23418
  • Zenszkij
    #16195
    LOL mekkora az a fej!!!
  • Láma!
    #16194
    lol, te állat vagy:DDDD

    látom nincs elég melód, mingya bekérek 20 gépre árlistát:D
  • gabber_saviola
    #16193
    :ASDdadsds
  • Láma!
    #16192
    azaz, de te kezded:D
    nem dobsz mindig mindenhova engem elöre:D
  • gabber_saviola
    #16191
    mikor megyünk bérletet hosszabbítani mi is így fogunk a webkamerába nézni, oks? :D

    nem sajnos :(
  • Láma!
    #16190
    :DDDD
    te fényképezted e:D
  • gabber_saviola
    #16189
    :ASDsadasdadasdas

  • Gunnersboy
    #16188
    csodás nap :D

    ráadásul Berki még a lemondása előtt elmondta hogy aláírt még egy játékos a csapathoz, a nevét azonban nem árulta el.
    Valószinüsítem, hogy Józsi lesz az, tehát az irányító középpályás kérdése is eldőlni látszik :)
  • Grenzjager
    #16187
    s az meg külön szimpatikus volt mindig is Pruknerben hogy a Rákóczi sál ott rajta a legtöbbször Kaposváron.

    Remélem a sál viselési szokását megtartja :)))
  • Grenzjager
    #16186
    ÉLjEN!! ERRE VÁRTAM!!!


  • gabber_saviola
    #16185


    \o/
  • Fabio Capello
    #16184
    az üllőiseknek most nincs igazuk, azért már elég régóta sejthető volt hogy berki így vagy úgy de távozik, szvsz
  • gabber_saviola
    #16183
    McCabe elfogadta a lemondást
    http://ulloi129.wordpress.com/2010/06/04/varatlan-bejelentes/

    Azért várjuk meg, ki jön majd a helyére.
  • sb1
    #16182
    Remélem a sok faszság miatt amiket elkövetett a klubbal szemben lesz valaki, aki felelőségre vonnja...
  • Láma!
    #16181
    lehet, de én megvárom kit neveznek ki a helyére...:)
  • Oncsi
    #16180
    Lehet megmozdult valami ....?
  • Oncsi
    #16179
    SZIA BERKI :DDDDD VÉGREEEEEE!!!:D
  • Mor3llo
    #16178
    Micsoda fantasztikus napok!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Solt
    #16177
    Óóóó... minden napra jut egy jó hír... ezt szeretem! :D
  • Fabio Capello
    #16176
    navégre.
  • Láma!
    #16175
    Bye Bye Berki!
  • Láma!
    #16174
    BERKI LEMONDOTT!!!!!!!! :DDDDD
  • 9csöves9
    #16173
    ezt persze nem mutatja a híradó...
  • Solt
    #16172
  • Láma!
    #16171
    na ez azért szerint jó dolog.
    minél nagyobb az országos lefedettség, annál nagyobb a merítési lehetőség. kis befektetéssel (azzal hogy ilyen helyken kicsit javítjuk a körülményeket) találhatunk nem egy tehetséget, aki csak azért nem kerül nagy csapathoz, mert esetleg nincs pénze elutazni oda...
  • Grenzjager
    #16170
    Gyúrunk a BL-re mi angolszászok?

    "A Felsőpakony SE is a zöld-fehérek szatelit-klubja lesz."
  • Grenzjager
    #16169
    ennek is egyre nagyobb a realitása így :)))


    ETO: Józsi nem hosszabbít
    Múlt szerdán az ETO vezetése személyesen is tárgyalt Józsi Györggyel. Mivel a labdarúgó pénzügyi elképzelései már korábbról ismertek voltak ezért ott gyorsan egyezségre jutattak a felek. A szerződés idejéről azonban hosszasan győzködték egymást; amíg az ETO hosszú távú (3-5 év) elképzeléseit vázolta, addig a középpályás ragaszkodott az egy éves kontraktushoz. Végül a felek azzal álltak fel a tárgyalóasztaltól, hogy egy nap gondolkodás után kölcsönösen értesítik egymást, ki mire jutott.
    Mivel a klubvezetés játékoskeretében a lehető legkevesebb változtatást tűzte ki célul, másnap tájékoztatták Józsi Györgyöt, hogy elfogadják az egy éves szerződést. A labdarúgó viszont nem kívánta meghosszabbítani lejáró szerződését, így elköszöntek egymástól.
    - Sajnálom, hogy Gyuri így döntött, hiszen irányító készsége és játékintelligenciája átlag feletti, és mindemellett a csapatjátékunknak fontos láncszeme volt. Az öltözőben is remek csapatemberként viselkedett, maga köré gyűjtve a fiatalokat, akiknek gyakran adott hasznos tanácsot. Elfogadom azt, hogy három év után új kihívásokat keres. Kívánom neki, hogy új csapatával is hasonló, vagy még nagyobb sikereket érjen el, mint azt az ETO-nál tette - nyilatkozott Klement Tibor.(eto.hu)
  • karajjj
    #16168
    na ez nem semmi
  • Láma!
    #16167
    Újabb igazolás
  • barcames
    #16166
    jövőre már a 4-ben lesz a fradi de még nem lesz bajnok.
  • Solt
    #16165
    Na ez egy jó hír, nagyon örülök! Szerintem nagyon jó választás volt!!!
  • karajjj
    #16164
    na de itt jóval nagyobb esélye lesz a jó szereplésre, mert nem arról fog szólni minden fél szezon, hogy hogy pótolja a legjobb játékos(oka)t, akit eladtak a vezetők...
  • Gabe18
    #16163
    Szakmailag lehet nem rossz Prukner.De sok év Kaposvár után,ahol azért "nem dől össze a világ" ha kétszer kikap a csapat egymás után,más lesz a helyzet a Fradinál.Kérdés a jóval nagyobb ránehezedő nyomást jól tudja-e majd kezelni.
  • isi
    #16162
    itt van neked SRK
  • karajjj
    #16161
    Kinket nyugatabbra is nagyon sokan elnéznék a csapatukba :D
    az a srác az ETO kulcsembere
  • Láma!
    #16160
    helyes, jöjjenek csak:)

    Kink-et még elnézném onnan a mi zöld-fehér mezünkben
  • Grenzjager
    #16159
    privi eto ultra infó, hogy hozzánk tart egy győri :))

    Név: Józsi György
    Születési hely, idő:Zalaegerszeg, 1983. január 31.
    Magasság, testsúly:181 cm / 70 kg
    Posztja:bal oldali középpályás
    Mezszáma:8
  • karajjj
    #16158
    Mint ismert, ma délelőtt hivatalossá vált, hogy Rodenbücher István, az MTK védője a Ferencvárosban folytatja a pályafutását.
    - Tizenkét évet futballoztam az MTK-ban, úgy éreztem, hogy itt az idő a váltásra - mondta honlapunknak Rodenbücher. - Volt irántam érdeklődő, tudtam „válogatni” az ajánlatok között, egyik sem volt rossz, de számomra a Fradi ajánlata volt - nem csak anyagilag, hanem szakmailag is - a legjobb. Nemrégen értesültem Prukner László kinevezéséről. Kíváncsian várom a közös munkát!
  • Grenzjager
    #16157
    S azt már jeleztem régebben is, mivel többször őt is szóba hozták a Fradival, hogy Oláh Lóri nagyon emberséges, tisztességes zentai srác, akinek még van pár jó éve. Remélem ő is a "mester után" tart.
  • Grenzjager
    #16156
    Prukner László szerintem kitűnő választás!!!!!!!!!!