33675


  • Axon
    #7779
    Tervezek egy komplett végigjátszás írását, de az terjedelemben túl fogja szárnyalni a háború és békét.

    Egyébként a kis csavart már rég felvettem, de a titkos zár kinyitásához még hiányzott a póniló amit az alagsorba kellene levinni.
  • IMYke2.0.0.0
    #7778
    Úgy ám!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • CrucifX
    #7777
    Akkor a tegnapot kinevezzuk a "Hazai TLJ kozosseg technokrata evoluciojanak unnepeve" :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7776
    Örömmel közlöm, hogy a mai naptól magam is csatlakoztam az LCD-képernyők előnyeit élvezők mind szélesedő táborához!
    Az áldozatom egy hibátlan, vadi új, igaz, nem a legújabb modell: LG 1915S
    A hozzáértők tudják, hogy nem rendelkezik DVI-vel és a tápja is beépített [mindkettő komoly hiányosság a szememben], de minden másban über.
    Az ára - ÁFÁ-val - 89.990 Ft volt. Sulinetre pedig visszakaphatom a felét.

    Szóval, már nem károsítom a szemem holmi katódsugaras monitorokkal - sem itthon, sem a munkahelyen

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • moonster
    #7775
    Bankhitel kaland.
    Odaállsz a pulthoz, beadsz minden papírt, de nem kapod a választ, semmi nem történik. Ráeszmélsz,hogy hiányzik még egy papír, de nem tudod, hogy mi az. Nosza vissza minden előző helyszínre és ujból kutatás, beszélgetés mindekivel.
    Fasza...

    Mi a CIB-nél vettünk fel hitelt, de szerencsére egy tuti jó csaj volt az ügyintézőnk, aki még értett is a cuccokhoz, és állta a keresztkédéseim.
    Nagyon jó csaj volt. hmm. Ha nem lettem volna nős, és nem lett volna senkim, akkor tuti ráhajtok, bár..akkor oda sem kerülök, valszeg. Ez megint Isten egyik érdekes játéka volt velem. :D Próba
  • LezLee
    #7774
    Atomreaktor: igazán nem sürgetni akarlak, de hogy állsz a logómmal? Még addig csináld meg, míg nem jön a Still Life, meg a Nibiru, mert utána biztos nem lesz időd az én logómmal foglalkozni :)))

    Amúgy bárki csinálhat nekem logót (micsoda megtiszteltetés), és a legszebbet készítőt díjazni fogom, majd még kitalálom hogyan
  • MerlinW
    #7773
    rosszabb esetben a sitten fagy le a program...
  • Randal
    #7772
    Igen, viszont vigyázni kell, ugyanis itt a virtualitás már olyan szinten megy, hogy ha Max Paynenek képzeled magad és megpróbálod lelőni a biztonsági őrt,akkor akár meg is halhatsz!
  • Atomreaktor
    #7771
    Örömmel olvasom, hogy újabb részletet láttunk viszont a "Banki hitelügyintézés" című kalandjáték végigjátszásának naplójából! Köszönjük;)) Jól fog jönni, ha elakadunk valahol.
    Héj, felvetted a 3. pultnál a földről a kis csavart, amit az irodába kell berakni a szekrény szélén található lyukba, amitől kinyílik a titkos zár, ahol...... :)))
    A grafika is állat, nem?;) Full 3d, hiper real karakakterek, vectorpixelhiper üperalfa28asshaderbumpmapping effektekkel. Ja, és a régebbi gépeken is tökéletesen fut;))
  • Axon
    #7770
    Ja, ja!
    "Kaland, játék, kockázat!
    A főhős te vagy!"
  • M.A.D.
    #7769
    Szép! Látom jobb szórakozást találtál magadnak.
  • Axon
    #7768
    Szoktam bentmaradni melóidő után is. Főleg a saját dolgaimat intézni, vagy csak egyszerűen játszani. Ma viszont dolgom van.
    3,5 hónapja húzódó banki kölcsön igénylésem újabb szakazba lép. Ma egy gyors konzultáció az ügyvédemmel. Újabb szerződés írás, újabb papírok beszerzése és heroikus hadműveleteimet folytatom a bank ellen. Úgy tervezem, hogy 2027-re már meg is kapom a kölcsönt
    Na persze minden nap leköpöm a tévémet amikor mosolygós arcú emberek önfeledten reklámozzák a villámgyors lakáshiteleket...
  • M.A.D.
    #7767
    Túlórázni meg "ciki" mi? :))
  • Axon
    #7766
    42 perc múlva tudnám megmondani, hogy van-e inventorym. Addig viszont lejár a munkaidőm.
  • M.A.D.
    #7765
    De ha neked sem lesz inventory-d, akkor komolyan mondom behozom, azt felrakom én is. :)
  • Axon
    #7764
    Én már húzom is lefele.
  • Randal
    #7763
    felért:)
  • Axon
    #7762
    Köszi.
  • Axon
    #7761
    Mehet felfele nyugodtan.
  • Randal
    #7760
    Sziasztok!
    Akkor felrakjam a Necronomicont vagy se?
  • pluhi
    #7759
    Van már 1.1-es patch, laza 30 megás. Elég fontos javitásokat tartalmaz gondolom.
  • Wanted
    #7758
    A Crack-et feltettem a gamma mellé.
  • Axon
    #7757
    Egyetlen ini file van az egész telepítében, az is a mentett állásokra vonatkozik és 3 sor az egész. Azért körül nézek, hátha sikerül, máshol beállítanom.
  • Axon
    #7756
    Látom felkerült a szerverre a Stronghold 2. Ez még az Alcohol clone-os változat. Idő közben kijött a crackelt változat is. Bár ha jól gondolom akkor elég csak simán bemásolni mellé a crack-et és ezzel a verzióval is működik.
    Körülnézek a neten, hátha kint van már valahol a crack.
  • CrucifX
    #7755
    Van egy remek ervem magazin vetelere: elkezdtem irni still life vegigjatszast, ha isten es a nyomda is ugy akarja a kovetkezo szamra elkeszul, elakadasnal jol joet (gamefaqs sicc) ;)
  • M.A.D.
    #7754
    Ini file-ba nem tudsz felbontást állítani?
  • Axon
    #7753
    Kipróbáltam a Cossack 2-t. Remek lett. Csak nekem a kampány nem indul el, mivel 1280x1024-es felbontásban akar indulni, azt meg nem támogatja a monitorom. A skirmis viszont elindul. Hatalmasat harcoltam, de nem sikerült fölénybe kerülnöm, a gép remekül ontotta rám a seregeit.
  • Axon
    #7752
    Ez remek hír :-)
  • M.A.D.
    #7751
    Elvileg 15 óra és 21 perc múlva lenn lesz. :)
  • Axon
    #7750
    Megmondom őszintén idén rendeltem az utolsó számtek lapot. Én marha megrendeltem a PC World-öt, amit nyugodtan lehetne windóz újságnak is hívni, mivel másról sem szól és már hihettelenül unalmas mikor negyvenedik nézőpontból tárgyalja ugyan azt minden cikk. Játék lapot meg csak akkor veszek, ha olyan játék van a lemezmellékletén amit nagyon szeretnék. Tavaly volt ilyen, ha jól emlékszem kettő, az idén meg egy. Melóhelyem is járat(ott) informatikai szaklapot (Magyar PC Magazin), de az április elején megszűnt, így most nincs. Na meg jár még a Gamestar is, de ahhoz még az idén nem adtak ki normális teljes játékot.

