33675


  • M.A.D.
    #7739
    Ezekre én is emlékszem. :))) Régen én is vettem a CoV-ot. :) Pedig, nem volt annyira olcsó.
  • MerlinW
    #7738
    ha ebből állna az életed, gyak. ezért kapnád a fizudat, sztem szívesen elprüntyögnél egy két olyan játékkal is ami nem jön be:D
  • MerlinW
    #7737
    én is Zolee-n nőttem fel, aztán áttértem a jó öreg PCGurus Brazilra, aki kb annyira hülye mint CoVBoy:) Nálam vége lett az 576-nak mikor Zolee eltűnt a színről. Viszont a CoV mint magazin jó volt nagyon. Meg is van valahol a CoV levelezés gyüjtemény különszám, nameg Getto rajzkülönszáma:)
  • LezLee
    #7736
    Ez igaz. De azért gondolom kalandjáték teszter szívesen lennél :))))
    Csak kár hogy ilyen nincs.
  • Axon
    #7735
    Zolee CovBoy előtt volt. Őt még én is olvastam, bár már csak a legvége felé. Amint CovBoy volt a főszerk, attól kezdve rendszeres előfizető lettem.
    CovBoy még egy olvasói levelemet is betett a levelezési rovatba, pedig nem volt rövid. Ami igazán nagy szó, hogy egyetlen cikiző kommentet sem rakott bele, pedig szinte minden levelet darabokra szedett és porig alázott.
    Kb. 3-4 évig volt főszerkesztő.
  • Axon
    #7734
    Valamikor én is így gondoltam, hogy teszternek lenni a legjobb dolog a világon - na természetesen az olajsejk után. Ma már kicsit rigojásabb vagyok, és igen elkenném a száját holmi főszerkesztőnek ha nyaggatna, hogy "jáccad már végig!". Ami tetszik azzal szívesen játszom, de amit csak "melóból" kellene végig vinnem, nos az nem menne.
  • Axon
    #7733
    Wááááóóóóóóóóóóóóóóóóó
    és természetesen jeeeeaaahhhhhhhhhhhhhh
    Köszi Atom!
    Már cibálkom is lefele. Ez most igazán feldobott ezen a szürke esős reggelen.
  • Axon
    #7732
    Én meg a teavajon és a sóskiflin ;-)
  • moonster
    #7731
    Én meg a Starky és Hutch-on, meg Hazárd megye Lordjain nőttem fel.
    :D
  • Atomreaktor
    #7730
    Axon: http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=16155
    Bontsad, tőcsed:)

  • Atomreaktor
    #7729
    Vagy jöhetünk a Zx Spectrum magazinokkal is;))) Csak csorgattam a nyálam a képek láttán;)
    De ha ha már itt tartunk és vkinek Enterprise-a volt, akkor itt el fog tölteni egy kis időt: http://ep128.hu/Menu.htm.;)
  • pluhi
    #7728
    Én a Zolee féle 576-on nőttem fel. Covboy hány évig volt főszerk?
  • Atomreaktor
    #7727
    Én meg a Pc-X-en nőttem fel;)Az is ász volt, meg az utódja is az;)
  • LezLee
    #7726
    Akkor már megvan ki fogja a legtöbb kalandjáték leírást írni a leendő oldalra :))))
  • LezLee
    #7725
    CovBoy idejében én is rendszeres vásárlója voltam az 576-nak. Bírtam a fickó stílusát, szinte minden cikkébe csempészett egy kis humort, ami akkoriban nem volt elég gyakori. Majdnem mindig az elejétől a végéig kiolvastam az újságot, mint egy könyvet, pedig egy csomó játék abszolút nem érdekelt.

    Jó dolog lehet ilyen teszternek lenni, hiszen azt csinálod munkaidőben, amit szeretsz, és nem (csak) azért csinálod, mert ezért fizetnek.
  • CrucifX
    #7724
    Hat, abbol konzolon igy sacc/kabe 10 ev alatt volt egy program, ugyhogy meg ne add be a felmondasod ;) CoVboy ur fele Kbyte igen, azt hiszem fel Magyarorszag azon nott fel mint ahogy enis sot, ha 2002 decembereben nem szunt volna meg a magazin, soha nem kezdek el irni. Na valtsunk temat jo gyorsan :)
  • Axon
    #7723
    ...izé. Ha kellene II. vh-s rts tesztelő, csak szólj
  • Axon
    #7722
    Az előbbi kimaradt az életemből, az utóbbi pedig - lévén konzolokkal foglalkozik - nem volt még a kezemben.
    Az 576 KByte nagy kedvencem volt évekig előfizető voltam. CovBoy főszerkesztői ideje alatt érte el számomra a tetőfokot. Aztán egy nem is annyira szép napon, nem volt semmi a postaládában. Sajnos megszünt.
  • CrucifX
    #7721
    Februarig majd' ket evet toltottem a HC.Gamer-nel, azota 576 Konzol (offline).
  • IMYke2.0.0.0
    #7720
    Kár, hogy nem lehet magyarítani ...
    És még feliratozás sincs benne. Fáradt aggyal kicsit lassan megy a megértés :)

