23418
  • karajjj
    #17036
    hoppá
  • IXEMGabeo
    #17035
    elvileg az FTC is rászolgálna a kormány támogatására hisz Magyarország legsikeresebb klubcsapata!!! és én ezt úgy mondom, hogy nem vagyok zöld-fehér fan...
  • Láma!
    #17034
    az Angol részben vagy egészben eladna részvényeket, ahogy elöttem is írták, csak könyörgöm NE magyar tulajdonba!!!

    egyáltalán nem hiányzik, hogy most kormánynyomásra beszálljon valaki, húdejólegyen 3 évig, majd egy esetleges kormányváltással le is lépjen, és megint kereshetünk Kevin papákat szerte európában... NEM, vagy maradjon az öreg, és mellé egy magyar, vagy menjen az öreg, és helyette egy másik komoly külföldi, ne 1 lábon álljunk csak, mert annak nem lesz jó vége.

    és igen, fehérvár a fideszoton, mert kiérdemelte. senki nem mondaná ha csak kijárna OV sálban szurkolni. Senki nem mondaná ha csak hirtelen a semmiböl milliárdos költségvetésük lenne, és senki nem mondaná ha csak a felcsút akadémia lenne a fiókcsapatuk. De a 3 együtt nemhogy gyanús, de csak a vak nem látja...

    Lokinak 10 milliárdért stadion, mert rászolgáltak.... 5 bajnoki cím, 3-4 ezer néző, európa pofozógépe titulus.
    Nem azzal van bajom hogy támogatják a stadionépitést 10 milliárddal, azzal van bajom, hogy közben mindenhonnan elvonnak az emberektöl, majd bejelentik hogy azért 10 milliárd jut egy vidéki stadionra jófejségből...

    És akkor most mondhatnám hogy de a Fradit miért nem? Nem fogom, a fradit sosem támogatta az állam (torgyán érát ne vegyük ide, mert többet ártott mint használt), viszont mindenki egyetért abban, hogy a potenciális szurkolói bázis nálunk a legnagyobb, ez a legeladhatóbb magyar sporttermék, a Fradira kiváncsiak mindig mindenhol a legtöbben.
    És mégis... csak minket büntetnek fordulóról-fordulóra (akár volt piro/bedobálás/bírószidás/böfögés) akár nem, csak velünk lehet eladni NSO-t, csak a nálunk elcsattant 2 pofon hirérték a TV-kben.
    Miért?
  • IXEMGabeo
    #17033
    akkor a Fradinak miért nem segít?
  • karajjj
    #17032
    Kevin McCabe, a Ferencváros Labdarúgó Zrt. tulajdonosa kedden bejelentette, hogy részben vagy egészben értékesítené a zrt. részvényeit. A brit üzletember olyan üzleti partnert keres, aki segítséget nyújtana a Fradi fejlesztésének következő szakaszában.
  • gabber_saviola
    #17031
    Ha nem írta volna a Lokitopikban azt a kockacukros dolgot, simán visszaengedtem volna ide. De mivel megtette, már nem látom értelmét.
  • karajjj
    #17030
    :SADF?A:SDFasdf

  • barnuska665
    #17029
    gabber saviola kérem fontolja meg.ne legyen már ilyen szőrös szívű
  • barnuska665
    #17028
    légyszíves gabber saviola uraság
  • barnuska665
    #17027
    légysi
  • barnuska665
    #17026
    könyörgöm
  • barnuska665
    #17025
    Jónapot kívánok kedves barátaim
    Szeretnék hozzátok ismét bebocsájtást nyerni
  • isi
    #17024
    Szerintem mostanában Megyeri volt jó kapusa az FTC-nek..
  • Grenzjager
    #17023
    Őszintén...
    Haber mit keres a csapatban, egyáltalán a keretben?? Mivel jobb mint pl Mester?
    de úgy egyáltalán, eddig sem alkotott semmi extrát, a ZTE ellenit hagyjuk mert mindenkinek van rossz napja ...de Habernek eddig még jó napja sem volt (szerintem, mondjuk ezt hozzáteszem, de nem emlékszem maradandó alkotására)
  • Solt
    #17022
    Figyu, én nem bírom túlzottan már OV-t, de ő valóban szereti a focit... nem hiszem, hogy birói beavatkozással belenyúlnának a bajnokságba...

    Volt már ő újpesti, most orbán fc a videoton, debrecenben 10 milliárdért stadion épül... most akkor melyiket nyomja? Próbálnak életet lehelni a focinkba... nem lepődnék meg, ha záros határidőn belül az Angolt is kivásárolná egy magyar cég...

