23418
  • Zenszkij
    #16796
    Az ellenőr Fradi drukker :D.
  • Grenzjager
    #16795
    Újpest - Ferencváros 6-0 (SportTV, gólok, kiállítás)

    Újpest - Ferencváros (1899.hu, vonulás, érkezés a stadionba)
  • Grenzjager
    #16794
    "Monsters közlemény"

    TÖRTÉNELMI VERESÉG, AMIRE NINCSEN MAGYARÁZAT!

    A tegnapi derbire csoportunk hetek óta mindent félretéve készülődik. A mérkőzésre koreográfiát készítettünk, melyet a Tábor lelkes segítségével sikerült kivitelezni. Ezúton köszönünk minden segítséget.
    Sajnos meglepve tapasztaltuk, hogy 0-0-as állásnál a Tábor fele nem énekelte a Fradi indulót, csupán a "Mocskos lilák" rigmus zengett. Ez előtt mostanáig értetlenül állunk, talán az 1000 új bérletest nem most kellett volna "beszervezni"....bár gondoljuk hétvégén ott lesznek a Siófok ellen is.
    A csapat szereplése minden várakozásunkat alulmúlta, de nem mehetünk el szó nélkül a bíráskodás mellett sem. Sok összeesküvés elmélet már a lelátón megszületett, de úgy érezzük van okunk feltételezni, hogy tegnap ki volt adva: a Fradi nem győzhet. Persze ez nem mentség, mert 40 éven át egy diktatórikus rezsim se tudott semmit tenni a Ferencváros ellen.
    Az MLSZ biztos megbünteti majd a klubunkat, a média megint csámcsoghat rajtunk, ezeket leszarjuk magasról.
    Ma még nehéz higgadt fejjel dönteni, de biztos, hogy a B-Közép az elkövetkezendő mérkőzéseken ki fogja fejezni tiltakozását a tegnapi szégyenteljes kudarccal szemben.

    Vajon hogyan tudná a csapat a Táborunkat kárpótólni? Nem tudjuk...talán 6 bajnoki címmel.

    Green Monsters 1995
  • karajjj
    #16793
    ez de szánalmas szöveg :\
  • Láma!
    #16792
    valóban sokk, és sok.

    de ahogy valakitől olvastam, mi örök hűséget fogadtunk, így most sem szabad magára hagyni a csapatot.

    az FFC pedig egy jó kezdeményezés, dicséretes amiket eddig elértek, viszont a most megalakult szurkoloi csoportjuk finoman szólva sem az én világom, így járok inkább FTC meccsre, együtt örülök a csapattal ha nyerünk, és együtt sírok az ilyenek miatt...

    egyetlen pozitiv dolog volt tegnap este, az pedig az volt hogy 2-vel mellettem az első félidőben végig ott szurkolt velünk Vince Ottó és Dragi.
  • Grenzjager
    #16791
    Igazad van - részben :)
    én még nem voltam FFC meccsen az is igaz, de azt is érzem, hogy kora hajnalban mikor hazaértem jó hogy nem jöttem fel a netre mert olyanokat írtam volna amiket már megbántam volna, mert rohadt dühödt voltam. De egy jó pár érzést (nem100%ig!) jól megfogalmaz s ezért tettem be :)

    De most nyugodtan,
    a vereség a liláktól belefér, rossz játékkal is, de 0-6 ??? 'szal nagyon sok és sokk.
  • Láma!
    #16790
    hát...
    most mondjam hogy aki saját csapatom ellen hangol az szerintem micsoda?

    inkább nem... és köszi, de igy pláne nem kérek az FFC-ből.
  • Grenzjager
    #16789
    csak egy mondat még ide, nem védem őket, csak korrekt akarok lenni, hogy a válogatott meccsen nem a lila brigád volt a secu. De secutól magyar stadionban sehol ne várj csodát, még a Népligetben se...
  • Grenzjager
    #16788
    FTC/FFC

