23418
  • Oncsi
    #14473
    Hétfőtől
  • Oncsi
    #14472
    Magyar Kupa 3.forduló : MTK Budapest II (NB II)–FTC (Soproni Liga)
  • gercse
    #14471
    a jövőheti Mtk meccsre mikortól lehet kapni jegyet?
  • icemankimi
    #14470
    a következő 4-5 meccs kegyetlenül nehéz lesz DVSC, UTE, MTK, GYŐR
    csak ne essen ki a fradi
  • kuzco007
    #14469
    a rósa a jó igazolás, meg joaquin, alcantarát még nem láttuk, a többiek szarok, mamic kifejezetten a MI A FASZNAK??? kategória:D
  • JimKirk
    #14468
    Hozni kellene mar egy kezpett edzot aki ossze tudja rakni ezt a csapatot! Szerintem az sok mindent megoldana mert egy-ket kivetellel annyira nem rosszak ezek az igazolasok!
  • Zenszkij
    #14467
    Bobby takarodj, de nem ő nem ad pénzt, hanem a sóher angolok. Fax kivan, igazolni kell, vagy egy nulla lesz az idei évünk, az Forever Ferencváros!!!!!!!!
  • kuzco007
    #14466
    énse tudtam róla, deee, miaz hogy nem adtak kesst?XD van 8 milliárdunk meg még majdnem duplaennyi az unibettől és nincs kesünk egy borira aki max 1 milcsi? nevetséges, bobby takarodj!!
  • Csesza
    #14465
    1 jó hír - Megyeri marad

    2 rosszabb (nem is tudtam róla) - szerettük volna kölcsön venni Borit és Völgyit, Boriért kellett volna kicsit dellázni, de az angolok nem adtak rá kesst, Völgyit pedig az előzetes egyeztetések után nem adta oda a Győr

    +

    ki gondolta volna :S
  • karajjj
    #14464
    az utánpótlásba is csak az angolokat hozzák
  • Zenszkij
    #14463
    Nem megy, nem megy. Ferenczi 5 méterről mellé fejel...borzalom. A másik gond, hogy az angolok nem hoznak ide épkézláb játékosokat. Fiókcsapatként kezelik a Fradit. Utánpótlás kéne, de amíg az MTK kinevel sok fiatalt, mi egyet se vagyunk képesek produkálni. Gatyába kéne rázni az utánpótlás rendszert, meg ide kéne hozni egy csatárt. Ennyi.
  • Mor3llo
    #14462
    Ettől függetlenül szerintem rohadt ötletes :D
  • zaki
    #14461
    még jó hogy a man utd beceneve a vörös ördögök, a liverpoolé csak simán vörösök :P
  • Gabe18
    #14460
    Vesztett pontokat tekintve utolsó a Fradi,úgyhogy ideje lenne változtatni,mert nagy gondok vannak.
  • Rudee
    #14459
    Kár, hogy a nagy örömöd közbe még azt se tudod pontosan, hogy ki kivel jáccik. A Honvéd Győrbe jön, tehát max a zöld-fehéreket verhetik meg.
  • JimKirk
    #14458
    Halkabban csattogtass, idaig hallatszik!
  • gyepesjoint
    #14457
    ugye vágjátok milyen lesz a tabella,ha ma a Honvéd megveri a lilákat? az a pápa lesz a 4.,ahol negyed annyi pénzből se gazdkálkodhatnak mint nálatok.. ti meg a 14-15. helyen fogtok állni :) gratze!!!!
  • JimKirk
    #14456
    Ha ez sem menne, akkor mar szoltam a modinak, hogy torolje!
  • karajjj
    #14452
    ideje már
  • icemankimi
    #14451
    0:0 megint
    nem baj ennél csak jobb lehet 5 pont az nagyon gyenge
  • banok
    #14450
    törölve
  • JimKirk
    #14449
    Megyeri miket vedett!!!

    Meg mindig nem latom a koncepciot a csapatban...

