23418
  • Grenzjager
    #17396
    2010. szeptember 17., MTK - Vasas: A jom kippur miatt kérte pénteki meccsének elhalasztását az MTK labdarúgó csapata. A Vasas eleget tett a kérésnek.

    2011. április 24., MTK - Fradi: Húsvétvasárnap.

    Senkit nem támadva, de úgy gondoljuk, hogy a vasárnapi mérkőzésünket halasztani kellene/kellett volna. (EEE)
  • Grenzjager
    #17395
    Az ökörrangadó előtt:
    Dragó, Rósa, Józsi ill. Szatmári, Pál és Kanta
  • Grenzjager
    #17394
    Foci után kézi ingyen


    Töltsük meg a csarnokot!
    Tisztelt Szurkolóink!
    Férfi kézilabdacsapatunk vasárnap a Szeged együttesét fogadja. Ismeretes, hogy az első mérkőzésen a Fradi kikapott, így vasárnap már nem hibázhatunk. Ezért is van rendkívül nagy szükségünk a szurkolókra, akik a győzelembe hajszolják a mieinket. Talán tudjátok, hogy a férfi szakág a semmiből építkezve, lépcsőről lépcsőre haladva jutott el idáig, hogy akár még a bajnoki döntőbe is bejuthat. Ehhez azonban szükség van a legendás Fradi Tábor támogatására. A szakosztályvezetés ezért alakította úgy a meccs időpontját, hogy az MTK elleni örökrangadóról kényelmesen át lehessen érni a férfi kézimeccsre, illetve a vezetőség úgy döntött, hogy a kapu mögötti szektorba ingyen engedi be a szurkolókat, ezért csak annyi a kérés a szakosztály részéről, hogy minél hangosabban buzdítsák a srácokat. A szakosztály még egy sörre is meghívja ezen zöld-fehér szimpatizánsokat. Jó hír még, hogy az MTK meccsről átránduló fanatikusok a jegyük bemutatásával ugyancsak igénybe vehetik ezt a lehetőséget. A mérkőzésre a bérletek érvényesek. A találkozóra a jegyár: 1200 Ft.
    Töltsük meg a csarnokot, hajszoljuk együtt győzelembe a srácokat!
    A vasárnapi ferencvárosi program:
    2011.04.24. 17.30 Hidegkúti-stadion
    MTK – FTC labdarúgó mérkőzés
    2011.04.24. 20.15 Népliget
  • Grenzjager
    #17393
    szerintem már nagyon rég kint van az összes, mivel jogilag, az előzetesben töltött idő (tehát a letartóztatástól az ítélet kihirdetéséig terjedő idő) duplán (!!) levonandó a végső ítéletből, sok jogi esetben erre az "időhúzásra" játszanak már az ügyvédek mert egyszerűbb a bűnelkövetőnek. Na most hozzáteszem, hogy a 2es meg a XVIos is kemény hoolook, de ezeknek már nem kenik el a szájukat mert nemtom miért...

  • Effe88
    #17392
    pfffffffff
    döbbenete ez az ország
    azóta akkor az elkövetők már kint vannak és boldogan élnek meg gondolom ugyan úgy portáznak...hihetetlen
  • Grenzjager
    #17391
    Még 2006-ban az egyik kapott 4 és 1/2 évet
    a másik kettő meg másfél év letöltendőt, ennyi


    mondjuk, ha görögtüzet dob valaki a pályára meccs alatt az ugyanannyit kaphat mint fegyveres rablásért, 3-5 évig...

    De tegyük hozzá a korrektség kedvéért, a bíró szerint nem az elítéltek általi ütés vagy rúgás okozta Simon Tibi halálát, hanem az, hogy lefejelte a járdaszegélyt.
  • Effe88
    #17390
    R.I.P. Simi!!!

    egyébként az elkövetőkkel mi lett???
  • banok
    #17389
    R.I.P. :(

    Soha nem felejtem el a stadionban a búcsúzást tőle.
  • Solt
    #17388
    :(( Soha nem felejtjük!!!
  • Grenzjager
    #17387
    a DVSC működtető kftből 25% részesedése van Debrecen Megyeijogú Városnak
    s minden DVSChez tartozó ingatlan az önkormányzaté.

    Mindenhol narancsok vannak amúgy MTK-tól Pécsen át mindenhol.
  • bakkerman
    #17386
    pl.: a loki se "állami csapat",de Kósa úr kedvére szórakozhat ott,rendelhet stadiont,és ha kell igazolásokra is lesz plusz cash :)
  • bakkerman
    #17385
    addig oké,hogy nincs állami TULAJDONBAN maga a klub,a csapat,de a háttérben vannak narancs emberek.
  • Grenzjager
    #17384
    4 ? Melyik az a 4?

    A Ferencváros kereskedelmi jogai: Várszegi
    A Ferencváros területei: mekkébé
    A Ferencváros stadionja: a magyar államé
    A Ferencváros labdarúgó csapatot működtető Kft: a Ferencváros Zrt-é, ami nem állami.