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Axon
    #7719
    Nekem az első link is működött. Leszedtem és megcsináltam.
    Köszi a tippet!
  • IMYke2.0.0.0
    #7718
    A link lejjebb az oldalamra mutat - az tuti.
    A leírás benne angol, de menni fog gondolom.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Axon
    #7717
    Igazán remek kis játék ez az Act of War. A katonáimnak végre van némi inteligenciája. Lopakodnak, támadnak, célpontot választanak. Ilyesmi eddig nem nagyon volt rts-ekben.
    Azt az oldalt meg amit mondtál megnézem, mert szörnyen nagy így a mérete.
  • IMYke2.0.0.0
    #7716
    Nekem nem műxik a link, így hát felteszem az oldalamra:
    AoW DVD5 konverzio

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #7715
    Itt a megoldás a DVD5 problémára!
    Én megcsináltam. A végeredmény: 3519 MB-os iso.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Axon
    #7714
    Akkor kipróbálom feltétlenül. Mondjuk ha nagyon tetszik, akkor nem lesz könnyű lementenem. Egy DL-es DVD-re fér csak rá.
  • IMYke2.0.0.0
    #7713
    Nekem fenn is van a gépen. Remek játék!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • Axon
    #7712
    Próbáltátok már az Act of Wart? 5,5 giga a mérete!
  • Axon
    #7711
    Hol szoktál publikálni? Mármint, mint teszter.
  • CrucifX
    #7710
    Mert az vagyok.
    ;D
  • M.A.D.
    #7709
    Te aztán gyorsan végigvitted. Mint 1 teszter. :)
  • M.A.D.
    #7708
    1 Anachronox rendel! :))) Másvalamit?
    Pénteken ismét behozom a vinyómat, akkor esetleg megoldható a dolog. Amúgy másfél éve kijött hozzá egy nem hivatalos patch, én még azt rátettem, és azzal együtt már szinte hibátlan a game. :)
  • CrucifX
    #7707
    Still Life kiporgetve- a vege nagy csalodas sajnos, de nyitott, igy nincs akadalya a folytatasnak, ami ha negyedennyire jo lesz mar rendben vagyunk.

    Vegso pontszam:

    8.5/10
  • Randal
    #7706
    Anachronox-ot kipróbálnám:)
    Necronomicont valszeg holnap tudom felrakni. remélem.
  • CrucifX
    #7705
    Van jopar nagyon csavaros es aljas, most pedig egy kalandjatekba nem illo manipulacioval bajlodom :(

    Axon: DS-em MEG nincs, mikorra mar meglenne a penz mindig jon valami hirtelen kiadas - emulator pedig meg nem letezik, de mar gozerovel keszul. Azert mar belekezdtem ebbe, olvasgasd, informalodhatsz jol.
  • Axon
    #7704
    Van Nintendo DS-ed, vagy esetleg beszereztél valami csodaemulátort.
    Ha pedig van Nintendo DS-ed, akkor:
    Vetted?
    Kaptad?
    Kölcsön kérted?
    Mennyibe kerül?
    Hány játokod van hozzá?
    Veszed, kölcsönzöd őket?

    Hirtelen ennyi :-)
  • LezLee
    #7703
    Hát már tavaly februárban is sajnos eldőlt az év kalandjátéka, hiszen akkortájt jelent meg a Syberia 2! De ne legyen igazam, hiszen azzal csak Mi járnánk jól. Mondjuk én még bízok a Nibiru-ban, amúgy más játék nem hiszem, hogy a közelébe fog érni. Tudom, tudom Dreamfall is jön, de van egy olyan érzésem, hogy halasztás lesz.... (2006)
  • Atomreaktor
    #7702
    Fejtörők milyenek?
    Én meg itt rohadok a melóhelyen:)
    Éljenek a Sztahanovok!
  • CrucifX
    #7701
    Nem, hiszen meg csak marcius van, ki tudja mi jon meg - ne tessek elfeledkezni a TLJ2-rol sem! (szemely szerint en legjobban a Nintendo DS-es Another Code-ot varom, valami hihetetlenul igeretes!) - >kozben mar a hatodik epizodot taposom, epp egy klasszikus feladvannyal kuszkodom.
  • LezLee
    #7700
    Akkor ezek szerint megvan 2005. év kalandjátéka???