23418
  • Solt
    #15955
    Engem csak a végeredmény érdekel, az eszköz jelen esetben nem. :D Gondolom nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy enélkül az evolúciós zsákutca nélkül is pont elég bajom, bajunk van. Javarészt csak olvasom a fórumot, de így is éppen eléggé kezdem unni a mukit...
  • karajjj
    #15954
    van egy script, ami elrejti azoknak a hozzászólásait, akikre nem kíváncsi a többség
  • barnuska000
    #15953
    dehogyis.
    félreismertél barátom.már ha nem baj hogy így nevezlek
  • Zenszkij
    #15952
    Nincs is annyi szurkolójuk egy meccsen, te töki...Amúgy meg a Fradi miatt drágább volt a sport 1-nek is a tv díjat megvenni, ezért a tv folyamatosan szapul minket. Te meg ebből táplálkozol. Jóétvágyat!
  • Solt
    #15951
    Van olyan, hogy topik ban? Ha van, miért nem alkalmazzuk?
  • barnuska000
    #15950
    nem nézek rtl-t
  • karajjj
    #15949
    videoton topikba én írtam utoljára, lassan egy éve rá se nézett senki... :D
  • Fabio Capello
    #15948
    relax, én már eljutottam abba az idegállapotba, hogy észre se veszem ha ír a kis görcs.
  • Mor3llo
    #15947
    Ne húzd fel magad. Ő csak 1 segg provokátor, köze nincsen a Fradihoz.
  • Grenzjager
    #15946
    Áruld már el, mi neked a Ferencváros ???? Tudom ha gól lőnek felállsz, ha szépen fingik egy játékos tapsolsz. Ez nagyon szép, és felemelő érzés lehet, de pl ez nem tartozik a szurkolás kategóriájába. Ennél még a 70éves nyuggerek is nagyobb extázisban vannak. Nyilván neked semmit jelent hogy mikor volt utoljára Fradi-Újpest... ez még nem lehet gond, hiszen vannak adott adottságok mint pl életkor, ez egyértelmű.

    S mi neked a Videoton meg a DVSC ?
    Mert nagyon hasznos lenne ha a DVSC-vel és a Videotonnal kapcsolatos megjegyzéseid a DVSC illetve a Videoton topikba írnád, mindkettőnek vannak szurkolói fent az SG-én, s legalább ellennétek együtt. A probléma ott van hogy tárgyilagosan nézve, szétoffolod a topikot. S légyszíves azt se ide írd, hogy az FC South Melbourne meccsén szintén nem volt balhé. Dicséretesek, de azért ne ide írd mert ez a
    F E R E N C V Á R O S TOPIK!!!

    Lassan mondom hogy te is megértsd. Ez nem a Debrecen és nem a Videoton topik. Ennyi. Mit nem lehet ezen megérteni?

    Valamint próbáljál már tárgyilagos lenni!!! MÉG Akkor is ha láthatóan ez nagyon nehéz neked.

    1.: Milyen balhé volt pl a legutóbb a Ferencváros-Újpest meccs alatt, a 90 perc alatt? A meccsen semmilyen balhé nem volt, a meccs utáni történtekről pedig jó lenne ha körültekintőbb lennél, s nem kizárólag az RTL klub által agyadba rádagadt baromságokat töltenéd nyomtatott karakterekbe.
  • barnuska000
    #15945
    Loki-Vidi meccs.mindenféle balhé nélkül lezajlott.na ehhez kell felnőni,nem ahhoz hogy tudjuk egymás anyját szídni,meg egymást ütni.
    hajrá Fradi
  • barnuska000
    #15944
  • Grenzjager
    #15943
  • karajjj
    #15942
    gratulálok
  • barnuska000
    #15941
    szintén gratulálok
  • barnuska000
    #15940
    nem értem
  • Gunnersboy
    #15939
    Masszőrünk, Lipcsei Gábor ma ünnepli 41 születésnapját.
    az Isten éltessen sokáig!
  • Gunnersboy
    #15938
    mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem, nem vagy véletlenül skizofrén?:D mert a 2 utobbi hozzászolásod tök azt tükrözi:D
    (2 teljesen más hangnem, megszolitás, irásmod:D )
  • barnuska000
    #15937
    öcsi fogd már visszább a trágár beszéded
  • barnuska000
    #15936
    természetesen örül az ember a győzelemnek.de én a meccs előtti és utáni balhét mondom.tényleg nagyon értelmes viselkedés.
  • JimKirk
    #15935
    Maga egy szar!
  • isi
    #15934
    lehet h. arról beszél amikor fifázik :)))))))))))
  • Fabio Capello
    #15933
    DE BAZD MÁR MEG...