    Most ismét egy olyan témára szeretnék kitérni, ami nagyon sokunkat foglalkoztat! Arról beszélek, hogy az emberek miért csak az FTC meccsire járnak még mindig, és miért nem az FFC-re? Ahogy így belegondolok, még mindig nem értem! FTC meccseken vajon mit kap az ember, amit ne kapna meg egy FFC meccsen? Talán gumibotozást a semmiért? Vagy éppen azt, hogy megmondják mit mondhatsz és mit csinálhatsz? Színvonalas focit? (Nem hinném!) Vagy talán a légiós játékosaink miatt, akiknek még a nevüket se tudjuk? Vagy ahova szurkolni mész ki, és egyből megpecsételnek, hogy bűnöző vagy? Nem hiszem, hogy az embereknek erre lenne szükségük! Szerethető ez a csapat? NEM! Mit kap ez esetben az ember, ha kimegy egy FFC meccsre? Családias hangulatú mérkőzéseket, ahol az embernek valóban szabad véleményt nyilváníthatnak, nincsenek rendőrök, akik nézik minden mozdulatodat, és elvisznek a semmiért! A vezetőségben és a pályán nem olyan „emberek” vannak, akik azt se tudják mit jelent FRADISTÁNAK lenni, nem úgy, mint az FFC-nél!!! Itt együtt lehet velük ünnepelni a mérkőzések után játékosokkal és vezetőkkel. Ők, ha kell meghalnak a pályán a győzelemért, nem olyanok mint a "nagy csapat", hogy igazából nem is érdekli őket mi is lesz az eredmény, mert a végén úgyis megkapják a ”jogos” jussukat. Ezekután remélem az emberek elgondolkodnak azon, hogy hova érdemes inkább járni, melyik csapat érdemli meg jobban a szurkolók bizalmát és támogatását. Számomra ez nem kérdés! És vajon ez a CSAPAT szerethető? IGEN!!!
    (www.green10.gportal.hu)
  • Grenzjager
    #16787
    De az, csak ezen nem szabad meglepődni....
    (A Magyar-Moldáv előtt a magyar bizti őrök ütötték verték az egyszerű magyar szurkolókat mert megkérdezték hogy miért nincs nyitva több kapu...)
    a megyeri úton a bizti őrök az egykori idősebb hoolok, egykori Panthers tagok...

    s akkor most jöjjön a spanyol mondás... almafától ne várj körtét.

    Nézd meg a Youtubeon, hogy tavaly az Újpest-Videoton hogy végződött a megyeri vendégszektorban....
  • Láma!
    #16786
    üllőin írták le.
    és de, az volt:(
  • sb1
    #16785
    Na ez hol volt leírva? ezt nem olvastam.. :)
    de őszintén? nem féreg dolog volt?
  • Grenzjager
    #16784
    "Az MLSZ szövetségi ellenőr szerint az Újpest számíthat nagyobb büntetésre, mert egyrészt ő volt a házigazda, pluszban az ő szurkolóik miatt többször kellett megszakítani a játékot. Az ellenőr szerint a Ferencváros szurkolóit provokálták, az első félidő negyvenedik perce körül, amikor is az egyik rendező slaggal locsolta meg őket."
  • IXEMGabeo
    #16783
    mondom én...mindenki beleszaladhat nagy zakóba végülis...
  • Grenzjager
    #16782
    Jóreg!

    Na ez egy halálpontos megfogalmazás ! Az újaknak gőzük sincs a derbyről. De hozzátennem, hogy ráadásul este az összes brazilunk fika is volt (az egész csapat, de a brázilok még inkább), s a védő brázil csóka a vmi junior nem elöszőr volt kegyetlen és kifejezetten ernya, nulla, hígfos.

    A tegnapi nap 2 dolog borít ki hatalmas elkeseredéssel....

    1- Adja Isten hogy derüljön ki, ki szúrt le meccs előtt a 17 éves Újpest mezes srácot (mert az egy eset hogy mit ír MTI, s veszi át minden média a hírt), ha Fradista volt, akkor takarítsák el közülünk a hoolok, mert emlékszem amikor pár éve Fradista Fradistát szúrt a Népligetben, aki korábban már lilát is szúrt... tehát az alja gerinctelen féreg nálunk is megvan sajnos :(, de ha 15-20an voltak, akkor hátha valaki kotyog, mert ez az alja szar már. Az biztos, hogy nem ultrák, nem hooligánok voltak, s nem lehettek egyik szervezett Ferencváros csoport sem, persze ettől még lehetett egy 15-20 fős Fradista társaság, de akkor remélem szenvedve lakolnak meg mind, főleg amelyik szúrt.. Szépen rendezzen talit az UG meg a lila Angol Brigád s ha kell közösen számolják fel,"iktassák ki", ha már "önerőből" nem menne. A lila srácnak meg jobbulást és gyógyulást!!!

    2- Ha a bíró utálja a Fradit, s jogtalan a kiállítás, s az egyik lila gól kézgyanús........... AKKOR IS, 0-6 NEM MÁS MINT A SZURKOLÓK SZEMBEKÖPÉSE, MEGALÁZÁSA amire nem lehet semmilyen mentség, semmilyen ,magyarázat. szar leírni de szoptunk Újpesten mint a torkos borz... nem is kicsit... nagyon... durván...

