23418
  • fradista91
    #9558
    Szégyelhetjük is magunkat hogy nem mi kezdtünk bele... De ha már így történt, abszolút nekivághatnánk mi is.

    Itt egy kis videó, igaz Rapid ultrák, de nagyon hasonló a mi szurkolásunkhoz:
    SK Rapid Wien - Redbull
  • Grenzjager
    #9557
    ilyen partit vmelyik magyar söröző is szervezhetne......

    jobban is csúszna az alko-HOL!?!
  • fradista91
    #9556
    Nem :P
    Csak azt hittem a kommenten nevetsz...
  • Reyi
    #9555
    Talán sírjak?
  • fradista91
    #9554
    Köszi de most mi ezen olyan vicces? -.-
  • Reyi
    #9553
    Viszont
  • fradista91
    #9552
    Boldog Mikulást minden Fradistának!

    ,,Zöld-fehér ruhában jár a Télapó, körülálja puttonyát sok Fradi szurkoló,
    szeretet járja át most a szíveket, békességben töltsük együtt az Ünnepeket!"
  • fradista91
    #9551
    Segítsünk a rászorulókon!

    A Ferencváros Szurkolók Szövetsége mindenkit vár december 22-én a székház elé este 7 órakor, hogy a Ferencváros szurkolói együtt segítsen azokon, akik az ünnepeket az utcán töltik.
    A gyülekezés után indulás 19:30-kor, lehetőleg együtt, kocsikkal, de ezt a helyszínen pontosítjuk. A tavalyi akció keretében végigjártuk Budapest főbb csomópontjait, idén is így tervezzük.
    Mindenkit kérünk, hogy akik velünk tartanak a következő dolgokkal szerelkezzenek fel, ezek lehetnek a leghasznosabbak:
    - ruhák (overálok, pulóverek, kabátok, sálak, sapkák, kesztyűk, zokni, stb…)
    - élelmiszerek (konzervek, szendvicsek, gyümölcsök, zöldségek, flakonos italtermékek, stb…)
    - egyebek (pokrócok, takarók, stb…)
    Ezen kívül persze minden dolog hasznos lehet.
    Tavaly az angyalföldi piacon lehetett kapni 1200 Ft-ért pokrócot, kistáskával, nagy segítség lehet a hideg éjszakákon ha idén is kapható.

    Aki adományoz, a lelkét sokszorozza!

    Mindenki az Utcára!
  • turpert
    #9550
    na most megy Barta vagy nem ?
  • fradista91
    #9549
    Tököli és Dragóner eltiltását is mérsékelték

    A 100% Fradi információi szerint a Fegyelmi Bizottsága 1-1 mérkőzésre mérsékelte Tököli Attila és Dragóner Attila büntetését.
    -100% Fradi-
    Mint ismeretes a két játékosunkat a Gyirmót elleni Magyar Kupa visszavágón állították ki, és tárgyalás nélkül kaptak 2-2 meccses eltiltást, csakúgy, mint Tímár Krisztián, aki szintén a kiállítás sorsára jutott.
    A Fegyelmi Bizottság Dragóner és Tököli esetében elismerte, hogy nem volt szó súlyos szabálytalanságról, ezért enyhítettek a büntetésen.

    FTC.hu

  • hunbasser
    #9548
    nem,nem vagyok utés ha erre gondolsz -.-
  • bmffm856
    #9547
    ok küldöm máris :DSdasdasdsdd
  • gabber_saviola
    #9546
    :DDDDDDDDDddddddddddddd

    emilt a modimélre, a bannert meg csinálom is :P
  • bmffm856
    #9545
    ilyenre gondoltál? (kérem a házigazda jogokat, valamint egy bannert -.-)
  • Csesza
    #9544
    hüle keccci... :ADSAdasd
  • gabber_saviola
    #9543
    jaja tisztelet meg minden nekik, de lehet hogy egy Rapidos topik is elférne, nem Peti?
  • bmffm856
    #9542
    nem kezdek el nekik fanolni, de ezek a gesztusok, azért akárhogyis nézed amellett hogy példaértékűek, minden Fradista szívnek jól esnek... (mellesleg a Rapid is zöld-fehér és elég szép mezük is van )
  • gabber_saviola
    #9541
    jó lenne ha elkezdenél már nekik is fanolni Peti
  • bmffm856
    #9540
    nagy tisztelet az osztrákoknak! hihetetlen komolyan mondom...csak ámulok...

