23418
  • Matthew Prosac
    #16396
    ?
  • Grenzjager
    #16395
    Mester Tamás (GK, 22y, 1,93m)a Kozármislenytől nálunk folytatja
    valamint már a mienk Marek Heinz (32y) is.

  • Gunnersboy
    #16394
    unirea elleni meccs volt ma, a galati ellen
    a mönchengladbach programjában pedig nem szerepeltünk, csak mi tudtuk úgy, asszem a west hammel játszanak
  • Grenzjager
    #16393
    I.félidő:
    Shearer – Balog, Csizmadia, Tutoric, Junior - Maróti – Andrezinho, Stanic, Józsi – Schembri, Heinz

    II. félidő:
    Vasek – Balog, Csizi, Gramann, Stockley – Józsi, Rósa, Rodenbücher, Tóth – Heinz, Frank
  • Oncsi
    #16392
    Július 13. (kedd)
    18:00 - Unirea Urziceni-Ferencváros (edzőmeccs, Eugendorf)

    Július 17. (szombat)
    17:00 - B. Mönchengladbach-Ferencváros (edzőmeccs, Salfelden, Ausztria)

    ezek az edzőmeccsek elég jónak tünnek:)

    MA:
    Csapatunk idei negyedik előkészületi mérkőzésén 1-1-s döntetlent ért el a román Otelul Galati ellen.
    Az első félidőben voltak ugyan helyzeteink, de ezeket nem tudtuk kihasználni A második játékrész közepén a hazaiak szereztek vezetést, majd a csereként beállt Tóth Bence a hajrában egyenlített.
  • Gunnersboy
    #16391
    1-0ra kikaptunk, a steaua a leirtak alapján 1x jutott el helyzetig, azt be is rugták, de voltak jó periódusaink, a végén nagyon nyomtuk őket, csak gólt nem sikerült szerezni, a próbásó kapus Shearer jól védett ahogy olvastam, bár a gólban kicsit benne volt, az osztrák védőröl és a próbázó csatárról nem irtak semmit
  • kuzco007
    #16390
    csak dumálnak és dumálnak mind a 2 román adón amit eddig találtam, hát a büdös szőröstalpú édes anyjukat már....
  • banok
    #16389
    ott nem írnak semmit hozzá. Szerintem román tv nem is adja.
  • Monoton
    #16388
    Elvileg itt
  • bakkerman
    #16387
    szerintem nézd meg a myp2p-en,ott általában bejönnek a román tévék,és ott csak adják a Steaua meccseit
  • kuzco007
    #16386
    valaki tud streamet a mai steaua elleni meccsre?
  • Grenzjager
    #16385
    hazajönnek, s majd jönnek meccsre :)))
  • JimKirk
    #16384
    Jojjenek haza epsegben!
  • Grenzjager
    #16383
  • Solt
    #16382
    És mivel 30 szoros Cseh válogatott, a fizetési igénye is az egekben... Te perkálnál anélkül, hogy megtudnád milyen állapotban van? Főleg, hogy jó ideje "partvonalon" kívül volt...
  • bakkerman
    #16381
    itt nálunk magyarhonba olyan divatos szó,ez a próbajáték...végülis 30 szoros cseh válogatott,van rajta mit tesztelni :D
  • Grenzjager
    #16380
    nem fogadta el az angol
  • karajjj
    #16379
    OMG :|
  • Grenzjager
    #16378
    Bár lehet hogy mivel nincs most VB meccs, s valahogy el kell adni azt sz... bulvárSportot....
  • Grenzjager
    #16377
    Júdás Lajos nálunk??? nanemá.............
  • Grenzjager
    #16376
    Elding kapott egy esélyt Prukitól, marad
  • gercse
    #16375
    meglátjuk, holnap elvileg kiderül, hogy mi lesz a sorsa, meg az angolnak is
  • Solt
    #16374
    Igen, én is úgy tudom, hogy inkább támadó középpályás mint csatár... azért örülök neki, remélem jó lesz!
  • gercse
    #16373
    jaja, meglepődtem én is, a 2004-es eb-n jól tolta, meg úgy abban a szezonban, viszont azóta nem mutatott valami sokat, legalábbis a statisztika alapján, viszont nem tudom milyen poszton játszott, mert támadó, de nem feltétlenül csatár
  • Solt
    #16372
    Ez az a harmincszoros cseh válogatott csóka?
  • Baelint
    #16371
    Sőt, holnapra elvileg el is dől a sorsa, akárcsak a próbázó angolnak.

