23418
  • Grenzjager
    #17196
    A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. felügyelőbizottsága vizsgálja a részvénytársaság korábbi vezetése által a Fradi-pálya eladásáról kötött szerződést, illetve a kontraktus létrejöttének körülményeit.
  • Grenzjager
    #17195
    Martí Zoltán: Padlóra küldve
    2011-02-19 20:02:27

    A Ferencváros időnként nagy pofonokat kap a sorstól...

    Most is kapott egy balegyenest a zöld-fehér gárda, ahogy azt már sejteni lehetett Kevin McCabe angolosan távozik a csapattól. Bár ez az angolos távozás eléggé furára sikeredik, McCabe megszüntetné a labdarúgást, de azért a telek kellene neki. És még csodálkozik, hogy varacskos disznóhoz hasonlítják ezekben a napokban a Fradi drukkerek a korábbi megváltóként aposztrofált úriembert, aki ígért új stadiont, Bajnokok Ligáját, meg hát még ki tudja miket... Viszont tegyük gyorsan hozzá, hogy azért nem kevés pénzt tett a Fradiba, más kérdés, hogy ezt kívülről nehezen lehetett látni, maximum annyit tudtunk, hogy negyedrangú légiósok érkeztek ,és hogy Albert Flórián csak a hátsó lépcsőn juthatott be a szobájába, mivel annak másik bejáratát egész korrekten befalazták....

    Öt évvel ezelőtt, amikor a csapatot az NB2-be száműzték ( Mészöly Kálmán csütörtökön majdhogynem sírva beszélt a Zuhanyhíradó című műsorban, hogy Fradi nélkül nincs NB1, pedig ha emlékeim nem csalnak, volt egy kis köze az ügyhöz anno...) a rivális csapatok szurkolói hetekig röhögőgörcsben fuldokolva vették tudomásul a hírt. Valljuk be őszintén, ezen semmi meglepő nincs, a fradisták ugyanúgy fogadták volna, ha mondjuk az Újpestet rakják ki az első osztályból.

    Viszont pár hónap elteltével a röhögések csitultak, helyette üresség érkezett a lila-fehér, piros-fehér szívekbe. Üresség, mert rájöttek, hogy a mi kis magyar focinknak túl nagy kincse a Ferencváros. Na meg persze a jegybevétel, a vidéki stadionok rendszerint megnövekedett létszámmal fogadják a budapesti együttest. A harmadik másodosztályú év után már az egész ország azt akarta, hogy a Fradi jusson fel, amúgy is igencsak kellemetlen lehetett ezekben az években fradistának lenni...

    Most pedig, amikor elsőosztályú a zöld-fehér alakulat, mi több a dobogóért harcol az amúgy még mindig silány magyar bajnokságban, hazai szinten az egyik legjobb edzővel rendelkeznek, akkor megint baj van. Nem kicsi, nagy baj.

    A szurkolóknak igazság szerint egyetlen lehetőségük van, ami a pityergésnél értelmesebb. Ki kell menniük a hazai meccsekre, a jegybevétellel segíteni kell a klubot, az oroszlánbarlanggá változó stadionnal a csapatot. De csak sportszerűen, a vak is láthatja, hogy manapság divat belerúgni a Fradiba, és hát a hazai labdarúgás vezetői szeretik a divatot...

    Pénteken pedig azoknak is ki kell menniük, akik úgy gondolják, hogy Fradi nélkül nincs magyar foci. Olyan, mint a sör hab nélkül.

    Én kint leszek. Egy habos sörrel a kezemben.
    (fourfourtwo.hu)
  • Grenzjager
    #17194
    Digi TV - Tarsoly & ETO
    basszus azért csak lehet valamit jól is csinálni. Kb. 9. percél van szó a Fradiról... Megvenné e most a Fradit? (Igaz szerintem összehasonlíthatatlan jogi szempontból a 2000-es és a 2011-es Fradi), de kitérő válasza szerintem egyértelmű "nem". De sajnos tényleg irigykedem... "komplex fejlesztés" audi, pláza, mozi, stadion, csapat, magyar utánpótlás.....


    akkor is, örökké !!!
  • Láma!
    #17193
    hát igen, ez az érem másik oldala sajnos...
  • Grenzjager
    #17192
    szerintem inkább a nem publikus része az érdekes, mert berki mindig is mekkéb embere volt, most akkor mekkébé az ingatlan, berkié a csapat (bár gondolom berki is csak képvisel most is valakit, mert nem lehet ekkora magán vagyona, hogy működtetni tudna egy labdarúgó csapatot), s kérdés mi mekkéb és berki valós célja. Mert az új stadiont, BL-t, bajnoki címet, már senki sem fogja beszopni.

