33675


  • M.A.D.
    #7179
    Ok!
  • pluhi
    #7178
    Ne tedd, felrakom.
  • M.A.D.
    #7177
    Szépjónapot! Én a Weird War-ra igényt tartanék. Ja, és a Zanzarah-t most kezdtem el letölteni. Asszem, holnap ilyenkorra már lent lesz. Azután feltudom tölteni.
  • Axon
    #7176
    Egy kérdés.
    Senki nem vette még meg a PC Gurut? :-)
    A remek kis magyar nyelvű Weird War van a mellékleten.
    Valahogy körbe kellene udvarolnom az újságárús kislányt, hátha kicibálja nekem a zacskóból a lemezeket egy félórácskára :-)
  • Axon
    #7175
    Tényleg letölthető a Zanzarah magyarítása a http://www.magyaritasok.hu -ról.
    Pluhi feltolhatnád a szerverre, ha lesz rá kapacitásod.
  • Axon
    #7174
    A BIA-t letöröltem, mivel a Dune-vel jócskán átléptük a 10 gigás keretet.
  • Axon
    #7173
    Sikerült mindenkinek kiheverni a tegnapi locsolkodást?
    Tegnap én voltam Beton! :-)
    Szóval betonyrészeg... de mindegy, már majdnem elmúlt.

    Látom újabb feltöltések vannak kilátásban. Körül is nézek a szerveren. A Dune-t sem kell már feltöltenem, viszont a 3 koponyát délután feltolom takysoft-nak, ha még igényt tart rá.
  • Axon
    #7172
    Utólag én is csatlakozom:
    Boldog szülinapot LezLee!
  • MerlinW
    #7171
    Utólag is Nagyon Boldog Szülinapot LezLee!
  • mainruler
    #7170
    Bármikor. :)
    Jó, hogy említetted, leállítom.
    Sajnálom egyébként, hogy nem jött be. Nem mintha nekem bejött volna. :))
    Kinőttem kicsit az RTS-ből azt hiszem. A videók meg a zenék miatt hagytam meg, a játék nem igazán kötött le.
  • CrucifX
    #7169
    Letoltottem, kiprobaltam: NAGYON koszonom, lekoteleztel, de a negyedik CD-re NE pazarold a savszelesseget. Ok: csalodas kicsit szamomra a jatek :( Az uj unit design meg csak-csak elmegy, de MINDEN DUne 2-es gyermekbetegseg megmaradt, pedig 9 ev valasztja el a ket jatekot. Ami van azt letoltottem, ideig-oraig eljatszadozom vele de sajnos az osszkep nem valami jo :( Megegyszer koszonom a faradozasod!
  • mainruler
    #7168
    Először én se értettem valami tökéletesen 99-ben, de hidd el, érdemes erőltetned, mert egyrészt megtanulsz tőle valamennyire angolul, másrészt a Planescape-szlenget lehetetlen visszaadni magyarul. Az elején én is kaptam egy csomagot Petrustól -akinek azóta se jelentettem be, hogy miért hagytam abba, sajnálom- de rájöttem, hogy nagyon gagyi lesz az egész ungarishül (), elvész belőle minden hangulat.
    Egy NFSU-nál vagy FPS játéknál (sőt, talán még a TLJ-nél is, de az már határeset szerintem) nem zavarja az embert, ha magyar a szöveg, de egy olyan játéknál, ahol nagyrészt a szöveg határozza meg a hangulatot, mondanivalót, borzasztóan rosszat tesz.
    Szenvedj vele egy kicsit angolul ha rám hallgatsz, meg fogod érteni előbb-utóbb.
    Hát nem Torment a játék címe? ;) :))
  • LezLee
    #7167
    Áááá, locsolkodik a fene :)) Kinéztem az utcára, egy teremtett lelket nem láttam, úgyhogy mifelénk már kezd kimenni a divatból ez a húsvéti szokás. Különben is szar idő van kint, maradok inkább itthon.
  • Ersiman
    #7166
    Biztos igazad van, de az én angoltudásom nem valami fényes. Épp azokat az apró finomságokat, különbségeket nem érteném, ami miatt te inkább angolul játszod. Úgyhogy én nagyon örülök a már majdnem teljes fordításnak.
  • Atomreaktor
    #7165
    Húsvéti Jóreggelt mindenkinek:) Gondolom már mindenki félrészegen rója az utcákat...:) Én meg pihenek és védem a család nőtagjait, hogy ne jöjjön be senki idegen:)

    Planescape jó lenne.
    Szotyi: felrakom amint lesz hely.
  • szotyimutyi
    #7164
    Látom, ma korán keltél, biztos mész locsolkodni!!! Persze, magadra is gondolsz, ugye?


