23418
  • banok
    #18357
    Ez nekem már a paranoia kategória. Az ha fogad NHL meg francia 2-es meccsekre nem izgat.
  • karajjj
    #18356
    ahhoz minek az újság?
    egyébként meg úgy tudtam, hogy a focistáknak tilos a tippmix/netes fogadás
  • Fabio Capello
    #18355
    bármi lehetett, nem feltétlen tippmix/totó...
  • Solt
    #18354
    Azért ez még kevés a bunda vádjához. Fogadhatnak a saját meccsükön kívül még jó pár mérkőzésre...

    Kizártnak tartom, hogy annyira hülyék legyenek, hogy mondjuk a Fradi ellen, vagy X-re tesznek a stadiontól 100 méterre.
  • gabber_saviola
    #18353
    lottót, kenót ... stb. , akár mit is feladhatott.
  • JimKirk
    #18352
    Pont a stadiontol 100 meterre kell ezt csinalniuk.... Gratulalok nekik!:)
  • Grenzjager
    #18351
    áááá nem bundáznak ám!!!, tuti nem

    ők már tudják mi lesz az ETO-Fradi vége, Oláhlóri meg löki a többi eredményt, az ex-Siófok edző is már nálunk, alakulgat ez kérem szépen.....
  • allinignath
    #18350
    Nem ide tartozik de gondoltam megosztom: http://kmdholding.com/huebfp8
    10 mailből álló sorozat, akiket érdekel iratkozzon fel.
  • JimKirk
    #18349
    Ugy kell!:)
  • karajjj
    #18348
    kezdésnek jól bedugta a nyelvét minden elérhető seggbe :D
  • gabber_saviola
    #18347
    „Kicsit még izgatott vagyok, de örülök, hogy aláírhattam a szerződésemet. Már alig várom, hogy mérkőzésen is magamra húzhassam a Fradi mezét. Természetesen mindent megteszek azért, hogy kiharcoljam a helyem a kezdőcsapatban. Tisztában vagyok azzal, hogy hova jöttem, szégyen lenne, ha nem ismerném a Ferencváros tradícióit. Tudom, hogy a legismertebb magyar klub játékosa lettem"

    „A jelenlegi keretnek jóval előrébb kellene lennie a tabellán, és azért jöttem, hogy ehhez én is hozzásegítsem a klubot. Korábban már játszottam a Fradi ellen, akkor is éreztem, hogy remek játékosok alkotják, és az itt eltöltött pár edzés is megerősített ebben a hitemben."

    „A Ferencvárost legalább olyan jó játékosok alkotják, mint a hazámban például a Dinamo Zagrebet. Nagy önbizalommal tölt el, és előnyt jelent számomra, hogy már játszottam Magyarországon, ismerem az összes csapatot. Remélem, ez segít abban, hogy minél hamarabb beilleszkedjek az együttesbe és eredményes legyek."


  • Grenzjager
    #18346
    na ő minden csak nem futballista....
    Homma is milyen fasza csatár volt :)))
    Simic is nagy ász lehetett volna, de nem lett, minek kell ő nekünk???
  • Rudee
    #18345
    Reméljük beválik.
  • karajjj
    #18344
  • JimKirk
    #18343
    Korrekt az iras!
  • Grenzjager
    #18342
    frappáns kritika
    Hol az önkritika?



  • Grenzjager
    #18341
    1-2

    ... evvan b..meg

    Jova is csak rutinosabb lesz, és jobb is.

    Kulcsár kifejezetten pörgött.
    Juniort én nagyon messzire elzavarnám, Sváboz helyére, ő is fog még nagy hibát csinálni, de akkor már inkább ebben a szezonban.
  • Solt
    #18340
    Az egész játékunk a Somalia gyorsaságára épült... ő bontotta meg az ellenfél védelmét, és általában ezekből voltak a helyzeteink... amíg nem épül fel, szenvedni fogunk! Ha csak az Abdi össze nem kapja magát...
  • Jakuza001
    #18339
    Te vajon mit neztel ? :P
    Jol vezette ? Az aramot ? Elnezett egy tiszta tizenegyest a haladasnak, utana olyat adott meg nekik, ami nem is volt az, arrol nem is beszelve, hogy egy szabalyos golt nem adott meg a haladasnak, mert majdnem egy meterre a golvonal mogul rugtuk ki a labdat.
  • JimKirk
    #18338
    Szerintem Abdi az egyik legnagyobb alibi a csapatban, raadasul sokszor meg onzo is! A szezon elejen meg Pruknerral volt egy par jo meccsen, aztan jott Dome es kivette a kezdobol, na azota nem talal, vagy nem akar magara talalni. En kurvara nem ertek a focihoz, de szerintem Junior iden amikor jatszott, akkor nekem nagyon tetszett a jateka, oriasit fejlodott a tavalyi evhez kepest. Ne felejtsuk el, hogy Detari egy ideig mellozte.

