23418
  • fradista91
    #9077
    :D
    Köszi szépen :))
    ^^ Majd talán jövőre :P
  • gabber_saviola
    #9076
    heppibörzdéj a legnagyobb hungarista Fradistának :P
    16? -.-
  • fradista91
    #9075
    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm ;-))
  • Kaplan
    #9074
    Boldog Születésnapot Fradista91
  • fradista91
    #9073
    Köszi szépen :))
  • Csesza
    #9072
    happy szülinapot fradista91
  • fradista91
    #9071
    Nagyon szépen köszönöm :))
    Igen, a kis torták feltünőek voltak :P
  • mukika
    #9070
    hbd fradista91! :)

    olyan kicsik itt az új dizájnban a szülinaposok nevei, alig vettem észre. :C
  • fradista91
    #9069
    Okés :)
    Akkor majd privátba leírom mondókámat :))
  • Láma!
    #9068
    csak tessék:)
    mit ohajtasz?
    irj privit, napi egyszer be szoktam nézni forumra legrosszabb esetben is, szal megtalálom:)
  • fradista91
    #9067
    Jó kérdés :))
    Amúgy Horisz, veled még beszélnem kell :))
  • Láma!
    #9066
    tudja valaki, hogy miért lett sas a fradi állata?:o
  • fradista91
    #9065
    Informális beszélgetés az egyéni tagságról

    Az FTC új elnökségén belül körvonalazódnak az egyéni tagságra vonatkozó elképzelések, ennek alapszabályi, strukturális vonatkozásai.

    Ehhez kapcsolódóan a Ferencvárosi Torna Clubon belüli egyéni tagság megvalósítására vonatkozó (informális) beszélgetésre, fórumra, kerül sor holnap, (2006. október 31., kedd) 17.00-tól az FTC székházának Toldi termében, ahol Balogh Ákos és Boros Bánk Levente elnökségi tagok várják szeretettel az érdeklődőket!

    Hajrá Fradi!

    www.fradidrukker.hu
  • fradista91
    #9064
    Egyetértek, a mérkőzés maga nem volt a legjobb, szurkolás úgy ahogy jó volt, bár még mindig nem értem miért mennek olyan emberek a kapu mögé, akik egyáltalán nem énekelnek. És igen, most a győzelem volt a legfontosabb, hogy növeljük előnyünket.

    HAJRÁ FRADI! MINDENT BELE!
  • Japep
    #9063
    Majd a visszavágón mi nyerünk !!!
  • mukika
    #9062
    hát a tegnapi meccs érdekes volt sok szempontból... mind1 az a lényeg hogy nyertünk, és egy szimpatikus Bőccsel ismerkedtünk meg. nyíregyháza leikszelt, azaz 4 pont előny megvan. :)
  • banok
    #9061
    dunatv.hu sportműsorai között.
  • Japep
    #9060
    A Fradi góljait le lehet szedni valahonnan???
    (Pontosabban az FTC-Bőcs KSC (2-1) meccs góljaira gondolok!)
    Előre is kössz!!!
  • fradista91
    #9059
    Okés, még nekem is kétes a dolog :S
    Mindenképp írok a fórumba is hogy mi a helyzet.
  • skristof
    #9058
    hm laza 4est gurítani a szarpécsnek, helyes helyes.. :)
    sajna nem tudtam kimenni, mert a mai ZHmra tanultam még egy pár órát. de reggel öröm volt erre az eredményre ébredni.

    szombatot még nemtudom, patrik ha megyek akkor hívlak!
  • Mor3llo
    #9057
    loál, fura lett volna ha leüti télleg...de tény, ott ugrálni kell, nem azért kell kimenni h végigbambuld a meccset.Főleg ha B középben vagy..
  • Csesza
    #9056
    ott voltam én is :)

    de én mivel kupameccs és egy "első osztályú" klubb ellen játszottunk ezért legalább 10ezer emberre számítottam, de a lényeg hogy jó meccs volt

    nem is hallottam /láttam az "üldözéseket" mivel kocsival voltunk :P

    ui.: az egyik tag mellettünk majdnem megütött egy srácot mert a 'kinemugrálszarujpestinél, nem ugráltak :D

  • mukika
    #9055
    7k nem kevés #9023 ;)

    amúgy jó hangulat volt, igaz volt megint 1-2 önjelölt barom, de ez már megszokható. meccs végén a kékek gusztustalanok voltak... igaz mikor elkezdődött a kergetősdi lent az aluljáróban, akkor a sok kis fasz aki miatt bepipultak a kékek, elkezdett futni a hátsó sorokba. én nyugisan szotyiztam tovább. :) villamos megállóban pedig hátulról jöttek, senki nem látta, erre kiabálják hogy vigyázzatok, vigyázzatok, és fejbe basznak egy villamosra váró egyént, aki tényleg semmit nem csinált.... ezután pedig majdnem a kamion alatt találta magát az a pár rendőr. meg is érdemelték volna...

