23418
  • Grenzjager
    #16356
    "a hét elején két brazil labdarúgó, Andrezinho és Rafael Fefo csatlakozott a Ferencváros keretéhez. A próbajátékon szereplő két középpályást a tegnapi, NK Osijek elleni mérkőzésen (amelyen az FTC 2–0-s vereséget szenvedett) pályára is küldte Prukner László vezetőedző, és közülük a jelek szerint Andrezinho győzte meg képességeiről a szakvezetőt, ugyanis a klub 2+1 éves szerződést kötött a 24 éves futballistával"
  • Solt
    #16355
    Tudtok valamit erről a Brazil középpályás srácról?
  • banok
    #16354
    legalább itthon kezdünk.
  • Solt
    #16353
  • Oncsi
    #16352
    1.forduló: FTC -Paks 07.31. hétvége
    4.forduló: Vidi-FTC
    5.forduló: FTC-Győr
    6.forduló: UTE-FTC
    9.forduló: FTC-MTK
    11forduló: DVSC-FTC
    13.forduló:ZTE-FTC
  • karajjj
    #16351
    nem azon van a hangsúly...
  • Zenszkij
    #16350
    Fideoton, hagyjuk már....
  • Gunnersboy
    #16349
  • Grenzjager
    #16348
    Elding, aki az utcán is harcolt

    Csatárunkkal még az Újpest meccs előtt beszélgettünk, de mivel az általa elmondottakba beleköthetett volna a média, és ezáltal rossz hírben tüntette volna fel a Ferencvárost, így azt gondoltuk ne kapjon napvilágot az interjú. A csatárral a Springer szobor tövében, majd pályabejárás közben a gyepen beszélgettünk.

    - Nehezen jutottál el a stadionig?
    - Eléggé, de felkészültem erre, tudtam mi vár rám, így hamar elindultan otthonról. Ahogy hallom kint már megy a móka, ez a kedvenc dalom ami éppen most szól.
    - Melyik?
    - Akkor dúdolom: Áléáléáléáléóóóóó f.sz.pó újpest…
    - Tudod is mit jelent?
    - Persze, már lefordították nekem a drukkerek. Ma egész nap ezt dúdoltam.
    - Számíthatunk valami különlegesre ma tőled?
    - Kihajtom a lelkemet is a pályán és remélem mindkét kapuba betalálok majd.
    - Ez miért fontos?
    - Tudom mennyire nem “szeretnek” minket az újpestiek, ezért ha oda rúgom a gólt megheccelem kicsit őket. Átugrom a reklámtáblákon és megmutatom a mezemen lévő nevet nekik. Ha a másik kapuba találok be, akkor együtt ünneplek a mieinkkel. De várj, hallgassuk egy kicsit a kinti dolgokat, imádom az ilyet.
    - Éppen most jöttek meg az Újpest drukkerei ilyenkor megy kint a dobálózás a verbális párbaj.
    - Tudom miről van sző, istenem de jó lenne kint lenni. Rengeteg ilyen csatában vettem részt szurkolóként. Nézd itt egy vágás, itt egy heg, meg itt is egy, ezt mind az utcán szedtem össze. Imádom a drukkereinket, mert olyanok mint én vagyok, az életüket adnák egy győzelemért és a csapatért. Még csak keveset voltam itt, de látod már Fradistaként nyilatkozom. Azt vallom, hogy a játékosnak is szurkolónak kell lennie. Én például nem már nem tudnám más magyar csapatban elképzelni magamat. Ez más mint Anglia, itt szenvedélyesebbek a drukkereink. Úgy érzem egy csapat vagyunk velük. Az elején kicsit letargikus voltam amikor idekerültem, mert mást kaptam, mint amit ígértek, de az Mtk meccs óta bent a tábor a stadionban, mámoros az az érzés, ahogyan buzdítanak minket.
    (ulloiwpress.com)
  • karajjj
    #16347
    a nemzetisport szava kb annyit ér, mint ahogy megírták, hogy Carew meg Larsson jön a Vidihez, mikor megcáfolták hivatalosan, még akkor is bizonygatták, hogy pedig igen...
  • Fabio Capello
    #16346
    hmmm, pedig...

