23418
  • Zenszkij
    #16155
    Jó választás. Jó a szeme a fiatal tehetségekhez, ezt bizonyította Kaposváron is. Reméljük a Fradiba is beépít egy-két ügyes ifjoncot!
  • Láma!
    #16154
    na, megtaláltad a helyed, akkor legközelebb ne is ülj mellém ok?:D
  • Láma!
    #16153
    na innentől lesz érdekes a dolog...:)

    mert a "hirek szerint" igy berki marad...
  • karajjj
    #16152
    na, akkor legalább van normális edző :D
    már csak a csapatot kell összeszedni
  • gabber_saviola
    #16151
    megvan most már vágom, akkor én a lenti sörivósok közé tartozok. tudtam, valahová csak tartoznom kell, olyan nincs, hogy ne. :D
  • gabber_saviola
    #16150
    Pruknert pénteken mutatják be

    Ahogyan azt egy hete már jeleztük, a kaposvári tréner volt az első számú célpont.
    A szóbeli egyezség (erről is beszámoltunk már) korábban megszületett, de voltak kérdéses pontok, többek között a szakmai igazgatói poszt. A hírek szerint immár minden akadály elhárult és a tréner kettő plusz egy éves szerződést köt majd a Ferencvárossal. A hírt ma hivatalosan is bejelenthetik, de a hivatalos bemutatás péntek délelőtt lesz megtartva.


    http://ulloi129.wordpress.com/2010/06/02/pruknert-penteken-mutatjak-be/
  • karajjj
    #16149
    én egyébként mondtam már, hogy nem vagyok fradista, vagyis nem vallom magam annak, csak szeretem a magyar meccseket nézni, köztük a fradimeccseket is, mert jó a hangulat és ha foci mostanában nem is, de hajtás az szokott lenni legalább :D
  • Láma!
    #16148
    öö nem a K-L ugy egyben, csak annak egy része, mert ott van az EEE is abban meg vannak 18-20 éves csajok...(legalábbis pólójuk van) nem hiszem hogy azok balhéznának:D

    hát, TE leginkább sehova se tartozol:D
    aki csak egy sörért jár ki meccsre és nem szurkol az ne szoljon:D
  • Láma!
    #16147
    ne sértödj meg rá, gabber már csak ilyen...:D
  • gabber_saviola
    #16146
    dehogy basztatlak, ha úgy érzed bocsánat érte. Engem csak úgy alapban érdekel, hogy ki mit gondol a szurkolókról.

    amúgy szerintem nem attól lesz valaki olyan hú de nagy Fradista, mert rendszeresen jár meccsre.
  • gabber_saviola
    #16145
    Itt már kérdezni sem szabad?
    szóval akkor a keménymag az a K-L és a tizennégyes úgy egyben?

    amúgy mi az oldallelátósokhoz tartozunk?
    http://fradifan.blogspot.com/
  • karajjj
    #16144
    mint írtam, nem tudom, hogy melyik csoport, illetve szektor a balhés, életemben kb. 6-szor voltam fradi meccsen, abból kettő itthon volt és így bő 200 kilométer távolságból sajnos nem nagyon áll módomban pesti meccsekre járni, hogy tájékozódjak az ilyenekről, de igen, lehet basztatni, hogy tudatlan vagyok! hajrá
  • Láma!
    #16143
    keménymag szerintem a hool csoportok halmaza, és néhány ultra csoportos.

    hamár mindenáron kötekedni akarsz:D
  • gabber_saviola
    #16142
    marad persze, mert Kabit a kondások is hívják. :D
  • gabber_saviola
    #16141
    Diós ellen a tizennégyesben volt balhé, szóval szerinted Ők a keménymag?
  • karajjj
    #16140
    akik anno pl a diósgyőr elleni meccsen balhéztak

    (jó nem kell a kioktatás... nem vagyok otthon szurkolói csoportok témában, ez azért innen kicsit nehéz is lenne :D)
  • Láma!
    #16139
    ha ez létrejön, akkor még énis keménymag leszek baszod:D

    kabát ide ne jöjjön:D nála csak rajczi lenne még szebb...:DD

    és Pista is mehetne, vagy legalábbis faragjanak abbol a 4 millás fizubol...:)
  • Solt
    #16138
    Remélem ez marad csak kombináció! :)
  • gabber_saviola
    #16137
    szerinted kik a keménymag? kérdezem.
  • karajjj
    #16136
    azt nem írtad oda, hogy a keménymag pedig lebontja a székházat, ha ezt bejelentik... :D
  • gabber_saviola
    #16135
    kombinálok

    Ferenci nagy haverja Kabátnak.
    Kabátnak lejár a szerződése most, ahogy Ferenczinek is.
    Ferenczi és Kabát azonos menedzsernél van.
    Ferenczi marad, mert hülye lenne elmenni és rábeszéli Kabátot, hogy jöjjön ide.
  • Láma!
    #16134
    jaja csatárokat énis várok.

    az hogy tárgyalnak, még nem biztos hogy marad, de legyen igazad:)
  • Grenzjager
    #16133
    mert arra lennék kíváncsi hogy majd kik lesznek a csatáraink. Mert az ékekhez képest, úgymond "dúskálunk" a védőkben.