    Én egyébként anno a Mikrovilággal kezdtem, ami fekete-fehér újság volt, és ittuk minden szavát.
  • Axon
    #7749
    Ezzel a programmal álmodok már hónapok óta! Nagy-nagyon-nagyon kell!
    Meglesz péntekre, vagy esetleg jövőhét péntek?
  • M.A.D.
    #7748
    Így fejlődik eme világ.
  • pluhi
    #7747
    Kb. hasonló itt is. Pont akkoriban kezdett keményen érdekelni a hardver (lol, ez nem gyenge szófordulat), mikor Zolee lelépett. Ezért átnyergeltem a Guru-ra. Oldman szavain csüngtünk a koleszban egy jó ideig, ám a "jó öreg" kezdett marhaságokat beszélni. Mikor beszállt az AMD lejáratásába, akkor volt számomra vége annak a korszaknak. (Az ügy ráadásul elég kamu volt, mivel egy borda soha nem fog leesni a prociról. Ha csak a venti áll le, az meg nem nyirja ki. Ráadásul alaplap függő is a dolog.) Már csak megszokásból vettem a lapot, meg Lily irásai miatt (ja és Grab meg 3DS:)). Brazil stilusát mindig rühelltem, a levrovot alig olvastam. Eljött az internet korszaka, modemmel csináltuk a horribilis számlákat, és ez megadta az első csapást az offline szaksajtónak. (Micsoda csapás, kezdtek elvesziteni ENGEM). Mióta szélessáv van, nem volt kezemben számtech lap.
  • M.A.D.
    #7746
    Szolgálati közlegény Axonnak. :)
    "Blitzkrieg - Total Challenge 4.iso 664MB -ez jön, de rohadt lassan."
    Köll? :))
  • Axon
    #7745
    Lejött, de most ott kellett hagynom az irodámat. Már csak délután tudom kipróbálni.
  • Atomreaktor
    #7744
    "Csak" 500 mb, hamar lejön újra:)))
    Annál nagyobb élvezet lesz telepíteni;)
  • Axon
    #7743
    Ó, én hatalmas péró!
    A német nyelvű cossack2 demót szedtem le.
    Mekkora egy ........síp......síp.......síp........síp......síp.......síp........síp......síp.......síp........síp......síp.......síp
    vagyo...
  • LezLee
    #7742
    Ez nem csak a tesztereknél van így. Gondolom minden újságnál bolondok háza van lapzárta környékén, úgyhogy ezért nem irigylem az újságírókat.
    Mondjuk, ha megdobnának egy olyan állásajánlattal, hogy kizárólag kalandokat kell tesztelnem, akkor keményen elgondolkodnék rajta.
  • Axon
    #7741
    Azért az a "kb. 3-4 évig volt főszerkesztő" tippem bejött :-)
    Nem is tudtam, hogy alapított még saját magazinokat. Bár honnan is tudtam volna.

    Sejtettem, hogy iszonyú nagy hajtás van a teszterek között és nem igazán tudják kiélvezni a játékokat.
    Állásajánlatom II. vh-s rts ügyében visszavonva! :-)
  • CrucifX
    #7740
    Ohm, eloszor is CoVboy, nem CovB es egyebek - respect to the old man! Masodszor: 97 januarjatol 2000 majusaig volt foszerkeszto, azota alapitott 3 magazint, fel ev utan mindegyik becsodolt.

    Axon: azert inkabb lennek olajsejk mint teszter :) Iszonyu aokfutasok mennek lapzarta kornyeken, legutobb 2 nap alatt kellett kanyaritani 8 oldalt cirka 5 jatekrol, aranyos kis futam volt :)