23418
  • barnuska665
    #16916
    na
  • barnuska665
    #16915
    jóestét
  • isi
    #16914
    még a végén rátudtok hajtani a bajnoki címre.. nem gondoltam volna, de inkább a fradi képviselje az országot mint a "vitya" csapatai közül valamelyik :) Gondolom ha így lenne az angol sem lenne skót belenyúlni a zsebébe!
  • karajjj
    #16913
    katt
  • Solt
    #16912
    Köszi... már azt hittem nyílt törése van... :S

    #16913: Én vagyok a f@sz, miért az NSO-val kínzom magam... :S
  • karajjj
    #16911
    asszem ütközött a levegőben, aztán felrepedt a lába
  • Mor3llo
    #16910
    ENNYI:)))))))))))))))
    2-0!!!
  • Solt
    #16909
    Mi van a Rósával? NSO azt írja: "Rósa fogja a fejét, miközben leviszik, szétnyílt a lába."

    Mi az, hogy szétnyílt a lába? Nyílt törése van, vagy felszakadt rajta a bőr, vagy mi a szar? Döbbenet, hogy újságírók ennyire hülyén fogalmazzanak...
  • sb1
    #16908
    Esti meccsre lesz valami steam?
  • Láma!
    #16907
    takarodsz:DD
  • gabber_saviola
    #16906


  • Láma!
    #16905
    :DDDDDDDDDD

    au UG az O-ban van?:o
  • gabber_saviola
    #16904
    "...de a legközelebbi hazaira már tuti megyek..."

    Okés Taki, akkor az ma van hétkor :D
    O-ba vegyed a jegyet, mert nekünk oda szól a bérlet.
  • karajjj
    #16903
    Az ujpestfc.hu beszámolója szerint előfordulhat, hogy tovább folytatódik az Újpest-Fradi derbi ügye. A lilák honlapja azt írja, a Ferencváros vezetése jelezte, fontolgatja az óvás elutasításának megfellebbezését. A zöld-fehérek szerint bírói műhiba történt, beadványukat az MLSZ viszont elutasította.
  • Láma!
    #16902
    most mééééé tagadod???

    szégyenled netán? na széép... ha ezt a klubban elmesélem...

    :D
  • Láma!
    #16901
    dede, ezt mondom énis, igy kéne mindig, akkor kevesebb lenne a gond.
  • gabber_saviola
    #16900
    Nem, nem vagyok Új Generációs.
  • isi
    #16899
    UG-s vagy?
  • gabber_saviola
    #16898
    Elég volt a tavalyi "találkozásom" az angol brigáddal. :D

    Most komolyan, szerinted ez a szabályokkal lebeszélt összecsapás nem korrektebb, mint a stadion melletti kis utcákban való kergetőzés?
  • Grenzjager
    #16897
    röhej, elindult a kampány :))) Tarlós 40 év után rájött hogy ő egy nagy nagy Fradista

    Isten ÓVJ minket a Tarlós-féle "magyar" befektetőktől, inkább építsétek Hurkalandbe az új stadiont....
  • Láma!
    #16896
    te mikor mész velük?:D
  • JimKirk
    #16895
    Ennyi!

  • gabber_saviola
    #16894
    Úriemberek. Előre lebeszélve, azonos fővel, szabályokkal.
  • isi
    #16893
    ez sokkal inkább a társaid iránti ki állásodról szól, de persze benne van az, hogy megmutassa az adott fél hogy ők a faszább srácok.. és ezzel nincs semmi gond ez így a legjobb itt nincs kerítés rendőr stb. Stadionban értelmetlen úgyse lehet mit összehozni!

    És ezt úgy is tekintheted mint 1 sportot, mindkét fél tudja, hogy pofonokat vállal be, így vezetik le a feszültséget és kapják az adrenalint, míg mások drogoznak, vagdossák magukat.. szóval inkább az első verzió mint az utóbbi kettő!

  • Mor3llo
    #16892
    Akkor gondolom az összes küzdősportot elítéled. Mert minek? Fölösleges, nem?
  • Keroz1n
    #16891
    Harcosok klubja?!:DDD Bocs,de én azt hittem h ez arról szól - mert általában arról szól- hogy ha vesztünk akkor azért verekedünk,ha nyerünk akkor meg azért xD De ha ez tényleg 10-10 olyan ember aki csak azé megy oda hogy verekedjen ..hát akkor a ,,szánalmas" szót kicserélem inkább viccesre.
  • Grenzjager
    #16890
    foci????? :)))))

    ha két akármilyen brigád akik szeretnek verekedni - s csak olyanokkal akik így gondolkodnak az miért baj? (cirka mint a harcosok klubja, ennyi) - s összeverekednek előre fixált időben, helyszínen, létszámmal, semmimás embert ezzel nem zavarva és riadalmat vagy félelmet keltve, akkor mi a bajod??

    hol látsz focit itt a klippben???? :)

    s szerintem is zárjuk le itt, erre van egy sg ultra,hool topik, ennyi.

    s van már ennél hosszabb verzió is a másik szemszögéből.
  • Solt
    #16889
    No ezért mondtam, hogy nem idevaló az a videó! Csodálkozom, hogy csak most találták meg az "okosok".
  • Láma!
    #16888
    én semmit sem szeretnék bizonyitani, mert nem voltam ott, és soha nem is leszek.

    viszont ha nekik ez kell, akkor nem érdekel mit csinálnak amíg nekem, neked, a klubnak, akárki másnak rajtuk kivül nem származik ebből problémája.

    és ha csinálják, csinálják így.

    köszönöm a csodálatod:)
  • Keroz1n
    #16887
    A válaszom.: egyik sem.Fölösleges.Mit akarsz bizonyítani?Jobbak vagytok, erősebbek vagytok?Mindkettő egy szar magyar csapat amit nem is lehet focinak nevezni,és csodálom azt az embert aki képes végig ülni egy ilyen meccset.
  • Láma!
    #16886
    bőven elötte volt nem utána:)

    lebeszélt bunyo volt, egyenlő létszámban, hasonló életkorban.

    és akkor megkérdezném takit és téged is, mi a jobb, ha itt egymás közt levezetik egy elhagyott helyen korrekt módon (semmi kés, eszköz, semmi), vagy balhéznak a stadionban, elötte-utána a rendőrökkel, és a média megint azzal lenne hangos hogy a fradisták sejjehajj....?
  • Takezó
    #16885
    szánalom...
  • Keroz1n
    #16884
    Szánalmas verekedni meccs után^^
  • Láma!
    #16883
    neked mi a bajod?:D
  • Grenzjager
    #16882
    ebben egyet értünk,
    szerintem az NS egy szar bulvár, már nem azaz NS ami volt pl 10 éve, de ez van, s az NS ahogy olvasom ugyanúgy ernya a sok más csapattal is, mert egy gedmó bulvár, s almafától ne várjunk körtét. De mint fradista olvasom a sportot, s szerintem sokan mások is akik fradisták, tehát velünk szúrnak ki, ok nekem itt a net orrbaszájba, de sokaknak nincs pl, mert mondjuk olyan a melójuk stb.

    Azt hozzátenném, hogy normális a vetőségünk VÉGRE, s ezeket a lépéseket (MLSZ óvás, NS bojkott) tudatosan teszik, noha tudják hogy nem lesz azonnal eredmény, v. esetleges felesleges körök (pl óvás), de ezek legalább arra utaló magatartások, hogy nem lehet seprűvel lenyomni mindent a torkunkon mint eddig, mint azt tette eddig az MLSZ és az NS.
  • Keroz1n
    #16881
  • Láma!
    #16880
    nézd, akárhogy is nézzük ha a fradival történik valami, garantált a cimlap, és ezzel a nagyobb példányszám. mondhatnám úgy is hogy a fradiból élnek nagyon sokszor. viszont amit ezzel együtt megengednek maguknak az felháborító.

    2 vesztes meccs után "Szégyenváros" szalagcím? hogy merészelik?
    európa pofozógépe lokika hetek óta szopik mint a kismalac ahova csak beteszi a lábát,és egy rossz szó nincs rá...

    solymosi ujpesti tevékenysége 8-as NS osztályzat... és még sorolhatnám...

    viszont megint csak nem megbüntetni akarják ezzel az NS-t szerintem, csak jelezni hogy elég volt...
  • Solt
    #16879
    Az nem óvoda amit az ns művel? A bojkott meg nem büntetés, hanem figyelem felhívás!
  • banok
    #16878
    Az NS bojkott meg úgy óvoda ahogy van. Azt hiszi a vezeőség, hogy ezzel az NS meg van büntetve?
  • Láma!
    #16877
    mivel jogtalan volt a kiállítás, így csak 1 meccset kapott, amit a siofok ellen le is töltött. sajnos derékproblémái vannak, amiatt nem edzett, igy nem is vállalta a játékot a vasas ellen.