23418
  • Solt
    #16756
    Hogy érted, hogy a görögtűz elvette a játékosok kedvét?
  • IXEMGabeo
    #16755
    nem az a gond, az elején Bőőrt kellett volna kiállítani, de Heinz kiállítása már már komikum volt, ráadásul a sok görögtűz elvette a játékosok kedvét nagyben meghatározta a mérkőzés menetét szóval én nem csodálom, hogy kikapott a Fradi 6-0 ra...rátett egy lapáttal az Újpest 125 éves évfordulója
  • Zenszkij
    #16754
    csak 7 gólt nézett be :D
  • IXEMGabeo
    #16753
    reálisan sztem a Győr, Vidi és a Debrecen lehet a bajnok

    amúgy Paul a polip a Fradi győzelmét jósolta
  • bakkerman
    #16752
    nem hiszem,hogy ebből a hármasból akár egy is a dobogón végez
  • IXEMGabeo
    #16751
    UTE úgysem lesz bajnok,

    Fradinak vagy a Honvédnak kell megnyerni!!!!
  • bakkerman
    #16750
    6 gomba
  • IXEMGabeo
    #16749
    sejtettem h gáz lesz, bíró nagyon hülye volt, Bőőrt ki kellett volna állítani, Heinznek max sárga járt volna...Újpestiek meg görögtűzeznek szval...
  • bakkerman
    #16748
    nah,nincs szerencsétek,marad a 2-0,gyorsan csináljatok valami balhét,hátha újrajátszás lesz,mert így eddig bukó
  • karajjj
    #16747
    az origonak megígérte a vb után, hogy jön :D
  • banok
    #16746
    Jimmy Jump. :)
  • bakkerman
    #16745
    mákotok van,ha újrajátszás lesz 0-0-ról
  • gercse
    #16744
    Elmehet a bíró a tudja hova...
    ez sárga lehetett max, mivel veszélyes volt, de hozzá sem ért Heinz..., nem beszélve arról, hogy előtte meg őt akasztották szinte, csak nem esett el...
  • banok
    #16743
    szarul álunk...
  • IXEMGabeo
    #16742
    nagy lesz, de remélem rendbontás nem lesz
  • karajjj
    #16741
    nb1.hu Aránylag simán ment a dolog: csak egy szurkolót vitt el a mentő.
  • karajjj
    #16740
    na ilyenkor sajnálom, hogy nem Pesten lakok...
  • sb1
    #16739
    "Egész héten jól fogytak a ma délutáni Újpest–Ferencváros mérkőzésre szóló jegyek, több mint nyolcezer belépő talált már gazdára."-NSO
  • sb1
    #16738
    Én 2-re megyek ki a pályához kocsival, onnan meg majd metró! :) Naaaagyon várom már :)
  • barnuska665
    #16737
    muhaha
  • Láma!
    #16736
    remek, akkor mégiscsak jo hogy nem buszozok. városkapunál csatlakozunk a táborhoz, és onnan együtt megyünk velük.

    jön még valaki?
  • sb1
    #16735
    Közlekedési info: "A ma 17.30 órakor kezdődő Újpest–Ferencváros mérkőzés zavartalan lebonyolítása érdekében a rendőrség szombaton 14.30 órától 16 óráig lezárja a Váci utat Újpest Városkapu és a Megyeri út között, majd ugyanígy tesz 19 és 21 óra között.
    Déltől 22 óráig teljes útzárat vezetnek be a Megyeri úton a Váci út és a Pintér József utca között, valamint a Kisfaludy utca, az Irányi Dániel utca, a Labdarúgó köz, a Labdarúgó utca, a Sörétgyár utca és a Mildenberger utca stadionhoz közel eső szakaszain."-NSO
  • Grenzjager
    #16734
    és ...
    áááá ez LOL ás má ván á

    majd kitörlöm a sört a szememből :)))
  • Grenzjager
    #16733
    Na igen és nagyon zsííír a hattér !!!