    Tutorics marad, a héten tárgyalnak vele hivatalosan.
  • gabber_saviola
    #16132
    "belső védőink amúgy is vannak..."

    Jelenleg van egy darab BéZénk. Tuto még nem hosszabbított, Dragó meg ugyebár 3-4 hónapos felépülését végzi. Ja, tele vagyunk belső védőkkel.
  • Láma!
    #16131
    belső védőink vannak?:)

    Tutoric még nem biztos hogy marad, Dragit imádják eltiltani, Balognak nem nagyon ment az összel. Kell ide a srác, jó védő.

    Kár hogy FSZSZ fórumon már megtalálták... sok primitiv paraszt.
  • gabber_saviola
    #16130
    Rodenbücher a Fradié

    http://ulloi129.wordpress.com/2010/06/02/rodenbucher-a-fradie/

    na az első minőségi igazolás! \o/
  • gercse
    #16129
    Örülnék, ha minél többi ilyen igazolás lenne
  • Grenzjager
    #16128
    Az FTC egyébként magyar játékosokkal erősítene nyáron, így egy fiatal tehetség is az Üllői útra érkezhet. Ausztriai forrásaink szerint a vezetők a Rapid Wiennel is felvették a kapcsolatot, és Nagy Patrik személyében egy 19 éves középpályás is jó eséllyel az Üllői útra igazolhat. A győri születésű fedezet 2009 nyarán írt alá 4 éves szerződést az osztrák bronzérmes Rapiddal, miután már évekkel ezelőtt elnyerte az ottani szakemberek tetszését. Az U19-es válogatott kerettag is a Ferencvárost erősítheti majd a következő idényben, bár a megállapodás részleteiről még keveset tudni.
    (TepsiKóla-foci.hu :))) )
  • Grenzjager
    #16127
    Rodenbücher a Maccabi Hungária krt.-ról hozzánk igazolt.
    már látom a szurkolók kedvence lesz...

    bár minek igazoltuk le?
    belső védőink amúgy is vannak...
    BERKI TAKARODJ!
  • Grenzjager
    #16126
    akiről beszélünk mindig is Fejér megyei lilaszívű volt ...
  • Láma!
    #16125
    reméljük hogy az a legalább 1 fővárosi 2 lesz, hiszen a legutóbbi fidesz kormány alatt tudjuk kiknek épült uj stadionm és félek ha most is 1 fövárosi csapatot nyomnak, akkor azok nem mi leszünk...
  • Grenzjager
    #16124
    kissé lerágott csont, de..

    Ez a modern világ, sajnos.
    "A foci és az azt körülvevő közeg hű tükre az ország társadalmának"

    Mert ha megnézzük Magyarországot a Tihany Camambert sajt a Balaton szelettel együtt már Csehországban kerül gyártásra, a Pick húsüzem dán kézben van, s alig gyártunk ma valamit Magyarországon. ...lásd focink, stadionok, utánpótlás ...stb

    Én mondjuk Lámával ellentétben továbbra is nagyon félek attól, hogy ez a befektetés csak ingatlanspekuláció, de reménykedem, mert csiripelték korábban h a plázás Demján a kormányváltáshoz kötötte szerepvállalását a Fradinál. S a régiúj miniszterelnök, tudja a régi római mondást, "cirkuszt és kenyeret a népnek", tehát a vidéki kirakat csapat mellé kell legalább egy fővárosi is.
  • Zenszkij
    #16123
    A barátaid...:D.
  • barnuska665
    #16122
    csak arra akartam kilyukadni , elég nagy szégyen hogy külföldi kézben van a csapat.ez már nem az a Fradi.sok fiatal footbalhuligánt összetart,de a varázsa az....
  • Láma!
    #16121
    igen, nem tudom mennyire vagy képben, egy angol befektető megvette a fradit, és emiatt ő dönt abban hogy ki legyen az edző.

    [próbál barátságos lenni, ahogy Gabber kérte]
  • barnuska665
    #16120
    angolok?egy Magyar csapatról?pfffff
  • Láma!
    #16119
    hát ne is berki kapkodjon, inkább az angolok döntsenek végre:)))
  • Zenszkij
    #16118
    vérnyúl
  • barnuska665
    #16117
    mi ujság kedves barátaim?
  • Grenzjager
    #16116
    ...
    azért Berki szerintem ne kapkodjon... Inkább takarodjon már végre valahára :)

    mert ha rajta múlik, akkor Urbán Flórián is jöhetne a kispadra (lásd Bori esete)