    De egy kapus is nagyon kéne, kíváncsi leszek, hogy az osztrák pocakos beválik-e :)
  • Grenzjager
    #16370
    Marek Heinz (32y)(CZH) próbajátékon.


  • Grenzjager
    #16369
    Oda meg a válása után ment, gyors esküvő, gyors válás, két gyerek után meg eltartás...
  • banok
    #16368
    A Kölnbe ment 2004-be aztán jött egy sérülés meg valami betegség aztán vissza is jött.
  • Baelint
    #16367
    Ott volt, hogy "ha jól emlékszem" :P

    De megnéztem, a Balassagyarmat volt az.

    http://www.ftcbk.eu/2010/06/05/nbiii-balassagyarmat-ferencvaros-1-5/
  • karajjj
    #16366
    Szigetszentmiklós NB2-es
  • Baelint
    #16365
    Az NBIII-as csapatban játszott tavasszal, a mesterhármast ha jól emlékszem, akkor a Szigetszentmiklós ellen lőtte az utolsó fordulóban (5-1-re nyertünk)
  • Grenzjager
    #16364
    ki ellen, mikor?
  • Baelint
    #16363
    Bölcsföldi már tavasszal is itt játszott, mesterhármast is rúgott :)
  • JimKirk
    #16362
    Latod nem is tudtam, hogy Tokoli megprobalkozott a nemet masodosztallyal!:)

    En bizom benne, hogy Hrepkat nem igazoljuk le.
  • Grenzjager
    #16361
    "megélhetési" labdarúgó :))))
    mint Tököli amikor kiment a német másodosztályba, s egy év alatt játszott egyszer csereként kb
  • JimKirk
    #16360
    Hrepka egy ilyen szezon utan mire alapozza ez iranyu vagyait?:)
  • Grenzjager
    #16359
    + Bölcsföldi Viktor (21y) nagy valószínűséggel jön

    négy év után húzott magára zöld-fehér szerelést. Fradiban nevelkedett, aztán az FC Fehérvárhoz szerződött, és négy év után próbajátékra érkezett „haza". Bölcsföldi Viktor legutóbb Nyíregyházán futballozott.


    Présingert mintha kölcsön adná a Videoton, csak éppen nem nekünk.
    Hrepka inkább külföldre kacsingat.
  • Solt
    #16358
    Csordás, Hrepka, Présinger jöhet... :)

    Köszi az infókat! ( Nem tudok komolyabb oldalakat megnyitni... mobilnet... :S )
  • Grenzjager
    #16357
    NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A FERENCVÁROSNÁL

    Érkezett:
    Rodenbücher István (MTK), Nagy Patrik (Rapid Wien – Ausztria, kölcsönbe), Józsi György (Győri ETO), Igor Pisanjuk (Szolnok, k. v.), Maróti Béla (Kaposvár), Junior (brazil, Kaposvár), Szrdjan Sztanics (szerb, Kaposvár), Andrezinho (brazil, Gremio Catanduvense – Brazília)

    Távozott:
    Lipcsei Péter (befejezte a pályafutását), Paul Shaw (angol, befejezte a pályafutását), Tommy Doherty (északír, Bradford City – Anglia), Carlos Alcántara (spanyol, ?), Joaquín Martínez (spanyol, ?), Bojan Mamics (szerb, ?), Megyeri Balázs (Olympiakosz – Görögország), Rafa Wolfe (?), Jason Morrison (jamaikai, ?), Ahmed Adnan (angol, ?), Ferenczi István (Vasas)

    Akivel tárgyalnak:
    Csordás Csaba (Kecskemét), Hrepka Ádám (MTK), Melczer Vilmos (MTK), Présinger Ádám (Videoton), Mario Konrad (osztrák, Rapid Wien – Ausztria), Pusztai Olivér (Austria Kärnten – Ausztria), Rafael Fefo (brazil, Monte Azul – Brazília), Mester Tamás (Kozármisleny), Bram Castro (belga, Roda – Hollandia), Andreas Schranz (Austria Kärnten – Ausztria)

    a holland Roda kapusa a belga Castro leszerepelt Eszéken így Andreas Schranz (31y, 250 elsőosztályú bajnokija van,6-szoros válogatott, Austria Kärnten játékosa)