    ha gólt rúg a csapatom üljek csendben a fotelemben és meg se nyikkanjak? Ha egy kibaszott rangadón kibaszottul győztes gólt lövök, az a minimum hogy örülök, és igen, elképzelhető hogy otthon is kicsúszik egy ordítás, de ha NÉZŐTÉREN vagyok, az a minimum, hogy felállva ordítok és ünneplem a győztes gólt.

    Szóval pofád lapos, és ha nem vagy képes elfogadni a Fradit és a Fradistákat olyanoknak, amilyenek, akkor húzd el a büdös beledet a kibaszottul imádott és "vegyélmintátróluk" Lokidba, videotonodba vagy fehérváradba, mert a tököm tele van már a hülye stílusoddal, a kioktató hangnemeddel, és a "mekkoraidióták vagytok", kulturálatlan a csapat, bezzegmennyivel jobb lenne ha így meg így lenne hozzászólásaiddal. Szerintem mindenkinek szívességet tennél vele.

    A többiektől elnézést kérek a stílusért, de irtózatosan fenn van az agyvizem az ilyen foteldivatdrukkerektől -.-
  • Grenzjager
    #15932
    LOKISTA HÚZZÁ MÁR INNEN !!!
  • barnuska000
    #15931
    Egy Fradista nem birja ki, hogy meccsen ne üvöltsön ha golt rug a csapata.




    hagyjuk már ezt a rablódumát.mert csak az szeretheti a Fradit szerinted aki állat módjára viselkedik?csak az az IGAZI FRADISTA?szánalmas
  • Láma!
    #15930
    "Fradista vagyok,csdak kultúráltan szurkolok.ha gólt lőnek felállok és tapsolok,nem pedig ordenáré módon üvöltök"

    nem szoktam ebbe belekötni, és nem is szeretem ha valaki ezt teszi, de te nem Fradista vagy, csak maximum Ferencváros szimpatizáns.
    Egy Fradista nem birja ki, hogy meccsen ne üvöltsön ha golt rug a csapata, egyszerűen a szíve nem hagyja nyugodni.

    Én felálltam és tapsoltam amikor a loki golt rugott a fiorentinának, pedig nem voltam akkor sem lokista, annyira nem, hogy pl a Lyon meccsen orditottam a francia goloknál... egyszerüen az olaszok ellen jobban szoritottam a lokinak, akkor ök voltak szimpatikusabbak, de a lokisták nem scak tapsoltak, egyenesen őrjöngtek.
    ez a különbség hogy valaki szimpatizáns, vagy vérbeli fradista, ujpesti, lokista stb...
  • karajjj
    #15929
    tévedtem, nem lett volna meg a kamu büntető nélkül

    Urbányit meg szerintem el fogják meszelni fikázásért, pedig igaza van
  • karajjj
    #15928
    köszi
  • banok
    #15927
    az oldalamon találsz hozzá linket.
  • karajjj
    #15926
    bazz, jön a vihar és behalt a sport1 :S
  • karajjj
    #15925
    na 3:0
    legalább nem lehet a büntetőre fogni a győzelmet, anélkül is meglenne a meccs
  • Csesza
    #15924
    2-0 Elding
  • Csesza
    #15923
    kamu 11

    1-0 ide
  • karajjj
    #15922
    na hová lettek a nézők? :D
  • Mor3llo
    #15921
    kulturáltan fasz vagy:)
  • barnuska000
    #15920
    tévedsz kedves barátom.Fradista vagyok,csdak kultúráltan szurkolok.ha gólt lőnek felállok és tapsolok,nem pedig ordenáré módon üvöltök
  • Mor3llo
    #15919
    ő nem fradista:)
  • Láma!
    #15918
  • isi
    #15917
    az kellene még.. mindenki divatszurkoló legyen? és ezt pont egy fradista írja akik a lelátón eléggé jó dolgokat szoktak produkálni..
  • Fabio Capello
    #15916
    UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRR
    RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGHH
    HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHhh