23418
  • Mor3llo
    #16996
    Nevetséges...egy kapus baki, meg egy értelmetlen tizenegyes...
  • karajjj
    #16995
    jaja, akciózik
  • gercse
    #16994
    Biztos barnuska írogat, és jelzi azt is, csak nem jelenik meg, hála az égnek
  • JimKirk
    #16993
    Torolve lett 3 hozzaszolas? Csak kerdem, mert a foladalon azt jelezte, hogy van 3 uj.
  • barnuska665
    #16992
    szoptatok
  • barnuska665
    #16991
    szotatok
  • barnuska665
    #16990
    jhl
  • barnuska665
    #16989
    muhaha
  • banok
    #16988
  • Solt
    #16987
    :D
  • Láma!
    #16986
    ha gond lesz belöle, majd megoldja, ezért moderátor:)

    dolgozzon is meg érte:D
  • Solt
    #16985
    Volt egy rész, ahol 3-4 emberke betámadja a földön fekvőt... az nem tetszett, de egyébként korrekt bunyó!

    ( de szerintem ezt továbbra is a hool topikba kéne! ;) )
  • gabber_saviola
    #16984
    Debrecen (white) - Ferencváros (black) 9 vs 9




    ha nincs videó, link itt: http://videa.hu/videok/sport/eastern-greens-vs-debrecen-box-budapest-dvsc-Bh9yaeptnpK5ALXz?play=1
  • sb1
    #16983
    A hátralévő 5 őszi fordulóban egy 12-13 pont jó lenne nagyon, és akkor nyugodtan lehetne várni a tavaszt :)
  • gabber_saviola
    #16982
    A Te általad hozott kolléga teljesen más "kaliber volt", még véletlenül se hasonlítsunk. :D
  • Láma!
    #16981
    ne bántsd az "elsőmeccsezőket", aki velem jött, ö is az elsőn volt, igaz értelmileg nincsenek egy szinvonalon a mögöttünk álloval... :D
  • gabber_saviola
    #16980
    Fiatal srác kijött élete első Fradi meccsére, letolt egy sört és azt hitte poénos.
  • Láma!
    #16979
    Akárhányszor Maróti felé ment a labda: "Jajj csak Marótinak ne, úgyis elbassza, jajj de utálom azt a szutykot..."
    Második félidö közepétől kezdve MINDEN támadás kezdetén: "Add a szélre, add már a szélra ott a Miljkovic!!!" (sokszor Miljkovicnál volt már ekkor a labda, neki kiabált...)
    Heinz felé megy a labda:"Ezaz, add a Heinznek, gyerünk Heinz csel, beadás valamit máááár!!" nem telik el 5 perc, Heinz épp 3 védő közt tartja a labdát: "Heinz bazmeg, ezis csak csetlik botlik azt se tudja hol van..."
    jah, és minden és mindenki szutyok volt:D
    emelett nem irnám le a nyomdafestéket nem tűrő, és ahogy kolléga mondta 4 osztály elvégzését feltételező (amiből 3 első, egy második) kijelentéseit...

    hihetetlen volt a csóka komolyan:D
  • Grenzjager
    #16978
    Ti most eszméletlen poénoktól, vagy igen magasan kvalifikált labdarúgói értekezlettől fosztjátok meg az embereket? :D:D:D:)
  • gabber_saviola
    #16977
    remélem azt a srácot többet nem látjuk :)
  • JimKirk
    #16976
    Idezhetnel par dolgot tole!:)
  • Láma!
    #16975
    én kint voltam, ott is az volt...

    egyetlen pozitívum, hogy tudtunk röhögni a fölöttünk álló "nagyonértekafocihoz" srácon:D
  • Solt
    #16974
    Én tv-n néztem, borzalmas volt...
  • Grenzjager
    #16973
    volt vki kint ma? Tényleg kínszenvedés volt??
  • Láma!
    #16972
    attól függetlenül hogy ez a blikk-ben jelent meg...

    "A csapat az angol befektetők érkezése óta nem erősödött..."

    meg a jó édes anyját tarlós úr:)
    akkor hol volt amikor csőd szélén álltunk,és az angol megmentett minket a megye 2-től?
    akkor hol volt amikor kizártak minket?
    akkor hol volt amikor végre visszakerültünk?

    csak most kellünk, amikor 0 ft-ból előrébb állunk a tabellán mint a kirakatcsapat lokika?

    hát kösz, inkább nem.
  • Solt
    #16971
    Alaposan elintéztek minket...
  • karajjj
    #16970
    1-2 ember anyagi helyzetét oldotta meg, nem a klubét
  • Solt
    #16969
    Hogy bíztunk bennük, hogy majd az Angolok... ki gondolta volna, hogy egy BL indulás után ez vár ránk? Hány befektető volt azóta? A fülemben van, hogy a bejutás 10évre megoldja a klub anyagi helyzetét... hát megoldotta... csak nem úgy, ahogy mi vártuk...
  • Grenzjager
    #16968
    McCabe eladná a Fradit, de nincs kinek
    Kevin McCabe, az FTC Labdarúgó Zrt. angol tulajdonosa Budapest főpolgármesterével is tárgyalt annak érdekében, hogy hazai befektetőt találjanak a klubnak.
    Kevin McCabe majd' három éve több mint hatmilliárd forintért vette meg a csapatot és vele együtt az Üllői úti nyolchektáros komplexumot. A befektető azóta sem talált olyan hazai vállalkozókat, akik beszálltak volna a Fradi finanszírozásába. Most már akár a teljes tulajdonrészét is eladná, de az ötven százalékos érdekeltségének eladása is érdekli,
    McCabe állítólag csalódott a magyar körülményekben, és Tarlós Istvántól kért segítséget befektetők felkutatásában. A főpolgármester segítene, mert ő is szívesebben látná magyar kézben a Fradit, véleménye szerint az angolok eddig semmit sem javítottak a klub helyzetén
    - Tulajdonosjelöltek felkutatásával segíteni akarjuk, hogy újra magyar kézbe kerüljön a Ferencváros. A csapat az angol befektetők érkezése óta nem erősödött, és a stadion helyzete sem rendeződött - fogalmazott Tarlós.an

    Van valakinek 6 MD HUF-ja ??? :))
  • Láma!
    #16967
    én elhiszem ugyanis a tv-ben is látszott hogy a szurkolok körbeállnak egy srácot, és elég rendesen osztják, persze szoban, miután a biztonságiak kicsit hátrébb vonultak.
  • karajjj
    #16966
    félreértés ne essék: ne tudom, hogy mennyi igaz belőle, csak érdekel, hogy ti mit tudtok
  • karajjj
    #16965
    kólás oldalról:

    Elmesélek valamit! Azt lehetett látni a tv-ben,hogy a Fradisták verekednek a biztonságiakkal. Nos amikor a szektorunkból berepült az a fáklya a pályára akkor a többi Fradista nekiugrott a dobáló srácnak és a biztonságiak megakadályozták, hogy halálra verjék. Nálunk elindult a belső takarítás, aki nem úgy szurkol ahogy kell az megkapja a magáét.
  • Solt
    #16964
    Úgy legyen! :)
  • Láma!
    #16963
    az nem vitás hogy egyik védőnk sem Tuto szint, ebben egyetértünk:)

    Igen, azt nem is állítottam hogy vezér, de fiatal is még ahhoz, és nincs annyi ideje itt, hogy vezérré válhasson szerintem. Idővel azonban lehet méltó utódja az általad említetteknek, márha meg tudjuk tartani:)
  • Solt
    #16962
    A hajtás alap, ezzel nincs is gond. A tudást már keveslem nála is... belülre "két Tutorics" kéne.

    Andrezinho valóban kreatív, de nem vezér... nem tudja ( még ) mozgatni a csapatot úgy, ahogy kéne. ( Lisztes, Lipcsei, akár Nyilas Elek )
  • Láma!
    #16961
    Rodenbücherrel semmi gond nincs hátul, tegnap ö hajtott hátul a leginkább.

    Andrezinhonál nem hiszem hogy létezik kreativabb és technikásabb játékos ma Magyarországon.

    Védekező, ütköző valóban hiányposzt, hiányzott a béla...
  • Solt
    #16960
    Nagyon hézagos a keret... a két ék még hagyján, ha kapnának elég labdát, eredményesek lehetnének.

    Védekező, ütköző középpályásunk 1db van, az is olyan, amilyen. Értékelhető szélsőnk, aki gyors és jól ad be, nincs. Kreatív játékosunk nincs. Rósa nem rossz, de még NB1-s szinten is max csere, ha olyan csapatról beszélünk, aki az élbolyban akar végezni.

    A védelmünk... Csizmadia még hagyján, Tutoric jó, és ezzel ennyi. Ha bármit is akarunk, legalább 5 Csizmadia szintű védőre lenne szükség.

    Szóval azt kell mondjam, a jelenlegi szereplésünk csodaszámba megy... viszont félek tőle, hogy hosszútávon ez így kevés lesz. Minimum 3 meghatározó játékost kéne igazolni a középpályára és a védelembe, hogy legyen valami keresni valónk... szerintem.
  • karajjj
    #16959
    ha belegondolunk, hogy milyen játékosokból áll a jelenlegi keret, egész szép eredmények ezek eddig, remélem folytatódik a széria a tegnapi zakó ellenére is, szüksége van a bajnokságnak egy erős fradira
  • gabber_saviola
    #16958
    Saját magunkat vertük meg azzal, hogy nem tudtunk élni a kiállítás hozta előnnyel. Jelenleg ennyire vagyunk képesek.

    Debrecennek meg gratulálok.
  • Láma!
    #16957
    pontosan, igy van ahogy mondod.

    de azért ha belegondolunk, így is elvárások felett teljesít a csapat.
    nagyon szép lett volna zsirórban 4 gyözelem, de azért az mondom a loki ellen idegenben ez belefér, még ha a meccs képe alapján nem is igy van.
    most jön még 4 meccs, 4 szerintem könnyebb meccs. itt legalább 10 pontot várok. Itthon szolnok, idegenben zte (itt akár x is jo, hiszen már 2.-ok) aztán pápa itthon és megyünk a sereghajtóhoz.

    zárhatjuk szépen az őszt, képesek vagyunk rá.