23418
  • Grenzjager
    #16956
    ...


    még a no comment is no comment...

    vigasz hogy aki eddig megvert minket, azt csak utánunk foglalhat el helyet a tabellán...

    Kabát meg egy.... de mit is vártam tőle...
  • banok
    #16955
    Debrecen-Ferencváros 2-1 összefoglaló
  • Mor3llo
    #16954
    Ilyen nincs:(
  • barnuska665
    #16953
    muhaha
  • chrissparduc
    #16952
    ÁÁÁÁ nem hiszem el! :( Egy nyavajás taktikai faultot nem tudunk csinálni? :(
  • bubu13
    #16951
    2:1
  • sb1
    #16950
    Góóóóóóóóóól! 1-1 Hajrá Fradi!! :)
  • Mor3llo
    #16949
    Teljesen jogos kiállítás! Már a 2. könyöklése volt ennek a mocsok Kabátnak! Ilyenekért Dragóner már 10 meccses eltiltás kapott volna....
    GYERÜNK SRÁCOK!!!!!!!!
  • JimKirk
    #16948
    Na en megraktam az unibeten a holnapi meccset egy vendeg gyozelemre.
  • banok
    #16947
    én a hattrick-al tudok így lenni. :)

    ON: holnap remélem elkapjuk a Debrecent.
  • Solt
    #16946
    Ó, én nem is a ma estére gondoltam! :D Hanem arra, hogy mennyire el tudta anno cseszni napokra a kedvem, ha kikaptunk... :S

    ( Mondjuk ez az FM / CM-re is igaz volt egy időben... ha ment, akkor jó kedvem volt, ha szívatott, akkor nem lehetett hozzám szólni! :D
  • Grenzjager
    #16945
    ...itt egy régi történetről szólhat a vicc, vagyis korábbi vereségről szól, egy napló nem előrelátó:))))

    ...ha psv-és beszédhibás németek megtudták verni a Debrecent, akkor már nehogy mi ne tudjuk:)))
  • Solt
    #16944
    Az a vicc, hogy ez nem vicc! :D
  • Grenzjager
    #16943
  • isi
    #16942
    most küldték mailen :)
    A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL
    Szombat este

    A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plazakávézójában. Mivel én egész nap shoppingholtam a barátnőkkel,
    gondoltam,hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végül is nem mondott semmit.
    Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült. Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez
    sem segített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös.
    Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.
    Otthon is éreztem, hogy egész idő alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni. Csak kornyadozott a TV előtt, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze...
    Végül is felmentem lefeküdni. Kis idő múlva követett.
    Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a simogatásokra,szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álomba sírtam magam.

    A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL
    Szombat este
    A Fradi kikapott. De este egy jót kúrtunk...
  • barnuska665
    #16941
    (mooning)
  • Láma!
    #16940
    látom nagyon ráérsz...:D
  • Solt
    #16939
  • gabber_saviola
    #16938
    32 perc 28 másodperc óta :D
    örülök, hogy tetszik.
  • Solt
    #16937
    Mióta zöld a topik címe? Kurva jó!!! :)
  • Grenzjager
    #16936
    A 11es szitut a meccsen nem is láttam, felvételről sem lettem okosabb, végül is most ne anyázzuk a bírót :P
    A második félidő meg fő kérdése meg az volt hova menjünk sörözni a meccs után amivel harmadikok vagyunk az NBIben:))
  • Láma!
    #16935
    hát igen... loki ellen nagyon meg kell szervezni a középpályás védekezést, és nélküle sokkal nehezebb lesz.
  • Solt
    #16934
    Nem igazán láttam még meccset idén végig, és egy kicsit meglepett amit művelt... buta egy sárga volt a második... főleg a Debrecen meccs előtt..
  • Láma!
    #16933
    :D

    hát mult szezonban elég sokszor kiszorták, én azon csodálkoztam hogy eddig tölünk nem, de alapvetöen nem alattomos, csak kemény. oláh gyerek sokkal g.cibb volt végig...
  • banok
    #16932
    Ferencváros-Kaposvár 1-0
  • Solt
    #16931
    Ez a Maróti gyerek mindig ilyen alattomos?
  • gabber_saviola
    #16930
    Látod milyen egyszerű, fb-n csak bejelölöd, hogy "Nem lesz ott". :D
  • Takezó
    #16929
    na, tessék:D
  • gabber_saviola
    #16928
    Egyezünk meg abban, hogy nekem is nagy szerepem van abban, hogy te is kijársz. :)
  • Láma!
    #16927
    hát ennyi... vannak sajnos ilyenek, megjegyzem ha nem karollak fel, te is ilyen lettél volna:D

    egy kis divatfotel:DD
  • gabber_saviola
    #16926
    Igazad van Horisz. Azért sajnálom, hogy így elfordult a csapattól.
  • Láma!
    #16925
    úgysem fog jönni, hagyd...
  • gabber_saviola
    #16924
    :D

    Taki b+, ne kelljen már könyörögni. :)
  • Takezó
    #16923
    FB-n beszéljünk róla:D
  • gabber_saviola
    #16922
    Szombaton megint hazai, és most jössz?
  • Nightwish006
    #16921
    Khmm szerintem meg az legyen a bajnok, aki a legjobb teljesítményt nyujtja a bajnokságban, ne az akiknek a a szurkolói neked a szimpatikusak;>
  • banok
    #16920
    szerintem meg az legyen a bajnok aki a nemzetközi kupában le tud tenni valamit az asztalra.
  • Grenzjager
    #16919
    betettem az ultra topikba amit a Liverpool ellen műveltek, Szotyi 4Ever, amúgy vannak az ultrák között jó csókák, csak kevesek.

    De tény kiegyensúlyozott a bajnokság, mind a bajnok, mind a kiesők tekintetében, szóval a dobogó is összejöhet nagyon simán, és szenvedve is, csak szokjon összébb a keretünk és faják leszünk :P
  • JimKirk
    #16918
    A DVSC semmikeppen se legyen bajnok.. A konyokomon jon ki a sok nagykepu szurkolojuk, aztan egy EL csoport meccsre 6500-an mennek ki, nb1-ben idegenbe ha nincs ingyen busz, akkor max 20 lofralnak a vendegben. Szegyen az egesz bagazs...
    Szerintem Viktornak(most eppen) csak egy csapata van, a Videoton!
  • isi
    #16917
    Barnuska újra köztünk :))))))