23418
  • gabber_saviola
    #17156
    "...Nemzeti Sport szerint. Sinkovics Gáborék úgy tudják, McCabe egy euróért is adná a Fradit..."

    1 euró?

    teljes cikk itt
  • Solt
    #17155
    Na basszus... így ketten magyar szinten azért elég ütősek lesznek...

    Tavasszal kurva jó lesz a Kecskemét... ( Szivicset nagyon jó edzőnek tartom )
  • Grenzjager
    #17154
    érdekes lehet, nyitó fordulóban Tököli-Ferenczi ellen nyitunk?
  • Solt
    #17153
  • Grenzjager
    #17152
    FTC-VIBORG 33-32 | 2011.02.12

    Női KEK, nyolcaddöntő, visszavágó-mérkőzés: FTC-Rail Cargo Hungaria–Viborg (dán) 33-32 (15-18). Továbbjutott: az FTC 66-66-os összesítéssel, idegenben lőtt több góllal.

    A drámai végkifejletet jól jellemzi, hogy három másodperccel a vége előtt még a dán csapat állt továbbjutásra, ám ekkor Tomori kiharcolt egy hétméterest, amelyet Zácsik hihetetlen nyugalommal értékesített, így hatalmas ünneplésbe foghatott a Fradi-tábor.

    szurkolás, gólok és a nagy FINÁLÉ VÁGATLANUL
  • Grenzjager
    #17151
    az első felkészülési vereség, Szabadkán
  • Grenzjager
    #17150
    FRADIBUSZ HÁLÓZAT 2011 | MÁRCIUSBAN ELINDUL!

    Országos Fradi-busz hálózat (Üllői129.hu)


  • Fabio Capello
    #17149
    nem tudom mi a forrás, de megtanulhatnák hogy FreI nem FreY... :|
  • Oncsi
    #17148
    Parádésan sikerült a Ferencváros máltai légiósainak a Svájc elleni felkészülési mérkőzés a nemzeti csapatban. Justin Haber hibátlanul védte a hazaiak kapuját, ráadásul két tizenegyest is kivédett. Alexander Frey már a második percben büntetőt lőhetett, de az FTC kapusa a kapufára tolta a labdát, majd a második félidőben Gökhan Inler tizenegyesét is kivédte. Nem is meglepő, hogy a máltai lapok hősként éltetik nagyszerű teljesítményt nyújtó játékost.

  • Grenzjager
    #17147
    nyilván mert a II-es szektor huligánjainak is rálátása van az összes személyi adatra.
  • bakkerman
    #17146
    ez így van,én sem értem miért nem szeretik ezt a fradisták egy része
  • Grenzjager
    #17145
    Slaven Belupo - Ferencváros 0-1

    Fradi: Raniloviæ, Sosa, Csizmadia, Tutoriæ, Rodenbücher, Rósa, Staniæ, Józsi, Junior, Morales, Miljkoviæ
    cserék: Mester, Birge, Hassan
    Gól: Miljkoviæ (75)
    megkokácztatom ha ez bemegy akkor Rósa legszebb gólja lett volna
  • banok
    #17144
    A szurkolói kártyát a nyugaton rengeteg helyen alkalmazzák ráadásul ez is egy eszköz, hogy az idiótákat kiszűrjék.
  • Grenzjager
    #17143
    élesen is fogalmaz, eléggé radikálisan, de nagyon sok esetben 100%osan az igazat írta.

    Véleményem szerint az becsülendő hogy a csődtől mentette meg a Fradit, de aztán roppant sok érthetetlen húzása volt, amelyek csak új és új problémát szültek feleslegesen, s arra utaló magatartás hogy egy jó csapatot faragjanak a Fradiból, évekig, az elmúlt augusztusig semmi sem volt.
  • Láma!
    #17142
    Hm... ha már helyesen írni nem tud, legalább a nevét vállalhatta volna a kedves szerző.

