23418
  • Lammer
    #22936
    "AZ ŐSZI RANGSOR ÉLMEZŐNYE AZ NS OSZTÁLYZATAI ALAPJÁN"

    Mezonyjatekosoknal: Gera Zoli harmadik holtversenyben :)
  • Lammer
    #22935

    Koszi sracok!

    Szoval nem Denesen mult a 10-es, megnyugodtam :)

    Hala az egnek van egy beton jo kapusunk en ennek orulok a legjobban :)
  • Solt
    #22934
    Na a Leo már tényleg vicc kategória... és ezt az embert akartuk magyar válogatottnak...
  • Muki100
    #22933
    Töjp meg megtáltosodott a holland 2 utolsóknál :D
  • Grenzjager
    #22932
    Alakul a munkanélküli pszichések Moniz csapata:
    Leonardo
    Diallo
  • banok
    #22931
    Nézd meg a 2000-es EB-n a holland-olasz elődöntőt és, hogy ott Toldo mit művelt - na az 10-es
  • Láma!
    #22930
    Meg pl tizi megfogása, ilyesmi.


  • Grenzjager
    #22929
    Gondolom a 10-est az a kapus kapja akinek háromszor ennyi bravúros védése van. Ehhez ellenfél is kell, komoly kapura tartó éles lövések is.
    Van egy pár kapus az NS 10-es listáján
  • Lammer
    #22928
    Sziasztok!

    Valaki megmagyarazna nekem valamit??? Mert most ezt igy marhara nem ertem, hulyen nezek magam ele, hatha en vagyok a csokkent ertelmi kepessegu...

    NSObol idezek:

    Dibusz Deneses czikk
    "a forduló legjobbjaként 7-es osztályzatot érdemelt ki"

    amit nem ertek: Azon kivul, hogy szepeket vedett es NEM KAPOTT golt, mi a kurv* eletet kell meg egy kapusnak csinalnia, hogy hetes osztalyzatnal nagyobbat kapjon??? golt kellene lonie a csatarok helyett, vagy mi??? ez most rohadtul nem ertem
  • nagyzolcsi
    #22927
    szerintem pár kemény csatár kellene
  • Kaplan
    #22926
    Hát micsoda sületlenséget voltam képes itt leírni! :D Szóval egy karmester kéne ennek a csapatnak, leginkább 10 év komolyzenei tapasztalattal. :D
  • Narxis
    #22925
    playmaker :D
  • Kaplan
    #22924
    Persze, az egy ponttal nem lehetünk elégedetlenek. De jó volna ha most már egy kicsit összeállna a csapat és látnám, hogy mit akarunk játszani. Én nem az a típusú ember vagyok aki azt mondja, hogy a Ferencvárosnak szégyen védekezni. De mindenképpen azt gondolom, hogy szükségünk lenne egy playmakerre, méghozzá nagyon gyorsan.
  • ReszegKoldus
    #22923
    idegenben jóa ziksz
    mondjuk Dibusz nélkül esélytelen lett volna :D
  • Kaplan
    #22922
    Borzasztó ez az unalmas, ötlet és elképzelés nélküli játék.
  • Solt
    #22921
  • Zenszkij
    #22920
    Zoli, a legenda eldöntötte :).
  • ReszegKoldus
    #22919
    Elődöntő:
    Videoton / Pécs – Gyirmót (NB II) / Dózsa
    Kisvárda (NBIII) / Szolnoki MÁV (NBII) – Fradi / Csákvár (NBII)

    Hát ha innen nem sikerül bejutni a kupadöntőbe, akkor nem tudom mi kéne hozzá.
  • Zenszkij
    #22918
    nah tudtam én, hogy szidnom kell a csapatot, de ez a két 11-es szerintem nevetséges volt
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.11.07. 21:37:03
  • Solt
    #22917
    Pár perce volt egy jelenet... a Cukic felívelte a labdát a Somaliára(!), természetesen elfejelték előle, és ebből jött egy kontra. Mi a faszt ívelget egy védekező középpályás, és főleg miért arra, akit tuti lefejelnek? Ott állt mellette a Gera... mi a szarnak játszik ilyen mélyen, ha nem őt keresik a labdákkal?

