23418
  • Narxis
    #22976
    Sikkasztás bűntette miatt indított bűnügyben nyomoznak az FTC Zrt. ellen a IX. kerületi rendőrök.
  • Zenszkij
    #22975
    Szerintem jó igazolás! Végre nem egy kiöregedő sztárocska, hanem egy feltörekvő tehetség! Ha valóban olyan jó a Fradinál az infrastruktúra, ez igenis előrelépés lehet neki. Hajrá fiúk, meglessük jön-e Varga Roland is.
  • Solt
    #22974
    Marcos Júnior
  • Zenszkij
    #22973
    helyes, ez tetszik
  • Solt
    #22972
    A Dortmundból igazolunk utánpótlás szakit...
  • Livius
    #22971
  • Livius
    #22970
  • ReszegKoldus
    #22969
    szegény Gera
    de legalább focizni tud többnyire :D
  • Grenzjager
    #22968
    Buzsáky és Lauth fizujához mérve nem is sok Hajnal fizetése. Ok, Blikk, de életszerű.

    "A Blikk értesülései szerint, ugyan a Videoton több pénzből gazdálkodik, mint a Ferencváros, de a húzóembereknek ugyanannyit fizetnek. Az olyan kaliberű labdarúgók, mint Juhász Roland (31), a német Benjamin Lauth (33) vagy a belga Roland Lamah (26) 20 ezer eurós (6,18 millió forintos) alapbért kapnak."
  • Muki100
    #22967
    Hátha kiváltja Buzsákyt a rehabból :D
  • Sippie
    #22966
    Havi 3 millióért, nem volt Hajnalnál jobb képességű focista?
  • Zenszkij
    #22965
    Az igazi hűséges focista :D.
  • Láma!
    #22964
    A szkenner nem általános szabály, csak a Fradi szabálya...
    Az ultrákra is vonatkozna a névre szóló jegy ugyanúgy mint bárki másra.
    A rigmusok esetében azt mondják hogy az azokért járó büntetés ne számítson abba, hogy beválik e ez a módszer vagy sem, és ne tekintsék komoly szabálysértésnek a Fradin belül.

    Ne torzíts:)
  • Takezó
    #22963
    Tehát a legproblémásabb szektorba nem lenne kötelező pont a dolog? Meg hogy a rigmusok (cigányozás, buzizás, zsidózás) miatt ne lehessen szigorítani? Végül is csak azt kérik az ultrák, hogy rájuk ne vonatkozzon a szabály - ez ám a kompromisszum.
  • Solt
    #22962
    Ja-ja, ez nem hangzik rosszul! Egy jó felkészülés után az ultrák visszatérésével jó tavaszunk lehetne... :)
  • Láma!
    #22961
    Nem is hülyeség, igaz a mob írja, de hátha igaz...
  • Rasztiman
    #22960
    Kompromisszum?
  • Muki100
    #22959
    Manual Neuer a német Dibusz Dénes
  • Rasztiman
    #22958
    OFF
    Azért a helyszínen is mondott olyat ami elég undorító volt, régi Fradi játékoshoz képest... Szóval nyilván jó, hogy kijavították, de azért megérdemli valamennyire a felé irányuló ellenszenvet...
    ON
    A mai meccs második félideje az katasztrófa volt, ahhoz képest hogy az elsőben hogy játszottunk...
    Utoljára szerkesztette: Rasztiman, 2014.12.05. 22:18:15
  • ReszegKoldus
    #22957
    Eszerint tévedtem és mégis a focimeccsekről beszélt ez a gyökér :)
    Beszereltethet 20 ezer masszázsfotelt is, attól még a foci szar marad :D
  • Solt
    #22956
    Azért így másképpen hangzik...

    Gyakorlatilag ezért nem vagyok hajlandó elhinni bármelyik médiának bármit is...
  • Fabio Capello
    #22955
    helyes, helyes :D
  • Solt
    #22954
    Szerintem nézzétek a ligakupa meccset... 35 perc után 4:0-ra vezetünk a lilák ellen! :D
  • Láma!
    #22953
    Voltak kifejezetten jó periódusaink :)
  • ReszegKoldus
    #22952
    Szó sincs róla, viszont szerintem, ha valaki huhogni akar, az fog is és nem fogja befolyásolni, hogy a saját csapatában mennyi légiós, feka vagy akármi van. :)
  • nagyzolcsi
    #22951
    ó de toleránsak lettetek.
  • Grenzjager
    #22950
    a pálya volt k#rva sz@r ahhoz képest hogy vadiúj.... mi lesz ha két napig esik az eső.......
  • Zenszkij
    #22949
    "olyan szolgáltatásokat kell nyújtaniuk" - mondjuk BL főtábla? :D :D
  • ReszegKoldus
    #22948
    És a huhogásnak szerinted mennyi köze van ahhoz, hogy egy csapatban mennyi külföldi van? Mert szerintem nem sok
  • Fabio Capello
    #22947
    te meg menj a Loki topikba huhogni :)
  • Solt
    #22946
    Tegnap csak félszemmel láttam a meccset, viszont abból az jött le, hogy hajtottunk, domináltunk, néha elég szép kombinációk voltak... csak jókor néztem oda, vagy tényleg jók voltunk? :)
  • nagyzolcsi
    #22945
    Valamikor tele huhogtátok a stadiont,most egy kicsit visszanyalt a fagyi
  • Fabio Capello
    #22944
    :DDD épp azon gondolkoztam, hogy beírjam e, vagy megelőz valaki xD
  • Grenzjager
    #22943
  • ReszegKoldus
    #22942
    jaj barnuska, fél év múlva regisztrálj be megint más névvel és kérdezd meg ismét :D
  • nagyzolcsi
    #22941
    Na nézzük mennyire szabad itt a vélemény,mennyire bírjátok a kritikát:
    a fradi lenne a "nemzet" csapata?Tényleg?Aztán magyar játékos van e még a keretben,vagy csak nyomokban megtalálható?Nevetséges.
  • Solt
    #22940
    Ez a nalepa gyerek mekkora egy sötét barom...
  • Grenzjager
    #22939
    „Itt nincs főrangú és alrangú tag, nincs nagy és kis Fradista, itt mindenki egyforma. Itt mindenkinek, egyformán ver a szíve, a Ferencváros és azon túl az egész magyar sport diadaláért” (Dr. Dékány Ferenc)
  • ReszegKoldus
    #22938
    "de jóval szélesebb, tehetősebb csoportokat be tudnak vonzani"

    Ez úgy hangzik, mintha azt hinné, hogy eddig a kis számú "csóró" emberek vették el a meccsre járás lehetőségét a sokkal nagyobb számú tehetősebbek elől, hiszen egyértelmű (számára), hogy Magyarországon sokkal szélesebb a tehetősebb réteg, mint a kevésbé tehetős, hát persze... :)

    Mondjuk ezeket a tervezett szolgáltatásokat én szeretném úgy értelmezni, hogy nem a focimeccsekkel kapcsolatosak
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2014.11.28. 17:15:07
  • Grenzjager
    #22937
    „A sokat támadott „tenyérleolvasós” beléptető rendszer bevezetésével sokan lemorzsolódtak, de jönnek helyettük majd mások”, mondta Szekeres optimistán, aki szerint olyan szolgáltatásokat kell nyújtaniuk, amire a klasszikus szurkolótáboruk nem megy el, de jóval szélesebb, tehetősebb csoportokat be tudnak vonzani.