33675


  • moonster
    #7139
    A Weird War 2 cd-s.
  • Ersiman
    #7138
    Üdv!
    Nekem valahol megvan a Zanzarah the Hidden Portal, de max. 10k-val tudok feltölteni (ADSL). De ha nincs más aki gyorsabban fel tudja rakni elkezdem csak szóljatok!
  • CrucifX
    #7137
    Mint kiderult nekem megvan, VGA-mhoz mellekeltek, de az uploadom 4 kbyte ;(
  • Atomreaktor
    #7136
    Haj haj, Weird War is jó lenne.

    Zanzarah nincs meg vkinek?? Kijött hozzá a magyarítás;)
  • M.A.D.
    #7135
    Ja, én PC Gurut vagy 2 éve nem veszek. Sorry. Kell kenyérre. :)) Nem nagy az orrom! :)
  • M.A.D.
    #7134
    Micsoda??? Jól olvasom? Valakinek megvan az Another War másik, magyar verziója??? A Weird War? :)))) Nem lenne rossz. Sőt!!! Sehol nem találtam idáig.
    1 CD ugye?
  • CrucifX
    #7133
    Semmi baj, erre szamitottam, ugyhogy bezsebeltem egy-ket aranyos kis romot :)

    mainruler: megkoszonnem!
  • mainruler
    #7132
    Feltöltsem?
  • Atomreaktor
    #7131
    Nem lenne rossz;) PcGuru-t nem kaptok a cégnél?;)
  • Atomreaktor
    #7130
    Én is csak ajánlani tudom!
  • Axon
    #7129
    Remek játék. Én megvettem pont a tescos verziót. Ha gondolod a jövőhéten feltöltöm neked.
  • Axon
    #7128
    Ajánlom figyelmetekbe a mostani pcguru lemezmellékletét.
    A Weird War nevű játék van rajta, méghozzá magyar felírattal.
    Mondjuk az újság ára elég borsos (1800Ft), de...
  • takysoft
    #7127
    magyar sam&max....
    3 koponya, lattam tecsoban 1200ft-ért, de nem igazan tudom, erdemes-e megvenni. milyen, jó? érdemes? vagy (már elnézést, ezen sokan fennakadhatnak) esetleg letölthető valahonnét?
  • Axon
    #7126
    Elnézésed kell kérnem, de elfelejtettem behozni a Dune-t. Ennek nagyon prózai oka van. Tegnap péntek esti sörözést rendeztünk a haverokkal és eszméletlenül eláztam. Itt ülök halál másnaposan és ásványvizet iszogatok. Csoda, hogy be tudtam mászni a melóhelyre.
    Jövő héten feltétlenül behozom és feltöltöm.
  • Axon
    #7125
    Így legalább kibújt a szög a zsákból és kiderült, hogy nem is létezett az a S&M magyarul.
  • MIMACSKA
    #7124
    Na, még a végén én leszek a hibás! Hogy acc-ot változtattam! ehh :D
  • MerlinW
    #7123
    jo a német is
    én is azt használom
  • Axon
    #7122
    Te még eddig nem ;-)
  • M.A.D.
    #7121
    Ha még lenne hozzá! -nem kérdeznék ilyet ám- Csak a német DVD verzióhoz van crack!
  • LezLee
    #7120
    Már nem emlékszem pontosan rá, de szerintem nem kéri. Ha mégis, akkor lekapsz hozzá egy no-cd cracket oszt jóvan. :)
  • M.A.D.
    #7119
    Remélem nem kéri a cd-t a M.o.S. mert helyhiány miatt töröltem a 4 cdjét.
  • CrucifX
    #7118
    Isten vagy, mondtam mar? ;)
  • Axon
    #7117
    Nekem megvan.
    Megpróbálom nem elfelejteni behozni, holnapra a melóhelyemre és akkor a hétvégén fel is töltöm. 4 cd-s.
  • CrucifX
    #7116
    Bar nem kotodik a kalandjatekokhoz, lenen egy keresem: nemregiben elkezdtem felhajtani az evek soran kihagyott filmeket/jatekokat s msot eljutottam egy fajo ponthoz. Emperor: Battle for Dune. Anno hatalmas gepigenye miatt sajnos le kellett mondanom rola, most viszont NAGYON erdekelne, de legnagyobb banatomra mar nem tudom megvasarolni/torrenten at letolteni, DC++-al es egyebekkel pedig nem elek. Akinek esetleg megvan a draga s fel tudna tolteni, nagyon halas lennek - elore is koszonom!
  • moonster
    #7115
    Sztem nincs The Dig magyarul, de lehet hogy tévedek.
  • Atomreaktor
    #7114
    Pedig de jó lenne... szebb kincs lenne az aranynál:) (Na jó egy láda arany...)
  • Axon
    #7113
    Volt egy netes ismerősöm, aki állította, hogy neki megvan a Sam&Max magyarul (gondolom barkács verzió). Meg is adtam neki az ftp elérését és megigérte, hogy elkezdi feltölteni. Ez pont arra az időszakra esett amikor megváltozott az ftp elérése, gondolom még emlékszel rá, hogy változott az acc. Ezután kaptam tőle egy mailt, hogy nem tud fellépni. Gondolom megsértődhetett, mert miután elküldtem neki az új acc-ot már nem jelentkezett többet. Ennyi a S&M legendája.
    A The Dig-et meg a megjelenése után kb. 1 évvel mesélték egy garázsban üzemelő számtek boltban, ahonnan akkor - internet hijján - beszereztem a cuccost. Akkor vadásztam le a Touche-t és a 3 koponyát magyarul és a srác állította, hogy a The Dig is megvan magyarul és ha legközelebb megyek már fel is írja nekem. Aztán ennyiben maradtunk :-)
  • pluhi
    #7112
    Én nem hallottam róla soha (Dig, S&M). Szerintem ki van csukva mind a hivatalos, mind a sufni verzió. Már rég találkoztunk volna vele.
  • Atomreaktor
    #7111
    Beton:))))
  • Atomreaktor
    #7110
    :DDD
    Nekem is bejött, félreértés ne essék:)
    A játékmenet hossza majdhogynem meg is felel egy egész estés filmnek:)
  • Axon
    #7109
    Hajaj, a nagy klasszikusok :-)
    Még a nevüket is jó leírva látni :-)
    Ezek mindegyike volt már a szerveren, méghozzá iso verzióban.
    Esetleg ha találkoztál a The Dig vagy a Sam&Max magyar verziójával, az jól jönne. Él a legenda veterán kalandjátékosok körében, hogy ennek a két játéknak van lefordított verziója is. Legalábbis mindenki beszélt már egy olyan emberrel, aki hallott már arról az emberről, aki látott már egy homályos fénymásolatot, egy kétes eredetű screenshotról, ahol ki lehet silabizálni esetleges magyar karaktereket

