23418
  • Grenzjager
    #14430
    van azért capslock, meg shift látom!!

    FTC, Fradista

    nagybetűvel

    hamár a lilákat és a nyíregyháziakat is sikerült jól leírni
  • icemankimi
    #14429
    este remélem a ftc nem fog kikapni és ha lehetne 3 pontal távozni.
  • gyepesjoint
    #14428
    miért mindig csak a rosszra tudnak emlékezni azok az emberek,akik vagy a fradit,vagy a lokit utálják??? faterom a mai napig visszagondol a fradi BL-be jutására,pedig mostanában finoman szólva se kedveli a zöld-fehéreket...vagy egy hvaerom,aki nagy Szparista,még ő is visszagondol a Loki 03/04-es menetelésére...amikor valamelyik honi csapatunk nagy sikert ér el,annak minden focibarátnak örülni kell,legyen UTE-s,fradista,akármi....
  • Grenzjager
    #14427
    A nap híre!!!


    LIPCSEI PÉTER A KERETBEN!!!!


    de ettől függetlenül Bobby takarodj!!!
  • Grenzjager
    #14426
    annyi hogy akkor nálunk egykori kommancsok, konkrétan TSZ elnökök (Furulyás,szívós) nyúlták a pénzt.... elég keményen... S ehhez kéepst normális, és lokálpatrióta a DVSC vezetése.....

    valamint nem volt külön bajnoki-selejtezőág a BL-ben, ugyanúgy ahogy korábban a DVSC vagy a ZTE is összekerült pl a Manchesterrel, holott a MU akkor nem is volt angol bajnok....

    S ugye a DVSC úgy maradt annó nb1-es hogy megvásárolta pénzért az nb2ös bajnok BKV Előre SE indulási jogát.... szép...
  • icemankimi
    #14425
    FTC mier bl-be jut 14 évet kell még rá várni mert undorító milyen játékosok alkotják:S
  • JimKirk
    #14424

    A trikolort lasd bennuk!
  • polluxware
    #14423
    van különbség?
  • Zenszkij
    #14422
    HA megfeszülök is, de Fradi drukkerként nem tudok a Debrecennek drukko9lni...
  • Zenszkij
    #14421
    bannert javítsátok...Holczer egy nulla...
  • Csesza
    #14420
  • Grenzjager
    #14419
    .....sajnos amúgy a csapat kb olyan gyík mint 2 éve......
  • Grenzjager
    #14418
    zsír videó a meccsről

    Bobboy, Holczer takarodjatok!!!
  • JimKirk
    #14417
    Frappans lenne...

    Bar en meg mindig azt mondom, hogy egy ket kivetellel nem igazoltunk rosszul, ide csak egy jo edzo kellene!
  • kuzco007
    #14416
    Holczer TAKARODJ!!
  • banok
    #14415
    szerintem a következő hazai meccsen ez lesz a B-közép transzparensén:
    Megjártuk az NB2-t, és magunkkal is hoztuk...
  • McFrost
    #14414
    Nem bántásból, de egy kapussal sok minden megváltozna....
    Ha hátul van a labda mindenki ész nélkül kapálja el, mert a mostanival nem lehet összejátszani, szinte minden lövés kipattan róla és a Vasas ellen is mind3 gólban benne volt.

    Vagy rendet kell tenni a fejében, vagy lecserélni.
  • banok
    #14413
    hát ez a tegnapi ordukció tényleg iszonyatos volt, vagy csináljon ezekkel valamit Bobby vagy tényleg go home.