    No már most ha így nézzük, akkor ugye a legtöbb stadion (Győr, Honvéd kivétel) önkormányzati, állami tulajdonban van még.
  • bakkerman
    #17383
    azon kívül hogy az államnak már 4 csapata van,azon kívül semmiben :D
  • Grenzjager
    #17382
    "Orosz Pál a korábbi 150-200 milliós hiány helyett már 350-400 millió forintos adósságról regélt, és egyelőre semmi jele nincs annak, hogy az adósság növekedése megálljon."

    végülis mekkéb miben segített rajtunk összességében?
  • Grenzjager
    #17381
    9 éve ölték meg rendőrök
  • Effe88
    #17380
    ja prukner kihozta a maximumot ez igaz de azért nyártól mehetne innen:) elvégre csak egy Szintiboy klón háháháháháháháhá

    Szivics(most már legalább tudom hogy fonetikusan kell írni köszi)pedig már nyilatkozta hogy szívesen lenne egyszer a Fradi edzője én sokkal többet látok benne mint a súlytalan Prukner szintboy klónba.
  • Grenzjager
    #17379
    :) a jamaikai elhúzta csíkot, de most visszatekert az MTK-hoz hogy ott sodorjon majd, yoooóó reggae 4ever:P
  • Solt
    #17378


    Ne is mond...
  • Grenzjager
    #17377



    mekkora meccsek voltak, mekkora gólok előzték meg e dalt :P

    ..néha nem is tudom, hogy jó e nosztalgiázni, ilyenkor piától túl melankolikus lesz a hangulatom :P

    pedig én a horvátokhoz húzom (Kuntics vajdasági sokác -horvát) de a Fradival kapcsolatban bármi ami szerb ez jut eszembe :P (Tuto még nem üti meg a szintet a A sad adio-ra)
  • Solt
    #17376
    A sad adio... a saaaaaaaad adio... :D
  • Grenzjager
    #17375
    ???

    ...hát volt eszméletlen nagy Fradizmusra való szarás a csapat részéről 0-6, a 0-5... hozzá a lélektelen játék, pl legutóbb a Siófok ellen (pontot sem érdemeltünk szerintem), de a csapat egy rakás szar, amit szebben nem is lehet leírni. Egy kupac külföldi zsoldos, azok is a legaljáról, kiegészülve egy pár középszerű magyar játékossal, mert el kell ismerni Csizi sem üti meg ennek a gyenge válogatottnak a szintjét sem.

    Összességében Prukner kihozta a maximumot a csapatból szerintem, mert a dobogó is egy erőn felül való teljesítés ettől a nagyon gyenge Fraditól, főleg hogy hol van fizu hol nincs (a légiós pénzt keresni jött Magyarországra, őt normális hogy nem érdekli a Fradizmus), a kérdéses jövő ...stb.

    Szivics (aki nem horvát, tehát vezetéknevét nem kell angolosítani, hanem mehet fonetikusan magyarul mint pl az orosz tulajdonneveknél) mellett szubjektív pozitívum hogy újra szólna a lelátóról a Surda-dal, mint anno Kuntics,Kopunoivcs duónak:)))))))
  • Effe88
    #17374
    vigyék csak Prukit legalább jönne után a Sivic
  • Láma!
    #17373
    hát ez erősen felejtős...:D
  • Grenzjager
    #17372
    persze ezt tudott volt hogy ő lesz, mert nevében él a klub :), de csak nyárig lesz Kondás a Konda edzője, és már dolgoznak Szimáék a nyári utáni időkre. Persze kéne nekik nyártól Pruki.
  • Láma!
    #17371
    már hivatalos hogy mégis Kondás Elemér lett...:D
  • Grenzjager
    #17370
    Na a Konda FC, a Kondás után Pruknert szeretné edzőnek....
    hahahaha
  • Grenzjager
    #17369

    "A labdarúgóktól is érkezett erősítés tegnap a Népligetbe.
    A Ferencváros-Metz találkozót a helyszínen tekintette meg Prukner László, Tóth Bence, Balog Zoltán és Orosz Pál is."
  • bakkerman
    #17368
  • Grenzjager
    #17367
    KEK döntőben a csajok!!!!!!!!!!!!!
  • barnuska665
    #17366
    vbm
  • barnuska665
    #17365
    vbmn
  • barnuska665
    #17364
    mn,b
  • barnuska665
    #17363
    bn
  • Grenzjager
    #17362
  • Grenzjager
    #17361
    Orosz Pál (Sport7)

  • Láma!
    #17360
    de én most csak az nb1-re gondoltam:)
  • bakkerman
    #17359
    a sport tv-n horváth feri és farkas norbi eléggé Barca szimpatizánsok mondjuk
  • Láma!
    #17358
    elvileg nem...
    de már minden riporterre erre az országban fogtak rá valamilyen hovatartozást:D
    általában mindig annak szurkol mindegyik, amelyik csapat nyer:DDD
  • JimKirk
    #17357
    Knezy amugy fradista?