ezért kellett terrorizálni a jelenlévőket." - ÚRISTEN, ne már tényleg, pont ez a baj igen.

    Blikk... és még be is másolod.
  • Solt
    #21191
    Könyörgöm ezt ne! Ne birkázzuk magunkat, ez a jelenet bárhol lehetne...
  • sb1
    #21190
    +innen látszik, hogy a magyarnál birkább nép nincs, és nem is lesz a földön sosem..ha 2-300 emberke összefogna, és fellázadna ezek a majmok ellen, mit tudnának csinálni? szánalmas..
  • Zenszkij
    #21189
    Mocsok csürhe!
  • Zenszkij
    #21188
    SZÉGYEN! Ne is legyen bajnok a csapat ez a szurkolótábor nem érdemli meg. Tetü rasszista huligánbanda. Remélem Kubatovék kiverik ezeket a semmirekellőket a stadionból. Nekem nem kell B-közép meg Green Mosnters. Takarodjanak a jóanyjukba.
  • Solt
    #21187
    Le a kalappal!!!
  • Zenszkij
    #21186
    Nagy harcos, példát vehetne róla a magyar válogatott.
  • ReszegKoldus
    #21185
    Akeem sajnálja, hogy nem tudott segíteni a pályán
  • Zenszkij
    #21184
    Ez végre jó hír! Jobbulást!
  • Grenzjager
    #21183
    felébresztették
    magához tért Adams
  • Zenszkij
    #21182
    Az a baj, hogy más se törte össze magát, hogy szponzoráljon.
  • ReszegKoldus
    #21181
    És ezt írták korábban, mint lehetséges szponzort?

    jó, hogy csak pletyka volt :)
  • sb1
    #21180
    Az előzőhöz képest elenyésző hír, de Jennert eltíltották 1 meccsre..
  • Solt
    #21179
    Jaaaaaj Istenem... :((
  • sb1
    #21178
    Adams... :(

    Drága édesapámmal ugyanezt csinálták, elöbb a bal, majd a jobb lábát vették le..végül életben maradt, de azt az életet senkinek nem kívánom.. :(
  • Grenzjager
    #21177
    túl népszerű a Fradi Tolnában, ez tudja az MLSZ is.
  • mukika
    #21176
    „Családok: Stadionból a police.hu-ra…” - Korrekt írás.

    Illetve család és szurkolóbarát időpont, ismét köszönjük MLSZ!

    OKTÓBER 29., Kedd
    12.30 UFC Szekszárd (NB III)–Ferencváros

    Oké, hamarabb fog sötétedni és nincs világítás és a hosszabbítással is számolni kell, de ez az időpont akkor is röhejes.
  • Solt
    #21175
    Klasszikus... :)
  • JimKirk
    #21174
    Hofi!
  • Grenzjager
    #21173
    Valamiért a tábor döntött, és a Fradi tábornak is meg kell adni a tisztelet hogy betartom kérését (függetlenül az ideiglenes stadion lehetőségeitől, mert ez lényegtelen, hogy hol és mikor, a tábor az tábor.

    A szurkolók vegzálása a hatalom részéről már tűrhetetlen - és megkerülhetetlen Kubatov és Kocsis politikai felelőssége.

    Hogy lehet hatásosan(!) tiltakozni a rendszer ellen a "rendszer első szűrőit"(pl.:reg.) elfogadván a hatályos Btk-t betartván?

    Verbálisan kizárt, transzparenssel kizárt....
    Bementek, csak nem szurkoltak, ennyi, És ez jobban zavarja már mindenki csőrét mint bármi más tiltakozás.
  • Solt
    #21172
    Ha így volt ahogy leírod, akkor nincs miről beszélni. Nyilván, ha értelmesen elmondták, hogy mi a helyzet, és akkor jöjjön ide, ha azt betartja, és ennek ellenére pampog, akkor az megérdemli, ha befenyítik.

    Viszont, ha egyszercsak elhangzik hátulról a "kussoljmárelbazdmeg", akkor megint más a helyzet.

    Engem azért érint ez szarul, mert elég élénken bennem van még a Varga Zolis eset...
  • banok
    #21171
    "Marxista lövi a másik marxistát? Dögöljek meg ha értem..."
  • mukika
    #21170
    Nyilván ez probléma, ezt én magam sem tagadom, DE ha bemegy a táborba, akkor fogadja el az oda érvényes íratlan szabályokat mindenki, és ezt én is úgy mondom, hogy nem vagyok és soha nem is voltam egyetlen csoport tagja sem. Nem voltam kint tegnap, de meccs előtt biztosan mindenki informálva lett abban a bizonyos szektorban, hogy nincs ma nincs szurkolás és pont. Ezek után egy normális szülő, apuka az oldalán egy kislánnyal nem kezd el ellentmondani és nem kezd magánakcióba.