    De neki köszönhető a szurkolókat, egyszeri és/vagy alkalmi nézőket távol tartó szurkolói kártya, a narancs mez, a terv az új Fradi himnuszról, a terv hogy olyan játékost igazoljunk aki Fradi mezt égetett (Bori), neki köszönhető, hogy Ferenczitől úgy vált el a Fradi, hogy csak lejárt a szerződése, és mondták neki többet ne jöjjön majd, szóval összességében nem egy korrekt ember, nem Fradista, sőt köze sincs a Fradihoz.
  • Láma!
    #17191
    hát lopott eleget, én is örültem amikor eltakarodott, de a végén már azt csinálta ami valójában a dolga volt. neki köszönhető pl Prukner is.

    szerintem nem annyira ostoba hogy visszajöjjön még zsebretenni a hamutálat is, valszeg a mögötte álló emberek, akik pénzelik, azok valóban adnak pénzt a csapatnak is, és ha ehhez az kell hogy a szolibarna berkit kell nézegetni egy kicsit még, akkor majd mindig lesz nálam papirzacskó hogy legyen mibe hányni miközben a bajnoki címet ünnepeljük.
  • Grenzjager
    #17190
    opsz, a II-es a testőrei... mindegy
    HALÁLT neki!
  • Grenzjager
    #17189
    na a II-es és a XVI-os hooljai igazán betalálhatnák a lehető legagresszívabban és a legdurvábban ezt a senki fosadék berkit, és a családját is hogy motiválva legyen kellőképpen.
    berkit még az angyalföldieknek sem kívántam volna.....
    berki, halál, vége mind ugyanaz...

    amúgy, Kubatov, holnap FTC Zrt elnök lesz, tuti felülvizsgáltat egy csomó papírt....

    Amúgy ha jól emlékszem mekkébnek 1md Ft körül kell fizetnie a Zrt-nek ha nem kezdődik el a stadion építés, tehát a Zrt-nek is lesz pénze.
  • JimKirk
    #17188
    Ez is igaz, adott nekunk 2 ev bizakodast.
    Most viszont nekem tenyleg ugy tunik, mintha vegig csak az ingatlanra ment volna ki a jatek.
  • JimKirk
    #17187
    "egyebet nem tudok mondani, kerem kapcsolja ki"
  • Solt
    #17186
    Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
  • bubu13
    #17185
    Ha ez igaz...
  • JimKirk
    #17184
    Ostoba fekalia vagy!
  • Grenzjager
    #17183
    Kubatov interjú


  • Grenzjager
    #17182
    ez így igaz, de mint sejtések beigazolódtak, mekkébnek soha sem volt semmilyen hosszú távú terve a Ferencvárossal kapcsolatban. Az erre utaló magatartásának hiánya legalább is ezt igazolja.
  • golvago99
    #17181
    IV.video nagyon értelmes
  • banok
    #17180
    Ez igaz de azért az sem kóser ami most történik.
  • Zenszkij
    #17179
    Lehet szidni Mekkébet, de ha ő akkor anno nem jön már nem is lenne Ferencváros...
  • Grenzjager
    #17178
    Tüntetés a Fradiért







  • Grenzjager
    #17177
    az aktualizált vétójog

    Rieb: A vétójog megmarad (2008.)
    "Mit vétózhatnak meg? A legfontosabb kérdésekben élhetünk ezzel a joggal, például nem lehet a beleegyezésünk nélkül a csapatot elköltöztetni, megszüntetni, a nevét megváltoztatni "

    Ezzel a vétőjoggal mentette meg a Fradit Kubatov, mivel elszámolás alatt álló csapat nem versenyezhet az NBI-ben.

    Kérdés mi lesz mekkéb válasza Kubatov Fideszelnöknek, hogy mennyiért adná el mekkéb a labdarúgó csapatot telekkel együtt az FTC Zrt-nek. Lehet szeretni, lehet utálni, de most nagyon úgy fest hogy egyedül a "Kubatov-vonal" képes megmenteni a Ferencvárost. Remélem továbbra sem hiszi senki hogy a narancsmezes, szurkolókat távol tartó szurkolói kártyát Magyarországon egyedüliként bevezető Berki lesz a megmentő.

    Pénteki tünti a székház előtt:
  • bakkerman
    #17176
    Döme 2 duplavodka között nyilatkozott is
  • Láma!
    #17175
    ez nem feltételes mód, hanem jövő idő.
    nyelvtanilag igy helyes. nem azt mondom odaadom az autóm neked és 1 évig használod, hanem használhatod 1 évig. nincs ebben semmi feltételes mód, ne legyünk paranoiásak:)
  • Grenzjager
    #17174
    A jelenlegi szerződésben az szerepel, hogy FTC Zrt. 2008 áprilisától 25 éven át használhatja a stadiont a jegybevételek 25 százalékáért.

    a mondatban többek között ott a feltétes mód, s nem pediglen kijelentő mód.
  • Láma!
    #17173
    McCabe a szerződésekben vállalta hogy a csapat 25 évig használja a létesítményeket.