    "Lehet azt is mondani, hogy senkinek sem kell a Ferencváros. Legyen akkor kevésbé tehetős tulajdonosunk, aki nem milliárdos, nincs kimondottan pénze amit ránk tudna költeni, de ez az ember olyan legyen, hogy mindent elmond nekünk őszintén, kikéri a véleményünket, és közösen építjük a Ferencvárost. Biztos vagyok benne, hogy középmezőnybeli csapatot akkor is el tudnánk tartani, mint például Kaposváron."

    Ez különösen szép gondolat... azt hiszem, hogy Ő az elsők között lenne aki "takaroggy"-ozna, ha egy ilyen tulajunk lenne. Tipikusan olyan szurkoló akinek soha semmi nem elég, és nem elég jó, az ilyenek szavára sosem adtam.
  • Grenzjager
    #17141
    egy lég velős írás mekkébről

    "Nem vitatom, hogy 2008 tavaszán a csődtől mentette meg a Ferencvárost, de az hogy itt valamit fel is akart itt építeni, főleg az hogy egy csapatot, ezt ön sem gondolja komolyan, vagy ha pedig önnél ez a csapatépítés, akkor megállapíthatjuk, hogy nagyon szarul csinálja."

    "Sikerült feljutni a másodosztályból, ez természetes, nem gondolnám, hogy különösebb sikerként kellene ezt megélnem fradistaként. Kaptunk egy "gyönyörű" narancssárga mezt, bevezette a szurkolói kártyát, ami még mindig több száz szurkolót (köztünk engem is) tart távol a stadiontól. Azt a szurkolói kártyát ami hazánkban csak nálunk van. "

    "Megértjük, hogy válság van, de a hazugságot nem tudjuk, és nem is akarjuk elfogadni."
  • Grenzjager
    #17140
    Hrvatski Dragovoljac Zagreb - Ferencváros 1-1:


    Erdélyi edzőtábori összefoglaló, Duna TV:


    már a pulai edzőtáborban a csapat
    program:
    2011.02.07. Ferencváros - Slaven Belupo (CRO)
    2011.02.09. Ferencváros - Gorica (SLO)
    2011.02.12. Ferencváros - BuduænostBanoviæi (BOS)
    2011.02.15. Ferencváros - Sloboda (BOS)
  • Grenzjager
    #17139
    há de mé'? a panel nyócadik emeletérű nehogymá ne lehessen Fradit venni....
  • Láma!
    #17138
    és innen kiderül milyen komoly cég...
  • Grenzjager
    #17137
    nahát, kihitte volna, hogy végüls nekik tökmindegy hogy a Vasast vagy a Fradit veszik meg........
  • Grenzjager
    #17136
    szipszip....
    Tarlós megoldja mint Pintér két hét alatt? ...... ááááá :(
  • Láma!
    #17135
    McCabe: Vége
  • JimKirk
    #17134
    Tevez joarc!:)
  • Solt
    #17133
    Bezony... én a Tevez-l is... :D
  • Fabio Capello
    #17132
    "Néhány gyerek felveszi magára a Fradi-mezt, és eltölti itt az idejét. Nincs bennük ambíció, elég nekik, ha szürke NB II-es játékosok. Nem hiszi el, de olykor üvölteni tudnék, olyan a mentalitásuk. "

    Abszolút egyetértek!
  • Solt
    #17131
    Lipcsei
  • Grenzjager
    #17130

    ezt elkúrtam.... nem is kicsit, nagyon....
    Berkivel úteelgozs-útkozs-úteööö- ... érkezett a Vasas
  • banok
    #17129
    nem útelágazást akartál írni? :)
  • Grenzjager
    #17128
    berkit még nekik sem kívánom attól, attól hogy nem szeretem a Vasast ..de az angyalföldiekkel semmi bajom*

    * = rühellem a Mészöly klánt, annyira hogy amikor kiesik bármikor az nbIből a Vasas egy pezsgőt bontok az hótziher mert egy szezont megérdemelnének mostanság a másodosztályban (mert azért abban a biztonságban - amelyben még az Újpest tulaja Kovács Péter is nemet mondott a bizottsági tagságra - mégiscsak tag volt Mészölypapi, s maradhatott az.nb1.-ben fiacskája a Vasassal)