    (komolyan elkezdtem gondolkozni egy Rapid Wien mez vásárlásán... megérdemelnék annyi biztos...)
  • tormy
    #9539
    nice!
  • fradista91
    #9538
    Attól szerintem meg nem kell tartani hogy nem fogy el csak pár üveg Jägermeister ^^
    Viccet félretéve bízok bécsi sógorainkban :)
  • gabber_saviola
    #9537
    nah ez a nem gyenge gesztus, szavunk nem lehet :)
  • fradista91
    #9536
    Szóval, minden elfogyasztott Jägermeisterből 50 cent a Fradié ;-)
    Szép gesztus csak úgy mint a póló.
  • fradista91
    #9535

    Das Ferencváros-Jägermeister wochenende
    2006.12.07 -> 09
    von jedem Jägermeister der Konsumiert wird gehen 50 cent an die Aktion Rettet Ferencváros.


    Rapidfans.at , Tomtomclub.at

    Nem igazán tudok németül, de annyi azért kiolvasható, hogy a Rapidosok ismét (más úton-módon) segítenek nekünk.
  • gabber_saviola
    #9534
    eléggé sok embernek van itt utés infója, nah de srácok mik nem derülnek ki :ASdsadassad
  • hunbasser
    #9533
    ha jól tudom,ute drukkerek szoktak utakat szervezni firenzébe fio meccsre,de ez is csak olyan kapcsolat,amit leírtál #9499-ben

    na off off :)
  • gabber_saviola
    #9532
    :DDDDDDDDDddddddddddd
  • mukika
    #9531
    :Dd
  • fradista91
    #9530
    Nincs mit sajnálnod, sok Fradista van aki így tengi napjait :)
    Igaz, nem pont én vagyok rá a megfelelő példa, de hidd el nem vagy egyedül ;-)
  • fradista91
    #9529
    Abszolút igazad van, csak nem tudom valahogy nekem bonyolult az osztrák rendelés :ASDasdsad
  • Grenzjager
    #9528
    Fiorentina meg a lilákhoz kapcsolódik amúgy a világ egyik legjobb sport-sztorija....
    Firenzében egy székházban van a Fiortentina mega Florentia (asszem) vizilabda csapat irodája, eü intézményei stb... meg minden ami lila (jujjj.no mindegy a most a sztori a lényeg) a városban és sport. Név szerint már nem emléxem de egy pár újpesti polós kiszerződött a firenzei csapathoz, a székházban bóklásznak melegítően, majd lifteznek, az egyik emeleten beszál egy másik - szintén- lila melegítős sportoló... Gabriel Omar Batistuta.... aki szépen megkérdi a magyar polósoktól a liftezés közben, hogy mit sportolnak (asszem kezd beugrani, mert a Gálra emléxem) erre az egyik ex-újpest:
    "Mi vizilabdázunk - és egy laza kérdéssel Batistutához - És te mit sportolsz ?? " :D

    (hozzátartoztik hogy az argentínt haja - na meg a karrierje - miatt is bárki még hátulról is felismerte olaszroszágban, természtetesen a magyarok is, de ezt a fricskát nem hagyhatták ki)

    remélem nem volt nagy OFFF
  • Grenzjager
    #9527
    szerintem sima postai utánvétel, átváltva ft-ra az akutális deviza árfolyamok szerint, bár a Királyi Postánál biztosan jobban tudják....

    nekem most erre sajna nincs nekem majdnem 4 rúgóm.... majd jövőre összehozzuk ha még lesz ,,,,,
  • Brankley
    #9526
    Remélem is! ;)
    Nah, most lelépek, szerda délután/este re! :)
  • gabber_saviola
    #9525
    okés, akkor ezt megbeszéltük :P
  • turpert
    #9524
    lehet ft al fizetni ? :D
  • Brankley
    #9523
    Én nem klubokrol, hanem szurkolokrol beszélek. Amúgy meg a "kerültük kapcsolatba" lehet úgy is érteni, hogy Mi, Fradisták. Nem muszáj az emberek szavait kiforgatni.
  • Grenzjager
    #9522
    Összesen tehát 10 (poló ára) + 5 (postaköltség külföldre) = 15 euróért
  • Grenzjager
    #9521
    ott ahol volt a korábbi link onnan is meg lehet rendelni

    tehát <<<<<INNEN>>>>>
  • gabber_saviola
    #9520
    :P
    leírtam egyik ismerősöm példáját, ennyi.
    Nem tartozom semmilyen Fradi csoporthoz, és sosem leszek akkora Fradista, hogy jópár dolgot feladjak érte. Én csak egy egyszerű meccsekre járó és semmilyen szélsőséges nézetet nem valló Fradi szurkoló vagyok. Sajnálom

    "kerültünk" - gondolom a többesszámba Te is beletartozol mivel T/1 személyt használtál, és mint a kisdobos AKTÍV szerepet vállaltál és vállalsz a kapcsolatba került klubokkal :P
  • Brankley
    #9519
    Te valami álomvilágban élsz ember :D Ez nálunk nem így volt.. Baltykosokkal tudod pl hogy kerültünk kapcsolatba? Vagy akár a paosokkal?