    Amit a csapat tegnap abszolút nem érdemelt meg, mert nekik közük nem volt csapatként a Ferencvároshoz:
  • gabber_saviola
    #16781
    HAJRÁ FRADI!
    PRUKIBÁ MARADJ!
    MINDENKI A SZENTÉLYBE!
  • pacclacc
    #16780
    Basszus most olvastam mi történt tegnap a meccsen :S

    Még mindig nem tudnak 1es fradi drukkerek inteligens ember modjára viselkedni :S 6-0 elég indok 1 stadiont lebontani, és mindezt birora és ujpest szervezökre kenni. <-- ez igen!

    Csak azokat a szurkolokat sajnálom akik 1 széket se emeltek meg, és csak nézöként voltak kint!
  • Láma!
    #16779
    amugy ahhoz hasonló fogalmazódott meg bennem, amit egy lilka szurker is mondott, persze kicsit másképp:)

    ez a fradi, látva az elsö 5 forduló játékát bárkit, és komolyan bárkit, bárhol elkaphat az nb1-ben, jó példa az idegenbeli vidi,és a hazai györ meccs.
    ez a fradi, játéktudását nézve dobogós helyre kerülhet.
    ez a fradi az nb1 összes csapatát gólokkal tudja verni azzal a kombinatív gyors játékával ami egyre jobban megy neki.
    ez a fradi viszont nem fogja megverni az újpestet. amig ezek a srácok nem nyomtak le itt 2-3 szezont, nem tudják mi az a Fradi, a lilák fiataljai pedig ugy lettek nevelve hogy tisztában vannak vele.

    nem mondom hogy ezek a focisták szivtelen zsoldosok lennének, mert nem azok. tudnak játszani, szépen játszanak, de még nem a család tagjai.
    és most méginkább rajtunk múlik, hogy azokká válnak e valaha is.
  • Láma!
    #16778
    a metroban volt szerencsém egy fradi szurkolo fiatal játékvezetővel jönni, nem volt a meccsen mert neki is meccse volt épp. csak 5-0 után látta a meccs végét. elmondtam hogy mi volt addig. azt mondta füst miatt nem fujhatja le a bíró, szabály zerint talán 30 percig kell várni és ha elmulnak a külsö körülmények, mehet tovább, ezért is foyltatták keritésbotás után. és rákérdeztem hogy akkor diósgyör ellen miért kellett lefujni? ott nem ment be senki, itt még azis megvolt...

    a válasz:"fogalmam sincs... én sem értem... de azóta változtak a szabályok..."
  • Láma!
    #16777
    ugyanezt mondtam a meccs után kollégának is...:)
  • sb1
    #16776
    Undorító, féreg dolog volt, amit velünk, szurkolókkal műveltek....hol a faszomba élünk?? a Balkánba?? vízzel locsolnak az állatok még az első félidő vége előtt?? még jó, hogy az emberben elszakad a szar...nem elég látnom a csapatom szenvedését, a bíró undorító játékvezetését, a biztonsági ork gúnyolódását, de még minket kezdenek el vízzel locsolni??
    Aki kinn volt tudja miről beszélek...a kibaszott hazug médiában megint mit olvasok??
    60' Közben a ferencvárosi szektorban kisebb tumultus alakult ki, de a rendezők lecsillapították a kedélyeket egy kis vízzel.-NSO
    60. perc?? Érdekes, addig már bőrig áztam, és nem az esőtől...mondjuk csoda, hogy le merték egyáltalán írni...

    Viszont egy dolgon nem változtat semmi..sem a balhé, sem a bíró, sem a rendezők...a gól után teljesen eltörtünk, a kiállítás csak az i-re volt a pont..persze a 6-0 teljesen baromság, de hogy ennyire nem volt tartásunk, azt nagyon szégyellem...este még a székháznál Prukner magyarázott, hogy nem játszhatunk sehol megalkuvó bunker focit azért erőltette a támadó játékot...de akkor könyörgöm,,,ha már annyira támadás..legalább gólt láttunk volna..de ez így.. teljes káosz volt...ezt csak egy tavaszi lila kiütéssel lehet rendbe hozni, de félek, az el fog maradni...na mindenesetre természetesen HAJRÁ FRADIKA :)
  • mukika
    #16775
    ja és az újpestiek miatt áll a játék, de azért hozzánk jönnek be a biztonságiak a 2. félidő elején... áááááááááá.
  • mukika
    #16774
    amúgy elég röhejes, hogy nálunk a diósgyőr ellen sokkal kevesebb kellett mint tegnap a lilák részéről és le lett fújva a meccs. égtek a székek tegnap is. állt a játék 2x is... majd a buzi kovács lenyilatkozik ilyet, hogy "a szurkolók nincsenek tisztában a szabályokkal ezért ismertettem velük".

    természetesen a média pedig megint tőlünk hangos. ment a balhé, és hogy miattunk állt a játék. szánalom.