    Nem ertem Davisont miert kell etetni a tv nezoket azzal, hogy 3 csatarral fogunk kiallni. A vegen meg sunyin mosolyogva mondja a riporternek, hogy 4-5-1-et jatszottunk Manic behozatalaig! Egyre ellenszenvesebb ez az angol!
  • banok
    #14448
    Kaposvár-Ferencváros 0-0 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/411637
  • gercse
    #14447
    van egy jó kapusunk, de gólt meg nem tudunk lőni...., valami csatárt hozni kéne...
  • banok
    #14446
    Megyeri miket véd baszki!
  • banok
    #14445
  • Lowosan
    #14444
    Hello! Vki tud egy streamet a mai meccshez?
  • karajjj
    #14443
    Megyeri lehet, hogy a Herthába megy
  • gercse
    #14442
    pont ezen agyaltam én is...,
    most lehet h Megyerinek lesz elszúrva az egész...
  • Csesza
    #14441
    most ezzel az új kapussal meg az lesz a gond, h mögé tuti Holczer kerül és ezzel jól meg lett szopatva Megyeri aki jól védett, így meg lehet, hogy elveszítjük a jó kapusunkat :S
  • Oncsi
    #14440
    Jó lenne már kicsit észbe kapni,mert ez így tényleg gyenge!Megyeri Szombathelyen magabiztos volt,Holcert felejtsük el sztem végleg.Ferenczinek emg lehet jót tenne most egy kis padozás...
    Fitossal mi van amugy? amugy vártam volna még egy két minőségi erősitést:S
  • icemankimi
    #14439
    tegnapi meccs:S
    Ferenczi közel nem játszik olyan jól mint a másodosztályban.
    sajnos a fradi a kiesés ellen harcol nem a bajnoki címért.
  • gercse
    #14438
    na egy jó hír(szerintem), nem rossz kapus
  • Matthew Prosac
    #14437
    úgy látom még ide sem írta be senki

    Az angol labdarúgó-másodosztályban (Championship) szereplő Sheffield United az áldását adta, így máltai válogatott kapusa, Justin Haber kölcsönben a Ferencvárosban folytathatja pályafutását.

    A máltai válogatottban eddig 34-szer szereplő Haber, aki a magyar válogatott elleni két világbajnoki selejtezőn is védett, még a hétvége előtt csatlakozhat a ferencvárosiak keretéhez.
  • sb1
    #14436
    Vagy azonnali edzőváltás kell, vagy nem tudom, de ez már tragikus.
    Az 5 meccsből 3-an kinn voltam, és tragédia, amit láttam. 0 elképzelés, ívelgetett labdák...a futómennyiség még rendben is lenne, csak sajna az is tök felesleges. Rengeteg az egyéni hiba is sajna, a védelmünk meg egy nulla, igaz a középpályán kívül szinte sajna minden az. 13nak lenni ebben az amúgy sem túl erős bajnokságban...háát, nem tudom mi lesz itt, de ez tényleg szőrnyű....
  • Grenzjager
    #14435
    érzi az angol a vesztét??

    MErt Lipcsi, Megyeri

    ......
  • Gunnersboy
    #14434
    legalább Megyeri jól védett
  • Gabe18
    #14433
    Ja most látom Mamic eleve nem játszhatott volna.Ettől még a Ferenczis kérdésem marad.
  • Gabe18
    #14432
    Davisonnak szólni kéne hogy vagy 40 éve lehet a futball meccs közben cserélni.
    Nevetséges hogy asszem nekünk van a legnagyobb keretünk,de egyet nem cserélünk egy olyan meccsen ahol már a 60. perc körül egyértelműen látszódott hogy kéne valami változás mert nem tudunk helyzetbe kerülni.
    Amúgy a legszörnyűbb hogy még igy is a ZTE után ma játszottunk talán a legjobban,kevesebb volt az előre vagdosott céltalan labda.És nem mellélessen,megúsztuk gól nélkül...De hát ez még igy is édes kevés.
    Ferenczi amúgy meddig fog megélni abból amit a múlt évben csinált?Mert az idei produkcióval még a kispadra űlése is necces,nem hogy ez az állandó kezdő.Mamic-ot pl. minek vettük ha sose játszik?
  • Gabe18
    #14431
    Ez jó hír,de most bizonyítania is kellene neki,hogy joggal követelték a csapatba.Remélem igy lesz...