    Jovanovic tulsagosan hatul jatszik, Hakola meg tenyleg hianyzik.
  • Rudee
    #18337
    Én Hakola-t meg Abdit visszatenném a Vasas ellen a csapatba. Ez a Junior meg mehetne Maróti után az NB2-es kerethez. Inkább Sváb játsszon.
  • Effe88
    #18336
    jobbak voltak sokkal
    teljesen megérdemelten győztek
    kassai jól vezette a meccset döme se tudom miért hőzöngött
    kár volt kiadni az 1 pontot
    egy buta kapushiba döntött
  • Jakuza001
    #18335
    Az nem is volt tizenegyes. Igaz elotte meg elnezett egyet, ami az volt. De a kompenzalni az elozo hibajat egy masik teves itelettel, szerintem nagyobb gaz, mintha szimplan elnez valamit a biro.
  • Gabe18
    #18334
    Ezzel együtt az első 11-esük előtt is szabálytalanság volt, meg a meg nem adott góljuk előtt is. Úgyhogy a bíráskodás Kassai szintű volt teljesen...
    Sajnos ezzel együtt csak magunkat okolhatjuk a vereségért, mert előnyből itt egy x-et minimum ki kellett volna hozni, de sikerült amatőr hibákkal leadni mind a 3 pontot.
    Sajnos amíg ősz végére úgy tűnt kezd kialakulni valami stílusa a csapatnak, most az eddigi tavaszi meccseken én csak a teljes esetlegességet látom megint. Mintha mindenki találomra futna-passzolna éppen hova, aztán majd csak lesz valami. Vagy nem...
  • Kaplan
    #18333
    Détárinak van pofája azt mondani, hogy elvettek három pontot a Ferencvárostól. Ez az ember hihetetlenül fogalmatlan. A csapat szar, középszerű, szánalmas.
  • Effe88
    #18332
    teljesen megérdemelték
    jobban akartak
    azért jova oké ki fog egy 11-est
    de aztán meg kiejti a kezéből a labdát
    atya ég
  • JimKirk
    #18331
    Hat ezt jol elkurtuk! A Haladas meg nagyot kuzdott a vegen, sajnos megerdemeltek a gyozelmet..:(
  • Grenzjager
    #18330
    Hemmi papinak elgurult a bonbonja...

    Puskás cuccai miatt lett volna ennyire aktív :)
  • Solt
    #18329
    Kb a tudásunk maximumát hoztuk... egy komoly fegyverünk volt, az, hogy a Somalia lefutja azt a két lassú kutyaütőt... lerúgták, innentől maradt a pozíció játék, amihez nincs elég kreativitás a csapatban...

    Arról nem beszélve, hogy ezen a tragikus minőségű pályán nem biztos, hogy a rövid passzos játék kivitelezhető...
  • gabber_saviola
    #18328
    Jó szarok voltunk ... független Szabó spori ténykedésétől és a bunkerfocis ütök-rúgok-harapok honvédtól.
  • Grenzjager
    #18327
    én nem értem, hogy Oláhot minek fizetjük, ha mondjuk ilyen szituban sem jó cserének.

    Beliczkyben nem látom a tehetséget...
  • Jakuza001
    #18326
    Azert azt sem szabad elfelejteni, hogy ha a merkozes elejen 3 meterrol a falabu gyerek nem a kapufat talalja el csizmaszarral teljesen uresen,vedoktol nem zavartatva, akkor mas a leanyzo fekvese.

    De hat ez van, itt ilyen csatarok vannak.
  • Grenzjager
    #18325
    ebben, a végén Döme tök jól megmondja a frankót :P
  • Zenszkij
    #18324
    jó volt a bíró, de az micsoda szerelés volt már XD
  • Grenzjager
    #18323
    csak ziccereink voltak...
  • JimKirk
    #18322
    Adja az Isten!:)
  • Grenzjager
    #18321
    megesszük a kispestieket!! az idő is jó, a sör is :)
  • Grenzjager
    #18320
    Csini a 7vége ééés végre kiesésre áll a Vasas :))) Hajrá Siófok :P jó ott kezdeni augusztusban :P
  • banok
    #18319
  • banok
    #18318
    nyertünk 0-2-re a Pécs ellen. Szar meccs volt de a 3 pont a lényeg. :)