    Atomreaktor, akkor légyszi, tedd fel, ha a többiek is úgy gondolják. Köszi.
  • LezLee
    #7163
    Köszi szépen Mindenkinek a jókívánságokat. Hmm, ez majdnem jobban esett, mint a szombati piálás
  • mainruler
    #7162
    Egyértelműen a legjobb game!! De magyarítás nélkül érdemesebb. :))
    Valami félelmetesen rongálja a hangulatát.
  • MIMACSKA
    #7161
    Szülinapos a LezLee!!!!!
    HBD!
  • Ersiman
    #7160
    Feladom, késő van már...

    Halkan megjegyzem, akit érdekel a Planescape: Torment magyarítása elérte a 95%-ot. Szerintem érdemes lesz installálni a játékot.
  • Ersiman
    #7159
    Bocs csak sikerült elírnom:
    Boldog Szülinapot [bLezLee[/b]!!!
  • Ersiman
    #7158
    Boldog Szülinapot LazLee!!!
  • LezLee
    #7157
    Köszi szépen. Ja volt minden, ami kell: kaja, pia, nők. Ráadásul ez ilyen dupla szülinapi buli volt, mert haveromnak meg tegnap volt. Úgyhogy fasza volt.... legalábbis..... azt hiszem.....már amennyire emléxem
  • Atomreaktor
    #7156
    Héj, héj én sem akarok kimaradni;) Boldog Szülinapot!!!
    Remélem volt meg meg sok .

  • Atomreaktor
    #7155
    Broken 3-at én is fel tudom rakni, ha kell(1-2őt is.)
  • szotyimutyi
    #7154
    Feltennéd a Broken Sword 3-at? Ugyanis én vállaltam a leírás készítését, de nekem már nincs meg, amit kaptam, az meg vszeg hibás, mert a játék közepén lefagy, kipróbáltam más gépen is, ott is. Valamint, ha lesz rá igény az 1, 2-t is feltehetnéd, ha a többieknek is kell, most készül a magyarosítás úgyis. Mehet akkor? (többiek)
  • mainruler
    #7153
    Felment az első korong. Valaki ellenőrizhetné, mert többször megszakadt a feltöltés valamint 100%-nál is elég fura dolgokat művelt.

    Boldog Születésnapot!
  • LezLee
    #7152
    Ok, majd választok. Bár mostanában én sem nagyon játszottam.... Én is az online pókerre szoktam rá mostanában :))
  • pluhi
    #7151
    HBTU, és természetesen igen. Hangsúlyozom, hogy amúgy is választhatsz, de ma BÁRMIT választhatsz és fel is lesz töltve, ha van hely.
  • LezLee
    #7150
    Köszönöm skacok a jókívánságokat.
    Én már tegnap megtartottam a banzájt, sikerült is mostanra kijózanodnom...
    Remélem Pluhi kollega nem felejtette még el régen tett ígéretét, és választhatok a listájáról
  • szotyimutyi
    #7149
    Boldog szülinapot!!!!
  • mainruler
    #7148
    Az első a telepítő, második Atreides, harmadik Harkonnen, negyedik Ordos. Hál' Istennek nem kéri be őket.
  • zoszt
    #7147
    Boldog szülinapot LezLee!
  • CrucifX
    #7146
    Happy Birthday LezLee!
  • CrucifX
    #7145
    Tehat telepitesnel nem keri be mind a 4 cd-t? Az NAGYON zsir lenne :)

    Apropo, ajanlom figyelmetekbe az alabbi jatekot, felelmetesen rendben van, kis leiras, ha kell gyorsan feltoltom:

    http://consoleturmix.uw.hu/cikkek/reviews/survival_kids/index.html
  • mainruler
    #7144
    Kedves szolgáltatóm valamely furcsa és megmagyarázhatatlan okból kifolyólag 20KB-ban maximálta az egyébként 256kbit-es feltöltésemet. A nagyobb baj, hogy ezen változtatni sem kívánnak, úgyhogy elég lassan megy fel sajnos, de holnapra legalább az Atreides házzal játszani tudsz majd CrucifX. :)
  • Atomreaktor
    #7143
    Javaslat: BiA, Arthur 2, Mystery of the Nautilus is mehetnének törlésre, ha már mindenki leszedte;)
  • CrucifX
    #7142
    Isten vagy, koszonom!

    Javaslat: Brothers in Arms torles, DVD verzio.
  • mainruler
    #7141
    Máris megy. Remélem lesz elég hely...
  • pluhi
    #7140
    Tudjátok, hogy nekem megvan, csibészek. Ott van a listán. Felnyomom 30k-val, csak valaki számoljon és adjon egy zöld jelzést.