    Ne keltsük már a hangulatot feleslegesen.
  • Grenzjager
    #17172
    Zöld-fehér demonstráció az Üllői úton
    Péntek este demonstrációt tartanak a Ferencváros labdarúgócsapatának szurkolói az együttes Üllői úti stadionja előtt. A drukkerek szimpátiatüntetést tartanak az anyagi nehézségekkel küzdő gárda mellett.

    Demonstráció a ferencvárosi labdarúgásért!
    Kevin McCabe a mai döntésével veszélybe sodorta szeretett csapatunk további működését és bebizonyította,
    hogy helyi helytartójával, Szász Andrással kizárólag csak a területet akarta megkaparintani.
    2011.02.18. ezért minden Ferencváros szurkolót várunk 18 órára a stadion elé, ahol egy demonstráción mutathatjuk
    meg, hogy mi, szurkolók a végsőkig kitartunk szeretett csapatunk mellett. Ezúton kérünk tehát minden
    drukkert, velünk szimpatizáló politikusokat, közszereplőket, régi és jelenlegi sportolókat, hogy
    legyenek ott a demonstráción és mutassuk meg, hogy minket nem lehet eltaposni, mi örökké létezünk!
    Fradi volt, Fradi lesz, míg a földön ember lesz!
    FSzSz és GM95
  • Grenzjager
    #17171
    tehát jó esetben az FTC Zrt visszavásárolja az FTC labdarúgó csapatot, és lehet keresni hazai pályát, valamint egy működtető gazdasági társaságot???

    Tulajdonképpen ezerszer szarabb a helyzet mint amikor jogtalanul kizártak minket az NBII-be, mert ugyan akkor voltak adósságok, de volt ingatlan is, most igaz hogy adósság nincs, de semmi sincs... Angolszász kutyák...

    Szépen szétkaptak minket ízekre....
    - A kereskedelmi jogok az MTK-é...vagyis a Várszegié
    - A telek az angolszász kutyáé mekkébé
    - Ha tetszik valakinek, ha nem, a szurkoló kártya több kárt okozott mint hasznot, mert ahhoz képest hogy egy Jászapáti ellen voltunk 14ezeren az NBIIben hazain, túl sok szurkolót üldözött el, vagy lehetetlenítette sok Felvidékinek, vidékinek a meccsre járás, vagy az alkalmanként meccsre való kiugrás lehetőségét.

    DVTK-ra, Nyíregyházára, ETO-ra, Haladásra vannak vállalkozók, meg bereketetők... a Ferencvárosi Torna Clubnál meg semmi??? ez az amit nem hiszek el.
  • Láma!
    #17170
    Mccabe nem akar már fizetni de nem úszhatja meg
  • Grenzjager
    #17169
    megvolt a közgyűlés....

    mekkéb végelszámoltatást akar (NS)

    felszámolóbiztos érkezhet (pepsifoci)

    Gerstl, a ferencvárosi labdarúgócsapatot működtető FTC Zrt. vezérigazgatója lemondott, Kovács Miklós, az FTC elnöke lemondott, A Ferencvárosi Torna Club visszavásárolná a labdarúgócsapatot(mti)
  • Solt
    #17168
    A klubról lemondana ingyen is, de a telek az kell... egyre büdösebb ez a sztori... csak kibukik, hogy az egész az ingatlanról szólt...
  • karajjj
    #17167
    ezjóez
  • banok
    #17166
    Én is csak kapkodom a fejemet...
  • karajjj
    #17165
    mi a pénisz van most? le vagyok maradva
  • Gunnersboy
    #17164
    FTC: Jova - Sváb, Fülöp, Papp, Antal - Tóth A., Vattai, Szabó, Vass - Pölöskey, Peszmeg.

    Cserék: Hermány, Gyürki, Erdei, Tóbiás, Harsányi, Holman.

    Haladás: Rózsa - Csontos, Guzmics, Korolovszky, Tóth P. - Nagy I. G., Oross, Rajos, Sipos - Kenesei, Fodrek.

    Cserék: Mursits, Schimmer, Lengyel, Irhás, Devecseri, Simon Á., Lattenstein.
  • Láma!
    #17163
    kamu szar. szerintem
  • Forza Italia
    #17162
    a pályánk talaja elég laza. És nem akartuk h szétmenjen a bajnoki elött
  • Grenzjager
    #17161
    :) én még ott se tudom nézni most. amúgy vmi van a vasiak pályájával azon ment a para
  • karajjj
    #17160
    nem tudom, melóban vagyok, csak megakadt a szemem a digi műsorán
  • Grenzjager
    #17159
    zártkapus végülis? mert vmin paráztak a vasiak
  • Grenzjager
    #17158
    szélsőségesen bulvár, blikk (kiadó Ringier, mint az NSportnak)

    szal ahogy leveszem, mekkéb nem fizet tovább semmit a működésre, a telek meg az övé, kereskedelmi jogok meg a várszegié, szal sehogy se jó kilátások...
  • karajjj
    #17157
    Digin: 12:40
    Labdarúgás
    Ligakupa, Haladás-Ferencváros