    Nb2 Keleti Csoport! Keleti Csoport! Keleti Csoport! buzi kisteleki, ez az nb1.


    A Gyirmóttal találkozunk a nyolcaddöntőben
  • gabber_saviola
    #9054

    gratula a csapatnak
  • Csesza
    #9053
    kurvajo meccs volt, kár hogy csak kevesen voltunk
  • fradista91
    #9052
    Ferencváros 4(2) -(0)0 Pécs
    Üllői út, 6500néző

    Gólszerzők: Tököli (38.), Szalai (41.), Tímár (78.), Csepregi (88.)

    SZÉP VOLT FIÚK! KÖSZÖNJÜK!
    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #9051
    Deme, Jovánczai és Balog sem lép pályára a mai Magyar Kupa mérkőzésen a Pécs ellen.
    Jovánczaira valószínűleg műtét vár, ezért ő nála hosszabb kihagyásra számíthatunk.

    Várható kezdőcsapat: Kemenes - Bognár, Dragóner, Tímár, Ferencz - Szalai, Lipcsei, Lazic, Laczkó - Bartha, Tököli.
  • mukika
    #9050
    Deme és Balog lesérült, remélem szerdán tudnak játszani. :C
  • mukika
    #9049
    na sikerült felkelnem... fú káosz volt a tegnapi nap.

    foci: gyenge egy meccs volt. bíró szokásosan kritikán aluli volt. csaba drukkerek hozták a cigány formájukat, de meccs után elbújtak. Tököli nagyon hajtott. (Y)

    korong: itt is ellenünk fújtak. igaz pénteken 9 gólt kaptunk ugyanettől a román csapattól, még tegnap ott volt a levegőben, az hogy megverjük őket. idén nagyon szimpatikus, hajtós csapatunk van. megérdemelnék, hogy többen eljöjjenek a meccsekre, és többen buzdítsák őket.
  • fradista91
    #9048


    TISZTELET AZ 56-OS HŐSÖKNEK!

  • fradista91
    #9047
    Véleményem szerint is a gyengébbnél gyengébb csapatok hátrátatják teljesítményünket, DE ne feledjük szerdán kupameccs, és valószínűleg az azt követő héten még az őszi szünetben megmérkőzhetünk az Újpesttel, ami nagy kihívás lehet számunkra.

    Mind a Pécs, mind pedig a lilákok ellen győzelmet remélek (ha kupa, ha barátságos meccs), HAJRÁ FRADI!

    ui: annyit a meccshez, hogy most azért éreztem valami izgalmat, kell a kihívás, és sikerült a bekapott gól után azonnal válaszolnunk, támadnunk, és ez a mentalitás úgy hiszem az nb1ben (is) segítségünkre lesz.
  • banok
    #9046
    Meg van a 3 pont és ez a lényeg! XD
  • bmffm856
    #9045
    egyszerűen nincs kihívás...gyengébbnél gyengébb csapatok ellen kell játszanunk és szépen beleszürkülünk a mezőnybe...a 3-4 gólt minden meccsen meglőjük (ma sem volt máskép, csak hát ugye a bírósporttárs...) de a teljesítmény egyre gyatrább...sajnos tényleg ez van...
  • gabber_saviola
    #9044
    gratula, de mostanában hiányzik a jó játék :(
  • bmffm856
    #9043
    hadd ne kommentáljam se a teljesítményünket, ami a győzelem ellenére igencsak gyatra volt, se a játékvezető elvtársat...a 3 pont megvan, a meccset igyekszem mihamarább elfelejteni...HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #9042
    Vége a silány meccsnek!

    Ferencváros - Békéscsaba

    2-1
  • Csesza
    #9041
    bazzzzeeeeeeeeeeeee Töki les

    ééés nem volt az
  • Csesza
    #9040
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóól

    Tökiiiiiiiiiiiiiii

    2-1
  • Csesza
    #9039
    1-1 :(
  • Csesza
    #9038
    góóóóóóóól

    Jovi

    1-0