    Ez olyan mint környékünkön a Beton legenda. A Beton az egy legendás kőműves, aki olyen erős volt, hogy mindenkit hipp-hopp megvert. Nos az első időkben beszéltem 3 sráccal is aki szentül állította, hogy az ő apja a legendás Beton. Második lépcsőben természetesen már személyesen is találkoztam két-három alkesz faszival is, aki eskü alatt vallotta, hogy ő a legendás Beton. Harmadik generációs változatában a legizgalmasabb a történet, mert ezután több emberrel is beszéltem, aki kicsit lefitymáló modorban, de önön isteni mivoltának biztos tudatában kijelentette, hogy ő már megverte Betont. Na persze nem is egyszer. A kellő mennyiségű alkohol elfogyasztása után pedig kérés nélkül részletes beszámolót tartottak a komplett verésről, mert természetesen ez már nem verekedés volt, hanem lazán "elverték" Betont.
    Ez már mondhatni folkrolisztukus elemekben bővelkedő történet, ahol végtelenül jól szórakoztam a sok kisebbrendűségi érzésben szenvedő maláji tigris Háry Jánosi történetein.
  • MerlinW
    #7108
    Nekem nagyon tetszett a broken3.. mint egy egészestés rajzfilm:) Nekem bejött.:D
  • takysoft
    #7107
    júúúj, ezek olyan játékok, amikről még sosa hallottam.
    régen azt hittem elvetemült kalandjátékos vagyok, de nézem ezeket az üziket, ....

    én még ezeket is merem, hgy monkey island, dott, fullthrottle, sam&max, brokansword, discworld, touche, stb. mostanaban jatszottam a syberiaval, meg a brokensword3mal, meg monkey4, de ezek se valami ujak, nem is tudtam, hogy ennyi van.
    mellesleg, ha valakinek kell valami játék, kalandjáték, ugyertem régi, vagy legalabbis regebbi, akkor szoljon.
  • Atomreaktor
    #7106
    Csak a befejezés legyen egy ici-picit jobb;)
  • LezLee
    #7105
    Nekem is teljesen megfelelt a BM grafikája, talán egyedül a karakterek voltak kicsit poligonszegények. De mondom, hogy ha hozzák azt a színvonalat, amit már egyszer sikerült, akkor senki nem fog foglalkozni a külcsínnyel, hiszen egy kalandjátéknál ez másodlagos. A képekből ahogy látom, ez is kellően sötét és misztikus hangulatú lesz, akárcsak a BM, úgyhogy szerintem rossz már nem lehet :)
  • Atomreaktor
    #7104
    Vááááááá, már épp ideje. Hát ja Broken 3 nem volt az igazi, de mégiscsak elvolt vele az ember és várjuk, hogy lesz-e 4;). Kis túlzással engem az sem érdekelne, ha visszakapnánk a Black Mirrort ugyanazokkal a helyszínekkel, csak más történettel:)
    Jó lesz ez a tupírozott Blac Mirror motor és sztem a karaktereken sokat javítottak;) Kamion lesz, na!:)
  • M.A.D.
    #7103
    Jól írtad. Amúgy nekem is a kedvencek között szerepel a Black Mirror.
    Persze egy jó kis Grim Fandangó v. egy Guybrush...:)
  • Axon
    #7102
    Én nagyon elégedett voltam a Black Mirror grafikájával. Sőt, az én ízlésemnek pont ennyi grafikára van szüksége egy kalandjátéknak. Gondolok itt elsősorban a Broken Sword 3-ra, amely bár nagyon tetszett, de nem tudta nyújtani egy klasszikus kalandjáték hangulatát és én ezt elsősorban pont a forradalminak szánt újításoknak tudtam be, nevezetesen, a 3D-s környzet eröltetése, na meg az akció részek.
    A képek láttán egyfajta déja vu (remélem jól írtam a dezsavű szót ) fogott el, mintha a Black Mirror-ba csöppentem volna bele.
  • M.A.D.
    #7101
    Nibiru 2CD der bote der götter 1.2GB most /pill. 258-an töltik. Tehát, pár hét és lesz angol verzió is. :)))
  • LezLee
    #7100
    Az nem baj. Különben is a Black Mirror készítői csinálják a Nibirut, úgyhogy lehet a motor maradt a régi. No de nem baj, ha legalább olyan jó lesz, mint a Black Mirror, akkó lesz.rom, hogy milyen a graf-ja.