    kiállítás is röhej. csapatunk legjobbját így elintézni, míg a túloldalon böőr meg a többi szarházi csinálhat bármit. de a 6-0 akkor is 6-0. nem lehet a -1 emberre fogni. a játékosaink meg mosolyognak 6-0nál... báh.

    azon kevesek közé tartozom, aki még mindig nem váltotta ki a kártyát. nem is fogom ezután se. sajnos tegnap nem tudtam a helyszínen lenni, de áldom az eget.
  • Solt
    #16773
    Te meg többet nem mehetsz ute-Fradira! :D Balszerencsét hoztál... :)
  • Solt
    #16772
    Mi az a rofl te degenerált? Tűnj innen de gyorsan!
  • Fabio Capello
    #16771
    Érdekes egy dolog volt ez... Köszi bíró bá, ja meg MLSZ, megint szépen el lett rendezve a meccs... -.-"
  • Láma!
    #16770
    valaki tiltsa ki innen.
  • Hugh Hefner
    #16769
    miért, kit majmoljak? hípóst? ftct? rofl
  • Solt
    #16768
    A félbeszakítás egyformán érinti mind a 22 játékost... agyilag is! Ez nem lehet kifogás!

    Ismétlem, szerintem sincs ekkora különbség a két csapat közt, de arra fogni a vereséget, hogy agyilag fárasztó volt nekünk a félbeszakítás... ez nonszensz!

    A bíró rosszul döntött, emberhátrányban ki is lehet kapni, de hat gól, azért az durva... lesz mit csinálnia a Pruknernek, mert ez főleg fejben lett elcseszve!
  • IXEMGabeo
    #16767
    azért azt ne mond nekem, hogy nem fárasztó állandóan ez a meccs félbeszakítás...nem fizikailag fárasztó, hanem agyilag...Újpestnek meg eleve előnye is volt ebből. sajnos a bíró eldöntötte a meccset az elején. Figyelj nem vagyok fradista, de az eredmény akkor sem tükrözi a két csapat közötti különbséget...lemerném fogadni az Újpest ki fog kapni majd a Pakstól
  • Solt
    #16766
    Ne csináld ezt velem, kicsit feszült vagyok ehhez most! Te a görög tüzekről beszéltél, ami bármire jó, csak kifogásnak nem!

    A 6:0 persze, hogy nem reális, és a kiállítás sem volt jogos! Magyarázat? Az a Prukner dolga...
  • IXEMGabeo
    #16765
    6-0 akkor se reális , keress rá ésszerű magyarázatot...totál más lett volna, ha nem állítják ki Heinzet...
  • Solt
    #16764
    Az ország szégyene inkább az, aki a saját anyanyelvét egy hozzászóláson belül ennyiszer megalázza!

    Lol? Szállj magadba te szerencsétlen evolúciós zsákutca, és válasz magadnak valami divatos nagy csapatot akiket lehet majmolni... a külföldi fórumokon még a "lol" sem égő!
  • Solt
    #16763
    Na neeee... elmegy a kedve? Egy újpest ellen? Ha lila dinoszauruszok potyognak az égből, ráadásul csak a Fradi játékosok fejére, akkor sem mehet el a kedvük a kurva újpest elleni rangadón semmitől... ezek után max az élettől! Attól nekem is elment egy kis időre...

    A pályán azonosak a körülmények mind a 22 játékos számára! A 22 játékos fele jól alkalmazkodott...
  • Kaplan
    #16762
    Oda-oda néztem a meccsre, gyakorlatilag porig aláztak minket. A szurkolók reakciója valamely szempontból érthető de egyben mélységesen elítélem ezt a magatartás, várható volt de... erre nincs mentség. Ezt a 6-0-t nagyon-nagyon sokáig emlegetni fogják az újpestiek. Csúfos lett na..
  • Zenszkij
    #16761
    Hugh Hefnerről nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül...Viszlát!
  • IXEMGabeo
    #16760
    számtalanszot megszakították a meccset...gondolj bele már, nekem totál elmenne a kedvem az egésztől...ahogy Puhl mondta a tűzijáték elvileg aug 20-án volt
  • Hugh Hefner
    #16759
    lol, nem mintha eddig is bárkiben felmerült volna, hogy aki magyar focit néz, az több mint egy lapostetü, de aki ezek után még tényleg gondol egyáltalán arra, hogy magyarországon van foci, pláne ezután a kopasz tahó banda ftc után, azt a kis kopasz fején kéne tarkónlőni. az ország szégyenei : \
  • Láma!
    #16758
    nemrég értem haza...

    hihetetlen sokk...

    de gyorsan el kell ezt felejteni, menni kell tovább, és tavasszal visszavágunk a mocskoknak.
  • Zenszkij
    #16757
    büdös volt :D