    Berkivel útkereszteződéshez (jó nehéz szó mi:PP) érkezett a Vasas.
    1, NB II
    2, unió az MTK-val (Markovits és annak az MTK (elnök: Deutsch Tamás Tompikanak, gonosz huligánok viszik a politikát a stadionba? :P) ügyvezetője támogatta az ötletet, hogy Budapesten elég egy focicsapat, über fővárosi támogatással)
  • karajjj
    #17127
    off: berki a vasasra nyomul :D
  • Grenzjager
    #17126
    Az FTC csapata ma délután Szabadkán a Szpartak Zlatibor csapatával játszott felkészülési mérkőzést.
    Az első félidő 7. percében Abdi szerezte meg a zöld-fehéreknek a vezetést, amivel az FTC végül 1-0-ra megnyerte a találkozót.
    Prukner László a szünetben a teljes csapatot lecserélte, ezt követően lépett pályára a három próbajátékos: Sosa, Birge és Hassan.
    A találkozó remek hangulatban zajlott le, közel 200, zömében FTC-szurkoló látogatott ki a találkozóra.

    FTC, I. félidő: Haber - Balog, Tutoric, Rodenbücher - Tóth B., Maróti, Stanic, Junior - Schembri, Heinz, Abdi
    II. félidő: Ranilovic - Csizmadia, Dragóner, Kulcsár - Sosa, Birge, Rósa, Józsi - Morales, Hassan, Miljkovic
    G.: Abdi
  • Grenzjager
    #17125
    lista :)))
  • Grenzjager
    #17124
    [URL=http://www.pepsifoci.hu/napi/node/82570]lisat az "angolszász-vonal" légiósai[/URL]
    mire vitték?
    máltai csapatoktól kirúgva, Mali köztársaság bajnoksága, román 3ad osztály, jamaikai bajnokság, trininad és tobagói bajnokság, angol 7ed osztály.... na de volt tehetség aki egészen az angol 5öd osztályig tudott jutni.

    Most megint jöttek noname senki argentínok, remélem az NBIIes csapatban sem kapnak helyett, és inkább saját ifiket tolunk.
  • karajjj
    #17123
    jön 3 argentin
  • Grenzjager
    #17122
    Miért nem kellett Laczkó?
    "páran, amikor megtudták, hogy mennyiért igazolt le az olasz klub, a csapat szovátai edzőtáborában azért “siránkoztak”, hogy mekkora hiba volt, hogy az előző vezetés Bobby Davisonnal az élen nem igazolt le, hanem szórakozott veled, és most más profitál belőled. Mit szólsz ehhez?
    - Igazából nem tudok erre mit mondani. Én a Fradiban nevelkedtem évekig, ott lettem NB I-es futballista, sokat köszönhetek a Ferencvárosnak, talán senkiben nem okoz az tüskét, ha azt mondom, érzelmileg ehhez a klubhoz kötődöm a leginkább. Abban a pillanatban én nagyon a Fradi játékosa akartam lenni, de nem hajlottak rá."
  • Grenzjager
    #17121
    Marosvásárhely után
    Január 26.: Szpartak Szabadka - Ferencváros
    Február 12.: Ferencváros - Dunaszerdahely
    ezigen!!! :)
  • Grenzjager
    #17120
    Marosvásárhely - Ferencváros 2-3

  • Grenzjager
    #17119
    :)))
    "A= Azt" ..szemléli :))
  • Grenzjager
    #17118
    s akkor az egyik felkészülési meccsről.
    Székelyföldön nagyon sok Fradista van (főleg Marosvásárhely, Székelyudvarhely, Sepsiszentgyörgy), a csapat Szovátán edzőtáborozik. Az örömteli, hogy Pruki folytatja László Csaba efféle "hagyományát".

    A szemléli a csapat hova jut ha szarul teljesítenek a bajnokságban:):)
    A csapat a Parajdi Sóbányában (fotó galéria)

    Január 21. 12h (CET:11h), Szászrégen,
    az elsőosztályú FCM Marosvásárhely Vs Ferencváros
  • gercse
    #17117
    THX!