23418
  • JimKirk
    #17356
    Toth nagyon tehetsges gyerek, minden kepessege megvan hozza, hogy nagy focista legyen!
  • Grenzjager
    #17355
    Nem láttam, de állítólag Tóth Bence mutogatott a fülére a lila tábor előtt hogy nem hallja őket
  • Takezó
    #17354
    LOOOLLLL:D "van belőle egyébként nem egy itt az Üllői úti stadionban":D
  • Láma!
    #17353
    háháá:DDDD
  • Grenzjager
    #17352
    1:27-kor Knézy lila majmozik! :D :P

  • banok
    #17351
  • Grenzjager
    #17350
  • Solt
    #17349
    Így bizony!!! :D Egy plüss volt felrakva a kerítésre, akkor kezdett bele ebbe a monológba!!!! :D:D

    Írtam már én is, de nem ilyen pontosan idéztem!! :D

    Urak! A videók nagyon jók!
  • Grenzjager
    #17348
    "Feltűnt egy lila majom is. Higgyék el nekem a nézők, hogy nem ez az egy van most itt az Üllői úton.”

    ez így elhangzott a tévében ifj. Knézy Jenőtől ??????
  • Grenzjager
    #17347
  • gabber_saviola
    #17346






  • Láma!
    #17345
    na ezt igértem:D
  • gabber_saviola
    #17344
  • Grenzjager
    #17343
  • Grenzjager
    #17342
    az nb1hu-s videó nem rossz
    - a városszéli álomgyáriak érkezése
    - GreenMonsters koreo, szalagok, gólöröm


    +
  • Solt
    #17341
    Mindenképpen! :)
  • Láma!
    #17340
    van video a koreorol, egész jol sikerült, haver vette, elkérem töle és belinkelem holnap!:)
  • Solt
    #17339
  • Grenzjager
    #17338

  • Effe88
    #17337
    nekem semmi nem baj
    a lényeg a győzelem ja
  • Láma!
    #17336
    gyözelem volt a cél, ez volt a legfontosabb.

    ha kitámadunk, és lekontráznak, akkor meg az a baj:)
  • Effe88
    #17335
    na végre megvertük a lilákat:)
    2.félidőbe viszont én sem értem miért adtuk át a területet meg a kezdeményezést a liláknak::S
  • Forrest Gump
    #17334
    Érthetetlen a 2. félidei játékunk, de örülök a 3 pontnak.
  • Mor3llo
    #17333
    Az év szólása :DD

    Szép volt fiúk!
  • banok
    #17332
    NYERTÜNK!!!! :)
  • dvid95
    #17331
    cs
    csak érdekel a fradi ujpest miért utálja egymást megkérdeztem pár embert de nem válaszoltak engem meg érdekel.
  • Solt
    #17330
    "Ott egy lila majom is felkerült a kerítésre. Van belőle nem is egy egyébként a stadionban!"

    Egyet kell értsek a riporterrel!! :D:D:D:D
  • isi
    #17329
    ott még mindig verseket olvasnak.. az mlsz így cenzurázza a huligánokat :)
  • hedonist
    #17328
    Duna tv
  • fsgh
    #17327
    mi adja a meccset??
  • JimKirk
    #17326
    Szkembri a kozeppalyan?
  • Grenzjager
    #17325
    Nemzeti Sport szerint:

    Ranilovic – Csizmadia, Tutoric, Balog – Józsi – Tóth B., Rósa, Heinz, Andrezinho – Schembri, Miljkovic


    nb1.hu szerint:

    Ranilovic - Tutoric, Dragóner, Csizmadia - Schembri, Rósa, Rodenbücher, Józsi, Tóth B. - Miljkovic, Heinz
  • Grenzjager
    #17324
  • Grenzjager
    #17323
    " Kubatov 11 órás sajtótájékoztatón elhangzottak:

    A Ferencváros az én családom, a bűnösök nem futhatnak el!

    Nagyon komoly éjszakába nyúló tárgyalások voltak.

    Ötletem van a vezérigazgatói posztra, de az igazgatóság dönt majd, holnap derül ez ki. Holnap ez időtájt bemutatjuk az új vezérigazgatót.

    A politikában és a Fradiban dolgozni egyforma, itt az ezüst kevés, persze most a harmadik hely is bravúr lenne.

    Tudunk olyan helyzetet teremteni, hogy a licenc rendben legyen, beadható legyen a kérelem.

    Itt mindig türelmet kell kérni,de a tartozás nem tartható, folyamatosan tárgyalunk, hogy legyen gáz és villany az Újpest meccsen, a bajok nagyon nagyok. A legfontosabb, hogy a játékosok legyenek rendben, azaz ki legyenek fizetve. Nincs veszélyben a licenc.

    Több mint 200 millió a tartozás, van egy Apeh vita ahol több mint 400 millió plusz van, ha ez bejön, akkor pluszban vagyunk. 5 milliárd a terült többi részének az ára. Az sem elképzelhetetlen, hogy az állam vásárolja vissza a területet.

    A mai nap az ünneplésé, köszönjük a szurkolóknak a sok biztatást.

    De van olyan opció amely szerint mindent visszaveszünk.

    700 millió forintért visszavásárolhatjuk a stadiont, de ebben az esetben elveszítjük az edzőpályákat és a bírkózócsarnokot.