    Amikor taktikáról beszélek, akkor többek közt ilyenekre gondolok. Látszólag apróság, de rengeteg támadásunk hal el ilyenen, és rengetegszer kell kergetnünk az ellent az ilyenek után. Egyszerűen nem értem, hogy egy német edző csapata ezekben miért nem fejlődik...
  • Solt
    #22916
    Most is megvannak azok a játékosok, akik kiszolgálhatnák... taktikailag van gond.
  • Muki100
    #22915
    Ennyit jelent ha nincs Leo meg Jenner körülötte, vannak olyan sztárok inkább mint Töjp, Lauth, Ugrai :D
  • Solt
    #22914
    Megértem, hogy ideges vagy, de a Dani átlaga nem egészen támasztja alá azt amit mondasz... :)

    79 meccs a Fradiban, 36 gól, 20 gólpassz.

    Amikor megkapta a megfelelő támogatást, akkor 30 meccsen 17 gól, 9 gólpassz volt az eredménye...
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.07. 19:52:43
  • ReszegKoldus
    #22913
    kb 1.00000000001-es szorzó lehet arra, hogy Doll úgy kezdi az interjút, hogy "jááá"
  • Zenszkij
    #22912
    Ezért Bödének még fizetnek? Ekkora egy töketlen, szerencsétlen csatárt még Albániában se alkalmaznak. Bármilyen hajléktalan ganéj az utcáról lehozná ezt a gólátlagot amit ez a senki produkál. Takarítsák már a búsba könyörgöm .
  • Solt
    #22911
    Játékosállomány alapján dobogón lenne a helyünk... az, hogy nem ott vagyunk, szerintem továbbra is edzőkérdés.
  • Zenszkij
    #22910
    1-0, el kell itt felejteni a kupaindulást, jó xar középcsapat vagyunk, ezt egy hulladék Pápának, Paksnak el lehet nézni, de ennyi pénzből egy Ferencvárosnak, ez ultra szégyen. A büdös életben nem lesz olyan csapatunk mink 95-ben...
  • Zenszkij
    #22909
    Istenem, hogy lehetünk ilyen gyengék! Egyszerűen már a TV elé sem tudok leülni, hogy nézzem a szenvedést, mégis hétről hétre próbálok valamit felfedezni a játékba, ami nincs.............
  • Solt
    #22908
    Inkább egy edző kéne, aki mondjuk rájönne, hogy Bödének a fejére kell játszani szélről... :)
  • Grenzjager
    #22907
    Hajnal Tamás nálunk edz....
    tavaly játszott utoljára kb? ....hát ha Buzsáky jelenlegi formáját eléri akkor itt a helye.
  • Zenszkij
    #22906
    0-0 ki kíváncsi erre a szenvedésre, bajnoki cím, röhej, cél a harmadik hely jóesetben
  • ReszegKoldus
    #22905
    Na most teltház van, csak nem látszik :D
  • ReszegKoldus
    #22904
    legalább Mateos tud tizenegyest rúgni, nem úgy mint Radó :)
  • Solt
    #22903
    Valamiért stabil kezdő volt a horvát első osztályban... :) Ennél biztos, hogy többet tud... vagy akkor még sem annyira szar az mb1... :)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.01. 11:50:49
  • Grenzjager
    #22902
    :)))
    van még mire gyúrni...
    David Mateos halálsikolya és csodás gyógyulása
    Nalepa álompassza
  • Grenzjager
    #22901
    Havojicnakl volt akár egy jó momentuma is? Bármikor...
    ...és az, hogy a jó formája nem jön ki.... mert lehet nincs is.
    Utoljára szerkesztette: Grenzjager, 2014.10.29. 23:48:22
  • Zenszkij
    #22900
    heroikus csatában továbbverekedtük magunkat
  • Solt
    #22899
    A Bosnjak, Lamah, Lauth, Kukurozovic, Havojic, de még a Böde is többet tud annál mint amit mutatnak... Egyszerűen nincs úgy felépítve a csapatjáték, hogy érvényesülni tudjanak, vagy egyszerűen nem a helyükön játszanak...
  • sempronius18
    #22898
    Ki az aki nálatok szerinted annyira tehetséges csak nem jön ki belőle?
    Ez azért érdekelne mert ritkán nézek Fradi meccset.

    Bödében én nem látok többet, mint amit mutat a Gera így is legjobbotok mikor látom 100 évesen igazi profi focira alkalmatlan szervezettel, a többieket nem ismerem.
  • Solt
    #22897
    Nyilván kellettek hozzá jó játékosok, de attól még a szervezettség az edző érdeme... No meg ő legalább ki tudta hozni a tehetséges játékosokból ami bennük van. Ez nálunk is jól jönne...