    A Nemzeti Sport információi szerint Anthony Elding a jövőben nem kíván a Ferencvárosban szerepelni. Eközben a zöld-fehéreknél eddig pályaedzőként tevékenykedő Csató Sándor továbbra is arra vár, hogy aláírhassa a kilépési papírokat, de hiába közölték vele telefonon még a múlt héten, hogy nem tartanak igényt a szolgálataira, eddig még nem keresték meg személyesen.
  • Oncsi
    #16345
    Elding velünk edz!
  • Zenszkij
    #16344
    Csapatépítés folyik, nem ész nélküli igazolás. Fel kell építeni valamit szisztematikusan, ami nehezebb és hosszabb folyamat, mint a lerombolás volt...
  • Grenzjager
    #16343
    miután a Lákinak nincs kapusa, nálunk meg edz egy litván aki szabadon igazolható ...a Lákinak van pénze, nekünk állítólag meg semmi...

    szal a eddig akkor van a noname máltai nálunk...
  • Grenzjager
    #16342
  • barnuska665
    #16341
    aha.hajrá FRADI
  • JimKirk
    #16340
    lehet!
  • DONGUBA
    #16339
    övé?:)
  • DONGUBA
    #16338
    kié?
  • JimKirk
    #16337
    enyem
  • barnuska665
    #16336
    tied
  • JimKirk
    #16335
    Mint kapus a legjobb korban van!

    barnuska665 #16325: Igen!
  • karajjj
    #16334
    29 éves, és van benne még 5-6 jó év minimum, nem elég? :D
  • banok
    #16333
    Casillas öregecske már egy kicsit nekünk elvégre a jövő csapatát építjük...
  • Fabio Capello
    #16332
    Casillas is kéne, meg esetleg Ramos, bár nem tudom hogy ő megfelel e a nívónknak :D
  • DONGUBA
    #16331
    Anyad nem tudna?
    TE NAGYON HULYE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • banok
    #16330
    így vegyük meg Messit meg C. Ronit és irány a BL!

    Egyébként most a korábban az oszták Kärtenben játszó Pusztai Olivér került képbe.
  • barnuska665
    #16329
    gondolom a club
  • karajjj
    #16328
    és ki fizetné ezt?
  • barnuska665
    #16327
    ha már mindenáron idegeneket akarnak hozni akkor nem gojgómiticseket kellene,hanem aki érdemben is tud a csapaton segíteni,és akkor talán a közeljövőben még akár bajnokságot is tudnánk nyerni,vagy lehetnénk akár másodikok is
  • Láma!
    #16326
    1. senki nem kövezett meg.
    2. nem ez volt az első alkalom hogy ilyet csinálsz.
  • barnuska665
    #16325
    és akkor már meg kell kövezni?
  • Láma!
    #16324
    nem rosszat, csak butaságot...
  • barnuska665
    #16323
    most meg mi a bajotok?olyan rosszat mondtam?
  • Láma!
    #16322
    persze ez nem neked szólt Jim:)
  • Láma!
    #16321
    hát le lehet.... mondjuk Anelka pont hosszabbított a Chelsea-vel, de hát vásároljuk ki... csak 20-30 millió EURÓ az ára alaphangon...

    barnika adsz kölcsön ennyit? akkor 1 csatár már van... kéne még egy irányító, mondjuk Xavi... 60-70 millió euró és sorolhatnám...

    vagy tiltsa ki innen valaki végleg, vagy GONDOLKODJ MÁR mielőtt ide irsz.
  • JimKirk
    #16320
    #16310
    "én nem értem hogy példul Anelkát és egy pár haverját miért nem lehet leigazolni"

    !
  • karajjj
    #16319
    akkor hogy? :DDDD
  • barnuska665
    #16318
    nem úgy értettem
  • Láma!
    #16317
    :DDDDDDDD

    a legutóbbi meccsünkönk nyertünk... 1-0-ra Tóth Bence góljával az üllőin, rémlik valami?