23418
  • Rudee
    #18317
    A ferencvárosi Llorente góllal felelt a kérdésre
  • Grenzjager
    #18316
    nahhh igen...
    "Mondjuk azt még máig nem értem, hogy Pölöskeyben mit lát Döme"

  • karajjj
    #18315
    Végignéztem a meccset, kb annyi jött le az egészből, hogy a nagy fiatalítással egy centivel sem lett előrébb a Fradi, de legalább hátrébb sem és ez már pozitívumként könyvelhető el. (Mondjuk azt még máig nem értem, hogy Pölöskeyben mit lát Döme, mert szépszál legény, de focizni nem nagyon tud.)
  • banok
    #18314
  • Jakuza001
    #18313
    Jo vetel volt ez a Kulcsar. Egy ertelmes megmozdulasa nem volt, de legalabb rugott a masodik debreceni gol elott egy akkora luftot, hogy a labat a nagykorutrol hoztak vissza.Mondjuk a masik gyerek is egy nagy nulla volt.
  • banok
    #18312
    Kikaptunk 1-2-re :(
  • banok
    #18311
    17.30 Ferencváros-DVSC
    tv: Sport1 hu/ro
    streamek:

    HAJRÁ FRADI!!!
  • Rudee
    #18310
    Kulcsár újra a Fradiban

    Megállapodás született Kulcsár Dávid és a Ferencváros vezetősége között, így a korábbi utánpótlás válogatott játékos a Vasastól visszatér nevelőegyesületéhez és 2 és fél éves szerződést ír alá.

  • Grenzjager
    #18309
    ilyenkor jön a nem fizetünk mert nincs lovék, oszt menj ahova akarsz felbontjuk a szerződésed
  • Rudee
    #18308
    A Vasas vezetői se olyan hülyék szerintem. Elküldték azokat akik sokat kerestek, bőven megspórolták már a tartozást. Meg a jól sikerült túráért ők is kaptak némi pénzt. De mindegy, csak rúgdossa a gólokat.
  • karajjj
    #18307
    miért? X összegért megvette a Fradi a Vasastól, az összeget pedig a vasas továbbutalta a játékos számlájára
  • Grenzjager
    #18306
    de ha lóg neki a Vasas X összeggel, és a Vasasnak meg semmi pénze, a játékost meg 201X-ig szóló szerződés kötötte a Vasashoz .....
  • Rudee
    #18305
    Az logikátlan lenne. Először 50 milliót kértek érte, nem hiszem, hogy utána meg csak úgy elengednék.
  • karajjj
    #18304
    mi van, ha annyiért vásárolták ki, amennyi a tartozása? és akkor mindkét hír igaz
  • Rudee
    #18303
    Arról olvastam én is, de mindenhol azt írják, hogy kivásároltuk a szerződéséből. A kettő meg nem ugyan az.
  • Grenzjager
    #18302
    a Vasas lógott neki fizuval, nullér jött.

    Na talán akkor holnap végre valahára edzeni is fognak...
  • Rudee
    #18301
    Beliczky vajon mennyibe kerülhetett?
    Malinauskas meg szabad, le kéne igazolni 8. kapusnak
  • Rudee
    #18300
    Ki mondta, hogy kizárták őket? Kiestek, de attól még a River az River marad.
  • Grenzjager
    #18299
    Na az Óperencián-túl meg tudjuk verni a Vasast :)
  • bakkerman
    #18298
    őket nem kizárták,ők a pályán estek ki,hiába a nevük óriási,de mostmár "csak" egy argentín másodosztályú csapat.
  • kuzco007
    #18297
    stream a ma éjféli bronzmeccsre, valaki? :)
  • Rudee
    #18296
    Meg a River nem egy egyszerű másodosztályú csapat. Mi se voltunk azok, mikor kizártak az NB1ből. Ezekből az ifikből 1-2 éven belül első osztályú csapatok alapemberei válnak.
  • Effe88
    #18295
    kit érdekel barátságos szar
  • Grenzjager
    #18294
    jó ez a baromkodás az Óperencián túl??
    100 néző, argentin másodosztály csapat ifieitől vereség...
  • Láma!
    #18293
    ahol van benne kék, az nagyon felejtős...

    másrészt legalább a nevén hívnák Albert Flórián stadionnak nem üllői útinak bakker... ennél azért még a McCabe féle tervek is komolyabbnak tüntek...:S
  • Zenszkij
    #18292
    látványterv
  • Zenszkij
    #18291
    FIFA honlapja, érdekes
  • Csesza
    #18290
    most utaznak majd ki
  • ressy14
    #18289
    Sziasztok!
    Nem vagyok nagyon képben, de játszottatok edzőmeccseket az amcsiknál vagy sem? Mintha most télen szervezték volna, ha jól emlékszem.
    Köszi
  • Effe88
    #18288
    hát nem az de izé
    ööö jó felé jártál szerintem zs....:D:DD:
  • Grenzjager
    #18287
    hülye vagyok Eppel nem külföldi :)) péntek este
  • Grenzjager
    #18286
    az ex-MTKás Eppel Márton szerződést bontott a NEC Nijmegennel
    NBI-ben szerepelt, külföldi klubja az utolsó...

    Sidibének meg Magyarorszűgon él a felesége ami emeli az esélyt az NBI-re, és a nő nagy úr lehet, anyagilag és taktikailag azonban Sidibe simán elférne Torghelle mellett a Vidiben, és zsé is lenne fizura.
  • Rudee
    #18285
    Rá az anyagiak végett nem sok esélyt látok, pedig Ő az aki talán látatlanban is erősítést jelenthetne. Fizetése feltehetőleg magasabb, mint amit megenged a vezetőség. Bár ne legyen igazam.
  • Grenzjager
    #18284
    Sidibe állítólag visszatér Magyarországra, de Loki vagy a lilák felé, mivel ingyen távozhat a belga klubból, merthogy ott sincs zsé.

    más légiósról aki volt már NBI-ben, most külföldön van, s visszatérne nem tudok
  • karajjj
    #18283
    azt nyilatkozták, hogy olyan külföldi, aki játszott már kishazánkban
  • Grenzjager
    #18282
    A holland másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Almere City 18 éves tehetsége, Donny van Bergen a klub hivatalos honlapjának elmondta, a Ferencvároshoz készül próbajátékra.
    „Háromnapos próbajátékra utazom. Három tréningen veszek részt, és egy mérkőzésen is játszom – mondta Van Bergen, aki nagyra tartja az FTC-t. – A Ferencváros Magyarország Ajaxa. A hazai meccseken húszezer ember szorít a csapatnak.”


    20 ezer...
  • Grenzjager
    #18281
    nemtom hol olvastam, de a török edzőtűborban van egy másodosztályú holland fiatal, és 3 napot a csapattal, és egy edzőmeccs.
  • Zenszkij
    #18280
    Messi
  • Rudee
    #18279
    Az érdekelne, hogy ki lehet az a légiós akivel tárgyal a vezetés.
  • Rudee
    #18278
    Oláhnak nem lesz nagy tavasza, mert ha nem lesz sérülés akkor be se kerül a kezdőbe. Svábért kár, de ha jönne érte 1-200e € akkor sajnos az fontosabb lenne talán.