    2011 július 1-ig teljes átvilágítást végzünk a Zrt-ben. Az utolsó 3 évet vizsgáljuk- mondta Kubatov.

    Átvette az irányítást a Zrt-ben a klub a mai naptól."
  • Grenzjager
    #17322
    az MTK elnöke?
    Deutsch Tamás

    a Fradinál elnök még ha jól tudom Kocsis, ő VIII. kerületi polgármester, fideszes, a VIII. kerületi iskolák, pályák és a Fradi működik együtt elég szorosan, amire ugye nagyon nehéz szavakat találni hogy Gegessy(szdsz,exszedsz) uralkodása alatt szinte semmi lokálpatriotizmus (ezért lehet irigykedni valóban a Debrecenre, ahol a stadion és valamint a DVSC működtető cég 25%a önkormányzati tulajdon). A Ferencváros önkormányzata még tavaly előtt a Vasas jégkorong csapatát támogatta!!! ....abszurd

    Magyarul tökig benne van a politikai is.
    De ez így volt régebben is... Csak akkor egy évtizede Toller, Torgyán, Deutsch ennyi, mst is van még Leisztinger...
  • bakkerman
    #17321
    érdekes

    most akkor ez úgy néz ki,hogy a fidesznek lesz 3 csapata? kubatov fradi,kósa loki, orbán vidi? zsír a buli.
  • Solt
    #17320
  • Grenzjager
    #17319
    hangoló
  • Grenzjager
    #17318
    A foci zrt.-t a klubelnök, Kubatov Gábor vagy a volt igazgató, Orosz Pál vezetheti.Már csak napok kérdése, és újra magyar kézben lesz a jelenleg az NB I második helyén álló, az Újpest elleni pénteki rangadóra készülő FTC futballcsapata. A Blikk információi szerint az anyaegyesület, a Ferencvárosi Torna Club keddi rendkívüli elnökségi ülésén a tagokat tájékoztatják a szerződéstervezetben foglaltakról, amelyek alapján az eddigi tulajdonos, Kevin McCabe (63) eladná a labdarúgó zrt.-t, az Albert stadiont és a létesítményt körülvevő ingatlanokat (6+2 hektáros terület).

    Lapunk úgy értesült, hogy 2008. április 9., az adásvételi papírok aláírása óta a saját bevallása szerint a Fradira 33 millió eurót (8,8 milliárd forintot) költő brit üzletember legalább 19 millió eurót (5,1 milliárd Ft-ot) szeretne kapni az „FTC-csomagért”, míg a Ferencváros körülbelül 15 milliót (4 milliárdot) fizetne.

    – Úgy érzem, már nincs messze a megállapodás – írta a Facebook közösségi oldalra múlt szerdán Kubatov Gábor (45), a zöld-fehér klub elnöke, s úgy tűnik, a kért és az ajánlott összeg közötti, nagyságrendileg 4 millió eurós (1,1 milliárd forintos) különbség nem lehet akadálya annak, hogy az elmúlt hónapok tárgyalásai eredményre vezessenek, és megkössék az üzletet. Igaz, egyelőre nagy a titkolózás.

    – Nem nyilatkozom az ügyben – mondta érdeklődésünkre Pintér Ákos, a Ferencváros Labdarúgó Zrt. ügyvédje, aki információink szerint folyamatosan részt vett az egyeztetéseken. Ha megszületik a megállapodás, az is nagy kérdés, ki vezeti majd a fociszakosztályt.

    A Nemzeti Sport információi szerint Orosz Pál (43) volt kommunikációs igazgató lehet az új Fradi-vezér, de a sajtóban megjelent már a klub ikonja, Nyilasi Tibor (56) és két volt válogatott védő, Hrutka János (36), valamint Szekeres Tamás (38) neve is.

    Arra, hogy az ex-vezérigazgató, Berki Krisztián (30) az Üllői úton maradjon, nulla százalék az esély, de a Blikk úgy tudja, Hrutka és Szekeres sem kap szerepet az irányító testületben. Nyilasit már régóta szeretnék visszacsábítani a klubhoz, informátorunk körülbelül harminc százalék esélyt lát arra, hogy újra munkát vállaljon az ezüstcipős legenda. Orosz tényleg képben van, de annak a legnagyobb a valószínűsége, hogy Kubatov Gábor felügyeli majd a futballistákat és a zrt. működését.

    (BLIKK)


    Én remélem Nyilasi marad a tv-szakértésnél, jó ott neki is.
  • Grenzjager
    #17317
    Marek Heinz bejelentést tett a Facebook-on a jövőjéről
    „Sziasztok! Mindenkit üdvözlök! Általában nem szoktam ide írni, de a távozásomról és csapatot bomlasztó ténykedésünkről szóló hírek sértik személyemet, klubomat és csapattársaimat is! Mindaz, ami az elmúlt napokban megjelent a médiában, BUTA HAZUGSÁG! Itt vagyok és itt is maradok! Név nélkül nyilatkozni könnyű, de álságos. Úgy gondolom, hogy valakik próbálják megbontani csapatunk egységét, s bomlasztani a Ferencvárost! Ezért is gondolom, hogy tartanak tőlünk és ez még erősebbé tesz! HAJRÁ FRADI!!!”