    Vasas-Ferencváros 3-2 ::: összefoglaló
  • JimKirk
    #14412
    Ennel nagyobb oromod ne legyen!
  • sb1
    #14411
    Jól van droid, térjél vissza a kapához, az a Te szinted...
  • gyepesjoint
    #14410
    grat a tegnapi meccshez,a vasas ellen is bizonyítottátok,hogy a nálunk(nyíregy) produkált "teljesítmény" nem kisiklás volt,hanem ennyit tudtok...hátha benntmaradtok :)
  • grebber
    #14409
    Hm NBII megnyerésekor még simán mondtam hogy lazán megerőltetés nélkül első 3ba lesznek.
    És hát ahogy állnak a dolgok max középmezőny.De legalább már NBi-ben újra!
  • JimKirk
    #14408
    Kezd tele lenni a pohar flegma Bubival...
  • icemankimi
    #14407
    szégyen:(
    FTC kiesőjelölt szerintem.
    Lassan edzőváltás lesz tuti.
  • Martins15
    #14406
    Hát én komolyan sajnálom azokat a kisgyerekeket akik egy ilyen Fradin nőnek fel. Ez SZÉGYEN.Egyszerűen nem tudok mást mondani
    Ide legalább kéne még 4-5 igazolás nyáron.Utána még télen 3-4 megint és tényleg lehetne dobogóról beszélni.
  • Gabe18
    #14405
    Ezen nincs mit magyarázni már szerintem.Ezt a Vasas-t kis túlzással csak az nem verte meg eddig aki nem akarta,egy Fradi meg ilyen játékkal kikap tőle.
    Sürgősen kapus és edző csere kell,mert még pár ilyen meccs,aztán lassan a kiesés elkerülése lehet a legnagyobb cél...
  • gercse
    #14404
    Megyeri, Tóth, sőt Lipcsei is simán elférne a csapatban. bennük talán több lenne
  • Gabe18
    #14403
    Végülis ha lenne kapusunk mi vezetnénk...
  • Kaplan
    #14402
    Gyerekek, ez nagyon gyászos, szerintem dobjuk össze az SG - FTC tápik játékosait és ajánljuk be magunkat a csapatba. Nem tudok mit mondani, az egész meccs iszonyat amatőr és legszomorúbb, hogy amatőrebbek vagyunk a Vasasnál. :(
  • Rudee
    #14401
    Holczerből elég. Másfél méteres kezét nem képes használni... fukkkk
  • Rudee
    #14400
    Ideje volt már. 2-2
  • Kaplan
    #14399
    Labda mögé, na, úgy fel tud baszni ez a tizenegy töketlen fasz.
  • Rudee
    #14398
    Kicsit kreatívabb játékosokkal azért jobb lenne ez. Morrison-é pl minden tiszteletem, mert hajt meg küzd, de a támadásokhoz annyit se tesz hozzá, mint én a TV elől. Lipcsei még ma is többet érne, hacsak 50-60 percig is.
    Szélsők is nullák, ez a Holczer meg amit művel, az már fáj. NB2ben is kapott potyákat, várható volt ez a teljesítmény.
  • karajjj
    #14397
    ez szánalom...
  • Kaplan
    #14396
    A kapusoknak nem elsőként tanítják azt, hogy térdelj le a labda elé miközben felszeded?

    Lehet én vagyok régimódi.
  • Kaplan
    #14395
    Na jó, ez kicsapta a biztosítékot.. Lehet menni a picsába mindenkinek innen, ez nem foci.
  • Gabe18
    #14394
    Az a baj hogy Davison taktikai elképzelése kb eddig terjed.Mert mást nem nagyon láttam mióta itt van.Ha sikerül begyötörni egyet és esetleg megtörik az ellenfél (ami az NB2-be azért megesett) akkor jó.Ha nem akkor már baj van...
    Ha ezt innen megnyerjük,csoda számba menne,de szerintem már az x is nehezen lesz meg.Inkább szégyenszemre a Vasas rúg még... Röhej.
  • gercse
    #14393
    hulladék az egész csapat...
    csak keressük a labdát, és ha nehezen megvan akkor 2 passzból el is rontjuk, semmi elképzelés, semmi magabiztosság...
  • Kaplan
    #14392
    A probléma az, hogy most már az előrekúrjuk játék sincs. Gyakorlatilag semmilyen fajta játék nincs.. Gyalázatos, kín szenvedés TVben nézni a meccset, 1800 ft-t kiadni ezért meg... hagyjuk is.
  • Takezó
    #14391
    Én azt hittem, hogy Davison is észrevette - mint ahogy mindenki más - hogy ez az előrek-rjuk, aztán csak lesz valami játék semmire se jó az NB1-ben. Ez ma is szánalom. A védelem bakiparádé, a támadókat meg simán elnyomják.