    Erre csak megint azt tudom mondani, hogy ez más táborokban sincs máshogy. A csoportok döntenek és azt el kell fogadni. Bizonyos táborokban, ha az ún. b-középben vagy és nem szurkolsz rád szólnak/elzavarnak és még pofán is basznak. Nálunk meg? Józsika feljön a Fradi busszal és "Teddmánleaztakurvazászlót" és társait óbégat, vagy az okos apuka kislányával az oldalán magánakcióba kezd.
  • banok
    #21169
    A zárójeles utolsó mondat rám is igaz. Megdöbbentő volt a lányok veresège.
  • Solt
    #21168
    Nem is ezzel van a fő gond... A probléma ott kezdődik, amikor emiatt Fradista fordul Fradista ellen.
  • mukika
    #21167
    De tehetünk, mégpedig azt, hogy nem szurkolunk első körben, második körben pedig a teljes bojkott. Ez sajnos túlmutat a csapaton, a csapat teljesítményén, Akeem-en, az tény, hogy tényleg nem a legjobbkor történik ez az egész, de erre soha nem is lenne alkalmas időpont.
  • Solt
    #21166
  • Láma!
    #21165
    Egyáltalán nem tartom felelősnek az ultrákat, pláne nem hibásnak a kialakult helyzetért.
    Minden tiszteletem az övék, de ettől még nem kell velük egyet értenem mindenben.
    Az van, hogy ha nincs az Adams ügy, még támogatom is őket a kussolásban, de így, hogy szinte csak mi nem "gondoltunk rá" egyik meccsen sem, ez fáj valahol...

    Szerintem a lehető legrosszabbkor történik ez a "sztrájk". Azok mellett kiállok én is akik a végén bementek, és a klub is kiáll mellettük, különben nem kapnának ingyen ügyvédet, viszont én is elítélem a meccset félbeszakítókat.
    Nem a 90-es éveket éljük már, vagy tetszik ez vagy nem, de nem tehetünk ellene semmit sajnos...
  • mukika
    #21164
    Ha ez sincs másképp külföldön, akkor miért lenne jó dolga az ultráknak? Voltam már Ausztriában és Hollandiában meccsen, igaz hazai pályán, nem vidéki szervezett túrán, de ott valahogy nem éreztem, hogy bűnözőként kezelnek. 12 éve járok rendszeresen itthon meccsekre, igaz az utóbbi 3-4 évben már csak Pesten és környékén, de láttam és átéltem furcsa dolgokat és sajnos évről-évre rosszabb az egész.

    Összehasonlítani a kommunizmus alatti szurkolást a maival, meg nevetséges, mert kurvára nem ugyanaz a világ. Akkoriban tilos volt Hajrá Fradizni, de lassan ott tartunk, hogy manapság is az lesz... Szidod az ellenfelet/cigányozol/parasztozol/nem tetszésedet fejezed ki min. 500.000 Ft.- büntetés, mert az MLSZ megteheti. Átadod az öngyújtódat a melletted állónak, aki meggyújt vele egy fáklyát? 2 és fél év felfüggesztett... Bemész a pályára ünnepelni? Körözött bűnöző vagy az ország legnagyobb ellensége, minden baj forrása.

    Ha jól emlékszem te is elég régóta jársz meccsekre, nem értem miért állsz be te is az agymosott fotelek mellé és miért az ultrákat tartod felelősnek, hibásnak.
  • Láma!
    #21163
    " Látszik, hogy Ő sem volt még pl. vidéki túrán és nem élte át a megaláztatást és provokációt a rend szent őreitől. "

    erre hadd válaszoljak a saját szavaiddal:

    "Ez régen sem volt másképp, sőt az egész világon sehol sincs másképp."

    Nem hiszem hogy olaszban, németben, akárhol hímes tojásként bánnának az A.C.A.B-t hirdető ultrákkal szemben.

    Én voltam már vidéken, igaz nem rendszeresen járok, és nem szervezetten, de még sehol sem aláztak meg, vagy kötöttek belém...
  • Zenszkij
    #21162
    Terveztem, hogy jövőre asszonnyal, haverokkal és azok barátnőivel elmegyünk Pestre megnézni pár meccset az új stadionba. Már jóideje tervezgetjük. Ez már biztos nem fog megtörténni. Majd "szurkolok" nézem a meccset fotelból az nem jár macerával, meg ingyen is van. Közbe ha fos a csapat átkapcsolhatok a Juve-Napolira.
  • mukika
    #21161
    "Ehhez képest ezek a mai ultrák a jó dolguk közepette azt se tudják, hogy épen mi ellen tüntessenek." - Látszik, hogy Ő sem volt még pl. vidéki túrán és nem élte át a megaláztatást és provokációt a rend szent őreitől.

    Igenis ha bemész a táborba, akkor fogadd el, hogy az van amit mondanak. Ez régen sem volt másképp, sőt az egész világon sehol sincs másképp. Szerintem érthető, hogy az elmúlt hetek eseményei után, nem volt szervezett szurkolás tegnap, én csak azt nem értem minek mentek egyáltalán be az emberek... Másik oldalról pedig az Apukát sem kell félteni, ha kislányával az oldalán elkezd kötözködni.

    Ha pedig nem akarsz a táborban menni a Puskásban, simán megoldható. Van ott is "szabad" szektor, vagy tényleg ott az Albert, vagy az árban megegyező családi.
  • Solt
    #21160
    Hááát... erősen egybe csengenek ezek a sorok az én véleményemmel is.

    Arra pedig, hogy mit kéne csinálotok nem tudom a választ. Egy biztos, az nem normális, hogy ha szurkolni akarsz imádott klubodnak, akkor azt egy másik olyan drukker akadályozza meg, aki elvileg szintén ugyanannak a klubnak a hódolója.

    Abnormális, hogy Fradistának Fradistától kelljen tartania, és itt megint csak a Varga Zoli féle esetet tudom felhozni...