    Szerintem nem érdemes ezt ( egyelőre ) túl reagálni... nem kell kiejteni a kézből a labdát, és be kell rúgni a ziccereket...

    Mellesleg, ha minket hátráltatnak, akkor mit szóljon a Győr?
  • IXEMGabeo
    #17021
    utolsó percbeli 11-sel, ami után meg sem lehetett állapítani hogy szabálytalanság történt...mellesleg Kassai jó bíró, de nem itthon...itthon irányítják, utasítják arra, melyik meccset vezesse el. Nekem baromi nagy a gyanúm Orbán Viktorék nem akarják a Fradit bajnoknak mivel hatalmas focibuzi, beleavatkozik a dolgokba az is 100%...érdekes volt ahogyan a Videoton is 11-es kapott rögtön a legutóbbi meccsük elején. Kezd számomra aggasztóvá válni, hogy mennyire kezdik nyomni a Vidit, a Fradival, ha nem is minden meccsen, de bizony érződik, ha feljebb kúsznának a tabellán rögtön ellenük ítélnek valamit. Nekem ez a meglátásom, tavaly is rengeteg meccs volt amiben kiszúrtak velük... Mellesleg hibáztatom a játékosokat is, Habernek nem szabadott volna kiejteni a labdát a kezéből, Schembrinek pedig illene tiszta ziccerben nem rontani...ezek úgy hozzátartoznak a dolgokhoz hamár megvédtem az FTC-t...
  • barnuska665
    #17020
    és hogyan?
  • IXEMGabeo
    #17019
    senkinek nem tűnt fel, hogy megint kiszúrtak a Fradival?
  • barnuska665
    #17018
    kérném az urakat,szavazzanak nekem bizalmat
  • karajjj
    #17017
    AS:D?F:AS?DFsadf

    © barnuska665
    légyszíves engedj vissza.komolyan nem fogok olyat írni ami sértő lenne
  • barnuska665
    #17016
    légyszíves engedj vissza.komolyan nem fogok olyat írni ami sértő lenne
  • Solt
    #17015
    Eszedbe ne jusson... :D
  • gabber_saviola
    #17014
    azon gondolkoztam, hogy visszaengedem kicsit ezt a vérpistit, olyan jó olvasni, ahogy habzik a szája. :)
  • sb1
    #17013
    Na mind1...az őszből hátralévő 4 meccset (hali, pápa, paks, kecsó) hozni kellene, és akkor a lilák elleni meccset leszámítva azért mégiscsak egy közepesen jó őszt tudhatunk magunkénak!
  • barnuska665
    #17012
    Sajnos a fradi megindult a lejtőn lefelé,a Loki meg felfelé
  • JimKirk
    #17011
    Barnuska szerint:

    -vegetek
    -muhahaha
    -kockacukrosok

    Ezt mind 3 hozzaszolasra elosztva!
  • IXEMGabeo
    #17010
    Kassai rém gyengén vezette a meccset, a ZTE ismét egy elcsalt meccsen verte meg a Fradit..előző lásd a múlt szezonbeli 3-3 as meccs
  • barnuska665
    #17009
    kockacukrosok
  • barnuska665
    #17008
    muhaha
  • barnuska665
    #17007
    végetek
  • Solt
    #17006
    Ugyan, neked is köszi az infót...
  • gabber_saviola
    #17005
    :-D
  • paly90
    #17004
    bocs nem volt frissítve azt nem tudtam h már megírták:(:)
  • paly90
    #17003
    Prukner azt mondta h Ranilovic edzésmunkáján érezhető volt némi fáradtság,Haber pedig agresszivabb volt az edzéseken ezért védett ő
  • Láma!
    #17002
    :DDD
  • Solt
    #17001
    Remélem a Haber nem kipihenten ilyen... :D
  • gabber_saviola
    #17000
    Prukibá ahogy mondta, Rali elfáradt és pihenésre volt szüksége. Amúgy a kapusdolgot Kakas akarta, ő vette észre Rali fáradását.
  • Solt
    #16999
    Azt mondtam volna, hogy ítéljük meg egy hiba alapján? Nem hiszem... :) Annyit írtam, nem értem, hogy miért ő véd... értsd: nem értem mi indokolta a kapus váltást.
  • Láma!
    #16998
    ne egy hiba alapján itéljük már meg:)

    ennyi erövel senki nem vdhetne sehol... benne van...
  • Solt
    #16997
    Nem értem, hogy miért a Haber véd...