    Ás MA VAN A NAGY NAP!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ÁLÉÁlÉÁLÉÁLÉÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóóóóóóó
    .............. ........ :D:D:D
  • Grenzjager
    #16732
    "Szombaton 14.20-kor indul a Népligetből az a különmetró, amely a Ferencváros szurkolóit szállítja Újpest Városkapuig.

    Onnan a megszokott módon, rendőri kísérettel jutnak el a Szusza Ferenc Stadionig a zöld-fehér drukkerek.

    A mérkőzés után szintén rendőri kísérettel mennek a Fradi-szimpatizánsok a metróig, ahonnan külön szerelvény szállítja őket vissza a Népligetbe. "
  • Láma!
    #16731
    te voltál?

    hogy volt képed????:DDD
  • gabber_saviola
    #16730
    nincs mit, de én nem hg vagyok :Ddd
  • Csesza
    #16729
    sajna nem nekem köszönhető, de nincsmit :)
  • Láma!
    #16728
    köszi! igyekszünk:D
  • Láma!
    #16727
    házigazdánknak köszi a gyors reagálást:)
  • Láma!
    #16726
    végül mégsem ugy megyek, hanem joval többet gyalogolunk... neccesebbnek érzem... de megoldjuk:)

    köszi szépen, énis remélem hogy gyözelmmel esem át a tüzkeresztségen:)
  • gercse
    #16725
    Jó ez a megújulás. Király háttér, linkek a banner alatt :)
  • sb1
    #16724
    Fasza a háttér
  • gabber_saviola
    #16723
    Vigyázatok magatokra Zsoltikával együtt! Remélem jól fogtok szórakozni és egyben fogtok hazatérni.
  • Solt
    #16722
    Remélem győzelem kíséri a "szüzességed" elvesztését! :D Hajrá Fradi! ;)
  • Láma!
    #16721
    :DD

    megtaláltam az ideális megoldást. ujpalotáról megyek mindenképp.
    96-os busz ház elött indul kb, és a vengédszektor bejáratánál rak le pontosan. 30 perc utazás. odafele ideális, meccs után viszont lehet hogy inkább a táborral megyek népligetbe, nem szivesen utaznám át ujpestet akkor...:)
  • Solt
    #16720
    Igen, de Grenzjager már leírt minden lényegest... ;)

    Mi anno kocsival ( szakadt wartburg ) mentünk, a külső váci út közelében leraktuk, és onnan mentünk a stadionhoz gyalog... volt 1-2 zűrös szitu, de a fogaink mindig megmaradtak! :D
  • Láma!
    #16719
    akoholt nem iszok, szal ilyen probléma nem lesz:D

    a gond hogy valszeg ujpalotárol megyek... és kényelmesebb lenne 196-ossal ujpest-ig menni 20 perc alatt, mint a népligetbe, vissza ujpestre, aztán a népligetbe és vissza ujpalotára....

    de megoldom.

    másfelől fél 3-tól 4-ig lesz az első komoly útlezárás. szóval gondolom ez azt jelenti hogy a tábor 4kor már a stadionban lesz, utána nyitják meg megint az utakat. igy számolva legkésöbb 3kor indulnia kell a metronak.
  • Grenzjager
    #16718
    a másik, gondolj ilyen meccs alkalmával, a meccs utáni időszakra! Ezt sajna tapasztalatból mondom, utoljára egy Vasas-Fradi után találkoztam véletlenszerűen lilákkal, a nyugatiban futottunk össze, s mivel illuminált állapotban danolásztunk, nem volt nehéz kiszúrni minket, s levenni hogy nem egy póker partiról jöttünk...

    Szal a "túlzott alkoholfogyasztást" is a meccs után legyen, inkább ismerős környezetben.
  • Grenzjager
    #16717
    Na igen ezt a kékek tudják, mer ők mindig mindent tudnak, Csányi meg Pintér amúgy is elég jóban vannak :) de félretéve szerelmük, meccs előtt kb 2 órával indulhat a különmetró. Tehát ha bizti kedvéért a 15h-át +/- fél órával lődd be mint startidőt nem maradsz le semmiről, de a kékek agyműködése olyan mint egy hülye X a képletben, ami állandóan változik.